V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

samsa
16. zář 2009

Ahoj holky,
Mariap, držím moc pěsti, ať je to dobré, snad ráno napíšeš pozitivní zprávy.
kristo, to je fajn, že je vše ok, jen škoda, že to ještě není k porodu, už bys to mohla mít za sebou.
Zdeni, krásný popis porodu 😵
Holky, mně už je líp, už to pomalu ustupuje, až teda na šílený kašel, takové ty záchvaty, jak člověk nemůže přestat, už mě z toho bolí břicho, tak zítra na gyndě mi snad něco doporučí, co bych mohla. Snad nějaký sinecod nebo tussin, aby to přešlo nebo se ukašlu. Zítra večer napíšu, jak jsem na gyndě dopadla, třeba se mimís ukáže. No, ale hlavně, ať je vše ok, ukazovat se nemusí, ale ať je mimi zdravé.
Holky, tak se opatrujte.

garfieldmail1
16. zář 2009

Mariap : když si nebudeš zítra jistá, jestli už jsi v pohodě, tak neváhej a val k doktorce. Raději zbytečně a máš klid 😉
Ale spíš držím palce, ať je Ti ráno zase dobře!!!!!! 😵

kristo, já myslím, že v termínu Ti musí dělat kompletní prohlídku, ne? Držím palce, ať nám do konce týdne porodíš a vše je OK! 😵

kacko, tak tohle jsem si ještě nezkusila, hlídat při Lukáškovi další dítě. Nějak by se to muselo zvládnout, ale asi to je docela makačka na bednu, co? 😅 Jak staré dítě jsi hlídala a jak dlouho?
To máš jako přípravku na péči o dvě děti? 😀 😉

samsa : konečně dobrá zpráva 😉 Já jsem nedávno, když bral přítel na zánět v krku ATB, a cítila jsem taky parádní knedlík v krku, hodně mi ulevily Halls bonbony. Výborné jsou s medem a citronem nebo s vit.C.
A ať je zítra na kontrole vše OK!!! No a až se ukáže, že je vše OK, tak ať se ukáže...víš co... 😀

mariap
17. zář 2009

Dobré ránko holky,

ste zlatučké, ďakujem za držanie palcov....určite to pomohlo 😀 . Večer som sa nadopovala magnézoim a šla som to zaspať. Síce som sa v posteli slušle krútila, ale v noci sa to ukludnilo. Tie bolesti boli skor také poslíkové (ale trvalo to teda dosť dlho), lenže človek nikdy nevie v čo to može vyústiť, tak som dohovárala mimísovi, že ho ešte nepustím a hotovo. Teraz je to lepšie, ale stále citím, že to neni úplne ok. S malým som si poslíkov užívala dlhú dobu pred porodom, ale to som bola zamknutá na sto západov, tak som zvedavá, čo to urobí teraz. Holt by sa nám teraz hodila babička-pestúnka. Miškovi nevysvetlím, že mama nevládze a musí odpočívať 😉 .
Krista prajem, aby sa Luky rozhodol, keď vám to bude najviac vyhovovať 😀 😀 (ale určite to príde práve v opačnej chvíli).
Samsa, mne v lekárni na kašel predali jedine Stodal a ten mi absolúúúúútne nepomohol. Nakoniec som skončila na fúkači (ale ja som to mala rozohodené astmou). Myslím, že ten sinekod je moc dobrý, prajem brzké uzdravenie. Som zvedavá, či sa miminko odhalí, ja by som tak moc chcela, aby sa aj to naše predviedlo v plnej kráse.

klabi
17. zář 2009

Ahojky holky, včera jsem nějak zalehla a usla jako dřevo 😔 .

Mariap přeji hodně štěstí ať je to vše v pořádku, vím co to je když si potřebuješ odpočinout a nejde to a to mam o 6 let starší dítě a o 9 let staršího chlapa. Hlavně ať je vše OK 😉

Kristo nechali mě přenášet 10 dní a pak jsem musela do porodnice na vyvolání ale stále jsem se cítila fakt dobře, těhotenství s Tomem jsem si moc užívala. 😀

klabi
17. zář 2009

samozřejmě ten můj chlap je o 9 let starší ode mne 😀 😀 😀 píšu a čtu potom tak moc omlouvám za chyby 😅

krista
17. zář 2009

Ahojky 🙂

Samso na vykašlávání mi strašně pomáhá med do čaje, on jakoby napomáhá těm hlenům, je to hrůza být jako těhule těhotná, mě dneska bolí v krku a to si včera na bolest v krku stěžoval manžel, tak jsem akorát naštvaná jestli něco chytnu, snad se to nijak nerozjede 😝

Garfield sama jsem zvědavá co se mnou budou dělat, každopádně mi kamarádka říkala abych si vzala moč (to mi v porodce neřekli) tak tu beru sebou a pak uvidíme no 😲 jen musíme být do 11h zpátky doma a jedeme tam v 8h... hlídá nám právě od MM kolegyně a budeme mít její auto 😖

Jo a ještě mi došlo kdo má problém s bolestí v krku, tak pomáhá Orofar!!! Myslím, že se v těhu může vyjímečně, ale já kdysi měla tu hnisavou angínu tak mě to Dr. dal rád a já si to ráda vzala 😅

Mariap jsem strašně ráda že je ti lépe, určitě u tebe miminko ještě nějaký ten týden vydrží!! 🙂

U mě pořád nic, žádní poslové, dokonce jsem se dneska vyspala lépe než jindy, ani se malý neboulil a netvrdlo mi břicho, zase se mi ale zdály neskutečný kraviny a už čekám kdy začnou chodit SMSky typu: "Tak co" "Ještě nic" no už jsem připravená na ně absolutně nereagovat 😝

Klabi to vyznělo dobře s tím starším chlapem 😀 Ty jo 10 dní, jako já se cítím dobře, ale tahle nejistota je šílená, pořád vařím a peru co kdybych tady byla naposledy 😝 taky dojíždět těch 10 dní a pořád shánět hlídání tak mě švihne už 😝

klabi
17. zář 2009

Ja si myslím že mam snad na to nadání většinou kam jdem tam udělám nějaký trapas a nebo se fakt nechtěně zviditelnim ☹ . Uvidíš to ti uteče jako voda ,bojíš se?Jaký si měla první porod?

mariap
17. zář 2009

Ahoj Kristy,

no mne sa celkom ulavilo. S tým prenášaním, ja som bola z toho na prášky a najviac ma stresovala moja mama s babkou. Som myslela, že už ma švihne. Volala snaď dva krát denne a večer dlhý telefonát cez skype. Mala som vtedy práve aj tých hodne bolestivých poslíkov (pravidelné bolesti, niekolko hodín) a obidve ma týrali tým, že som mala ísť do porodnice, že by mi pomohli a podobné nezmysly. Už som im potom radšej nič nehovorila, fakt som toho mala plné zuby. Viem, že sa všetci tešia na mimi, ale toto by si mohli odpustiť. A čo som ešte neznášala najviac, jak sa mi rodina vždy vrhala na brucho. Všetci chceli hladiť, tak toto tehu už som to nevydržala a dala to jasne najavo aj mojej vlastnej mame. A ta sa skoro urazila 😀 😀 .

krista
17. zář 2009

Klabi první porod byl otřesný 😅 do dneška jsem se s tím nějak nevyrovnala a taky jsem druhý dítě nechtěla, jedině císařem, ale říkám si, že to ještě jednou přetrpim, ve zktratce - 29h kontrakcí a křížových bolestí, nic nepomáhalo, voda zhoršovala, jenom chodit šlo, zavřená v porodnici, po 24,5h praskla voda, pak už to šlo rychle(ji) 🙂 Nevím čeho se bojím víc... taky mi asi nebude příjemný že bude muset někdo přijít hlídat Kristý a já tady budu chodit a funět, docela bych ráda v tomhle byla sama, ale jinak to asi nepůjde nebo nevím... 😖 leda by MM Kristýnku někam odvezl 😅

Mariap jo já vím jak umí být otravní ti příbuzní, mě psal švagr kdysi do porodnice (to nevěděl že tam jsem) kdy že mám vlastně termín, já tam řvala bolestma, ani jsem mu neodpověděla, řekla jsem si že na ně kašlu a stejně tak to budu dělat teď 😅 😝

klabi
17. zář 2009

Kristo,teť to bude lepší, říká se že druhé dítě jde mnohem rychleji 😉 .Já jsem porod neměla zdaleka tak těžký jako ty a přesto jsem po porodu také říkala že rodit už nechci všichni mě tvrdili že na to zapomenu ale i po sedmi letech jsem na to úplně nezapoměla 😨 .Když jsem zjistila že jsem těhotná hned jsem začala přemýšlet o porodu .Držím pěsti ať je to dobré,rychlé a tolik netrpíš hlavně ať jste oba vpořádku 😉

krista
17. zář 2009

Klabi krásná fotka, moc vám to tam sluší, hned máš veselejší profil 😵

Já jsem taky od začátku těhu přemýšlela jen nad tím jak ten porod přežiju, vlastně už od snažení jsem nad tím přemýšlela 😅 a jak je to víc ke konci tak někdy depkařim že to nezvládnu a někdy si říkám, že to nějak přijde, že ty bolesti nebudou hned zkraje tak hrozný, nejhorší jsem je měla asi jen 20h?? Teď by to snad mělo být kratší když jsem druhorodička, pořád to bude snad jen jeden den, tak to nějak vydržet musím 😲

Holky nezkoušel někdo ten nápoj k vyvolání porodu? Zjišťuju ingredience a jdu kdyžtak do nej 😝

samsa
17. zář 2009

Ahoj holky,
Mariap, jsem ráda, že je ti líp, jen ať si tam mimís ještě pobude aspoň ty čtyři týdny.
Jej, Kristo, ty už tam máš 41 tt, chuděro. Nápoj jsem nezkoušela, ale myslím, že jestli se malému nebude chtít, tak stejně asi nic nepomůže. Jak dlouho tě nechají přenášet? Mě máma přenášela 3 týdny, říkala, že ke konci už hrozně brečela, byla na poslední prohlídce v porodce a tam jí řekli, že to k porodu není a druhý den jsem byla ne světě. Rodila mě 24 hodin, fuj. jak jsem byla v břich dlouho, tak jsem měla šíleně dlouhé nehty a byla jsem celá svrasklá, ale malinká, jen 2,80 kg.
Kristo, učitě ten druhý porod bude rychlejší, není přece možné, aby to byla zase taková hrůza. Co teda nechápu, že tě nechali takhle trpět. Takto nechali mou známou, nedali jí samozřejmě nic najíst, po dnu bolesti byla taky vyčerpaná, že neměla sílu tlačit a malého táhli kleštěma, protože jim během tlačení odpadla vyčerpáním. Mně teda pustili vodu, tak se to rozjelo celkem rychle a taky mě mudr. 2x roztahovala ručně, což teda sice byla bolest neskutečná, ale prý mi to urcyhlilo porod nejmíň o hodinu. Celkově se snažili ze mě malou dostat co nejrychleji, takže jsem rodila 10,5 hodiny. Jen doufám, že to druhé půjde taky tak rychle. Bolesti teda šílené a kontrakce hned od zavedení gelu co 2 minuty, ale těch 10 hodin se prostě dá, ale upřímně říkám, že to, co ty, bych asi nevydržela a zkolabovala tam.

klabi
17. zář 2009

Kristo to víš že to bude kratší a vydržíš to, musíš tomu věřit a uvidíš že to bude v pohodě. O žádném nápoji jsem neslyšela ale doktor mě tenkrat jen tak naznačil že porodu můžou napomoci spermie.Z vlastní skušenosti to nezabralo s manželem jsme se snažili ale Tomoj se stejně nechtělo 😀

samsa
17. zář 2009

Holky, tak já se jdu pomalu chystat na tu gyndu, beru s sebou i malou, páč manža mi doma lehl, je taky marod, tak mu ji tu nebudu nechávat. Já už jsem skoro ok, jen mi z toho kašle tvrdne břicho, což mě štve, u malé tvrdlo až od 25 tt, no, ale co se dá dělat, fungovat musím.
Večer vám napíšu, jak jsem dopadla.

krista
17. zář 2009

Samso ty jo to je něco že když tě mamča tak dlouho přenášela, že jsi byla takový prcek!! 🙂 Já třeba chápu že někdo má blbě spočítaný termín, já byla taky údajně přenášená asi 14 dní, máma měla TP nějak 16. a narodila jsem se 31., ale sama říkala, že měla blbě spočítaný termín, ale to já blbě spočítaný nemám 😝 vím moc dobře kdy jsme malýho počali a cyklus jsem měla 29 dní, takže už by prostě měl být venku 😝 nejdýl zítra 😝
A je super, že ti trhli tu vodu, to by určitě pomohlo i mě, ale vystrašená prvorodička který všichni tvrdí že má poslíky si prostě o tohle neřekne 😖 i když tam do mě už i jedna pani hučela ať si řeknu primářovi (sama si přišla nechat trhnout vodu a to neměla ani kontra ani TP, prostě už ji to nebavilo 😝) já byla ale krůta kdysi 😀 dneska snad budu otrkanější, ale nevím no, pořád se bojím, abych třeba něco vlastním jednáním nepohnojila, jde přece jenom o život a zdraví dítěte, nejen o mě 🙂

Jinak o tom nápoji jsem hodně četla, dost se bojím že tam je i hlt kořalky, ale já fakt nevím co dělat no 😅 a holky to po tom třeba měly i rychlý 😅

Klabi jj to jsem taky slyšela, že ty spermie dráždí dělohu, ale my se teď s manželem vůbec nevidíme, pořád chodí do práce na odpol. vypadne v 11h a dorazí v 21h (kde je zase těch 8 pracovních hodin že 😠) takže na tohle nemá nikdo čas ani chuť jaksi 😒

Jo Samso na gyndu ti samozřejmě držím palce, dej potom hned vědět jak jsi dopadla, určitě to bude dobrý 😵

samsa
17. zář 2009

Kristo, já bych si o to taky sama neřekla, člověk to raději nechá na nich, ale přece jen je hnusné, že tě takhle nechali trpět. Právě tu známou rodili 2 chlapi a ona je už prosila, ať něco udělají, že už nemůže, tak na ni jen houkli, že to musí vydržet a hotovo. Chtěla bych vidět je, protože ta bolest je fakt šílená, jenže kdo to nezažije na vlastní kůži...tak neví. Dokonce prý u toho byla jedna porodní asistentka a říkala jim, ať jí to nějak urychlí a tu taky sprdli, že to má nechat na nich. Taky potom ta známá podruhé šla rodit jinam, popsala jim svoji story a domluvila se, že pokud by se opět porod nechtěl rozjet, tak jí udělají císaře, ale nakonce šlo všechno dobře a druhý porod trval 6 hodin. Ale strach z porodu měla hrozný, taky trvalo 4 roky, než se k druhému mimi odhodlali. Uvidíš, že druhé půjde o mnoho rychleji, já myslím, že ti prdne voda a za pár hodin bude malej na světě. Jo a hltu kořalky se vůbec neboj, to mimi neublíží, možná si na chvilku zdřímne, ale nic se mu nestane.

klabi
17. zář 2009

Samso přeju hodně štěstí ať je vše OK 😉

krista
17. zář 2009

Samso no to jsou volové ti chlapi 😠 já si nemůžu na PA ani doktora stěžovat, byli moc hodní, můj problém určitě byl v tom, že mě zkontrolovali někdy k večeru v 18h nějak a řekli že se to moc nemění, možná trochu... a pak začla nějaká večerka a konec a já byla na pokoji s rizikovkama (tím pádem mě nikdo neviděl trpět) sprcha a záchod byly naštěstí tam, tak jsem si lehala, chodila k oknu, od okna, na záchod, pořád jsem chodila čůrat, strašně mi to ulevovalo i když jsem skoro nic nevyčůrala 😅 pak mi teda odešla zátka před 2h a ve 2h prdla ta voda, ježiš jak já byla ráda, řekla jsem si, tak a teď do 24h musím porodit a to mě nakoplo... no jenže jsem letěla na sál, tam zamčeno 😠 tak jsem utíkala hledat nějakou sestru, všude tma jako v pytli, nakonec jsem tam zařvala do jednoho tmavýho kouta a vylezla sestra rozespalá 😝 tak mi odemkla a na sále byla jiná rodička a jedna PA, takže opět sama na hekárně, mě to jako vyhovovalo, že jsem sama, ale měla mi asi říct dřív že si mám zavolat manžela, já myslela, že to bude ještě na dlouho, tak nakonec manžel přijel až hoďku předtím než se malá narodila... ale hlavně že tam byl 😉

Jo ještě k té známé já jsem chtěla taky druhého císaře, vím, že je to operace a prakticky násilné vytažení dítěte na svět, ale já jsem si prostě řekla, že znova ty bolesti... no že to prostě nedám, takhle mě kuchnou, sice jizva bude bolet, ale po normálním porodu bolí zase spodek když je žencká blbě šitá, tak všechno má něco no... ale snad to vydržíme bez toho... jeden čas jsem si i říkala že by bylo fajn kdyby se malý nepřetočil, protože byl docela dlouho KP, ale neposlechl, tak snad mě nebude trápit, je to druhý dítě a celý těhu je jiný, tak kéž by i závěr byl jiný 🙂

Samso a dneska ti budou dělat UTZ nebo ne? 😵

zdenkaradek
17. zář 2009

Garfield, porod byl opravdu dobrý, teda procházka růžovým sadem to taky nebyla, ale bez toho to prostě nejde 😉 . Kojíme, kojíme, prsa se mi zase nalila tak že musím odstříkávat a když si malý natáhne spaní, tak mám prsa jako kámen, takže teď chodím s ručníkem v podprsence 😀 . Ale jsem za to moc ráda, hlavně že je mlíčko. Zavinování dělohy bylo horší než minule při prvním porodu mi to přišlo jako slabé menstruační bolesti asi max jeden den. Teď jsem to cítila víc, dokonce jsem si i řekla sestřičkám o čípek na bolest, napřed jsem si myslela, e to zvládnu i bez toho, ale nakonec jsem si řekla a bylo to lepší. Od neděle už je to v pohodě 🙂 .
Matýsek, on tomu ještě moc nerozumí, teda už párkrát udělal malému "malá", snažil se mu dát dudlíčka a tak. Jinak ho musím pořád hlídat, aby mu něco neudělal, ale snad se to podá. Ještě, že Šimůnek skoro pořád spí, tak se můžu víc věnovat Matýskovi a taky, že je doma manžel, ten se mu taky víc věnuje, takže nestrádá. Ale to nám příští týden skončí. ☹
Pokud si dobře vzpomínám, tak Matýsek taky docela dost spal, akorát trpěl na prdíky, tak to po večerech bylo náročné.
Jinak dneska jsme sami doma, mnažel odjel dopoledne do Budějovic a zatím docela dobrý. Musím to zaklepat.

Krista,
jé, ty máš dneska termín, tak Lukášku šup šup ven. U mě s tou vodu jsem si nebyla jistá, myslela jsem si napřed, že je to moč, pak když to občas jako odteklo, tak mi to bylo divný, protože to trvalo docela dlouho, to jsem si říkala, že už to ta voda musí být, protože jsem předtí třeba byla na záchodě a ono to vůbec nešlo zastavit, ale zase jen učurnutí. Tak jsem si řekla, že zajedeme do porodky, podívají se na to, a při nejhorším mě pošlou domů 😉 , i jsem v to tak nějak doufala.
Kontrakce mi začaly kolem 18. hodiny, taky jsem měla křížové bolesti, ale dalo se to pořád vydržet. Horší to začalo být tak kolem půlnoci, to jsem šla do sprchy, byla tam asi 15 minut a přišlo mi to celý jako jedna velká kontrakce. O půl jedné jsem přešla na porodní sál, dostala ATB, protože to bylo 12 hodin po odtečení plodové vody, tak aby se předešlo možnému zánětu, pak klistýr a už to šlo jako po másle. Malý se narodil ve 2.23.
Jinak celkově byl druhý porod rychlejší, akorát bylo blbé to odtečení vody a že jsem musela do porodky a čekat až se to rozjede, bála jsem se toho, že se nerozjede a budou mi ho muset vyvolávat 😝 .

krista
17. zář 2009

Zdenka manžel jel do Budějovic? 😀 já jsem z Budějovic 🙂 To je paráda jak hezky kojíte 🙂 jinak taky ráda slyším ty reakce Matýska na Šimůnka, uvidíme jaké to bude u nás 🙂 taky počítám že ji budu muset hlídat, někdy neodhadne svou sílu a tu lásku "přežene" takže tak, ale to se poddá jak říkáš 🙂

Zavinování dělohy toho se teda děsím, ale ne víc jak porodu 😅 😀 😅

A nevynadali ti v porodnici že jedeš až tak dlouho? Všude čtu že do hodiny od prdnutí vody máš být v porodce... kamarádce taky utíkala voda postupně a popisovala to jako ty, tak snad to poznám kdyby náhodou, u mě jako nic zatím 🙂

A jestli dobře počítám tak porod od kontrakcí byl cca 6h nebo něco přes? To tedy celkem jde, ale ty křížový bolesti jsou humus, kéž bych se tomu teď vyhla 😖

Já právě nevím ale mě by vyhovovalo kdyby mi prdla voda z toho důvodu že bych všechno v klidu kolem zařídila včetně hlídání, auta a pak by se jelo 😅 ale zase na druhou stranu bych měla stejné obavy jako ty a to, že mi to pak budou vyvolávat že se nebude nic dít a taky že by malou hlídal někdo cizí dlouho a že by neměl auto a já nevím co ještě, prostě bych řešila milion věcí kolem jak se znám 😝 jen né to že bych měla rodit 😝

Já holky zítra zkusím ten nápoj na vyvolání, akorát je tam problém s nějakým olejíčkem, prý ho v lékárnách moc neprodávají, nebo spíš takhle - někdo ho prodají bez keců, jinde s kecama a někde vůbec a tvrdí že je to na předpis, tak mi držte palce ať kápnu na dobrou lékárnu 😝

zdenkaradek
17. zář 2009

Krista,
porod od kontrakcí asi 8 hodin, ale bolet to začalo až tak kolem 21. a to nejhorší bylo asi tak ty 2 hodiny od té půlnoci 😉
Na tom zavinování dělohy je dobrý to, že se na to dá něco vzít - třeba ten čípek, takže se snáz zbavíš bolesti.
V porodnici mi nevynadali, řekla jsem jim, že mi prdla voda kolem jedné hodiny a my jsme tam přijeli kolem třetí. Za hodinu bych nestihla povolat manžela domů, zabalit, dojet do porodnice ani náhodou, i kdybych měla zabalené tašky 😀 (což jsem já neměla).
Jinak mi říkala dětská dr, že holčičky jsou lepší, kluci mají víc sklony prozkoumávat, strkat prstíky do očiček, zatímco holčičky pomáhají, podávají plenky a tak, no prostě se pořád musí hlídat.
Jé nejlepší by bylo, kdyby se ti to dneska rozjelo. Já jsem si před porodem koupila Epi-no, že budu trénovat hráz a nakonec jsem ho nestihla použít, přišlo mi den před porodem a večer se mi do toho nějak nechtělo. Tak ty když si naplánuješ na zítra ten nápoj, tak to třeba dneska vyjde. 😉

krista
17. zář 2009

Zdenka to je možný no, většinou když má člověk plány tak mu to něco zhatí, že nevyjdou 😀 no ale já pořád něco plánuju a vždycky říkám, tohle udělám zítra, MM ten se mnou počítá i na víkend 😅 no takže tak 😅

Tak to jsi stihla do té porodky ještě v pohodě! 🙂 jinak s tím pomáháním možná máš pravdu, ale určitě to neni jen o holčičkách 🙂 malá mi pomáhá hodně i teď, sama si nosí oblečení, nastavuje nohy, ruce, přebalovací podložku vždycky připraví a i se sama utírá kolikrát 😀 no a zrovna smrdí 😝 tak abych ji šla přebalit 😅

Jinak s těma prstíkama v očičkách, nose, puse, to vidím taky na to u nás 😝

A jak to zvládáte? Spinká Šimonek hodně? 🙂 Koukám, že jsi ho dala do profilu, to vypadá hezky 😵

klabi
17. zář 2009

Tak ja se holky loučím přeji dobrou noc. Je mi nějak šoufl 🙄 bolí mě v krku a furt mi tvrdne břicho,jdu uložit Toma a jdu si lehnout. krásné sny. 😔 😔 😔

fajra
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
samsa
17. zář 2009

Ahoj holky, tak musím rychle než skončí Večerníček 🙂
Takže na ultrazvuku vše vypadá v pořádku, mimi odpovídá cca 19+1. Říkala, že vše vypadá normálně, ale objednala mě kromě genetického ultrazvuku i ke specialistovi na srdíčko. Srdíčko prý vypadá normálně, ale ať máme jistotu, tak doufám, že mi nic nezatajila, ale to snad ne. No a mimi odhalilo svou totožnost, nechalo si kouknout přímo tam a......jste zvědavé ? 😀 Vypadá to, že moje intuice nelhala a že využijeme věci po nelikovi 😀 Do profilu si to dávat nebudu, kdyby náhodou nakoukl někdo známý, protože si to chceme nechat pro sebe i jména (žádné teda ještě nemáme 😝 ) Tož tak, nakouknu zase večer, jdu koupat a číst pohádky.
Klabi, tak ať je ti líp 😔, snad to nebude nějaká chřipajzna.

krista
17. zář 2009

Klabi jejda tady všichni marodí, mají poslíčky, tvrdnou jim břicha a já tady sedím jako bych měla ještě půlku těhu před sebou 😅 tak ať jsi brzo fit a hezkou dobrou noc!!! 🙂

Samso jééééééé gratulace k holčičce 😵 stejně je to krásný a uvidíš že bude úplně jiná než Nelík, myslím tím co se toho řevu a vzteků týče! 🙂 Ten UTZ bude super, když jsi měla takové nervíky ať máš jistotu a neboj, já myslím že Dr. nic nezatajila, většinou se setkávám spíš s opačným postupem, tzn. že jakmile je něco špatně tak to dávají najevo hnedka a nic se neodkládá, všechno jde šupem! Takže tohle bude určitě jen pro jistotku, možná kvůli těm zvýšeným hodnotám jak jsi měla a dopadne to taky dobře a budete se radovat ze zdravé holčičky a teď šup vybírat jména! 😵

devila
17. zář 2009

ahoj holky,
Kristy, doufám, že už to brzy příjde a malý už bude s vámi doma. A ten monitor zítra bude taky určitě ok.
Mariap, doufám, že dnes už je ti dobře. Snad to nic nebylo a mimi u tebe ještě nějaký ten týden zůstane.

My jsme dnes byli v poradně - miminko má kolem 1150g, ale zatím je pořád hlavičkou nahoře. Doktor říkal, že je ještě brzy. První dceru jsem měla taky dlouho špatně otočenou a až kolem 34. -35. tt se otočila dolů. Ale dost mě znervóznil, protože říkal, že pokud se neotočí a bude mít ucházející míru a váhu, tak to zkusíme porodit normálně tzn. konecem pánevním, ale to já nechci za nic na světě. Mám z toho šílený strach. Musela bych ho nějak zlomit, raději císař než mít strach z nějakých komplikací. Chodím k doktorovi, který mi rodil i malou. Musel mi tlačit na břicho, aby mi pomohl. Nedokážu si představit rodit koncem pánevním. Ale pořád doufám, že to bude jak u malé a otočí se.

kacka79
17. zář 2009

Holky, vy jste se mi nějak rozepsaly, musela jsem vás dočítat pěkně dlouho..

krista už Ti bliká 41tt, to je dobrý 🙂

Garfield hlídala jsem holčičku stejně starou jako Fíla - ale vzteklounka 😀 a asi 4h, byla jsem večer úplně KO, usnula jsem u televize nemytá 😀

Samsa je fajn že UTZ dopadl v pořádku, hned se člověk cítí líp 😵

Zdenkaradek, děkujeme za informace, jsem zvědavá jaký porody budeme mít my ostatní 😝 Snad to tady všichni přežijeme ve zdraví 😀

krista
17. zář 2009

Devilo ty jo, do toho bych taky nešla rodit KP 😕 ani omylem!!! Já bych si to nedovedla představit!!! Ale taky tě uklidním, že malýho jsem měla ve 28tt taky ještě KP. Malou už ne, ta se otočila, ale malýmu to trvalo dýl, takže neboj, času dost, jak sama říkáš tak se ti malá přetočila taky dýl, ještě má Sofinka místečko 🙂
A jak to máš vůbec domluvené s Dr., že tě rodí on? Já vůbec nevím kdo tam na mě vyjde, ale doufám, že ne ta protivná doktorka co tam byla ve ST 😔 ☹

Kačko to je dobrý jak pro koho ten 41tt 😀 za týden tam budu mít 42tt a pak 43tt 😀

kacka79
17. zář 2009

Krista neeee, do konce týdne jsi v porodce 😉