V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

paajinka
26. zář 2010

@kackadu - krutá? 😉 dneska dovezli kuchyň, bylo toho 82 balíků (teda 80, 2 jim zapadly v autě a dovezou je až zítra).. No, celé jsem to s mm tahala na balkon 😉 , teda kromě trouby, pračky a myčky, s tím mu pomohl soused - to bych asi porodila hned 😀

kackadu
27. zář 2010

@paajinka tak to se vážně divím jestli jsi ještě v celku. U mě to dneska vypadalo tak nadějně, že se něco děje, a zase opět to přešlo 🙄 , to je furt dokola. to čekání je fakt hrozný. Ne že bych se nemohla dočkat, ale ta nejistota kdy to bude mě žere.

paajinka
28. zář 2010

@kackadu - já budu celá ještě přes termín - nejhorší je, že se ani necítím těhotně - nemám jediný problém, nic mě nebolí, netrápí, kdybych se nebála, tak dělám i kotrmelce a stojky 😀 😀 já si to vše vyžeru až při porodu.. No, původně jsem chtěla rodit do konce září, to už asi nezvládnu 😀 .. Njn. - ty moje klíšťátka se mě vždycky držej 😀 i když je fakt, že díky akci kuchyň ani zatím snad radši rodit nechci, manža není až tak zařizovací typ, takže dokud nebude všechno aspoň z 2/3 hotový, nerodím 😀

kaaatinka
30. zář 2010

teda holky jak to tady čtu.... mám se před termínem stěhovat tak jsem si říkala že nás to třeba popožene..ale jak to čtu tak budu na tom určo stejně 😖 😉

kackadu
3. říj 2010

ahojky všem, tak 30.9. se nám narodila holčička Nela, 3390g a 51cm. Dnes nás pustili domů. Zatím je to náročný, jak se adaptujeme tak napíšu víc.
@paajinka jak jsi na tom? Co nového a jak se cítíš?

maruska39
3. říj 2010

@kackadu MOc gratuluji 😵 😵 😵

paajinka
3. říj 2010

@kackadu - gratuluji k Nelince - tak jsi to stihla v září 😉
no, já pořád nic, no, a když to nebylo v září, tak ať tam prcek ještě chvíli zůstane, musíme dát dokupy tu kuchyň 😉
takže teď si zas přeju ještě tak týden nerodit - no - ale prcek se mě asi moc ptát nebude 😀

andu
4. říj 2010

@kackadu : Tak moc gratuluju! A přeju, ať se sehrajete co nejdříve 😉

kackadu
4. říj 2010

@andu
@paajinka
@maruska39 holky moc děkuju, zatím je to hodně náročný. Šla jsem rodit už se spánkovým deficitem 3 nocí kdy se to fest ozývalo, první noc malá řvala jak tur, druhá noc dobrý a třetí noc katastrofa takže jsem docela dost vyřízená. Všechno mě bolí, nalitý a bolavý prsa a bradavky, mám hodně mlíka, malá se přežířá, málo brká, pak bolí břicho, no začarovanej kruh. Snad se brzo sladíme. Filda dnes ráno mega scéna že nechce do školky, a jsem taková hormonální bomba, hned řvu....no mazec. Jak to jen půjde napíšu víc a dám fotečky. 🙂

paajinka
4. říj 2010

@kackadu - neboj, to se zajede... Tak to hlavně zkus nějak dospat, ať dobiješ baterky a hned bude líp 😉

katuska85
4. říj 2010

ahoooj
Tak koukám že další mimča na světě 🙂 @wolfi dodatečně gratuluju @kackadu taky veliká gratulace k Nelince a neboj ono se to všechno poddá.Paajinka má recht hlaně dospi at máš sílu.
@paajinka co ty tu ještě děláš? 🙂 Ne,promin,vim že takovýhle otázky jsou k vzteku.jak se citíš?
My ted měli hodně napilno.Eliška dostala angínu tak to bylo docela náročný.Matěje jsme museli držet co nejdál takže si to dovedete představit.Naštěstí už je malá fit taik už je to klidnější.Matýsek pěkně dlabe,přes den hezky spinká ale tio večerní uspávání je pořád stejný-u prsu.Předevčírem už jsem měla bradavky ožužlaný do krve takže mazec.Zkoušeli jsme různý uspávací metody ale bohužel..No snad se to nějak vyvrbí
Koukám že ted už chybí jen @andu že?Jak ty se máš?_Bude Jáchymek nebo nakonec holčička 😉 ?

andu
4. říj 2010

@katuska85 : Ježíš, Kači, no jooo... To už jsem na řadě? 😲 Jojo, bude to Jáchym, takže už jsem prodala hadříky po A. 😉 Taky už máme doma Phila a fakt se s ním jezdí dobře! Zatím to teda nemám ozkoušeno se 2 dětmi, ale s jedním se ovládá fakt parádně 😉 No a jináč už se mi blbě dýchá, nevím jak spát - no klasika. Do toho se trochu děsím Amelinčina vztekání, doufám, že jí ty manýry trochu pustí, až bude Jája 😉 😅
No a ad bradavky - já mám ekzém, takže je mám do krve, ještě ani nekojím 😒 Bojím se, že to jen tak nepůjde - no holt kdyžtak budu odstříkávat, konec konců, mám už v tom praxi 😝 😀

@kackadu : Taky přeju, ať najdeš aspoň chvilinku na dospání! Z toho mám taky trochu obavy. Já jak nespím, jsem marná 😝 Dneska jsem byla na posledních odběrech a doteď, než jsem si zdřímla, jsem byla jak mátoha!

paajinka
5. říj 2010

@katuska85 - no, já tu ještě straším, MUDr. říkal, že vyvolávat nejpozději 18.10. - do tý doby se to snad rozjede samo, případně doufám, že padnu na jiného MUDr., bo 15 dní přenášet je trochu moc 😝 Ta druhá MUDr. předtím říkala max. 12.10. - tak uvidíme. Zatím to na porod nevypadá, ale člověk nikdy neví, že.. 😀
- jinak tobě vadí, že malý usíná u prsa? To mě i ta moje "velká" 😀 teda ona u toho neusne, ale musí před spaním dostat, jsem zvědavá, co jí nabídne tatínek, až tu nebudu 😀 😝 Jinak to je hrůza ty nemoce, toho se bojím, rodit na podzim je podle mě v tomhle směru asi nejhorší 😒

paajinka
5. říj 2010

@kackadu - je krásná 🙂

kackadu
5. říj 2010

@paajinka moc děkujem 😵 jak je?

paajinka
5. říj 2010

@kackadu - no, jak je? Dobře.. Jinak to snad ani nejde 😀 Kromě únavy a lenosti jakobych ani nebyla těhu 😝 Mně se stejně rodit nechce, se toho tak bojím, že jsem ráda, že zatím nemusím... 😔

kackadu
5. říj 2010

@paajinka na ten stav si moc dobře vzpomínám. Paji u mě to bylo opravdu rychlejší a kratší než první porod. Aji to míň bolelo!!! Tak se fakt neboj!!!!!

paajinka
7. říj 2010

@kackadu - díky, ono to nějak dopadne - vzhledem k tomu, že přenáším (jak jinak, že? 😀 ), tak v sobotu jdu na monitor a v pondělí se pak rozhodne, kdy vyvolávačka 😝 - no, tak aspoň vím, že příští týden už budu mít drobče u sebe.. Kuchyň by měla být hotová do neděle, tak můžu jít klíďo rodit 😀

kackadu
7. říj 2010

@paajinka tak jsi to ale bravurně stihla, to zas je moc dobře. I když mi teď připadá, že konečně zvládnu víc věcí. Malá přes den bucá, a já se můžu konečně normálně pohybovat a ohýbat. Manžel má teda tento týden dovču a je s náma doma a stará se o malýho. A ten z něj má uplnou modlu, šla jsem uplně bokem 😨

katuska85
7. říj 2010

Ahoj kočky 🙂 @paajinka mě nevadí až tak to že tedka u prsu usíná ale spíš se hrozím těch následků až přestanu kojit.Totéž jsme měli u Elí.Usínala u prsu a když jsme přestaly s kojením tak jediný co na ní v noci platilo,co jí uspalo bylo hopsání na gymnastickym míči.Někdy jsme skákaly v noci i 3 hodky takže mazec.Trpěla jsem se zádama,s kolenama...ale hlavně tedka podruhý to bude o to "horší" že když bude malej v noci plakat tak probudí Elišku takže budem vzhůru celá famílie.Ted je to v pohodě,ted když se malej probudí tak ho rychlostí blesku přebalím než začne plakat,dostane prso a dobrou 🙂 Nevím o.myslim že tedka stejně nic nevykoumám.Nechám tomu prostě volnej průběh asi a ono se to nějak vyvrbí
@kackadu přesně vím o čem mluvíš.Prvních pár dní co jsme se vrátili z porodky jsem pro Elí skoro přestala Existovat.Měšla taťku a nějaká máma nezajímala.Ono se to zas za pár dní spraví neboj 😉

paajinka
7. říj 2010

@katuska85 - aha, no, to hopsání je naprd, to už radši nezavádějte, kamarádka takhle proskákala celý dny - mazec...
taky mě děsí, že malej bude budit Adušu.. No, ale třeba ne 😉
@kackadu - to se neví, zda to stihnu, vidím, jak jedu v noci rodit - když člověk nechce, tak jede, když chce, tak prd, ty děti 😀 😀

kackadu
8. říj 2010

@katuska85 NO snad máš pravdu. Dneska ho vedl manžel do školky a prý hrozně plakal. A včera se mu v noci zdál nějakej sen, volal maminko maminko a když jsem přišla tak hrozně plakal a že utíkal a volal maminko...no bylo mi ho hrozně líto ☹

@paajinka No Filda se zatím nebudí, když malá řve, ale to neznamená, že to ještě nepřijde.. 😔

Na míči jsme Fildu hopsali taky a Nelču když bolí bříško, tak na ni teda nic moc jinýho kromě masáže nezabírá, takže opět hopsáme.

paajinka
10. říj 2010

Ahoj holky, dnes 5:58 se nám narodil Daniel, 3450g a 50 cm..
porod relativně pohoda, tlačení jsem nezvládala, ale jinak to šlo... 😉

andu
10. říj 2010

@paajinka : Jééé, Paji, to je rychlá zpráva na to, že jsi rodila před chvilinkou! 😉Strašně veliké gratulace! Doufám, že i přes to, že tlačení nešlo (heh, no poněkud se ho taky obávám!), jste oba v pořádku!!! 😵 Malý je sladký!

paajinka
10. říj 2010

@andu - jj, jsme OK, malý se ještě vyhřívá, půjčilki mi ho jen na půl hodinky, když přišel mm s malou.. nadobro ho dostanu až ráno, ale dnes určo na kojení a návštěvy... tlačaní jsem se fakt snažila a fakt mi to nešlo, ale nakonec vylezl, šikulka.. Kontra jsem měla už včera cca od 16., do porodky jsme jeli v 23.hodin, tak to celkem šlo.... 😉
jinak Adulka sem za mnou nebude chodit, moc plakala, když dnes odcházela, tak radši vydržím bez ní, než ji trápit 😔

maruska39
11. říj 2010

@paajinka moc gratuluji! Za mnou malý taky nechodil trápil by se přesně jak píšeš takže pro jeho dobro jsme to zvládli bez návštěv 😉

paajinka
11. říj 2010

@maruska39 - děkuji, Maru.. jj, včera mi jí bylo tak moc líto, že jsem řekla, že radši nic.. 😒

maruska39
11. říj 2010

@paajinka no je to tak lepší,jinak moc krásné jméno to jsme měli pro druhé v případě kluka 😵 a co malý? je hodný? 😉

paajinka
11. říj 2010

@maruska39 - tak jsem ji dneska měla na telefonu a rozbrečela jsem se, mně se tak stýská.. tak zítra přijde i s tátou.. pak si pobrečí, ale snad to bude dobré.. a ve středu dopo snad domů.. Malej je hodnej, ale pořád ho někdo budí.. Máme společnou přebalovárnu s druhým pokojem a pořád tam někdo řve :/.. A mně je tak fajn, že bych šla domů... Jen ta kuchyň stále není hotová :(... ale neva, chci domůůůůůů!!! 🙂

pazhitka
11. říj 2010

@paajinka Velka gratulace, maly je nadherny! at uz jste vsichni brzy spolu🙂