V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

kacici
21. črc 2009

Ahoj holky,
Krista - moc dekuju 😉 ,snad to v patek vyjde samo po ananasu,vychazce,jidle a sexu 😀
Jinak dnesni noc katastrofa - poslicci,kycle,pocit na zvraceni a do toho bodova bolest v moc. mechyri 😔,uz aby to preslo.

Garfield - moc drzim pesticky na UZ,miminko bylo zdrave a taky aby bylo videt pohlavi miminka
🙂

Sex - no ja si pripadam jak vyvrhnuty vorvan v posteli,chudak manza 😀

krista
21. črc 2009

Kacici no když to tak píšeš tak se mi vybavují ty noci před, aby si to nestihla ještě do pátku ty jo 🙂 já vím, jak je to strašný, doufám, že tě to dlouho nebude trápit!!!

kacka79
21. črc 2009

Holky když to čtu, mám úplně husí kůži... vím, že až se mi to bude blížit, budu se báát 😔 Zatim si to nepřipouštím, ale ještě jednou to přežiju... doufám.

Jinak když praskne voda, sexovat se nemá!!! To bych se i bála.. navíc mě když prdla voda, byla jsem tak nervozní, úplně se mi klepaly nohy 😀

krista
21. črc 2009

Kacko jo přesně takhle jsem to myslela, že když praskne voda tak se to dělat nesmí... já jen říkám, že jsem měla bolesti jako blázen a ani by mě nenapadlo u toho cokoliv dělat 😝 a i kdybych ty bolesti neměla, tak je to taková hovadina 😅

Teďka to budeš mít určitě o 100% lepší!! 🙂

garfieldmail1
21. črc 2009

kacici : to je takové zvláštní, jak Tě tu člověk sleduje, kdy Ti to přijde 🙂 Už to vidím, jak se najednou odmlčíš a je to jasné 😵 Pak budem netrpělivě čekat na Tvé zprávy!!!

U prvního těhu jsem já žádné poslíčky neměla, dokonce když začly kontrakce, tak jsem vůbec netušila, že už je to tady. Až po hodině jsem si uvědomila, že se ty zvláštní pocity v břiše opakují nějak pravidelně, začla jsem to měřit a ono se to opakovalo už co 3 minuty! ...... Úplně si pamatuju, jak jsem seděla na záchodě, protože jsem měla taky průjem, a listovala jsem v chytré knížce 😀 , co to znamená, když jsou kontrakce od začátku už co 3 minuty. A ještě než jsem to zjistila a furt jsem lítala na záchod, byly asi 3 ráno, tak přítel se probral a prý :"my už rodíme?" A já, že né, ať spí dál a za hodinu ho budím, že jedem 😀

Jinak díky za ty palce, nejspíš to pomohlo, na utz bylo vše OK, doufám teda, že i ta krev za týden bude v pohodě 😉 Doktorovi jsem hned řekla, že kdyby zahlédl pohlaví, že mi to může říct. Tak prý to takhle brzy jde vidět jen vyjímečně. No minule to šlo vidět opravdu krásně 🙂 Takže nevím, co to bude. Nevadí, jak jsem tam tak ležela a čekala na utz, protože dr vyřizoval telefon, tak jsem se stejně jenom modlila, ať je to dobré, že pohlaví je naprosto nepodstatné. Ještě jeden utz zítra, tak uvidíme 🙂

Krista taky Ti držím na zítra palce, ať jsou výsledky dle očekávání! 😉
A ještě chvilku tu mluvte o ananasu a asi si ho půjdu koupit, dala bych si.... 😠
Já mám taky utz při každé kontrole, moje dr si za ně teda nechá platit 200, ale to dám velmi ráda, neumím si představit, že bych měla jen 3 uzv za celé těhu 😒 A kdysi se nedělaly vůbec žádné, to musely být nervy.... 😔

A co se týká sexu, já jsem měla tak obrovské břicho, připadala bych si přitom dost divně, i přítel to cítil podobně, takže měl dostatek pochopení 😵

Já vím, že vy, co teď budete rodit, to v horku asi nemáte s velkým břichem moc jednoduché, ale když si sebe představím v zimě na sněhu, to bude taky něco 😲 Zase si od mamky půjčím paleto XXL a zimní bundu, to budu nádherná zimní koule 🙄 Minule jsem byla taky těhu přes zimu, ale zima nebyla nic moc, takže se to dalo. Teď si neumím představit, co budu venku v zimě v takovém stavu s Lukáškem dělat. Naštěstí přítel nemá přes zimu tolik práce, tak bude chodit dřív a sáňkovat budou spolu, když bude na čem.
Ovšem teď je v práci až do desíti večer a já už jsem chtěla zase chodit cvičit ☹ Budu se muset donutit nějak doma, aspoň do doby, než budu mít večer zase "vycházky" 😵

garfieldmail1
21. črc 2009

snezenka : dlouho jsi se neozvala, doufám, že Tvojí holčičce je už lépe!!!? 😉

kacici
21. črc 2009

ahoj holky,
tak ten muj cvalicek v brisku uz ma vahovy odhad 3850g 🙄 ,ale je v poradku 😵 a kdyby se male nechtelo samotne ven,tak uz mame termin na vyvolani 30.7.(pristi ctvrtek).Takze jdu do toho vsema moznyma metodama,aby mala vysla ven sama 😀 😀 😀
Garfield - to jsou uzasne zpravicky 😵 😵 😵,miminko je v poradku a urcite i ta krev bude o.k. 😉
No ja jsem prave poslicky taky neznala u prvniho tehu,za to ted me davaji pekne zabrat 😅
Ja jsme strasne moc vdecna za castejsi UZ v tehu - vim,neni to asi pro miminko dobre,ale ja mela pak vzdy lepsi pocit,ze je vsechno v poradku 😉
Jinak brisko a vedro se docela da 🙂 ,mam uz trenink - Terezka je srpnatko.Ale spis je problem v tom,ze doma v tom vedru s ni clovek nechce byt a tak ji nahanim na mlhovisti a to s tim pupkem uz namaha je 😀 .
Zima by byla pro me mnohem horsi 😅,fakt te lituju,clovek ma strach aby nekde neupadnul,navic to oblekani a strojeni 🙄

kacici
21. črc 2009

Holky zitra vam drzim pesticky na kontroly 😉 - urcite budou miminka v poradku a odhali se nam tady dalsi pohlavi miminka 😵
Jinak hlidani nam dnesnim dnem skoncilo - tchyne zitra nastupuje do nemocnice,takze rodit nesmime pres den,ale jen odpolko az se vrati vsichni z prace a nebo v noci 😀
Nastesti dneska me jeste malou stihla tchynka pohlidat,je to vazne lepsi mit takovou jistotu po ruce 🙂

krista
21. črc 2009

Jé holky kéž bych teda u druhýho posly neměla, mě to strašně štvalo, opravdu skoro týden před porodem pravidelně po 1:35 v noci jsem vstala s bolestma (a to jsem šla spát třeba o půlnoci, já bývala takovej noční tvor) skákala na míči jako pitomec a čekala co se z toho vyvrbí a pokračovalo to prakticky až do porodu jen byly dlouhé intervaly a to jsem si ještě říkala, že je to teda trénink a pak už to bude dobrý a rychlý u samotnýho porodu 🙄

Já jsem Garfield byla prvně těhule přes zimu (zkusila jsem si vlastně všechny měsíce těhu 🙂) a mě ta zima moc nevadila, určitě to bylo lepší než otoky v létě (zatím je mám jen občas a slabý, ťuk ťuk) a vzhledem k tomu že jsem fakt moc nepřibrala mi stačila bunda co jsem měla před těhu 😅 a jen ke konci jsem ji nedopla tak jsem si pod vzala silnější svetr a pohoda! 🙂 Ale co mě štvalo že nikdo opravdu nepoznal že jsem těhotná, že mě týden před porodem nepustil v MHD nikdo sednout bych zkousla, ale že mě ještě mlátili puberťáci bezohledně batohama do břicha,to už bylo moc 😠

To jsem ráda, že na UTZ jste měli holky všechno fajn 😵

Kacici a proč budou vyvolávat? Ty jsi psala něco o těhucukrovce nebo to si pletu s někým?? U nás pokud neni ta cukrovka nebo nějaký jiný důvody, tak nechávaji přenášet třeba 14 dní 😔abych vám tady nefňukala ještě v říjnu 😝

smardik
21. črc 2009

ahoj, tak jsem dneska byla na NT a fazolka je v pořádku tak mám radost 🙂 🙂

kacici
21. črc 2009

Vyvolani mam obj.kvuli tehu cukrovce a taky vaze miminka. No ja bych asi umrela prenaset 10 dni,to bych totiz rodila Terezce na narozeniny 😅 V HK nechavaji jen tech 10 dni,dyl ne.
Smardik - velikanska gratulace,holky to je super,ze vsechny kontroly dopadly dneska v poradku a ty zitrejsi dopadnou uplne stejne 😵 😉

kacici
21. črc 2009

Ale rada bych prirozeny porod a pokud mozno rychly 😀 Jen ty poslicci me teda stvou,trapi me a nic z toho neni 🙄.Kdybych mela porod jako Krista a kazdy den poslicky takhle silny,tak uz bych snad nemela silu na porod 😕.Ja mela prav.poslicky minule utery a to jsem nespala celou noc - sileny.Pak to nastesti skoncilo a jen dnesni noc opet nic moc.Ted uz me zase potvurky trapi,ale da se to,ty v noci jsou nejhorsi 😅
Krista z celeho srdce ti preju aby jis ted poslicky uz nemela a jela rovnou do porodnice s kontrakcema 😉

kacka79
21. črc 2009

Kacici přeju co nejrychlejší porod a vzhledem k velikosti cvalíčka co nejdříív 😵

Smardik a garfield :gratulace že je vše OK

Jinak jsem zvědavá, jak přežijeme ty vedra, má být teď dva dny pařád a pak zase kolem 22°C... no ty výkyvy teplot mi dávají zabrat 😒 Znova se mi vrátily ty nevolnosti, ale už nezvracim, jen je mi prostě divně... no snad to přejde.. Já jdu na UTZ za dva týdny, taky jsem zvědavá, jestli už tam bude vidět pohlaví..

smardik
21. črc 2009

kacka o těch vedrech mi nemluv, my budem zavření doma - já jsem pořádně nachcípaná, dopoledne začal i chlap a ted už i Tomášek - kašel a rýma, je poprvé v životě nachlazený ☹ nemůže spinkat, budí se mi kašlem

krista
21. črc 2009

Kacici taky jsem si říkala že na porod nebudu mít sílu, pořád jsem to nas... vykřikovala do světa, proč mě to takhle otravuje, jakej to má důvod, ale pak mě hrozně nakoplo jak mi praskla voda, začla jsem se tak těšit, že do 24h musí být po všem 😅 😀
Já ti teda moc přeju aby si to měla brzy za sebou, nejlépe v ten pátek!!! 🙂 A jinak k těm vyvolávaným porodům, nevím zda má tady někdo konkrétní zkušenost, ale co jsem slyšela od holek, tak většina to měla strašně rychlý, třeba za tři hoďky až tak 6h, víc jsem neslyšela. Byla jsem i vzteklá a tvrdohlavě odhodlaná že příště si to snad nechám vyvolat. Ale je jasný, že jen tak ze svý tvrdohlavosti bych do toho nešla a při mým štěstí by to trvalo ještě dýl 😀

A ještě k těm váhovým odhadům, jsem zvědavá jak se trefí, jestli to bude sedět nebo ne, ono s tou těhucukrovkou je to těžký že, tam se většinou rodí ty dítka kolem 4kg 😅

Smardik to je paráda že NT taky dopadlo dobře 😵 Ale je to nemilý že jste všichni nemocní 😔 Já měla pocit, že na mě leze něco včera, byla jsem i s malou u Dr., prodělala nějakou virozu, ale dneska je nám dobře, tak jsem za to ráda. Když jsem byla těhule s Kristý tak jsem chytla kde co, to jsem měla pořád rýmu a v krku mě drápalo každou chvilku, je to strašně protivný a ještě pro ty dětičky ☹

Kacko mě je teď taky často zle od žaludku a vidíš ani mě nenapadlo že to může být tím pitomým počasím 😒 My jsme doma zabarikádovaný, ráno prochajda a pak konec 😅 ale bydlíme v paneláku v posl. patře, takže sauna jako vyšitá 😝 v tomhle závidím lidem co maji starý baráky, tam je vždycky zima 😵

kacka79
21. črc 2009

Smardik to je děsný... 😔 tak hlavně aby Vás to všechny brzy přešlo... V těch vedrech je to ještě horší.. Tak hodně ovocíčka aby jste měli vitamínky

smardik
21. črc 2009

kristi jsem štastná že to dopadlo dobře 🙂 a už se jen budu těšit na porod 🙂 a mimčo v náručí ale ted mě trápí Tomášek, už 3x se mi kašlem vzbudil ☹ a doma mám na kašel jen mucosolvan a nic víc, zítra musím naklusat do lékarny

kacka dík, no s vitamínkama je to u malého problém - on nechce jíst žádné ovoce kromě banánu a merunek, jinak žádné nejí. já se vitamínam láduju každý den a stejně je mi mizerně

caira
21. črc 2009

smardik:

vis co u nas hodne pomahalo, kdyz mala mela kasel? koupit takove ty mentolove kapky a do hrnku s horkou vodou dat par kapek a dat ji to pod postylku...uvolnilo ji to dychaci cesty... a taky zvednou postylku na strane hlavicky, u nas vetsinou zabralo dat pod kazdou nohu knizku ...

co koupit vitaminove kapky pro maleho? nase hvezda vubec neji ovoce v syrovem stavu a to myslim fakt jako zadne, jen presnidavky,tak ze dostava vitaminove kapky co jsou vhodne snad od 3 mesicu...

smardik
21. črc 2009

caira ty kapky mám a kapla jsem, postýlku má zvednutou taky - knížkama 🙂. no ty vitamíny ti nevím, ovoce sice nechce ale zeleninu jí všechnu tak myslím že z toho má vitamínu dost, z ovoce ten banán a merunky, ze syrového ovoce kromě toho banánu ho natahuje, uvařené kromě merunek taky nic nechce

garfieldmail1
21. črc 2009

smardik : jsem Ti to přece psala, že nejhorší období máte za sebou, ne? 😉 Teď ještě překonat ty nemoci 😔 Kdo nemá děti, nepochopí, jak taková rýma s kašlem dá dítěti a samozřejmě i mamince pořádně zabrat. Tak ať jste brzy fit 😵

kacici : mně taky dr v pondělí (39tt) podle utz řekla, že mimi má 3760 g a že jestli se to nerozběhne samo, tak budem vyvolávat v termínu, to mělo být další týden ve středu. Pamatuju si, jak říkala : velký miminka jsou sice hezké, ale ty porody.... No a Luky se narodil hned druhý den po této prohlídce 🙂 Měl 4kg a v porovnání s kackou nebo kristou byl porod úplná sranda 🙂 Tak držím palec, ať to máš dřív a můžeš se brzy v noci zase v klidu vyspat 😵

Ty letní virózy u dětí, to je hrozné. Luky měl zase od května už potřetí průjmy. Naposledy teď v sobotu a neděli, teď už se zdá být v pohodě. Úplně čumím, nato jaký je jedlík, jak poslušně přijímá dietku 🙂 Sestřička u dr. mi řekla, že toho mají v létě vždycky plné čekárny. Kolem malých dětí ten virus jen proletí a už to mají 😖 Trochu si myslím, jestli mi to teď dvakrát nechytil na koupališti. Jenže to je jediné místo, kde s ním můžu být v těch vedrech pár hodin venku. Jinak se to nedá, když jdem jenom ven, za 20 min má úplně červené tvářičky, orosené čelo. Ve vodě je naopak v pohodě 🙂

Ach jo, a období chřipek nás přitom teprve čeká.... 😖 To aby člověk vůbec nikde nevycházel 😝

caira
21. črc 2009

tak mala mi sni ovoce alespon namixovane, takze dostavala hodne i jahody a maliny, ale po bananu mi od mala zvracela...syrove ovoce ani neochutna, podiva se na to a rekne NE a odkraci..ale kdyz ji nabidku bramborovou placku tak se zahryzne, nebo syr atd, vsechno ostatni alespon zkusi,a le jako by vedela, ze ji nabizim ovoce a otoci hlavu a ani to nezkusi...

ja zacala vitaminy davat az ted kvuli chripkovemu abych ji trosku posilila obranyschopnost, jinak jsem si taky rikala, ze musi mit dost..ale jistota je jistota..

garfieldmail1
21. črc 2009

klasika, než jsem to dopsala, už jste doplnily další vzkazy.... 😀

smardík : já bych šla rovnou k dr. Ať zkontroluje, jestli mu to nesedlo na průdušky. A vůbec vždycky nejlíp u nás zabralo až to, co předepsala dr. a nemusely to být vždycky hned ATB. Posledně jsem si říkala, že už mám s těma rýmama a kašlem dost zkušeností, že to zvládnu sama. Po týdnu mi ovšem nezbylo, než k dr pěkně naklusat a Luky se z toho dostával pomalu 2 měsíce. Vždycky se to jakoby zlepšovalo a pak zase zhoršilo. Dokonce až druhé ATB zabraly. Kdybych šla hned, určitě by se to tak dlouho netáhlo. Navíc naše dětská dr je naprosto zlatá, i kdyby člověk přišel opravdu s úplnou prkotinou, tak je vždycky hrozně ochotná, vše trpělivě a s úsměvem vysvětlí... No nevím, co jsem to zkoušela 🙄

smardik
21. črc 2009

garf malý je nachlazený poprvé, uvidím jak mu ráno bude a když tak k dr. pro jistotu zajdem

caira
21. črc 2009

garfield: nas doktor je to samy, taky strasne ochotnej, ja si pamatuju, kdyz nase P. byla jeste malinka, fakt ji mohlo byt tak 7 tydnu a byla nejaka nachlazena nebo tak a ja tam okamzite mazala jako hystericka matka, fakt jsem se bala a on byl fakt super, uklidnil me, rekl mi co delat atd a vzal si na me cislo, ze mi pres den zavola aby se ujiistil jak ji je a ten den mi volal odpoledne a pak i jeste k veceru aby zjistil jak ji je a jestli neco nepotrebujeme..fakt super.. 🙂

garfieldmail1
21. črc 2009

caira : no my jsme měli první půlrok jinou dr a to teda bylo o ničem 😒 Syn kadil asi 15x za den a tak měl furt opruzený zadek, dr nad tím neustále nechápavě kroutila hlavou, já jsem si připadala jak neschopná matka, nic z toho, co nám doporučila, nezabralo. Pak jsem si tady přečetla, že skvěle zabírá imazol. Zabralo to během několika dní. Když jsem to řekla dr, tak místo aby byla ráda, že je malý v pořádku, tak opět nechápavě kroutila hlavou, že zrovna imazol zabral. A bylo toho víc. A pak mi kamarádka náhodou doporučila tuhle naši současnou dr a na ni nedám dopustit 😵 Jsem vůbec ráda, že právě ženskou a dětskou dr. máme takové super!!!!! 😵 Jak jde o děti, tak člověk je zatraceně rád, že je v dobrých rukou 🙂

krista
21. črc 2009

Smardik ono je to s tím kašlíkem u malých dětí těžký no ☹ taky nám jednou kašlala ale to bylo jen jeden den a nevím jestli spíš nesimulovala 😅 a to manželovi v lékárně dali jen jednu věc, že bez Dr. ti nic jinýho nedaji, ale nevím už kolik jí bylo 😖

Garfield jsi dobrá, mě když začal Dr. rodit a viděl hlavičku, tak říká "ááá to bude cvalík" tak jsem začla řvát: "cože cvalík, já nechci cvalíka 😀" ale žádná hysterie to nebyla, spíš jsem si říkala, po kom jako bude cvalík 😝 (já 3120g, 48cm, MM 3560g, 50cm) no a vylezla ta malá šmudla 😀 (3080g a 49cm) tak si říkám kde to ten Dr. jako viděl!!! 😀 Samotný tlačení já vnímám jako úžasný na celým porodu, sice hroznej tlak na spodek jak se to všechno napínalo, to jo, ale ta úleva, že si do bolesti zatlačim a že "vyvrhnu" toho vetřelce zlobivýho konečně 😀

Cairo tak to my nemáme s ovocem problém, miluje banány (tam je spíš pak problém se stolicí, nesmí jich moc, aby neměla zácpu) dneska měla meruňky, nektarinky taky ráda, pomeranč jsme taky zkoušeli, pár malin (ty jí jely teda hodně na to že byly kyselý 🙂), sem tam jahoda, třešeň 🙂 to si nestěžuju, u nás spíš ty obídky zlobí, ale jak přijde ten taťka večer domů tak tu po něm skáče, večeři mu skoro sní, já se vždycky směju že jí nedávám celý den najíst, protože přesně takhle se chová 😝 🙂

Garfield skoro dva měs. se léčil jo? ☹ teda šmudlík malej ☹ ani nevím jestli takhle malý děti můžou třeba už bylinkový čaje? Mě kdy nejsem těhu a nekojim (protože jinak se nesmí) moc pomáhá čaj kašel a průdušky, nesnáším ho, ale fakt strašně zabírá s kombinací třeba obyč. čaje + medu (na vykašlávání)... jakmile nečajíkuju tak se z toho taky hrabu dlouho, měla jsem i náběh na bronchitidu a jako malá taky... a máma ty právě ty bylinkový čaje dělala, ale fakt nevím v jakým věku, to jsem musela být určitě starší 😔

krista
21. črc 2009

Garfield na Imazol já nedám dodneška dopustit, malá měla jako mimi snad všechny takový ty menší choroby - tekl jí neustále hnis z očí, to jsme musely až na sondáž a stejně jí to sem tam vyleze, opruzenej zadek o tom škoda mluvit, s moučnivkou jsme bojovaly taky tak 4měs., pořád fialkou patlaly a bylo to k ničemu, pak jsem si našla tady od jedný maminky ta doporučovala nějaký tyčinky, tak jsme to zkusily a od tý doby ťuk ťuk klid.
Já mám tu naší Dr. pod barákem a hodně se snaží, ale třeba i když jsem si stěžovala že malá pořád pláče, to jí byly 4měs., tak mi řekla že je prostě taková že prdíky to nejsou, pak jsem navštívila jednu vyhlášenou Dr. tady aby jí proklepla i mozek (hrozně jsem se bála že jí něco je, když pořád ječela) a ta řekla že to jsou prdíky, že to na ní vidí a to jí bylo 6měs. a ještě nejmíň v 8měs. to fakt ty prdíky byly!! A to jsem nejedla a nepila nic nadýmavýho, zkoušela jsem toho hodně vysadit, jestli nejde o konkrétní potraviny a prostě nešlo. Takže v něčem mě tahle Dr. zklamala a v něčem dost pomohla, střídaji se tu dvě a obě dvě maji děti takhle rychle po sobě jako budeme mít my, tak aspoň v něčem maji pochopení 😅

garfieldmail1
21. črc 2009

krista : my máme zase "problémy" s pitím. Malý je zvyklý pít čistou vodu, čaj nebo třeba i ředěné džusy moc nemusí. Ten džusík ještě vypije skleničku, ale pak už si žádá zase vodu. A čaj - sotva pár lžiček. Leda ovocný hodně oslazený od babičky 🙂 , ale to taky jen jeden hrnek, celý den vkuse by ho asi nepil. Takže když měl třeba průjem, tak hořký čaj do něj dostat, skoro nemožné 😒

Holky, teď jsem si uvědomila, že mi dr na uzv řekl, že to vypadá na 13+1 tt, tzn. že už probíhá 14tt, ne? Jsem zvědavá, co řekne zítra moje dr., ještě mi totiž neřekla termín porodu. V 6tt to odhadovala na začátek února, podle poslední MS mi to vychází na 30.1. No podle dnešního utz to vypadá na 24.1. 😅 Já mám zrovna 15.1. narozeniny, no nevím, asi by dítě nebylo rádo, že slaví narozeniny s maminkou, že nemá svou vlastní oslavu.... 😠 Každopádně mimi asi opět roste jako z vody...

garfieldmail1
21. črc 2009

krista : zase jsi napsala dřív než já a to píšu všemi 10 😠 😀

caira
21. črc 2009

Kristul vidis, u nas zase krom ovoce neni jidlo problem, sni mi fakt vsechno, dneska mela k obedu zeleninovou polivku s bramborem a drobenim, k veceri mela lososa se syrovou omackou a brambor, vcera svickova s testovinama, proste fakt zboucha co se ji naserviruje...ale ovoce ani necuchne..nejradeji taky ujida nase, posledne mela obed, ktery totalne "vyluxovala" a ja mela dalamanek a k tomu kousek ukrjenyho syra a ona delala namy namy namy namy tak dloho nez ten syr vyzebrala tak jsem nakonec skoncila jen s tim blblym dalamankem 😀 vzdycky se tvari, ze ji nekrmim nebo co, fakt somruje cokoliv vidi u nas...