V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

paajinka
27. dub 2010

Krtecku, závidím, já moc chtěla 2 holky, ale vypadá to, že 2 mimi bude kluk.. Včera jsem byla trochu zklamaná, ale dnes už je to lepší 😉

wolfi
27. dub 2010

Ahoj holky!!
tak se hlásím jako paní!! 😀 😉
moc všem děěěěěěěěěěěěěěěěěěěkuju, že jste na měěěě myslely!!!

koukám, že většině už se to pomalu blíží.. neskutečný jak to letí.. 😵
Krtečku, já budu vědet možná za týden co čekáme a tajně doufám taky v druhou holčičku.. a držím pěsti na kontrolu!!
Paajinko, já tě úplně chápu, tohle je přesně důvod proč si tentokrát nechám říct pohlaví, aby jsem si na to kdyžtak zvykla.. 😅 nějak si vůbec nedokážu představit, že bych měla kluka...

misicka85
27. dub 2010

vítám zpátky mladou paní!!!!!! Tak co,jak jste si to užili?????

Já taky chtěla druhou holčičku ☹ Takže ze začátku trošku zklamání,ale teď už se na malého čím dál tím víc těším, hlavně že je zdravoučký a v pořádku! 😉

ewwusska
27. dub 2010

No holky a co je na klucích špatnýho? Nebo na holkách tak skvělýho??? Já teda prvně chtěla chlapečka - jsme tři holky a máme samý sestřenice. A teď jsem si teda taky přála holčičku, ale kdyby to měl být zase kluk, vůbec by mi to nevadilo.

Od včerejška mám doma nemocňátko. Malej dostal teploty na 38 stupňů, tak jsme dneska mazaly k Dr. Ta nám nic nedala když má jen horečku, že mám dávat Nurofen a dovézt moč. Takže domů, na hrnec vyčurat a zase k Dr. a moč v pořádku takže jen nějaká viróza. Nevíte co bych měla dělat, kdybych tu virózu dostala taky a měla nad 38 stupňů?

paajinka
27. dub 2010

Ewwuško, špatnýho nic - jen mám 3 bráchy a prostě jsem vždycky chtěla samý holky, čímž nechci tvrdit, že jsou kluci špatní - jen mi přijde, že jim nikdy nebudu rozumnět - jsou to prostě chlapi a těm já celkově moc nerozumím.. 😀 , ale je jasný, že pokud budeme mít kluka (a že to tak vypadá), bude to ten nej.. chlap na světě. 😉

paajinka
27. dub 2010

jo a k tý teplotě - myslím, že se smí Paralen 😉

misicka85
27. dub 2010

EWI - no já chtěla holčičku hlavně kvůli Adélky, že by měla ségru věkově hodně blízko.Ale brácha bude taky fajn určitě 🙂
Na teplotu můžeš paralen...

nicole_1
27. dub 2010

no já chtěla zase vždycky 2 kluky, ale když vidím Tedíka jakej je dáblík, tak bych radši tu holčičku..no uvidíme co k nám přiletí jestli čáp nebo vrána 🙂

jinak dneska jsem dostala už klíče od bytu, takže příští týden se budou dělat úpravy a malovat, no a ten další stěhování, tak snad neporodím, i když dneska jsem měla tlak kolem 135/90, tak uvidím co zítra, ale u Tedíka mě to taky začalo haprovat v 37.tt, no a nakonci 38.tt se narodil, tak snad vydržím ještě ty 2 týdny

ewwusska
28. dub 2010

Ahojte holky. Tak jsem dneska byla na kontrole - streptokoka nemám, tlak 130/70, moč v pořádku a jsem otevřená na 2 cm - to stejný u Mirdě a rodila jsem za pět týdnů po třech Hamiltonech (snad se to tak píše), takže porod v nedohlednu 😒 .

krtecek
28. dub 2010

Jeee, ja jsem nechtela rozpoutat zadnou bourlivou debatu....jen me prislo zajimavy, ze vsechny budete mit doma kluka i holku 🙂 Ja jsem mela na zacatku pocit, ze to bude kluk a chtela jsem druheho kluka (jsme dve segry a mam jen sestrenice a vsechny mame jako prvni deti holky a nas tatka furt ceka na toho vnoucka...) a musim rict, ze jsem byla trochu zklamana z druhe holky.....ale to uz je pryc a moc se na druhou princeznu tesime 🙂

Vcera jsem byla na kontrole - tlak ok, srdecni ozvy ok, mala je pry uz pripravena a jen se teda zase nezdala moje moc, takze cekam na vysledky.....

Nicol, gratuluju ke klicum od bytu a stehovani se nejak zvladne 🙂

mahulena
28. dub 2010

ahoj kocky, hlasim se doma, dnes po obede nas pustili. zitra napisu vic, jinak koukam, ze jeste vsechny drzite...
tak se drzte🙂, pa

wolfi
29. dub 2010

Mahu, vítej zpět!! 😉 těším se na fotečky!

Krtečku, tak at výsledky jsou ok!!

Nicol, gratuluju ke klíčům a přeju at se stihnete v čas přesunout.. mi to minulý těhu měli hodně podobný. 🙂 v pátek nám dodělali okna, v pondělí bylo vše celkem hotovo a v noci mi praskla voda.. 😀

smardik
29. dub 2010

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, co nového 🙂

krtecek
29. dub 2010

Ahoj Mahu, vitej doma!!! Tesime se na zazitky a dalsi fotky 😵

misicka85
29. dub 2010

Ahoj těhulky!!!!

NICOL - gratuluju k bytečku!!!!!

MAHU - vítej doma a těšíme se na zážitky!!!!!

EWI - ty bláho, 3 Hamiltony? Tak mi naštěstí zabral hned ten první, udělal mi ho v pondělí ráno, ten den večer mi odešla zátka a na druhý den ráno praskla plodovka a jelo se...

Já se hlásím z kontroly. Vše ok, CTG prý ukázkové, porodní cesty zavřené takže hned tak rodit nebudu, bééééé ☹ ☹ ☹ Malý má 3300g, to mám fakt radost, v tom případě už by teda vylézt i mohl, 4kg macka rodit nechci! 😝 2 noci skoro nespím, mám pěkné poslíčky, a ještě mi ty bolesti jdou zas do kříží,stejně jako u prvního porodu, no děs! Já chci rodiiit!!!!!!! 😀 😀 😀

ewwusska
29. dub 2010

Ahojte,

Misi já od tam taky vždycky odcházela se slzama v očích a Mirek nechápal proč bulím. No a ta váha je jen odhad ne? Slyšela jsem, že se můžou mílit i o 400 g. S Mirďem mi týden před porodem odhadli 3700g a to už jsem se začínala bát 😒 a pak se narodil za týden a něco a teprve těch 3700g měl. Teď teda čekám radši větší miminko. Sice bych chtěla do těch 3400 g, ale jak to udělat to nevim 😀

misicka85
29. dub 2010

EWI - jj,je to jen odhad, ale oni mají ten utz docela přesný,u malé mi to odhadli skoro na chlup, odhad byl 16.12. 3400g a malá měla 23.12. při porodu 3450g. Ale tak třeba se utz tentokrát porouchal a měřil špatně 😀 Mi by stačilo kdyby měl do těch 3,5kg max.

maruska39
29. dub 2010

Ahoj holky,
teď jsem tu zase pár dnů nebyla,měla jsem návštěvu přijela mi kamarádka z Prahy poznali jsme se na BRMS a nějak si padli do oka a teď se jako rodiny navštěvujeme,tak jsem neměla čas na vás kouknout.
Mahu vítám tě zpátky doma jsem zvědavá na tvoje zážitky z porodu byť byl císařem 😉
Já jdu zítra na kontrolu budu 29+1 nevíte jestli mi už udělá tgen velký ve 30 tt? mě by to zajímalo jestli to tak bude nebo si mě pozve třeba za 2 týdny,zajímá mě kolik už malá váží jestli bude nastejno s bráchou nebo bude menší 🙂
NO a já chtěla první teda holčičku a to moc,pak teda mi řekli,že to je chlapeček a byla jsem přešťastná přeonačila jsem se na kluka a teď teda jsem šílela znovu po holce a bylo mi přáno a povedlo se,mít dva kluky jsem šťastná stejně,ale touha po té holce byla to přiznám a dokonce jsem se tím netajila.
Jsem zvědavá kdo z vás brzy porodí už to máte tady nahnuté,těším se na další miminečko 😵 😵 😵

paajinka
29. dub 2010

Ahoj holky..
Tak jen hlásím, že mi chlapečka potvrdil dnes další doktor, tak už jsem to řekla rodině a všichni byli děsně šťastní, že budeme mít páreček 😉 A já už se na něj taky moc těším, už mi neva, že to není holka 😉

maruska39
30. dub 2010

Ahojky,
Paji moc gratuluji je to fakt paráda jak se to tak krásně povede 😵 😵 😵

ewwusska
30. dub 2010

Ahojte,
Paajinko taky moc gratuluju. Kluci sou mamčiny ocásci. Skoro všem tady tím pádem vychází páreček 😀

Holky tak nevím co se to se mnou děje, ale už je mi třetí den docela špatně. Hlavně teda po ránu se mi motá hlava, že si musím třeba chvilku sednout a dneska mi asi začala odcházet hlenová zátka (ale nevím jistě - krev tam není).

mahulena
30. dub 2010

ahoj zensky,
jak se vede?
Paaji, gratuluju, to je krasa.
Drzim dnes palce Marus na kontrolu, tesim se na zpravu, podle me by uz mohli velky UTZ udelat, stejne je to v porovnani s UTZ ve 20tt rychlovka a uz to neni tak zasadni, tak snad to nebudou hrotit presne na den🙂

Vcera u nas byl pediatr, schvalil, ze muzem ven, tak uz jsme byli venku vcera a dnes vyrazime za chvilku. Deti to zvladaj dobre, ale ja jeste toho moc nenachodim, par metru skoro v predklonu... a uz jsem vyrizena. Ale myslim a citim, ze je a bude kazdym dnem lip.
Mam doma manzela, tak hodne pomaha, hlavne s Justynkou, jak ji nemuzu tahat.

Krasnej den, pa

krtecek
30. dub 2010

Dobre rano 🙂

Paajinka, moc gratuluju 😵

Ewwu, tak treba uz budes mit Marketku brzy u sebe! 😨 😵

maruska39
30. dub 2010

Ahojky,
jsem zpět z kontroly,tak jsem vyfasovala větší dávku magneska 3x2 tablety čípek drží tak to je super a malá má 1220g. Velký teda nebyl,ten udělají za 3 týdny můj dr. tam totiž nebyl ale záskok a teda se záskokem jsem byla více spokojená jak s mým DR. 🤐 Taky mám výtok tak raději vzali stěry na kultivaci a výsledky budou příští týden.
Ewuss mě to přijde,že už velice brzo budeš mít svoje miminečko u sebe,třeba už ťuká na bříško a za pár dnů si miminko pochováš 😉 Drž se!
Mahu to je fajn,že už můžete ven a jak říkáš každým dnem bude lépe a lépe!!!

ewwusska
30. dub 2010

Maruško snad máš pravdu. Od včerejška uklízím jak vzteklá, ale možná je to jen psychický. Jinak já byla na velkým ultrazvuku ve 31. týdnu a malá měla 1100 g. Příště si u mého Dr. nechám udělat odhad.

maruska39
30. dub 2010

Jůva tak to mám v bříšku cvaldu 😅 No,ale raději tak v případě opět předčasného bude mít krásnou váhu jako Domínek 😵
Ewuss asi už si přeješ,aby maličká vykoukla co? no nedivím se ti konec musí být náročný zvlášť jak už doma jeden raubíř je,koukám že děti bude mít se stejným věkovým rozdílem tak pak budu z tebe tahat rozumy jak to jde 😉 a jak jste vyřešili vozítko? máte sourozenecký nebo buggypod?
Mě kluci odjeli na kolo trošku jsem to tu pofackovala a teď půjdu šít Natouškovi peřinky tak hezký slunečný den 🙂

ewwusska
30. dub 2010

Maru prva jsem chtěla sourozenecký, ale ten náš prďola se už nechce vozit a když vezmeme ven golfky, tak chce hned dolů a tlačit kočárek, takže procházka nic moc 😒 Tak jsem koupila x-lander a po porodu přikoupíme stupátko s kolečkama a když se mu nebude chtít chodit tak se poveze.

krtecek
30. dub 2010

Mahu, mamka rikala, ze je v cr pekne pocasi, tak to je super, ze uz muzete ven na prochazku. A jak jinak zvladas? Jak dlouho bude manza s vami doma?

Marusko, to je dobre, ze cipek drzi. Jeste mas nejaky ten tyden cas 🙂

Ja uz bych to tak chtela mit za sebou..... Manzovo dvoum kamaradum se vcera a dneska narodily holky....a to jedna mela termin az 7.5.....jim tu tise zavidim 😵

maruska39
30. dub 2010

Ewuss aha tak to je šikovný jak se nechce vozit to my naopak Domi rád chodí,ale moc nejde tak si rád i sedne na chvilku a tak to pořád střídám, cca 15 minut sedí a 15 jde,no tak jsme pořídili teda buggypod a jsem na něj zvědavá.
O stupínku jsem taky uvažovala,ale to se bojím že mi bude utíkat z něj možná ho později ještě koupíme.
Krtečku jj je tu nádherně,dneska určitě zítra se to už má zkazit. Já vím,že času dost tak jen,aby to věděla i moje děloha,že je času dost 😉

mahulena
30. dub 2010

ahoj kocky,
Marus, tak to vypada, ze drzis, to je super, opatruj sebe i Natalku. Na vahovy odhady prdte, u malyho to vypadalo, ze je o 500g vetsi nez Justynka a jakej byl bobek, kdyz vylez🙂
Fotky najdete na www.fugasovi.rajce.net, i kdyz nejaky mam i ve fotoblogu.

Krtecku, rozumim ti 😔 , preju vam vsem uz aby to bylo, opravdu...!