V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

mariap
26. říj 2009

Ahojky, tak v porodnici bohužial nie som zatial. Len mi dáva malý celkom zabrať a tak aspoň dočítam čo je tu nového. Posun času s nami dosť zamával. Miško vstáva ráno, akoby sa posunul dopredu a nie dozadu. Ja pre istotu v noci nemožem spávať, takže tu potom cez deň chodím ako zombík. No v takomto stave snáď ani nechcem ísť rodiť.

kacka79
26. říj 2009

Mariap drž se, koukám jak už ti svítí 39tt - to je už za chvilku mimčo venku 😉

mariap
26. říj 2009

Holky, jak to zvládajú vaše detičky, keď sa posúva čas?
Kacko, diky, držím sa čoho možem 😉 . Za chvílu budem spomínať ako to bolo fajn, keď bolo druhé mimi schované ešte v bruchu 😵 . Teraz mi dni utekajú strašne pomaly (samozrejme okrem víkendov, keď mi s malým vypomože manžel).

plechajda
26. říj 2009

Dobre rano 🙂

Devil ja bych taky brala kocarek vedle sebe kdybych se s nim vesla do busu....coz nehrozi pac jak jsme se prestehovali tak tu jezdi jen ty modry s uzkejma dverma 😠 Jestli jsi z phy tak byt tebou jdu do nej, pac se vejdes vsude....nizkopodlazni mhd je v pohode....

😉

plechajda
26. říj 2009

jinak u nas posun casu desbes teda......jsem zvykla vstavat od 6 - 6:30 dneska samozrejme v 5 😠 bohuzel to ze pujde spat pozdeji si myslim nas problem nevyresi...proste to ma nastaveny...uvidime jestli se nejak srovna

kacka79
26. říj 2009

Holky tak nám se rozjela nějak víc ta rýma + navíc ještě kašel, tak nevim 😒 teplotu jsem zatim neměřila.. No venku je hnusně, tak mám zase náladu pod psa 😔

Co se týká časového posunu, tak nás teda taky rozhodil, normálně vstáváme tak v 7 - 7.30, takže dneska v 6.00 přesně... no a to šel večer spát podle novýho času..ale to nepomáhá.. snad se to srovná, ty dny jsou pak strašně dlouhý 😝

Já se na druhý mimi samozřejmě těšim, ale teď si užívám, že je ještě v břichu.. na to budu jednou vzpomínat, jaký to bylo mít jen jedno dítě 😉 Pupek mám jako s Fílou před porodem, už skoro neprojdu dveřma 😀 Jsem jak vorvaň... no nic, třeba to někdy zhubnu 😅

nicole_11
26. říj 2009

Ahoj holky, tak u nás posun času taky hrůza...včera se probudil v 5´30,ale po hodině naštěstí usnul a spal do 8´30,ale dneska opět budíček v 5´30 ale už znovu neusnul, i když na něm bylo vidět, že chce spát, plakal ale nemohl zabrat, no tak doufám,že se to brzy srovná, protože vstávat v 5 😒 je fakt děs...

mariap
26. říj 2009

My sme dnes vstavali 4:30, vecer je strasne udrzat ho hore. Dufam, ze sa to brzo trochu zrovna, lebo mame potom rozhodeny cely den.
Kacko, to by si musela vidiet mna, potom by si si zapametala ako vyzera pravy vorvan. Zrkadlo uz mame prasknute (pri manzelovej odbornej montazi), ale pre istotu sa ku nemu moc nepriblizujem, aby som ho nedorazila. Este tyzden a fakt si budem musiet zabezpecit vozik pod brucho, inak ho neunesiem 😠 .

nicole_11
26. říj 2009

Tak to jsem zvědavá já na své břicho...když jsem čekala Tedíka,tak mi začlo růst až někdy kolem 5.m a to jsem vypadala jako kdybych se jen o trošku víc najedla, takže nikdo nepoznal,že jsem těhule a v 9.m jsem vypadala tak na 7.m...a nikdo nevěřil že už budu rodit 🙂 tak jestli to bude stejný nebo tentokrát budu mít velký břicho

krista
26. říj 2009

Ahojky holky 🙂

Vidím že řešíte posun času, ani mi nemluvte 😝 malá byla včera celej den protivná, dokonce šla 2x spát a to už nechodí hodně dlouho, jenže taťka to s ní nevydržel tak jí fláknul do postele 😝 a večer jsme taky měli co dělat abychom ji udrželi.. ráno tam broukala asi od 5:30 tak nějak střídavě, ale vypravili jsme se pro ni až po 6h a to můžu být ráda že za posl. dobu spaní srovnala až na 7h (a takovou práci nám to dalo ☹) že díky tomu posunu nevstává v 5h 😖 ale co není může být 😒

Mariap teda ty jsi držák 😲 😲 😲 ty budeš fakt přenášet nebo co? 😀

Garfi v tom případě my jsme taky prudce neoriginální 😀 já jsem si tentokrát řekla, že na to peču, pěkný jména nám vybrali známý nebo jich je teď hodně, co naděláš, jenom protože to jméno frčí tak se ho nevzdáš že se ti líbí ne 🙂 takhle se mi zhnusila Nikola a Jakub, to jsme měli vybraný před Kristý a jak jsem to pořád někde viděla a slyšela, tak už se mi to vůbec nelíbí 😖 😝

Holky a musím si postěžovat na ty pletený věci, pani mi psala že je do konce týdne pošle (už jsou to skoro dva měsíce mimochodem 😠) jenomže teď tam má vzkaz že má nemocnou dceru a tak nestihá, jako já to chápu, ale mě chodí venku dcera zmrzlá a stálo mět o dost peněz, nekradu abych šla a provizorně ji nakoupila jiný teplý oblečení... takže jí asi už napíšu že chci ty peníze a budu mít co dělat abych byla slušná a snad se nebude kroutit! A pak budu lítat po krámech jako idiot a shánět!

Jo a jak jsem si tady stěžovala na tu kost na zadku (ty taky Kačko 🙂) tak holky ťuk ťuk, ale už dlouuuuuuuho mě nebolela!!! 😵 😵 😵 za to mě bolí záda 😅 ale to mám z kojení vsedě, měla jsem to i s Kristý 😝

kacka79
26. říj 2009

No Krista ty věci to je teda fakt síla... no připadá mi, že si toho paní nabrala moc a teď jednoduše nestíhá....Já bych teda asi chtěla taky peníze zpátky a koupila to někde v obchodě.. Je to teda s tim lítáním a vybíráním složitý, ale máš to aspoň hned.. Tak snad to dopadne 😉

samsa
26. říj 2009

Ahoj holky,
koukám že Mariap je stále 2v1 🙂 . Mariap, ty asi budeš opravdu přenášet.
Kristo, tak to je děs, já bych teda chtěla taky zpět peníze, protože jak píšeš, nekradeš a potřebuješ, aby dcera měla v čem chodit 😠 Já teď řeším jednu věc, objednala jsem si z mimibazaru kombinézku a paní se mi vůbec neozývá, nevím, kam zaslat peníze, psala jsem jí už 2x..., jak poznám, že jí ten vzkaz došel?
Holky, s originalitou jmen, to bych asi neřešila, já myslím, že to dítko i bude raději, že má standardní jméno, než aby se jmenovalo třeba Eulálie nebo Božetěch 🙂 My teda stále jméno nemáme, jsme ostudy, ale nějak pořád nevím, čekám, že mě něco napadne, chtěla bych nějaké normální kratší jméno a aby jich nebylo milion jako nelinek 😝

garfieldmail1
26. říj 2009

mariap, tak tohle kdybys věděla, když ti ty poslové začli, co? 😅 Jakože, jak dlouho si je ještě užiješ, dobře, že člověk nevidí do budoucnosti 😉 Jít rodit takhle vyčerpaná, to fakt není zrovna ideální, tak snad si aspoň po porodu odpočineš v porodnici!!! Nadstandard by sis teda zasloužila! 😵

Jinak co se týče posunu času, tak se Luky holt vzbudil o hodinu dřív, tedy v šest, takže to se dá a já myslím, jak teď bude ráno dýl tma, tak se to prostě samo rychle srovná 😉 A jak čtu vás, kamarádka by vás všechny strčila do kapsy, její syn 2,5roku doteď vstával o půl šesté, tak dnes byl čerstvý ve čtyři. A uspat ho po obědě se jí dnes podaří obvykle vyjímečně 😝
Jo a psala mi kamarádka, co rodila 8.října první mimi, tak "večer" se jim malou obvykle podaří uspat až někdy po půl jedné v noci a kojení jí obvykle zabere 1-2 hodiny vkuse 😅 Ty děti jsou prostě zlatíčka, no ne? 😀

devila
26. říj 2009

Ahoj holky,
Mariap - tak to je fajn, že se ještě držíš jsi fakt dobrá.

Kristy - taky bych asi chěla peníze zpět, to by ses těch věcí taky nemusela dočkat. A malá to oblečení potřebuje jak sůl v tom počasí.

Jinak u nás taky lzměna času katastrofa. Dneska malá byla vzhůru už od 5.15 a to většinou vstává tak kolem sedmé. A přitom šla spát už podle nového času. Takže taky doufám, že se to srovná.

A dneska jsem si konečně objednala tedy ten kočárek Hauck Roadster Duo SL 2010. Volala jsem tam a poptala se na to co mě zajímalo a hned ho objednala, tak jsem ráda. Budu ho mít do 14 dnů doma. 🙂

nicole_11
26. říj 2009

Garfield co se týká tvé kamarádky a uspávání o půl jedné a kojení až hodinu, tak to byl přesně Tedík...já jen doufám,že druhé mimi bude hodnější a rozumější 😉

mariap
26. říj 2009

Pekný večer holky,

vidím, že problémy s posunom času sme nemali iba my doma, snáď sa prckovia brzo aklimatizujú k našej spokojnosti.
Krista, s pani máš velkú trpezlivosť, ja by som to vzdala už asi dávno. Nemám rada takéto nekorektné jednanie. S tým prenášaním....toho by som faaaaaakt nechcela dočkať. Holky ja už mám teraz brucho nacpané na prasknutie, bolavá panva sa iba zhoršuje a o poslíčkoch už radšej nehovorím. Neviem si predstaviť, že by som to mala vydržať ešte tri týždne. Nie som žiadny drobek, ale to mimi už fakt nemá kam rásť.
Pohlavie stále iba mlhavo tušíme, že by to snáď mohlo byť dievčatko.... 🙂 , ale dr. sa tvárila velmi neiste a stále sa nemožeme dohodnúť na mene. Až to malé vylezie, tak sa asi bude volať "Dítě" 😀 .

krista
26. říj 2009

Ahojky 🙂

Samso koukni se jestli byla ta pani už připojená 😕 já jsem si teď všimla, že když vám někdo odpoví na inzerát tak vám přijde právě jen vzkaz (dřív chodil i mail) a to je dost nepřehledný teda 😖

Garfi no to je ta kamarádka chudinka s tím klučíkem co jí vstává ve 4h, to bych nevstala 😅 ale když musíme tak musíme že 😉 Hele jak jsi psala že kamarádka rodila 8.10. tak jsme zjistili že MM bratrancovi se taky narodilo 8.10. mimi 😵 oni se na nás vyprdli a nedali nám vědět, hlavně že my jsme jim psali když se malej narodil 😝

Jé Devilo gratulace ke kočárku, pak nafotit a pochlubit se jo 🙂

Jo a to uspávání u nás funguje někdy podobně s prckem, v noci jsem s nim pravidelně tak tu hoďku až dvě vzhůru, ale už jsem si zvykla, když nebrečí tak mi to nevadí 😅

Mariap je mi tě fakt strašně líto, ty posly musí být naprosto zničující ☹ tak jsem zvědavá jestli to bude ta holčička a už máte celkem načasa ta jména vybrat ne? 😀

devila
26. říj 2009

Kristy - nafotím neboj, vložím je potom sem. Mám z něj strašnou radost, jak malé dítě 😀.

garfieldmail1
26. říj 2009

mariap, na jméno budeš mít ještě čas při porodu mezi kontrakcema 😀 To už budeš mít myslím solidní motivaci 😀

devila
27. říj 2009

Dobré ráno holky,
tak jsme dnes měli budíček zase v šest. Je to hrůza. Doufám, že se malá brzy přeorientuje alespoň na sedmou zase 🙂 .

Plechajdo - zapoměla jsem ti včera odpovědět, z Prahy nejsem, jsem z úplně opačného konce - od Ostravy. 🙂.

devila
27. říj 2009

Jo a pořád mě pobolívají kříže, to je fakt tak nepříjemné. Chytá mě to několikrát denně, děs. Ještě pár týdnků to vydržet? Od kdy jste měli bolesti vy (pokud jste měli) při prvním mimi?

krista
27. říj 2009

Ahojky holky 🙂

Tak si představte že jsem včera pani napsala a prý balík poslala, dokonce mi poslala kopii podacího lístku, tak jsem teda strašně zvědavá jestli to pošta zase ztratí, ale co mě naštvalo, že jsem platila za poštu 60,- a ona 37,- 😝

Devilo mě ty kříže braly jen občas a ani nevím pořádně od kdy, ale ta kost už mě asi bolela v tvém "tt" asi opravdu nezbývá než to vydržet 😔

No aby se Mariap nedivila, pomalu nám tady rodí od 34tt ne-li dřív tak to bude rychlovka 😀 😀 😀

plechajda
27. říj 2009

Dobre ranko 🙂

Tak u nas se to snad uz srovnalo 🙂 Dneska jsme vstavali pred 7 tak to uz jde 🙂 Za chvili vyrazime na priorix 😝 na to se teda moooc tesim..

Devil no tak Praha nebo Ostrava, mhd je tam urcite taky v pohode 🙂 😉

Krist dej pokoj s rozenim ve 34tt me vcera tak bolelo bricho a tlaky na spodek ze jsem chvili myslela ze jde ven 😖 dneska to je lepsi, ale proste s tema prckama se lezet neda, takze ja budu rada kdyz se dohrabu i k tomu 34tt mam pocit ☹

devila
27. říj 2009

Plechajdo - s tou MHD je to tu fakt stejné, nizkopodlažní jezdí, takže v poho.
Ať vám to dobře dnes dopadne.

nicole_11
27. říj 2009

holky chci se zeptat, jestli jste očkovali své děti proti tomu pneumokoku ten prevenar...

samsa
27. říj 2009

Ahoj holky,
kristo, to je dobře, že to konečně poslala. Já už se s paní taky domluvila, prý ji nic nepřišlo 😕
A vstávali jsme taky v 7. což je v pohodě. Snad se to upraví, malá má zase problémy s usínáním, chodí spát až kolem deváté, přitom jak se posunul čas, tak by to mělo být naopak 😝.
Plechajdo, tak se opatruj. Mně najednou ze dne na den vylezl brutální břich, připadám si jako před porodem, no, asi ho vyfotím a hodím do alba, říkám si, že to snad není možné. A ještě s tím honit neli, to je taky super, zatím zvládám, ale děsím se, co bude dál 😝

kacka79
27. říj 2009

Nicole, my jsme nechali Fílu očkovat... Říkám si, že když to jde, tak proč ne.. ale názory jsou na to různý 😉

garfieldmail1
27. říj 2009

Já se ptala na ten Priorix doktorky už když měl Luky asi půl roku a dr k tomu neviděla důvod. Že by to doporučila spíše u dětí třeba předčasně narozených nebo imunitně slabých atd. Tak jsme do toho nešli, ale to se musí rozhodnout každý sám.
Zato jsem ráda, že je očkovaný proti neštovicím a uvažuju ještě o očkování proti žloutence, to se poradím s dr, až tam půjdem. Jo a taky je očkovaný proti klíšť.encefalitidě, máme totiž za plotem les a těch klíšťat je tu fakt v sezóně hodně ☹ No a asi 2 měsíce po očkování Luky našel doma na zemi nacucané klíště, co spadlo z našeho kocoura, já si toho bohužel nevšimla, a strčil ho do pusy, rozkousl 😖 a vyplivl 😖 No já myslela, že z toho budu mít normálně infarkt, tak jsem klíště poslala na rozbor, stálo to kolem 1000,-, za pár dní mi mailem poslali výsledky, že klíště bylo pozitivní na boreliózu. Tak jsem hned valila k dr a ta nasadila na 3 týdny raději antibiotika. Už je to víc jak rok, tak by to snad mělo být v pořádku 😵 No ale ta smůla, klíště normálně na sobě neměl, ale našel si ho doma na zemi 😔 Kocoura taky chráníme proti klíšťatům, někdy to účinkuje, někdy bohužel ne, tak ho musíme v sezóně neustále prohlížet, když přijde z venku.....

Krista, doufám, že Ti to do konce týdne určitě přijde!!! Teď se má zase ochladit 😒 Kdyby ne, tak raději jdi něco malé koupit a z paní vymáhej peníze, jak to jde, už bych jí nevěřila.

Jinak já mám třeba přes pupek teď 92 cm, to je skoro totéž, co touhle dobou minule a to jsem měla před porodem nakonec 105, takže už teď taky vypadám na porod 😠 A kolem kostrče mne taky začíná častěji pobolívat, třeba dýl sedím a pak chvilku trvá, než to rozhýbu, to nechcu vidět, jaké to bude později 😕 Ale furt jsem ráda, když to nejsou záda 😝

plechajda
27. říj 2009

Ahoj

tak priorix zatim dobry, ale pocitam se vsim 😠

Prevenar jsme nechali dat, presne jak pise Kacka, nazory jsou ruzne ale ja jsem rada ze jsme ho dali....jeste nas ceka posledni ve 2 letech...

Jinak ja svuj pupek uz ani nekomentuju 😝 😉

devila
27. říj 2009

Plechajdo - četla jsem ten priorix, trochu se toho bojím, je tam strašně nežádoucích účinků, říkala ti k tomu něco dr.? Já jdu na to s malou v listopadu. Tak mám strach jak to budeme snášet, i když každé očkování zatím bez reakce.