V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

paajinka
1. zář 2010

katusko - fakt super rychlovka - to je fajn... já bych brala porod tak do hodiny, víc psychicky nezvládám 😀 - no, už to chci mít za sebou 😀

maruska39
4. zář 2010

Ahoj holky,
můžu vás poprosit o jeden klik na fotečku? Pomůžete moji sestře vyhrát v jedné foto soutěži? Je to fotka číslo 10 a je to můj syn Domínek Předem vám děkuji 😵

http://fotoklubstonava.webnode.cz/fotogalerie/a...

paajinka
4. zář 2010

maru - nenašla jsem, kde se tam dá dát hlas... 😒

maruska39
5. zář 2010

@paajinka Hned pod fotkami je tabulka - Která fotka se vám nejvíc líbí? - a ty klikneš na fotografie číslo 10 😉

wolfi
5. zář 2010

@maruska39 hotovo.. 😉

maruska39
5. zář 2010

@wolfi Děkuji 😵 😵 😵

paajinka
5. zář 2010

@maruska39 - maru, hotovo - tahle tabulka tam předtím nenaskočila, to bych se tak blbě neptala 😀

andu
5. zář 2010

@maruska39 : Taky odhlasováno 😉

maruska39
6. zář 2010

jj paji já jsem si to myslela 😉 Děkuji vám moc,asi šance není,ale zkusit to můžu 😉
Paji a co jméno na chlapečka pořád nic? a jak se cítíš a ostatní před porodem?
my jsme ráno byli na UTZ ledvin a zdá se to v pořádku,v porodce měla Natuška naléz tak jsem museli na kontrolu,odpoledne máme poradnu tak pak pisnu míry naší modelky sama jsem zvědavá zda mi prospívá a mám dost mlíčka pro ni,ale já myslím,že jo. Teď spinká v šátku kočička moje a Domi taky hajá tak mám chvilku volno,jsem sázela inzeráty na MMB 🙂

paajinka
6. zář 2010

Maru, no jméno zatím nic moc, ale snad už se to rýsuje.. Ale myslím, že to fakt rozlouskneme až těsně před porodem 😉

maruska39
6. zář 2010

@paajinka ty jo já bych na to neměla nervy až na poslední chvíli 😀

kackadu
6. zář 2010

@maruska39 kliknuto 🙂

kackadu
6. zář 2010

Ahoj holky,
tak dneska jsem byla kontrole, takže už byla poslední a přští v porodnici. Doktorka říkala že mimi už je pěkně dole zapasované, že už by se němělo otočit, čípek že je na jeden prst, porodní cesty měkké ale na porod to zatím nevypadá, že se myslí že to ještě tak 14 dní vydrží. Jinak vážíme cca 2700 gramů. Takže tak. Jo a mám teda pozitivního toho streptokoka takže při porodu musím odstat antb . To by mě zajímalo čím to je, u malýho jsem ho neměla, škoda ale tak co se dá dělat no.

paajinka
6. zář 2010

@kackadu - kacko, taky jsem byla dnes naposledy u MUDr., příští týden ve St už jdu do porodky.. "Gratulka" k streptokokovi, já mám Stafylokoka - takže jsme na tom stejně 😝, taky musím dostat ty ATB u porodu, u malý jsem taky nic neměla 😒 , jsem z toho byla celý den špatná, ale co, nějak to zvládneme... 😉 Jinak mi doktor nikdy nic neříká, z průkazky jsem vyčetla, že mám CS 3 - ale z toho moc nevím, jak to vypadá s cestama a případným porodem 😖

kackadu
6. zář 2010

@paajinka aha já mám cs2. Taky mě to sere ten streptokok, ale prý se jednárově píchne dávka antb a šmitec, tak snad to bude dobrý.

paajinka
7. zář 2010

kacko - jj, jenže já už se vidím, jak si v bolestech rvu tu kapačku pryč 😀 😀 - no, prý to vydrží jen pár hodin (ta ochrana ATB), takže když to trvá dýl, musí se dostat znovu, no - už aby to bylo za námi, co? 😝

kackadu
7. zář 2010

@paajinka aha, taky dobrý. Jsem slyšela, že ideál je to dostat 4 hodiny před porodem. Minule jsem přijela v 11 do porodky a v 1,35 byl Fifi na světě. A vůbec by mi nevadilo, kdyby to tak bylo zase. No uvidíme, poptám se pak v porodnici jak s tím kokem naložit. Jsem chodila v létě s malým na koupák tak jeslti jsem to chytla tam 😨 , no sere mě to taky.

paajinka
8. zář 2010

@kackadu - kači, já taky měla v plánu jet do porodky až "na poslední chvíliů, loni jsem tam strávila už den před tím kvůli vyvolávání a to už zažít nechci... no, snad se aspoň tomu vyvolání vyhneme 😖

kackadu
8. zář 2010

@paajinka no uvidíme jak dopadneme, víš jak to je. V tomhle to moc asi neovlivníme, záleží jak to bude probíhat a na to jsem vážně MOC zvědavá.

katuska85
10. zář 2010

Ahoj maminky 🙂
Jdu nakouknkout a ohlásit se 😵 Doma si teprve všichni zvykáme ale pohoda.Eliška je chůvička,se vším se snaží pomáhat tak jsem zvědavá jak dlouho jí to vydrží 😀 Matýsek jen jí a spí tak si i občas stihnu něco udělat,poklidit a tak.Jen chce večer usínat jen u prsa.Přes den dobrý,to ho nakojim,dám krknout,položim do kolébky a chrupe ale večer ani náhodou.Tak uvidíme co se z toho vyklube.I jsem zkoušela ho po večerním kojení položit do kolýbky,jestli mu třeba nevadí tolik prostoru v té postýlce ale prostě se nechytáme 🙂
Dočítala jsem jen tak sběžně ale @kackadu a @paajinka držim palce aťr je to brzy,rychle a co nejméně bolestivé 🙂@maruska taky jsem přidala hlasík 😉
Chci se zeptat,holky jak jste na tom byli s dodržením šestinedělí co se týče sexu?Fakt až po?Já jsem u Elišky neměla potřebu nějaký 4 měsíce po porodu ale ted je to takové jakési jiné 😅 😵

andu
10. zář 2010

@katuska85 : Tak to je fajn, že vám to takhle klape 😉 Třeba se Matýsek ještě umoudří a zvykne si na samostatné usínání i večer 😉 A k šestinedělí. Já po Ameli měla chuť děsnou 😀, takže jsme to vydrželi jen 4 týdny... Samože s kondomem a bylo to takové o ničem, jak je pipka vytahaná 😀

paajinka
10. zář 2010

teda holky, s tou chutí vám to závidím - u Adu jsem neměla chuť ještě cca půl roku a teď v těhu jsem zase naprosto asexuální 😀 chudák manža

andu
10. zář 2010

@paajinka : Klíííd, mě to zas po tom šestinedělí nějak přešlo a taky jsem se musela dost přemlouvat, abych toho svého chlapa tolik nezanedbávala 😀 A teď to taky není nijak valné 😝 Akorát v tom šestinedělí to ne mě nějak přišlo 😀

kackadu
11. zář 2010

@katuska85 no tak to jste šikulky že tak krásně zvládáte. Každý mimčo má něco a když je to u vás "jen" to večerní usínání tak to neřeš, buď se to samo zlomí nebo vychytáš nějakou fintu.....zas má právo na nějaký svoje moresy, ne? 😵 No to už jsi na tom dobře když už se chystáš sexovat 😝 , asi záleží fakt jak se cítíš a jak moc krvácíš. Asi je ideál vydržet do kontroly u MUDry a nebo to budute muset vymyslet nějak alternativně 😎 😀

wolfi
12. zář 2010

ahoj holky :o)

@maruska39 všechno nejlepší k svátku!! 🙂

@katuska85 paráda, že to všechno hezky zvládáte!!

jinak jsem si plánovala jak tenhle víkend budu rodit a NIC...

maruska39
12. zář 2010

@wolfi jééé děkuji ty jsi hodná 😵 😵
a koukám jak se ti to blíží teda to je krása,to může být každým dnem! Nemůžu se dočkat až se odhalí tvoje tajemstvíčko 😵

maruska39
12. zář 2010

@katuska85 děkuji za hlasík 😵

wolfi
13. zář 2010

@maruska39 já už se taky nemůžu dočkat až vykoukne.. už , aby to bylo.. ten konec je nějakej náročnej a vážně jsem doufala, že o víkendu porodím.. 😅

maruska39
13. zář 2010

@wolfi tak to bude ten další víkend 😉 jen užívej ještě klidu a bříška 😎 ale rozumím ti já už taky pak chtěla konec hlavně kvůli vedrům

kackadu
13. zář 2010

@wolfi já nějak pořád nemůžu dojít do te faze, abych se těšila rodit. Nějak se furt hrozně bojím 😅