V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

garfieldmail1
16. pro 2009

samso, no to já bych taky raději císaře než kvůli jiné poloze než hlavou dolů komplikovaný porod. Ale doufám, že to nebudem vůbec řešit 😉

Jo, jak to u vás vypadá se sněhem? My máme venku už skoro 10cm, no nádherný pohled!!! 😵 Jeli jsme s Lukym do pekárny pro chleba, jak ten se celý šťastný válel ve sněhu a prý maminko, pojď se taky válet 😀

plechajda
16. pro 2009

mno tak ja kdybych mela mit stejne dlouhej porod jak minule tak jim reknu at me rovnou fiknou teda 😝 Jako dat si znovu 30h porod uz neeeee 😝 😝 😝 😝

plechajda
16. pro 2009

Garfi u nas je jen poprasek, respektive pres den byl a pak k veceru to roztalo....zato ted je vsude bilo, ale pocitam tak max 2cm...ale Matesa kvuli tomu budit nebudu 😉

garfieldmail1
16. pro 2009

No hlavně jak jsem zjistila, těsně před štědrým dnem má jít teplota zase nahoru a svítit sluníčko, kurňa jestli to zase den před vánocema roztaje a přes okno mi bude na stromek prát slunko.... 🙄 😝

plechajda
16. pro 2009

Tak neudelas nic 😵

plechajda
16. pro 2009

vyplnuju ty papiry a frkla jsem tam Anezku, se o ni bavime od zacatku tak je tam...

garfieldmail1
16. pro 2009

misicko, já mám právě taky na přirozený porod krásné vzpomínky, přestože byl Luky velký. Akorát to sezení po porodu bylo bolestivý, ovšem u dvou dětí si člověk zase tolik stejně neposedí 😅

plechajdo, no právě i proto doufám, abych měla svou dr u sebe. Mně začly kontrakce hned co 3 min. v úterý ve 3 ráno, v 9 h mi dr po shlédnutí monitoru řekla, že to vypadá na porod tak ve čtvrtek večer 😝 Takže mi píchla něco na urychlení a otevírání, což začlo samozřejmě hned více bolet a později mi zase něco píchli no a v úterý ve 13.30 byl Luky na světě. Jiný dr by mne možná nechal rodit ty dva dny 😒

plechajda
16. pro 2009

no nic jdu do hajan, doufam ze Devil uz odhekava kontra kdyz nedala vedet 🙂 🙂

dobrou ...

garfieldmail1
16. pro 2009

...jo a taky mi hned praskla vodu, proč to natahovat, že 😉

garfieldmail1
16. pro 2009

dobrou 😵
Taky mi to přijde divné, že devila nepíše, kdyby se nic nedělo, pochybuju, že by takhle brzy usla 😅 Tak se těším na ranní zprávy, hlavně ať je vše v pořádku!!! 🙂

zdenkaradek
16. pro 2009

Krista,
SP má stejnou brzdu jako Clasic, jen takovou tu tyčku. No ze začátku to byl dost opruz, kolikrát jsem to odbržďovala rukou, ale teď už se to ochodilo a je to OK. Prostě to chce ochodit 😉 .
Šimon je v pohodě, nemoc se naštěstí nijak neprojevuje (hodne moc to zaklepávám), takže není ani zahleněný. Je to vzorné miminko, hezky spinká, baští, pěkně přibývá na váze. Tak jen aby nám to dlouho takhle vydrželo.
Matýsek si občas zařádí, dneska zase odpoledne nespal, ale naštěstí se to dalo zvládnout a i jsem stihla umýt pár oken. To byla docela bojovka, chumelilo, trochu mi to namrzalo, ale co se dalo dělat.
Jinak Maťula jí normálně to co my, je to strašný, pořád něco vymýšlet. Čokoládičky se snažím mu moc nedávat, on mu sladké vynahradí tatínek a babička. Adventní kalendář má perníčkový. Jo a párky už měl taky a i vinnou klobásu a moc mu to šmakovalo (ale to samozřejmě nejí každý den)
No nic jdu odsát Šimona, dát mu ATB a nakrmit, začíná usínat. Tak mi začne noční šichta 🙂 .

garfieldmail1
16. pro 2009

zdenko, taky ti to klepu 😉 Ovšem ta okna to nechápu, jak jsi to zvládla a v takovém počasí 😕 😅
Třeba ta noční bude v pohodě 😉

zdenkaradek
16. pro 2009

garfi,
musela jsem, nebyly mytý už strašně dlouho. Jak jsem byla těhu, tak jsem to nehrotila, pak jsme předělávali tu půdu a potom se manžel rozhodl vymalovat celý barák 😖 , tak jsem si říkala, že to nechám na vánoční úklid. No a paní mi v pondělí vypadla, umřel jí tatínek, takže jsem musela sama.
Mám v lednici ještě dvě těsta, tak jdu péct. Matýsek jede na víkend k babičce, tak budu mít čas na dokončení vánočních příprav.

zdenkaradek
16. pro 2009

devil,
já jsem napnutá jako kšandy 😉 , pořád sem musím koukat, jestli náhodou už a zatím nic. Tak moc držím palce. 😉

mahulena
17. pro 2009

ahoj,
furt koukam, co Devila a ono zatim nic nevime.
Plechy, jak pise Nicol, to me pak zpetne taky napadlo, ze Anezka je neco jako Eliska, Lenka aj., proste uz ma tu mekkost ve jmene, takze casto neni treba ani vymyslet nejaky zdrobeliny. Aja je nadherny, stejne jako Ani, Any atp.
Nam se libi i Patricie, ale tam teda zdrobelinu absolutne neumim najit a rikaj ji Pato a tak je na pobliti 😝 😀 , navic me se nelibi Patrik, a ta zdrobelina mi to pripomina.

Koukam, ze Plechajda si taky prvni porod uzila, stejne jako Krista...

Krasnej den, mame tu snehu tri prdeliny, tak budem venku s kocarem klouzat 😀
Tesim se na zpravy o Devile a Sofince... snad uz brzy.

devila
17. pro 2009

Ahoj holky,
tak pořád čekám ☹
večer jsem tabletku nedostala, protože malá dělala šílené manévry na monitoru, lítalo to nahoru a dolů, pak usla,.....no trval ten monitor 2,5 hodiny!!!! Nakonec se s tou tabletou muselo počkat. Ráno jsem měla kontrolní ozvy a pak mi zavedli tu tabletu - mám ji přes půl hodiny a už mě dost bolí podbřišek a kříže!!!!!V devět mám ozvy znovu a kontrolu.

Holky, já už to chci mít za sebou !!!!! Už asi psát nebudu, musím začít pochodovat, nemůžu sedět. Pak dám vědět, tak zatím ahojky a myslete na mě!!!!!

p.s. auuuuuuu ☹

plechajda
17. pro 2009

Aaaachjo .....ty te to nechaji teda vyzrat 😒 ☹ No hlavne at zabere aspon ta jedna tableta a v cukuletu se otevres.....drzim moc palce...

Zmenim tema....u nas je biloooooooooooooooo 🙂 ale nemame kurna pekac, tak pujdem dopo poprve na snih pesky 😉

krista
17. pro 2009

Holky jen nakukuju jestli nemáme mimi, kdyžtak odepíšu na vše osttní později, malej mi pořvává. Devilo moc držím palce!!!

samsa
17. pro 2009

Devilko, držím pěsti, ať to netrvá moc dlouho, ale tipuju, že do 14 hod máš Sofinku u sebe 🙂

mariap
17. pro 2009

Ahoj holky,

len nakukujem, Devilo držíme všetky palce čo doma s deťmi máme, aby to bolo aspoň tak rýchle ako som to mala ja v listopadu 😵 😵 , sice som poslednú hodinu a pol liezla skoro po stene, ale šlo to zvládnuť. Prajem hooooodňoučke miminko bez prďasov 🙂.

krista
17. pro 2009

Garfi malá je ve 34tt napříč jo? 😅 tak to je frajerka páni 😲

Plechajdo my už máme taky sníh, ale četla jsem že na vánoce už zase nebude a manžel - řidič z povolání zrovna nadšen neni 😅

Mariap jak se vám vede? Malej v noci zase brečel a já nevím proč 😒 ale nenechal se utišit ani prsem, ani dudlíkem, tak to je potom blbé a ani se mi nezdálo že by tlačil, máme za sebou první Hexu tak jestli to bylo z toho? 😕

plechajda
17. pro 2009

krist jojo taky jsem slysela ze 23 vsechno roztaje, prima 😠

dala jsem do alba par fotek z dnesni vychajdy, to jsme si nemohli nechat ujit 😀

devila
17. pro 2009

Zdravím jménem manželky, pomalu se nám to rozjíždí, dostaly jsme něco od bolesti a je to asi fakt dobrej materiál, žena necítí žádnou bolest tak mi tady na sále usnula 🙂.

mariap
17. pro 2009

Tak som dala malého spinkat, Anička pobrekáva v korbičke, tak mám chvilinku čas.
Kristo, noci sú u nás stále na nič. Anička spinká po chvílach len keď je tesne pri mne. Niekedy zaspí na mojom bruchu. A aj zo spánku neustále tlačí a krúti sa. Fakt už neviem, čo mám jesť. Inak malý ti určite mohol plakať koli hexe. Neskúšala si paralen sirup, alebo nurofen?
Tak uz mám Aničku zase v šátku na sebe, aby som mala volné ruky....chjo...kedy to skončí....trápenie s prdíkami...

plechajda
17. pro 2009

Jee pan Devil 🙂) 🙂 Tak drzime palce at to dotahnete co nejrychleji do zdarneho konce, ale spat by pri tom devilka snad nemusela ne ? 🙂) 😀 Jako to by byl porod snu, vyspat se a najednou kuk mate holcicku 🙂 😅 😀 😀

krista
17. pro 2009

Plechajdo to tam máte daleko víc sněhu než tady 😲 tady furt posvítá tráva 😠

Mariap ještě jsem nezkoušela ani jeden ten sirup tuším že to je až od 3měs. tak mu to nechci dávat, ale kdyby měl teplotu tak mu dám půl čípku, on je zatím v pohodě, ani jsem nemohla najít to místo vpichu, to Kristý měla vždycky bouli přes celý stehno 😲 😉 vůbec nevím co bych ti poradila ☹ někdy nám pomůže že ho dám na bříško, ale fakt jen někdy...

Devila je dobrá, že u toho spí 😀 takovej porod bych taky chtěla 😀 tak ať to má rychle za sebou!!!! 😵 a děkujeme za zprávičky manžílkovi 🙂

krista
17. pro 2009

Plechajdo to je super,koukám že každej správnej táta chodí doma v trenkách, MM má ještě k tomu svoje oblíbený tričko, který má na fotkách s Kristý i s Lukýsem, tak mi nadává ať ho fut nefotim a já mu nemůžu vysvětlit, že to je jeho problém, že ho furt tahá 😀

samsa
17. pro 2009

Jé, super, my to máme takhle online, děkujeme panu Devilovi za zprávy a ať to Devilce netrvá moc dlouho. Úplně z toho mám husí kůži.
Holky, né, že by to už bylo aktuální, ale pan Samsa vám teda nenapíše nic 😀 , takže mi asi některá budete muset napsat číslo, abych vám mohla dát vědět 😀 Protože noťas budu muset asi nechat doma.
Mariap, teda vy si s těma prdama užíváte, ach jo, ať už to přestane.

plechajda
17. pro 2009

krist no jo, trencle 😀

samsi u nas taky mm bude informovat max az bude povsem, pochybuju ze bych tahala sebou ntb na hekarnu nebo sal 🙂)) kdyz si vzpomenu na prvni porod tak jsem na nejaky inet ani nevzdechla teda 😀