V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

pazhitka
28. led 2010

Samso-a jak je to u vas, taky to nevite? A preference? A souhlasim s tim, co jsi psala MAhu, moje dve netere byly taky porad identicke a ted jsou kazda jina...

plechajda
29. led 2010

Dobre rano 🙂

Nicol ja mam pocit s tema danema, ze kdybyste byli manzele a ty studentka tak ok a stat vam dane vrati, ale jak nejste manzele tak smula....

Tak co ta kacka ? doufam ze uz to ma holcina za sebou 😕

helejte a tady je nejaky jiny tema uz pro odrozeny maminy jo ?? jsem nejak nepostrehla...hodte odkaz 😉

plechajda
29. led 2010

Uz jsem to nasla 🙂)

Holky mam dotaz...kdyby jsem zahlidla webovku, myslim ze od fischerprice nebo tak...kde byly podle veku ditete popsany ruzny hry co s nima muzete hrat a rozvijet je...takova pekna stranka to bylo....samozrejme uz ji nemam...netusite nekdo o cem mluvim ??

plechajda
29. led 2010

tak uz to mam, Vam to sem hodim pacmi to prijde docela pekny 🙂
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=170030&e...

majinka2
29. led 2010

holky omlouvám se že vyrušuju 🙂)))

mahu, moc gratuluju k super bájo zprávám ....držela jsem vám včera palečky..........opatrujte se ........... 🙂

snezenka123
29. led 2010

Ahojky holky,v rychlosti jsem vás dočetla,moc gratuluji k nově nrozeným miminkům 😵 Přeji všem hodně zdravíčka!!!
Jo holky,komlipkace po porodu i stou pupeční šnúrou-to se přesně vyplnilo-přesně jak říkala kartářka,ale taky jak řekla,vše dopadlo dobře a já jsem moc ráda,že už je to za náma...na tohle !popordu"nebudu vzpomínat dobře,neskutečný strach,stesk po obou dětěch...ale už je to pryč.
No malý chytil v nemocnici rýmu 😒 ale z nosu mu neteklo-na včerejšek v noci špatně spal,zle se mu dýchalo,tak jsem začala odsávat a holky-žluté hleny,na dnešek do zelena...chuděrka. Byli jsme dneska u dr. na první vstupní prohlíd 😒 od propuštění,tak malý dostal ATB kapičky do nosu,mslou zrovna priorixem naočkovalitak snad nebude mít nějkaou šílenou reakci ☹
Ale řeknu vám,jen vypravení k dr. nám trvalo hodinu 😀 už aby bylo jaro 😉
Já se cítím jako matka na "druhou" dobře,ani hormony moc nehabrují,jako u alé,takže zatím všechyn obvyklé situace ustávám v pohodě,akorát když obě děti začnou plakat v jednu chvíli(naštěsí je to minimálne-tuk tuk tuk)tak to pak nervy racují,člověk by se chtěl rozpůlit,ale nejde to...
Taky jsem se vás druhomatek co kojíte chtěla zeptat,jak to áte s prsy-potažmo s mlíkem.
Po porodu Stázinky jsem po návratu z porodnice měla neustále nalité prsa-až bolestivě,musela jsem nosit vožky do podprdy, v noci jsem kojila a teklo mlíko z druhého prsa proudem,ale teď je to jiné-vložky nenosím,prsa extra nalité nemám,ale mlíko teče,malý pije. Mám z toho občas depky,jestli mám mlíka dost,protože jsem čekala jako s malou,že budu mít zase pořádné "mlíkárny"ale tohle jsem nečekala. Snad to bude ok. malého pouštěli s váhou s 2860g a(úterý)a dneska měl 2880g,myslíte si,že je to ok? Jka je pořád oranžový-tak je spavější a navíc i díky té rýmě mu asi moc to mlíčko d krku neleze...
Holky budí se mi děti,musím končit.pa

krista
29. led 2010

Ahojky holky 🙂

Děkuju za uvítání 🙂

Mahu tak to gratulace, to čekáte teda holčičku, už to prasklo? 😅 😀 nebo jak? 😀

Na Kačku taky dost myslím a jsem celkem nervní z toho že žádné zprávičky, doufám, že jsou v pořádku!!

Sněženko já jsem u druhýho taky neměla prsa tak nalitý, vložky jsem ale nosit musela u obou dvou, to by mi mlíko teklo, ale koukni kolik ti Josífek nabral 200g, to no to je boží, mlíčka máš určitě dost! 🙂

Nicole myslím že na ty daně byste museli být manželé, je to "na manželku" tak se to jmenuje, ale nevím přesně, tak nechci kecat 🙂

krista
29. led 2010

Plechajdo moc pěkný odkaz 🙂

Jak se cítíte těhulky co vás to brzo čeká a nemine? 🙂

samsa
29. led 2010

Ahoj holky,
koukám, jestli nejsou nějaké zprávy o Kačce, zatím nic, snad ji moc netrápí.
Pazhitko, my víme co čekáme, teda doufám, že nebude nějaké překvápko, budeme mít asi druhou pipku. Preference nebyly, teda mně to bylo fuk a manža chtěl holku.
Ahoj Kristo 🙂, já se cítím tak, jako bych neměla ani porodit 😝 Ale břicho mám teda úplně dole, už to snad ani níž nejde, mám pocit, že mi hlavička každou chvíli vyleze ven. A mám děsný strach z porodu.
No nic, pádím, jdu navštívit mamku.

plechajda
29. led 2010

snezi ja to mam s prsama stejny, krome toho teda ze ty vlozky nosim, protoze kdyz zacnu kojit tak mi to druhy tece a kdyz mala spi douho tak mi taky zacnou tect...ale rozhodne uz nejsou nality, proste se to uz upravilo....jen ty bradavky mam jeste trosku popraskany, ale snad uz to je na lepsi ceste....

mahulena
29. led 2010

cau zeny, tak koukam po Kacce a jejim klouckovi a nic nevime?! 😖 , kurna, chudak holka, snad je aspon OK a bez bolesti.
Kristo, nic neprasklo, jen jsme byli na 4D a psala jsem, ze cekame dvojce Justynky (respektive porodim tchyni, Pavla a Justynu dohromady), deti jsou jak pres kopirak.
Furt jsem mirne nevydejchala, ze nebude do naseho rodu:(, je mi to fakt trochu lito. Ale treba se to zmeni.
Pazhitko diky🙂, tak to jsem na vase jmena zvedava, pro chlapecka se mi libi.
Plechy, diky za odkaz🙂, zrovna premyslim, ze musim neco koupit, Vanoce nestacily 😖 a mylady nic nebavi.
Snezenko, ty jo!!!, chudinka JOsifek, to existujou ATB do nosiku?, chudatko malinky.., i ty - mate celej zacatek ztizenej. To je fakt pech:(
Taky tu zimu desive nesnasim, jakmile vidim padat snih nebo jdou teploty dolu, tak skoro brecim nebo neco rozmlatim, jak jsem nas*ana.
Samso, jeste neporodis, neboj🙂)), jsi se bala, jak to bude brzo a krasne si to nakonec dokroutis, co? 😉

krtecek
29. led 2010

Ahoj holky 🙂

Mahu, neboj podle me mozna holky ted vypadaj stejne, ale urcite to tak nebude az mala bude vetsi...a urcite budou mit rozdilne povahy.
Jinak v Uk se dela scan jen ve 12tt a pak ve 20tt. Pak uz nic. Nam prave rekli, ze tam nic nevidi, tak to asi bude holka. NO ale ja to chci vedet, tak jdem na ten 4d scan. A taky pro tu zkusenost (s Anickou jsem ho nemeli) a budou se i koukat, jak se mimi vyviji. Jmeno pro holku uz mame, pro kluka ne. Az nam to toho 19.2. potvrdi nebo vyvrati, tak dam urcite vedet 🙂

Plechajda, diky za odkaz 🙂

Holky, co uz mate ditka dve, zvladate varit nebo uklizet? Manzovi jsem naridila aspon tyden dovolene, az se mimco narodi a pak by meli doletet nasi asi taky na tyden. Ja si to vubec neumim predstavit.....

To je divny, ze nejsou zadne zpravy od Kacky. Doufam, ze uz to ma za sebou a vse je v poradku 😨

maruska39
29. led 2010

Ahoj,
tak se taky hlásím jsem opět při pátku totálně zničená mě ten úklid tak vyčerpává no asi to budu muset rozdělit do dvou dnů 😅 ale dneska byl MM doma tak mi moc a moc pomohl,každý pátek bereme celý byt komplet se vším,dneska jsem dokonce i ostavovala postýlky a skříňky atd. ať se to pořádně vysaje,pak jsme šli na procházku a jsem KO 😝 Večer ještě budu šít potřebuji dodělat nějakou prácičku a jsem totálně naštvaná už 3 týdny sháním molitan a tam kde jsem ho původně vždy koupila prostě není k dostání tak nevím co teď,asi budu muset mrknout na net 😝

Mahu já byla teda na normoš UTZ prozatím a taky jsem měla pocit,že vidím Domínkové dvojče fakt ta hlavička,ten profil,nosánek a bradička stejné,sice normoš UTZ ale od té doby mám pocit právě na kluka - taky tvrdím kopie Domínka,malý je více na mě,ale má MM oči a to dělá strašně moc tak si věšina myslí že je celý MM,ale není to pravda to každý uvidí až když mu zakryjí oči 😀

Kristo jak u vás? exém se lepší? já mám pocit,že Domi ho bude mít taky on je pořád suchý a už i bříško a ručky ale nesvědí ho to jen je suchý tak pořád mažu a mažu ...

Kacka mi leží v hlavě snad už to má dávno za sebou a netrápí se,přece by netrhala part v těch super rychlýk porodech 😉

režim dvou dětí a jestli se zvládá vařit a uklízet mě také zajímá já si moc dobře pamatuji na začátek s Domčou,který 6-ti nedělí celé prospal a stejně jsem měla pocit první dny že vůbec nic nestíhám ani se převléct z pyžama 😅

snezi ta vaše rýma a vůbec ten malého start do života mě moc mrzí,držím palečky aby byla brzo za vámi a už další trable nepřišli!!

tak já zase frčím MM se sprchuje po cvičení a malý mu tam asistuje to zase bude celá koupelna pod vodou,no za chvilku jde taky do vany tak to zase tak neva,to vytřu no 😅

plechajda
30. led 2010

no kupodivu toho stiham vic nez kdyz jsem mela doma jen to jedno mimco....clovek uz proste vi do ceho jde a nejak ani ty hormony tak uz nepracujou jak v tom prvnim...a dokud mala hlavne spi tak se stihat da, horsi to bude az uz si bude chtit taky hrat apod 😉

samsa
30. led 2010

Ahoj holky, tak nakukuju, co Kačka. Snad už to mají za sebou. Plechajdo, to jsi teda dobrá, že tak stíháš. Co Matýsek, nežárlí?
Jinak já zatím nerodím, nakonec budu fakt přenášet....ale strach z porodu mám teda děsný.
Zítra možná pustí Garfika, tak třeba napíše 🙂
Hezkou sobotu všem.

krista
30. led 2010

Ahojky 🙂

Samso jsem moc ráda, že se cítíš dobře, porodu se určitě neboj, jak vidíš tak tu byly samé rychlovky, ani se nenaděleješ a bude to za tebou!!! 🙂 Co Nelinka jak se těší na ségru?

Mahu jj to jsem pochopila, ale říkala jsem si, že když je to dvojče, tak by to mohla být i ta holka 😀 no ale znám taky párečky co jsou si hodně podobní, jen u nás to neplatí, my jsme si děti rozdělili 🙂

Krtecek já se musím přiznat, že jsem to teda hodně dlouho nezvládala - vařit a uklízet každý den, takže jsem vařila třeba na dva dny dopředu nebo skoro vůbec, sem tam něco ukuchtil manžel nebo někde koupil, úklid ten jsem odsunula taky na vedlejší kolej, pochopitelně tady nebyl nějakej extra bordel, ale abych pořád myla nádobí nebo utírala prach 😅 no neptřetrhla jsem se, teď už je to lepší (malýmu jsou 4měs.) to už i uvařit, uklidim, podle situace... ze začátku jsem to nezvládala hlavně kvůli tomu že extrémně trpěl na prdíky a trpí na ně doteď pokud si nevezmu svou dávku probiotik 😀 feťáček náš 🙂 neboj se toho, ty první měsíce se to nezblázní pokud máš tolerantního manžela a nevyžaduje každej den teplou večeři až pod nos 😅 za to jsem já tomu svému vděčná že to po mě nechce 😀

Páni Maru vy jste pracanti 😵 nějakej pátek si vás asi pozvu k nám 😀 já dneska dělala zase generální úklid hraček, všechno jsem hodila do vany a nalila k tomu ústní vodu (v TV říkali, že je to na hračky ideální - ničí bakterie) pak jsem to vyndavala a myla mýdlem na plísně (ne že by tam byly 😅) a na závěr opláchnout čistou vodou a ještě utřít a vzhledem k tomu že naše děti toho maji jako celá školka tak docela sranda 😀
Co se týče ekzému tak děkujeme za optání je to o moc lepší, vysadili jsme všechno mléčné a výsledky se dostavili, malej to má dobrý a malá se taky moc lepší, taky nám pomohl moc jeden krém 😵 tak určitě mažte, to děláš moc dobře, třeba se vám to vyhne, moc vám přeju aby to Domi neměl!!! 😉

Já jsem tak napjatá co ta Kačka, snad si chuděra neužila něco šílenýho, doufám, že to měla fakt rychlý.

A Garfi už by taky mohla skáknout 🙂

maruska39
30. led 2010

Ahojky,
jdu nakouknout doufám,že Domi už spí teď mi fakt nechtěl spát,už hodně přes hodinu skáče v postýlce a odmítá spát,ale já na něm vidím jak je unavený jenom prostě zlobí ... ale už je ticho tak snad spí.

NO jsem na sebe zvědavá jak budu vařit a uklízet při dvou dětech snad to nějak půjde a ze začátku budu mít jedinou preferenci a to aby měl Domi polívku a druhé a mimi mlíko což snad bude a víc mě zajímat nebude. Jak se trochu sehrajeme tak určo zvládnu i zbytek 😵

Kristo no já pátky nesnáším tak nikde nejde 😀 máme to tak,že přes týden jen co je třeba a kde je binec a v pátek prostě vše od podlahy ke stropu 😀 ale neboj nějaké odsunování postýlky atd. dělám opravdu jak jsme na to dva,jak jsem sama tak jen základní úklid jako prach,podlahy,koberce,koupelna,záchod a kuchyň
😉 teda ale teď jsi mě s těmi hračky dostala to bych asi měla taky už by to bylo třeba a taky vyprat lapače prachu jako jsou plyšáci těch tu je taky dost hmm tak budu muset no 😅

Neumím si představit kdybych musela vysadit vše mléčné,Domi na mlíku ujíždí,pije ho ve velkém a to nemluvím o sýrech a jogurtech 🤐 a jaký krém vám pomohl jestli se můžu zeptat? Domi stále je suchý ať mažu nebo ne lepší to asi je ale koupu ho každý den což je chyba jak to čtu takže asi zkusím aspoň ob den 😒

no ta Kačka ty jo fakt nemá nikdo žádné info? určo to má za sebou už josu to dva dny pokud se nepletu ..

devila
30. led 2010

Ahoj holky,
jak to dnes jde?

Plechaj - tak to jsi dobrá, že toho zvládáš více jak předtím 😀 Nechceš třeba dorazit i k nám něco pouklízet, kdyby ses nudila ? 😀 😀 😀

Marusko a Kristy - teda vy mě s tím úklidem štvete!!!😀 Až se stydím, že až tak poctivě teda neuklízím. Jasně, že prach, koupelna, záchod a kuchyn ano. Ale budu se muset pustit asi taky do toho praní plyšáku a otírání hraček. Já je teda dnes všechny třídila a vyhazovala to co je třteba rozbité a tak. Manža teda hodně pomáhal. Ale prát a otírat - to jsem fakt nedělala. Ona totiž Sabi má skoro všchno na baterky, takže to tak max. opatrně otřít.
Ale vy jste teda hospodyňky, já se opravdu až stydím ☹.

A s vařením - já teda vařím každý den nebo na dva dny. Ale začínám uvažovat, zda zase nejezdit pro obědy k nám do jídelny. Fakt tam vaří dobře a já to mám za zaměstnaneckou cenu (dva obědy za 50,- - to je zadarmo). A ještě k tomu mi holky dávají samozřejmě protekční porce 😀. Ušetřila bych si čas s vařením, vymýšlením obědů pořáde dokola, plyn, vodu za umývání hory nádobí a samozřejmě finance. Tak proč nejezdit že?

Jinak jsme dnes měli šílenou noc, ale to je na dlouho 😀

Co ta Kačka? Pořád nic?????

maruska39
30. led 2010

Devil klíííd to tak jenom vypadá a mám jedno dítě!! ty máš dvě počkej v červenci jak tu budu psát že jsem totál neschopná 😉
Vaření - jak máš takovouhle šanci a za takovou super cenu tak do toho jdi,ušetříš nejen peníze,ale i čas a říkáš vaří dobře takže určo bych do toho šla!!!
jsem teď úplně v afektu hledám pravítko a ono zmizelo a há potřebuji takže jsem se šla uklidnit na comp 😀

snezenka123
30. led 2010

Ahojky holky.

Kačka včera porodila!!! 😵

Cituji její sms:

Dneska se nám narodil Samik,byla to celkem rychlovka. Malý má 51cm a 3110g. Bez nástřihu a epidurálu,to se nestihlo 😀 .

Mooooc ji gratuluji a přeji oběma hodně zdravíčka.!!!! 😵

Omlouvám se,že jsem vám to nenapsala už včera,sms mi přišla kolem 20 hodiny ,ale měli jsme problémy s netem,tak píšu až teď.
Holky,takže další rychlovka to byla.
Samso a vy ostatní co čekáte v blízké i daleké době porod,nebojte se!
Opravdu ten porod je rychlovka a je mnohem lepší než ten první 😉 Strach je asi normálka,ale nebojte se,zvládnete to 🙂
Jinak malý má tu rýmu,malá dneska taky rýmu a pokašlává ,roste jí další zub,takže si užíváme,dneska jde mm do práce poprvé-na noční tak doufám,že se dětičky v noci nebudou budit ve stejnou dobu 😕
Já zatím vařím a uklízím,když dám děti spát,teda spíš malou,trvá to třeba dvě hodiny než usne,ale je prostě v pokojíčku a chodíme tam,jí dávat pití,oblíkat jí(protože se svlíká)apod.
Mějte se holky krásně,opatrujte se .

maruska39
30. led 2010

jůva tady se rodí fakt rychle jak koukám!

takže obr gratulace k Samíkovi!!!!! Ať jsou oba zdraví a brzo doma 😵

krtecek
30. led 2010

Ahoj holky 🙂

Dekuju moc za vase prispevky k vareni a uklidu. Manza po me uklizeni nevyzaduje (to ja jsem magor 🙂))), ale problem bude s tema vecerema. On se totiz poradne nenaji pres den - jen sendvic (no anglan, no) a pak ji teple jidlo az vecer. Premyslim, ze navarim nejake zasoby do mrazaku. Aspon na nejakou dobu. A s tim uklizenim...my mame dva pesany, takze treba vysavam kazdy den.....ale klepu, ze anicka nastesti nema zadne alergie, takze to neni problem. Ja tu proste poradek neudrzim ani na 5 min.... 😀
Vic pak budu moct rict, az bude mimco na svete 🙂

Plechy, mas muj obdiv 😵

Krista, to je dobre, ze se vam ten ekzem uz zlepsil. No, vysadit mliko si teda taky neumim predstavit, ale kdyz to jinak nejde a navic to pomaha.....

Jinak s tema hrackama.....v koupelce taky obcas musim vsechno umyt. Hracky dole taktez (ja nevim, jak to ta anicka dela, ale vsechno je furt zapatlany, pak nejdou ani obracet stranky v knizkach....) a nad plysakama premyslim uz mesic, ze bych je chtela vyprat. Ale chci to udelat vecer, aby je anicka nechodila sundavat ze susaku 🙂 no a pokazde na to samozrejme zapomenu 😀

Tak jdu zase pokracovat v uklidu. Tatka odjel s malou na velky nakup a mam asi jeste hodku klidku pred sebou....

krtecek
30. led 2010

Jeee, tak nez jsem to dopsala, tak uz je tady zprava o dalsim mimisovi......Tak Kacko, moc gratulujeme 😵 Miry krasne a at jste brzy doma 🙂

krista
30. led 2010

Maru Kristý mi taky milovala jogurty, občas si cucla podmáslí nebo nějaké zakys. výrobku, sem tam i nějaká omáčka se smetanou ale je tomu konec, nejdřív jsem to brala jako tragedii, ale dá se na to zvyknout, jen je potřeba hledat jiný alternativy a jde to dost těžko když je dítě vybíravý 😒 ale už se daří 🙂
To koupání jsem si myslela, že až tak neškodí, koupali jsme malou i malýho dost často a teď jsem s tím fakt sekla ☹ mě to říkala i jiná pani co má taky ekzémy, že se jí to po koupeli hodně zhorší, vlastně to vlhko na to je blbě, my máme teď do koupele Linolu olej, takže já tam Kristý postavim, napatlám, osprchnu, umyju hlavičku a jdeme ven, nese to blbě, byla zvyklá si tam hrát atd. ale co se dá dělat, Lukýse toho koupu jen chviličku když už nebo taky dám do lehátka, namažu, osprchnu a ven a je to fakt lepší, snad v létě se to upraví protože já si plánovala skoro každej den v bazénu 😲 🙂 o krémíku kdyžtak písnu do IP, je to takový zamotanější s ním, aby mě tu někdo nekřižoval 😅

Kačko gratulacééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😵 prý rychlovka, tak asi začli vyvolávat jindy 😅 hlavně že jsou na světě a v pořádku a míry akorát 😵

Sněži držím palečky ať tě v noci děti mile překvapí a hlavně ať už jste zdravý!!! 🙂

Devi to s těma obědama je super, jdi do toho 🙂 a ty se tady nestyď, sama jsi mi říkala jak jsi malý uklidila pokojíček 🙂 to u nás to neni s tím úklidem tak horký jak to možná zní, ještě jsem k tomu vysála a tím to haslo 😅 potřebovala bych ještě celou koupelnu, to jsem umyla jen vanu a zástěnu a taky obklady v kuchyni by zasloužily, no až příště no 😅

Krtecek my si třeba s manžou večer uděláme taky jídlo, ale to je až když děti spí (pak nemáme bejt tlustý 😅) já jen že manžel třeba nevyžaduje to, že přijde domů, sedne a čeká 😀 jinak on přes den taky moc nejí, je řidič tak je to znát a stavit se někde na oběd nemá čas 😖

maruska39
30. led 2010

no vidíš Kristo to mě nenapadlo,že i vlastně smetana je v omáčkách atd. tak to jsi dost dobrá já bych nevědala co vařit takhle ji dávám skoro všude 🤐 ale jasně zvyknout se dá jen člověk musí přijít na ten kompromis co místo toho 🙂 LInolu feet jsem používala přímo do koupele jako olej,ale teda u nás žádná sláva no asi to udělám jak píšeš,že ho postavím,naplatlám a sprchnu,co se dá dělat jednou za čas to vydrží,ale nemá to strašné jak Kristý jen prostě suchou kůži takovou hrubou je jak struhadlo ☹
tak až bude čas tak pisni do IP o krémíku,já jdu teď šít kluky jsem vypravila k dědovi pro pirožky tak mám klid 😅 tak zatím páčko

mahulena
30. led 2010

holky,
to je parada!!!, Kacce gratuluju moc k Samikovi a zase dalsil super porod, ale tenhle zni obzvlast super!!!
Samso, drz se, rozumim tvemu strachu z porodu, ale verim, ze to bude opravdu lepsi nez poprve..., uz jsi skoro u konce.
KRtecku a ostatni, varim kazdy den nebo obden, uklizim prubezne, ale malilinko, nejak nedelame moc bordel a priznam se, ze nemam moc co uklizet?!, kazdej den se nahazou hracky do kose, se zametou drobky, nebo vysajou, umeje nadobi a hotovo, to je 5-10min prace. A tak 2x tydne vysavat, to je bleskovka. Nejak me uklid zily netrha. Mam rada cisto, s ditetem jsem slevila, s detma asi uplne slevim z naroku i sama na sebe, nejak to nehrotim.
Teply jidlo mame radi s manzelem radi jen pres zimu, v lete varim opravdu malo, treba jen 2x tydne a jen rychlovky (ty i v zime, ale obcas se pustim do narocnejsiho jidla), takze nic neprehanime.
Devilo, ty obedy zneji vyborne a ta cena je luxusni!!! 😲 , vyborna prilezitost, to bych zkusila vyuzit.
Ze smetany varim pro dospeli jen tak 2x za mesic, Justynka smetanovou omacku nebo tak neco jeste neochutnala, zadnej ekzem nema ani zadnou komplikaci, jen mi neprijde zdrava...
Marusko, uz ti delali odbery na triply?

ren82
30. led 2010

Ahojky,
Kačce obrovská gratulace.
Jestli to tak bude pokračovat dál, tak jedna z dalších druhomatek opravdu porodí v autě. Takové rychlovky. 😵

samsa
30. led 2010

Jé, další miminko, tak velikánská gratulace Kaččce k Samíkovi. Krásné míry 😵
Kristy, malá se moc netěší, tak jsem zvědavá, co bude 😝

krista
30. led 2010

Samso pořád se to u vás moc nezlepšilo? To mě mrzí, doufám, že tě třeba dítka mile překvapí po porodu 😔

Maru já tu smetanu až tak často nepoužívala, ale když už svíčková nebo tak něco (taky ji nemíváme pořád)... nebo občas do těstovin, mňam 😅 no teď máme útrum obě dvě 🤐 já ani nevím co mám za tu Linolu, jestli je totéž 😅 tam se to píše přidat buďto do koupele a nebo namazat a osprchnout 🙂 a čím ho mažeš přes den? Možná jsi to psala, ale teď si nevybavuju promiň 😅