V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

krista
28. zář 2009

Devilo sama nevím, pořádně jsem ho neviděla, jen kdysi dávno jsme na něj jukli a to nás stejně víc zajímal Vibe, na který ale teď nebude 😝

Já si myslím, že když tam bude malej ve vložný tašce, příp. ve fusaku a ještě nějakýma dekama obalenej tak to bude v pohodě, navíc si pořád říkám že do větších mrazů prostě ven nepůjdeme 🙂

smardik
28. zář 2009

holky já ho kupovat nemíním, jen jsem psala že nakonec asi kupujem nový že nabídky co chodí jsou hrůza ☹

krista
28. zář 2009

Smardik jo jasně, jen jsem ti chtěla říct, že ty nabídky jsou dost přemrštěné 😉

devila
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smardik
28. zář 2009

kristi no nabídky jsou teda hoooooooooooooooodně přemrštěné, zatím to vypadá na nový

krista
28. zář 2009

Devilo docela srandovní že mě vyjde na nějakých 9530,- nový 🙂

krista
28. zář 2009

Budeme mít tuhle nejlevnější verzi, já ani nevím jaký je mezi nimi jinak rozdíl 😕
http://www.babydracek.com/images/fotogalerie/10...

kacka79
28. zář 2009

Jéé Krista tem je krásnej 🙂

Holky mám dneska kluky na chalupě, tak jdu umýt okna, no nechce se mi ale jindy už to nezvládnu... tak večer na vás juknu, papapa

devila
28. zář 2009

Kristy,
tak to super. Kde jsi ho sehnala tak levně? Všude ho mají nejméně za 12 tis. Na tom dráčkovi taky není tak levný.
Vypadá dobře, ale pořád mi dělá starosti to, že když mimi leží, tak druhé sedí nad ním. Není to nebezpečné?Jinak by se mi taky líbil.

krista
28. zář 2009

Kačko moc to nepřeháněj s tím úklidem a odpočívej 🙂

Devilo já si myslím, že si to nemohou dovolit, aby to bylo nebezpečné, musí to procházet nějakýma testama a to starší dítě nahoře může být jen do 15ti kg 😉 Jinak jsem našla už ten rozdíl, ono je víc verzí - SP, Dash, Vibe, Classic ... ten Classic nemá madlo a rukojeť jde polohovat jen do dvou poloh a nemá kloub, musí se vysunout a pak zase zasunout, link kde jsem ho našla ti kdyžtak písnu do IP, ještě ale nevím jestli tam vůbec bude, zatím ho nemám objednaný, už jsem ale přeměřovala výtah atd., tak doufám, že se nám všude vejde a že přijde brzo!!! A hlavně že se mi povede prodat všechny ty věci ať na něj je 😅 😝

devila
28. zář 2009

Kristy,
díky moc.
🙂

nicole_11
28. zář 2009

ahojky...mohla bych se k vám taky přidat...jsem ted na samém začátku těhotenství,ale doma mi pobíhá roční chlapeček...tohle těhotenství nebylo úplně tak v plánu,ale když už se stalo,tak jsme samozřejmě rádi...ale chtěla jsem ještě tak rok-dva počkat,tak mám trochu obavy jak to budu všechno zvládat, hlavně když si vzpomenu na první půlrok s našim tedíkem,tak to byla dost síla...moc nechtěl spát a já byla úplně k.o...no doufáme,že toto mimčo bude o něvo víc hodnější..ale i tak se toho trochu děsím, jak přijme sourozence, jak skloubím péči o dva caparty..

smardik
28. zář 2009

nicol jasně přidej se 🙂 my budeme mít rozdíl kluců 15měsíců, nějak to zvládnem musíme 🙂 a mi taky malý nechtěl spát a ted má zas období kdy je za noc vzhůru 7x a já KO, ale jsme holky šikovné ne 🙂

nicole_11
28. zář 2009

no já ho zrovna ted odnaučuji od nočního kojení...pořád se mi do toho nechtělo,ale vzhledem k mému stavu, tak už je na čase, takže máme docela rušné noci...ale mám ted hodně předsevzetí, co prostě u druhýho dítěte nebudu dělat, abych to nějak zvládla...např. i to noční kojení,a tak doufám,že to nedopadne jak s tedíkem, to jsem taky říkala,že neexistuje,aby dítě spalo v posteli...no a nakonec jeho postýlka je tady jen na okrasu,muž spává vedle v pokoji a syn se rozvaluje na jeho polovině 😀

smardik
28. zář 2009

tak já nekojím od 5měsíců - malý už moje mlíko nechtěl i když bylo a je na UM ale spí ve své postýlce, to jsem říkala v těhu že ho učit nehodlám a fakt ne, on má svoji a my s manžou svoji

nicole_11
28. zář 2009

tak to má být...mně první 4 měsíce taky spával v postýlce,jenomže se pak začal budit častěji a já abych se vůbec vyspala,tak jsem ho začla brát k sobě...no a dneska v postýlce usíná,ale tak kolem druhé si ho beru do postele,ale tím,že chci zkončit s nočním kojení,tak už si ho brát do postele nebudu a snad brzy začne spát v postýlce celou noc...a muž chodí vedle,protože mu vadí jak se malej v noci budí a mrmle si a on nemůže spát...jinak tedík byl a je strašná přísavka, i když zezačátku to vypadalo,že vůbec kojit nebudu,takže u nás je to zázrak,že nám to vydrželo tak dlouho

smardik
28. zář 2009

nicol mě spával se mnou tak první 2měsíce, pak jsme to utli ale sám bez problémů usínat se naučil až v 8měsících tak ted doufám že to půjde líp vzhledem k tomu že budem v ložnici všichni 4. Manža spí se mnou, přišlo by mi teda divné kdyby šel spát vedle - zatím spal vedle asi 2x a to jsem ho poslala já at se vyspí do práce když byl malý extra protivný-po očkování, takže v říjnu zas

kacka79
28. zář 2009

Ahojky, tak koukám, že venku je krásně a tady se nic neděje 🙂 No asi jste všechny venku.. Tak já jsem umyla všechny okna, to se zítra nehnu.. ale musim využít toho, že je mi zase chvilku dobře. Se spaním je to u nás dobrý, Fíla spí od 10 měs sám v pokojíčku, což je bezva. Má ho až na druhém konci bytu, takže když bude mimčo v ložnici nebo v obýváku vzhůru, nebude ho to rušit.. No včera jsem byla u kamarádky, má tříletý dítě a k tomu mimi, no je to hukot... pořád si to ještě neumim pořádně představit, jak budu fungovat 😀

Krista a co Kristýnka, už se trochu srovnala s mimčem?? Nebo ho spíš ignoruje??

nicole_11
28. zář 2009

tak to víš že mě to mrzí 😒 že nespává s námi...samozřejmě jsou noci,kdy spíme všichni pohromadě, ale můj muž dělá 23 dní v měsíci a pracuje 16 hodin denně,takže je úplně vyřízenej,a ten spánek potřebuje...ale tak 3x-4x do týdne to s námi přetrpí v ložnici...většinou usínáme všichni 3 pohromadě a až pak v půlce noci odchází vedle

samsa
28. zář 2009

Ahoj holky,
Nicole, ahoj, vítám, tě 🙂
Juj, ani nevím, na co reagovat. Kristo, ten kočárek PhilTeds vypadá moc hezky, koukala jsem, že prodáváš Moon, škoda, že má nafukovací kola, jinak bych ho docela brala.
Holky, se spaním v ložnici, se mnou spí Neli dodnes, teda půl noci spí ve své postýlce a pak se přestěhuje ke mně. Spaní se mnou vzniklo z toho, že se malá budila x krát v noci na kojení, já únavou odpadávala a pak jsem zjistila, že je lepší si ji vzít do postele a vystrčit jen prso a bylo. To si říkám, že u druhého nesmím dopustit, ale spíš se obávám toho, že to dopadne stejně a nakonec budu mít u prsa mimčo a z druhé strany nelíse a už se nikdy nevyspím.
Holky, šíleně mě svědí prsa, měly jste to někdo taky? S neli si to nepamatuju. Asi to bude z toho, že z původních vykojených dvojek mám čtyřky, je to děs, úplně se za to stydím, k mé postavě je to fakt výživné. 😝

devila
28. zář 2009

Ahoj Nicol,
vítej tady. 😉

nicole_11
28. zář 2009

tak to jsem ráda samso,že s tím spaním na tom nejsem sama tak 😉 ....taky mám předsevzetí, že druhý dítě si už do postele nevezmu...ale máme známí,co mají dvě děti a obě s nimi spí v posteli, a holčičce je 5 let a teprve ted začíná sama spávat v pokoji a ve své posteli...a takhle fakt nechci dopadnout... 😒

kacka79
28. zář 2009

Nicole vítáme Tě 🙂

kacka79
28. zář 2009

A u nás taky druhé mimi nebylo plánované.. ale o to větší překvápko 😀

samsa
28. zář 2009

Nicole 😀 . V mém případě nevěřím, že bych tak nedopadla. Protože jestli se mimi bude budit 10 x za noc jako nelis, tak nemám šanci to zvládnout jinak, než že si ho vezmu do postele. Přiznám se, že jsem v pokušení miminko stračit hned od začátku do jiného pokojíčku, aby ze mně to mlíko necítilo, ale přijde mi to trochu kruté a nevím, zda na to najdu odvahu. Jenže zase zničit se nemůžu, když budu mít na krku 2 prcky....no, uvidíme, třeba to bude vzorné spavé mimi.

nicole_11
28. zář 2009

to si říkám taky,že druhé dítě bude konečně spát...a nebudu k němu taky 10x za noc vstávat,musíme to zatrhnout hned na začátku,jinak bychom to nemohly zvládat se starat o dvě děti...no já ted doufám,že můj syn brzy pochopí,že už v noci mlíko nedostane a třeba se konečně taky vyspím...aspon na těch 8m než se narodí další mimi

nicole_11
28. zář 2009

a jinak druhé dítě je prý za odměnu 😉 🙂

kacka79
28. zář 2009

Jéé tak to je hezký 🙂 že je druhý mimi za odměnu... tak hlavně aby to tak bylo 😀 . Tak já mám s druhým mimi jasno s tím spánkem, bude spát zase s náma jako spinkal Fíla a až přestanu kojit, tak půjde do svýho pokojíku, nebo k Fílovi - to jsme ještě nevyřešili... na to je čas. Já nedokážu v noci vstávat a nosit si dítě na kojení, zkoušela jsem to,ale já nemůžu fungovat nevyspalá... takže radši nechám mimčo u nás, když o to bude stát / no kdo by o to vlastně nestál, že jo../

Já jsem kojila Fíka 7 měs, tak to celkem šlo, po přechodu na UM se nám upravilo spaní krásně..

garfieldmail1
28. zář 2009

Ahojte holky 🙂 Tak jsme se včera taky vrátili z výletu a konečně jsem vás dočetla 😠 😵

Krista, to jsem fakt ráda, že tenhle porod byl pro Tebe mnohem lepší, však jsi si to zasloužila 😵 Co se týká Kristýnky, tady je asi každá rada drahá, co? 😉 Asi nezbývá než vydržet, držím palce 😉
Dnes jsem byla s jednou známou, má 3 měsíčního chlapečka. Měl obrácené spaní první tři týdny, tak říkala, že se vyloženě snažila ho přes den udržovat více vzhůru, aby spal lépe v noci. Po 3týdnech už to teda bylo v pohodě, ale je to individuální, většinou se říká, že se do toho nemá moc zasahovat. Každopádně bych vám přála toho chlapečka dnes vidět. Prý ho ještě neslyšeli plakat, fakt těžký pohodář, nerad se nosí, a stačí mu fakt málo, aby byl spokojený, to bylo až neuvěřitelné 😵 Ona ho teda nekojí, nějak se nepodařilo, takže usne v osm večer, vzbudí se v 7 ráno 😅

Mariap : ještě aspoň 2 týdny vydrž pokupě! 😉 I když i teď kdyby jsi porodila, tak by to jistě bylo dobré, ale čím později tím líp to je jasné 😉

misicka : na Tebe jsem byla fakt zvědavá 😵 Takže jedno mimi, aspoň si děti víc užiješ, hlavně ať jsou zdravé, že jo 😉

Jak tu řešíte ty kočárky, tady se teda nepřidám, vůbec vám to nezávidím, není to zrovna malá investice, kočárek pro dvě děti 😕 My tak maximálně ten skejt 😅

Luky spí taky s náma, taky jsem to v 5.měsíci už vzdala, když se budil stále častěji. A spí s náma doteď, nevadí nám to vůbec, spíš naopak 😅 Ale už to budem muset řešit, dřív než se narodí druhé mimi, tak jsem zvědavá, jak to půjde. Zatím jsme u něj všechno zvládli tak nějak v pohodě, tak na tohle jsem zvědavá 😕

Ahoj Nicole 🙂 No já se hlavně budu snažit druhé mimi nekojit v noci při každém zakňourání, v tomhle myslím, že jsem udělala dříve chybu. Budu se ho snažit nejdřív uklidnit jinak, dudlíkem nebo tak, ale hodně bude záležet na mimi samotném, to je jasné 😅

Co se týká váhy, tak já do 20tt jsem teď neměla navíc ani deko a dnes mám najednou 3 kila nahoře, už se to rozjelo 😅 Po porodu doufám nějaký čas na jídlo bude, já si trochu myslím, že hladovění by možná neprospívalo kojení, ale to je jen můj pocit 😕 A minule jsem při kojení jedla za dva, měla jsem furt hlad a kila šla dolů i tak, takže moje dieta bude doufám zase stejná - kojení 😵

kacka79
29. zář 2009

Ahoj Garfield jak jste se měli?? Už jsem si říkala, že s náma nekamarádíš 😀