• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

29. října 2010 
jeee, Marusce gratulace k nadherne Natalce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Natálka je krásná a malinkatá!! :dizzy_face: na FB je s ní i krátký video.. :wink:

Kristo, koukám, že vás trápí zuby.. tak at se vyklubou co nejdřív!!
20. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

kdo neni na FB tak házím videjko sem :slight_smile:
http://www.youtube.com/user/sotikovi#p/a/u/0/4mJRL6G23XM

JInak Maruška mi te´d psala.Zítra měli jít domů,ale nejdou,pač v porodce prej nepočítaj neděle,takže jí počítaj od pondělí,tak je z toho bobek hotová,už jen kvůli Domčovi,zas ho neuvidí o den déle :frowning2:
Jinak všechny pozdravuje,Malá prej furt spinká a je hodňoučká,mlíčko už se rozjelo.Jen jí bolelo moc bříško,jak se zavinovala děloha...takže si užívá...
20. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niikkyy jj k zavinování dělohy jsme tu coby dvojmamky taky už vybrečely kýble :sweat_smile: videjko super, už jsem měla tu čest ho vidět, moc jim to sluší holkám, prostě boží to malinký miminko zase :sweat_smile: :dizzy_face: a mrzí mě že ji nepočítají tu neděli, to je teda zvláštní přístup, asi maji dost volných pokojů, tady bývá narváno tak to tu lifrujou domů co to jde :sweat_smile: a super že se i rozkojila :dizzy_face:

@wolfi děkuju, všechno svádím na zuby, dneska jsem teda žádný neviděla, ale ten noční řev byl po dlouhý době takovej neobvyklej :sweat_smile:

Jak se tady jinak máte těhulky? :slight_smile: :wink:
20. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele nestraště s tím zavinováním dělohy jo?!! :grinning: :unamused: mě to dost krutě bolelo už u prvního porodu, jsem teda zvědavá jaký to bude ted.. :confounded:

chápu, že je Maruška smutná, že jí nepustí domů už zítra, ale den porodu se nepočítá snad nikde ne? nebo aspon u nás to tak je... a jak to Domča bez maminky zvládá?

@Krista , jak se mají těhulky? no mě se ted trochu uůevilo jak se ochladilo, ale jinak se valím a funím a otýkám ..prostě 3. trimestr je 3. trimestr.. . :grinning:
20. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak já jdu mrknout na videjko! :slight_smile:
A teda zavinování se taky bojím, páč jak píše Wolif, už u Ameli to bylo vcelku peklo... Tak aby to tentokrát nebylo horší než porod :sweat_smile:
A jinak teda ve Frýdku se počítal i den porodu, páč jsem rodila ráno. Říkali mi, že kdyby se malá narodila odpoledne, nepočítalo by se to... No a ke všemu byl dost nával, tak byli rádi, že někoho mohou vyexpedovat :grinning: Sestřička malé dokonce připsala pár gramů navíc! :grinning:
20. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, krásná Natálka!! :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
Video krásný a Natáka ještě krásnější.Přijde mi že má i něco z Maru.
Dneska už by je měli pustit?Určitě se hrozně těší
@Nikky jestli jsem to dobře pochopila tak za Maru Domča nejezdil?My tohle zrovna s mnžou řešíme jestli za mnou bude brát Eli nebo ne.Hodně se rozhoduju.Bojim se aby neodcházela s brekem :frowning2:Jak to plánujete vy ostatní holky?
S tím zavinováním holky nestrašte :astonished: já to u Elišky ciítila dá se říct jen při kojení,jinak vůbec tak pevně doufam že ted to nebude horší :sweat_smile:
@wolfi přesně s tebou souhlasím.Je to konečně trochu úleva že polevili ty horka.člověk se hned líp hýbe :slight_smile:
Nás dneska čeká poradna tak jsem zvědavá co a jak
Kdopak je vůbec další na řadě s porodem?
21. črc 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: no zavinovani je fakt mazec :sweat_smile: pomohlo mi kdyz jsem na sebe na kojeni narvala stahovaci pas, pak se to dalo vydrzet :wink:
katus, za mnou Tobik byl a v pohode, byl tak unesenej z miminka, ze nejaka maminka ho vubec nebrala :grinning: ani doma prej nebyl problem :slight_smile: na poradnu drzim palce :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Mě bolelo to zavinování i prvně jak píšete a neuměla jsem si to představit horší, ale přicházelo to po porodu ještě v dost podobných intervalech jako samotný kontrakce, při kojení to radši nekomentuju, dokonce jsem měla na jedné straně břicha bouli která mi jezdila sem tam, byla jsem z toho docela vedle :sweat_smile: to samý pani co se mnou byla na pokoji, ta rodina o den dýl, tak měla všechno taky o den dýl :grinning:

Mě den porodu počítali, ovšem naše porodnice je Baby Friendly, takže nechávají maminky obvykle 5 dní v porodnici ne 72h jako u nás ve městě (já rodina mimo město).

@wolfi to jsem ráda že se ti ulevilo ale asi ne na moc dlouho :sweat_smile: s tím ochlazením, tak ti přeju ať to zvládáš co nejlíp ta horka :slight_smile:

Já měla loni těhu přes celý prázdniny ve vysokým stupni, ale bylo mi fajn, moc jsme ven nelezly, jen dopoledne, takže i teď to jde :wink:

Za mnou Kristý v porodnici byla jednou (před porodem jsme přišli o auto, takže si ho manžel musel složitě půjčovat) a stačilo to, s brekem neodcházela, spíš mě to mrzelo, ale uteklo to rychle, pak jsem si ještě říkala že jsem si měla víc odpočinout a ne se tak těšit domů na všechno, už mi ten odpočinek teď nikdo nedá :grinning:
21. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuska85 ano,Domča tam za Maru nejezdí,raději,blbě by to nesl a Maru taky...Takže Domí tam pojede až jak si pojedou pro Maru a Natálku
21. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestras te s tou dělohou ..s tímhle druhý jako nevím nevím :grinning:
21. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
fuj už zase ta žhavá koule pálí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
za chvilku vyrážím do bazénu a dokud bude svítit nevylezu.. snad v tý vodě trochu splasknu, ty otoky mě ničí..

jinak jsem dneska byla v poradně a všechno je ok, mimčo je hlavičkou dolů a má se krásně!! pohlaví se od minula taky nezměnilo, tak snad je to 100% :grinning:
@katuska85 řekla bych, že ted jsi na řadě s porodem Ty. :wink:

no a s tím zavinováním jste mě teda ani trochu nepotěšily.. uff, ale co se dá dělat.. :wink:

a jestli za mnou půjde Adélka do porodnice ještě nevim.. asi bych chtěla, myslím, že to bude snášet dobře, ale horší to asi bude semnou.. :frowning2: :sweat_smile: :grinning:
21. črc 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.tak se hlásím z poradny.
Doktorka nám oznámila že malej už sestoupil hlavičkou a že můžu klidně každým dnem ject :astonished: ale prý se neotvírám,čípek taky zatím dobrý tak doufam že tam ještě Mates chvilku vydrží.Aspon ty dva týdny by mohl :sweat_smile:
@wolfi ty jsi prve psala že jsi měla 4 týdny do porodu když jsi začla rodit vid?A v pohodě?Byla Adélka dýl v inkubátoru??
Taky si myslim že Eliška by ty návštěvy v porodce zvládla dobře,ale jak píšete vy,horší by to asi bylo pro mě :sweat_smile: :dizzy_face:
21. črc 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Katuš, tak to jsem zvědavá, kdy se prcek rozhodne vylézt na svět :wink: Ale je fakt, že ještě chvíli by se v bříšku dopékat mohl! :wink: Ale na druhou stranu, to nejdůležitější už má za sebou, tak to kdyžtak určo bez problémů zvládnete! :wink:
21. črc 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wolfi : A tobě taky gratulačka k super, a ještě potvrzující, kontrole :wink: Hehe, já se u Ameli ujišťovala snad každou kontrolu, jestli se to pohlaví fakt nezměnilo :wink: Zato teď jsem si 100% jistá, že se pan Dr. nepřekouk! :grinning:

A ad návštěvy v porodnici... Původně jsem si říkala, že bych ráda, aby s námi Amelinka byla co nejčastěji. Ale jak píšete, asi bych těžce nesla její odchody (myslím, že ona by to tak nějak zvládla :wink:) a ke všemu jsem si uvědomila, že takový klid, jako budu mít sama s miminkem v porodnici pak už dlouho nepocítím... Jak psala myslím, Kristý :wink: :sweat_smile:
21. črc 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus, taky myslím, že na řadě jsi ty..
já tedy malou na návštěvy do porodky chci, nevydržela bych to bez ní. To loučení bude asi těžké, ale zvládneme to - jsou to jen nějaké 4 dny... Jinak u nás se pouští po 3 dnech, kdo rodí ráno, jde za 3 dny ráno (já rodila úterý, v pátek mě pustili), odpolední porody pouštěj odpoledne - prostě Praha :grinning:
- no a s tím zavinováním nestrašte, i když mě děsí samotnej porod tak děsně, že o dalších věcech radši nepřemýšlím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaji, prvni nebyl dobrej? :slight_smile: ja jsem mela taky prvni porod na nic a druhyho jsem se strasne bala, tak jsem vyzkousela uplne vsechno co jsem nasla (epino, masaz hraze, homeopatika, malinik, lneny seminko..) a asi to pomohlo, protoze ten druhej byl super a rychlej :dizzy_face:
22. črc 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

@katuska85, jojo rodïla jsme přesně 36.tt a Aduš byla v ikunbátoru asi tak 3hodiny :wink: jinak byla ok!! jediný co bylo blbý, že děti co jsou dřív mají silnější žloutenku.. a byla hodně spavá, takže kojit spavé a žlutenkové mimčo byl fakt děs.. a protože nepřibírala a žoutenka se nás držela byla jsem v porodnici 10 dní.. ale tenkrát mi to nevadilo, protože doma na mě žádné další dítko nečekalo...
Ale myslím, že Mates ještě chvilku vydrží. :wink:
22. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jen Vám jdu říct,že Maruška už je na cestě domu..huráá takže brzo se Vám tady určo ukáže
22. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy, děkujeme za info :wink:
22. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niikkyy to je super, už se na holky těšíme! :slight_smile:
22. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, nevzpomínám na to zrovna ráda... Ale přežila jsem to, to je hlavní, snad přežiju i ten druhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já jsem právě na věci typu epi-no, masáž hráze ap. dost líná, takže si to opět protrpím, radši na to prostě dopředu nemyslím, jinak bych se asi zcvokla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no, už aby to bylo za mnou, (aspoň 14 dní), pak budu zase spokojená :wink:
22. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka myslím si, že budeš spokojená hned bezprostředně po porodu :grinning: :dizzy_face: já dělala pro první porod všechno možné i nemožné, masáž hráze, lněné semínko, maliník ... a prd to pomohlo, řekla jsem si, že znova bych to nedělala, ale kdo ví třeba to mohlo být ještě horší (29h kontrakcí + křížové bolesti) ale tak jsem se bála druhého, že jsem si to pro jistotu zopakovala - maliník + lněné semínko + homeopatika k porodu a druhý porod byl totální parádička proti prvnímu :dizzy_face: bolesti silnější, ale jen 13h, takže pro mě super prostě! :slight_smile:
22. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista brr, tak to ti nezavidim, muj prvni porod trval vseho vsudy 12 hodin, ale fakt bolesti jsem mela az posledni 4, akorat jsem byla hystericka a vycerpala se tak, ze musel jit vexem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a druhej jsem mela bolesti asi 1,5 hodiny a furt se to dalo v pohode vydrzet, ten celkem od odtoku plodovky trval asi 10 hodin :slight_smile:
22. črc 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob tak to zní bomba ten druhý porod, no a ten třetí už snad ani nezaregistruješ ne :grinning:
Já byla u toho prvního taky strašně vyčerpaná, tlačit jsem teda mohla protože jsem se na to celou dobu těšila a tak jsem prostě tlačila jako o život, ale strašlivě ospalá jsem byla, nespala jsem pomalu dva dny, no šílenej stav, ještě že už mě to nikdy nečeká :sweat_smile:
22. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chtela sem se zeptata..dneska sem byla na screeningu a na papire mi doktor napsal tri+,NB+,NT1,26 bohuzel nevim co si pod tim mam predstavit..nevite?vysledky krve jeste ale nemam
22. črc 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista prave premyslim jestli budu mit odvahu se trmacet zase do prostejova nebo se smirim s nejakou porodnici bliz ostrave :frowning2: aby pak nemelo mimi uvedeny misto narozeni xx.km dalnice D1 :grinning:
22. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no to by bylo vtipný :sweat_smile: A ty jsi teda dvakrát rodila v Prostějově? Máš to daleko? Já jsem si taky dojela radši do jiný porodky než u nás do města a moc jsem byla spokojená, nelituju...

@bruffinka90 to vypadá jako hodnoty toho screeningu NT 1,26 (normální jsou pod 30) dle toho by to mělo být v pořádku.
22. črc 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob, Maji, týý brďo ted jsem si toho teprve všimla... no moooc gratuluju a smekám, že máte odvahu se do třetí pustit tak brzo!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
22. črc 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek