V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

garfieldmail1
2. lis 2009

mariap, ježišmarja, ty teda dostáváš zabrat a navíc už takhle dlouho ☹ Držím moc moc moc palce, ať už je mimi venku!!! A kdy jdeš do té poradny?
A doufám, že malý snad nemocný nebude, ještě tohle ti chybělo, viď.... 😕
Za tohle všechno si prostě zasloužíš krásný rychlý porod a řádný odpočinek v porodnici!!! Moc ti to přeju 😉 😉 😉

snezenka : teda ale ochotnou sestřičku tam máte 😖 Stázinka si těch horeček teda už užila ☹ Doufám, že dr aspoň přijde na to, co jí je, i když raději ať nemáte ani důvod tam zítra jezdit 😉
Ve středu jdu taky na 4D, jsem taky zvědavá, i když v tom fofru se ani nestíhám těšit 😠

devila, no vidím, že jsi z kočátku štěstím bez sebe, tak ať ho dobře užiješ a v ničem tě nezklame 😉

kacka79
3. lis 2009

Dobré ránko všem 🙂

My jsme taky byli minulý týden na 4D a byla jsem úplně dojatá... byloto krásný 😵

mariap
3. lis 2009

Ahoj holky,

ja len v rychlosti podávam správu. Dnes som bola v poradni: všetko je to krásne pripravené, tak urobila hamiltona. Od vtedy mám bolesti, naberajú na sile pomaličky 🙂, snáď už to nebudú iba poslíčkovia a rozjede sa to. V štvrtok som sa dohodla, že mi to vyvolá ak do tej doby neporodíme. Tak nám držte palce, nech to máme skoro za sebou.

PS: Už to začína pekne bolieť, ale s mojim nízkym prahom bolesti to asi objektívne nedokážem posúdiť.

kacka79
3. lis 2009

Mariap - tak to přeju hodně štěstí, ať už to máte za sebou 🙂 To jsem z tebe úplně nervozní 😅

garfieldmail1
3. lis 2009

Mariap, ty už teď možná rodíš, ale kdyby ne, taky moooc držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mimi se určitě dnes narodí 😵 😵 😵 Těšíme se na zprávy!!!!!! 😵

garfieldmail1
3. lis 2009

Jinak jsem vás chtěla poinformovat, jak se nám vede v té naší miniškolce, jak jsem o ní psala. No tak dneska jsme tam skončili 😝 Miniškolka to je super, na ty 2,5 hodiny mají vždycky program, "tety" jsou moc šikovné. Poprvé tam byl Luky na hodinu, to bylo v poho, podruhé na klasické 2,5 hodiny, to prý plakal jen chvilku po tom, co jsem odešla, potřetí to proplakal z poloviny, počtvrté jen po mém odchodu a dnes mi po hodině volali, že celou dobu pláče a ať si pro něj přijedu. Není to klasická školka nebo jesle, tam to mají jinak nastavené, nemohou se tam pokaždé věnovat jen jednomu dítěti, aby neplakalo a nerozhodilo jim i ostatní. Já je chápu a Lukyho jsem tam chtěla dávat hlavně kvůli němu, aby si zvykal být v kolektivu dětí beze mne. Jinak je beze mne hodně často, s tatínkem a tak, a je úplně v pohodě. Ale tohle pro něj asi ještě není. Možná to zkusíme později nebo to nechám až na školku příští rok v září, to už mu bude 3,5 roku. Doufám teda, že ho vezmou, taky tu je dost nával 😕
Hlavně z toho nemá žádné trauma, hned se zklidnil, jak jsem přišla a byl naprosto v pohodě 😠 A pro mne je to nová zkušenost, a jsem zvědavá na další 😀
Víc je teď pro mne důležité, že už 14 dní spí sám v pokojíčku, a ještě ani jednou (ťukám, ťukám, abych to nezakřikla) se nedožadoval spaní zase s náma v ložnici. Bere to, jakoby tam spal sám už dávno a dnes se zase vzbudil jen jednou a pak až v 7 ráno hlásil, že už je vyspinkaný 😵 Tak aspoň tohle se nám snad podařilo 🙂

samsa
3. lis 2009

Ahoj holky, Mariap, strašně moc držím pěsti, ať to máš brzy za sebou, ať je to rychlé, co nejmíň bolestivé a bez komplikací. Už se moc těším na další miminko.
Garfi, to je prima s tím spaním, aspoň budete mít po starostech, než se narodí Terezka. My to máme tak, že zhruba do 4 do rána spí malá ve své postýlce a pak se nastěhuje ke mně..., prostě si přijde. Takže určitě nakonec skončím v posteli s oběma prckama.
Holky, co jste těhotné zhruba tak jako já, chci se zeptat na pohyby. I když v tomhle týdnu je už děloha něco málo na pupkem (i si ji nahmátnu), tak pohyby cítím zásadně od pupku dolů, ne nad pupkem. Je to normální? Protože s malou to bylo přesně naopak, tam jsem měla pohyby pořád nahoře. Na ultrazvuku je mimi vždycky hlavou dolů, tak nevím, jestli mě tam dole bije pěstičkama, ale jakto, že potom necítím nohy, vždyť těma přece musí kopat víc než mydlit rukama. Jo a taky ze mně občas vypadne trocha hustého bílého hlenu (takový chuchvalec), to si teda taky nepamatuju, že bych s Neli měla. Máte to někdo? Nevěřila bych , že někdy budu tak plašit, když s neli jsem byla úplně v klidu. Fakt po tom potratu mě rozhodí každá blbost a bojím se.

garfieldmail1
3. lis 2009

samsa, mimi kope, to je důležité!!! 😉 Jestli je hlavou dolů, tak třeba kope někam dovnitř tvého břicha a ty to necítíš. A mám pocit, že jsem mimi taky cítila dřív více dole a teď jak kdy, se tam točí a jednou kope dole a podruhé nahoře. To bude určitě dobré 😉 Jo a na utz před 3 týdny u mne bylo mimi rukama i nohama dole, možná že to tak je i u tebe a jen na utz se narovná 😅
A to s tím hlenem mi přijde taky v pořádku, když to nemá příznaky nějakého zánětu, jako nepálí, nesvědí, nevoní 😉

Luky za náma nechodí, když se vzbudí, tak sedí na posteli a musím přijít já, což taky není nic moc 😠 , ale aspoň se k nám necpe 😉 Do narození miminka to tak snad zůstane, ale stejně uvidíme potom, až zjistí, že mimi spí s náma a on ne, na to jsem fakt zvědavá 😕

samsa
3. lis 2009

Garfi, díky za uklidnění 😉
Jo taky si myslím, že až neli zjistí, že s námi mimi spí, tak se nasáčkuje k nám na celou noc. Mně by to až tak nevadilo, ale myslím, že by ji mimi budilo a já bych pak nespala už vůbec, protože bych byla vzhůru buď s jedním nebo s druhým.Holky, na to nevyspání se fakt netěším 😝
Co Mariap, jestlipak je už v porodce, hlavně, ať to má holka už za sebou, protože si s těma poslama chudák užila...zasloužila by si megarychlý a bezbolestný porod.

plechajda
3. lis 2009

mariap tak drzim i palce na nohou at to dneska je 🙂 Jestli uz nahodou netlacis 🙂 😀

Garfi a nepomohlo by treba kdyby jsi se zacatku byla v ty skolicce s nim aspon na chvili ??? Ja nevim, jen me to napadlo, zkusenosti nemam 😉

samsa ja uz jsem teda malicko dal, ale mela jsem to sami s pohybama...v tomhle tt jsem je citila jen dole i kdyz me pepina sedi porad jak pasa v tureckym sedu a jeste se neotocila, takze mi krasne sedi na mocaku do kteryho me neustale kope...pohyby nahore citim pravidelne az asi poslednich 14dni,myslim treba jako i ve stoje a ne jen boule v leze 🙂 Jinak ten tehu hlen - bilej az lehce zlutej je normos, ja ho mam a mela jsem ho i pri prvnim tehu....jak psala Garfi pokud nejak nevabne nevoni atd je to OK

Jinak u nas na dnesek noc silena...kazdou hodinu rev a budicek 4:30 😝 no je videt ze jsme na "navsteve" u babicky s dedou a proste tu nema svuj klid....no co, jeste dnesni noc a pak frcime domu....

devila
3. lis 2009

Mariap - hoooodně štěstíčka!!!Držím pěstičky!!!

Jinak jsme právě byli koupit postýlku a matraci. Tak už jsme komplet, jen povlečení a peřinky chtějí koupit prarodiče, takže to jsme nekupovali 🙂.

garfieldmail1
3. lis 2009

samsa : megarychlý porod raději né, aby to nebylo ještě doma!!! 😅 😀
Ale je to tak fajné, si představit, že už má třeba mimi u sebe 😉 A hlavně konečně ví, jestli je to kluk nebo holka! 😅
Doufám teda, že nám tu večer nenapíše, že zatím nic 😕

plechajda : ono je to s tou miniškoličkou holt jinak než s klasickou školkou nebo jeslemi. Ale třeba vím, že ředitelka v MŠ, když jsem se tam byla podívat, tak mi říkala, že k tomu přistupuje jen nerada, že to spíš situaci zhoršuje. Navíc i s ohledem na jiné děti. Lepší dávat dítě na chvilku a postupně prodlužovat čas. Prostě časově raději počítat s postupnout adaptací.

Jo a mně taky nevadilo, když spal Luky s náma, ale se dvěma dětma, když jedno chce člověk kojit, si to neumím vůbec prakticky představit. 😕 Kdybychom nečekali další dítě, tak nevím nevím, kdy bych se do toho dokopala, jestli by dřív neodešel z ložnice tatínek, i když tvrdil, že už si na těch svých 30 cm místa docela zvykl 😀 😀 😀

devila
3. lis 2009

taky doufám, že už to má mariap za sebou chudák, když se tak dlouho trápila s poslíčky.

krista
3. lis 2009

Ahojky,
přišla jsem nakouknout a vidím že Mariap má za sebou Hamiltona v 11h, no tak doufám, že už finišuje nebo dofinišovala, přesně takhle jsem to měla já podruhé - Hamilton a za 13h byl prcek s náma 😵

Garfi gratuluju ke spaní v pokojíčku 😵 na tu školičku máte čas, s věkem to bude lepší 🙂
Já jsem zrovna co se týče toho pokojíčku chtěla napsat, jak jsem ráda že spí děti odděleně (malá je v pokojíčku od 10ti měs.) protože malej se budí v ty 4h a prostě poplakává, někdy mu to vydrží celej den (třeba včera, to jsem byla na prášky 😔) ale na druhou stranu dneka byl celý den hodný, poplakal si, ale ne hodiny 😉 takže mě by se děcka určitě vzájemně budili, já mám pocit že malá ho i tak občas slyší, protože se probere, tak tam MM jde, dá jí napít, dudel a spí dál 😉
Ale teď se děsíme s MM co budeme dělat až budeme Lukyho učit nějak spát převážnou část noci, malá u nás v ložnici stála v postýlce a příšerně řvala celou noc až dokud jsme ji nedostěhovali v těch 10timěs., snažím se MM uklidňovat, že každý dítě tohle nedělá a že některý děti opravdu jsou do dvou let, ne-li dýl s rodičema v ložnici a normálně spí... tak jsem zvědavá, máme totiž jen 3+1.

Samso co se týče výtoku, já měla teda příšerný v obou dvou těhotenstvích, Dr. se mi snažil nakukat že mi uniká moč (protože to byl fakt otřes) ale jak jsem to zkoumala, tak moč to teda opravdu nebyla, navíc to hned po těhu zmizelo... myslím že je to tedy normální, aspoň já jsem s tím žádný problém neměla, kromě toho že jsem musela nosit pořád intimky.

kacici
3. lis 2009

Ahoj holky,
Mariap moc drzim pesticky a tesim se na zpravicku o miminku 😵
Garfi - to me mrzi,ale urcite si zvykne,kdyz je v pohode s nekym jinym.Nase Terezka takhle chodi 2x v tydnu a jeden den je u pani,ktera se stara o vice deti najednou,takze takova pidi skolicka a super.Terka ji rika babi,stale kolem ni lita 😀 a pro me je ten den uzasnej,uvarim,vyperu,poklidim a i upecu 🙂 ten jiny den ji davam na hlidani do MC,kde je ta moznost na 3 hodinky a nechavam ji tam celou dobu. Sice ze zacatku masakr,ale spis ona byla agresivni vuci druhym detem,ted uz je to o.k.,nastesti

kacici
3. lis 2009

Jinak tehu vytok jsem mela taky a dokonce snad uz od zacatku,bylo to neprijemne,ale po skonceni tehu to vzdy skoncilo 😉
Jinak my dame malou do pokojcku take na 6.mesicich,jako jsme to udelali u Terezky,vyhovuje nam to,i kdyz ted to mozna trosku posuneme,neni udelany jeste pokojcek,vyuzivame ho jako komoru,ktera nam chybi 😅 a musime poradne rozmyslet kam dat vsechny ty veci
Naty uz spi,Terezka kouka na Peppinu,tak mam padla,ale dnesek byl anrocny,protoze jsem jeste musela chodit s bafanem po venku v tomhle desnem pocasi(Natka v Manduce,Terka za ruku,pes na voditku,do toho chumelilo - skvely pohled)

nicole_11
3. lis 2009

teda holky závidím vám ty pokojíčky, já vůbec nevím jak to uděláme...budeme se ted stěhovat, ještě teda nevíme kam,ale větší jak 2+1 to nebude asi, takže na dětský pokoj můžeme zatím zapomenout, až se mimi narodí,tak já s nim budu v jednom pokoji a muž s Tedíkem v druhým, ale zatím si ani nedokážu představit,že by Tedík spal jinde, když se v noci náhodou vzbudí,tak jen natáhnu ruku, pohladím a spíme dál, a takhle bych musela vstávat a taky se cítím jistěji,že spí hned vedle

snezenka123
3. lis 2009

Ahojky.
Tak mairap,doufám,že budeš mít porod bez komplikací a nebude to oc blet,třeba už je malý/malá venku 🙂

A naše Stázinka....no holky,včera nemohla usnout,v noci poplakávala,ale vždy usnula,ráno v 6 měla zase 39,5,tak jsem jí nalepila pytlíček na odběr moči a ráno v 8 jela k dr.
ten malou vyšetřil a říkal,že krk-dobrý,uši-dobrý,uzliny-dobrý,břicho-dobrý...prostě všechno v normě.A říkla,že pokud má 4 den horečky je to už buď na hospitalizaci,nebo alespoň na odběry.
Moč se mi podařilo teda chytit,tak jsem jí tam hned odevzdala,sestra nabrala asi 4 zkumavky krve a že se zítra mám kolem poledne s malou stavit pro výsledky.
A odpoledne mi volal sám doktor,že má malá vysoké nějkaé hodnoty v krvi a že je to rozhodně na ATB,a jelikož moc nechce pít byl by raději pro hospitalizaci v nemocnici,aby jí ty ATB dali kapačkou ☹
a že má podezření na zápal plic, a proto nám vypíše žádanku na RTG plic(že prý může mít zápal plic i bez kašle-a ona nekašle)
Tak jsem nakonec dr.usmlouvala,že bych jí zkusila dát ty ATB v sirupu a pokud by jí bylo hůř nebo by je vyzvracela tak by jsme okamžitě jeli do nemocnice-říkal,že to chápe a že to teda zkusíme,že pokud se mi zdá malá už lepší necháme to zatím na domácí péči...
manžel sjel k dr. pro ATB a žádanku na RTG plic,malé jsme dala sirup a už za pár hodin šlo vidět,že se jí ulevilo,po několika dnech si schutí dala kousek banánu a chleba se sýrem-holky ani nevíte jakou jsme z toho měli s manželem radsot,když jsme viděli že jí zase chutná jíst 🙂
Před spaním měla teplotu už "jen"38,5 a hnedka usnula,oproti včerejšku kdy usínání trvalo před 2 hodiny-jinak usne vždy hned.
Jo a v moči nic nenašli...tak jsem zvědavá jak dopadneme na tom rtg,ale snad to už bude ok. Holky já nevímproč ta naše tolik často trpí na ty horečky...přitom jí dávám od konce léta na doporučení ty kapky multitabs.
Pokud bude malá v poho tak jedeme na ten 4D utz,už se moc těším.
Samso: já to mám s pohybama stejné jako ty.taky cítím malého víc dole než nahoře,ale někde jsem četla že u druhých těhu jak je děloha i vazy už jakoby "použité" tak jsou bříška i níže než při prvním těhu a prostě je to všechno jakoby níž. ALe musím říct,že malý teda kope víc než malá,asi to bude fotbalista. a ten těhu výtok jsem měla i s malou 😒
Já jsem zvědavá na mairap,jestli už to má třeba za sebou a zda má kluka nebo holku 😀
jdu čučet na ordinaci,holky krásný zbytek večera a pohladtě miminka i bříška 🙂

garfieldmail1
3. lis 2009

snezenka, ta Tvoje Stázinka je ještě takový bobísek malý a furt takové teploty. Je vidět, že už sis na to ale trochu zvykla, když píšeš "jen 38,5". I to ale není málo 😒 Ale jak začala zase baštit, to se jí určitě udělalo líp, jen tak dál, moc jí to přeju 😉 😉 😉
Držím palce, ať ta ATB rychle zaberou a malá je zase fit!!!!!!!!! 😵 O to větší radost budeš mít i z toho utz, no ne? 😵

nicole, teda 4členná rodina ve 2+1, to nemáte jednoduché. Ale znám takových rodinek celkem hodně, a když člověk nemá na výběr, tak se s tím holt musí nějak poprat 😅 Já bych to ale asi řešila tak, že my bychom spali v obýváku a dítě by mělo svůj pokojíček, pokud by to s tou 2+1 mělo být na dýl. I když bude taťka spát se starším v tom pokojíčku, tak by to asi mělo být takové malé "království" pro to dítě, defacto zařízené jako dětský pokoj.

kacici, tak to máš super s tím hlídáním. Luky je naštěstí aspoň takový hodný, že si od něj nepotřebuju vyloženě odpočinout (aspoň zatím než se mimi narodí 😅 ), ale spíše jsem chtěla kvůli němu, aby se naučil být mezi dětma beze mne nebo bez tatínka. No co, nemáme kam spěchat 😵
Jo a Pepina se nám líbí všem! S Lukym milujeme hlášku "tatínkovo velké bříško" 😀 😀 😀 Přítel sice nemá nějaký velký pupek, ale vánočku tam taky zrovna nemá 😀 A vůbec se bavím, jak je tam tatínek na všechno "odborník" a nakonec aby všechno zachraňovala maminka, no je to ze života 😀

krista, s tím spaním si nedělejte hlavu už teď, však to nějak dopadne,ne? 😉 Lukášek vám s tím jistě pomůže 😅 Hlavně, že je tatínek tak ochotný a chodí v noci ke Kristýnce 😉

samsa
4. lis 2009

Ahoj holky,
tak Mariap se nehlásí, určitě už to má za sebou a užívá si mimíska 😵
Sněženko, chudák Stázinka 😔 Bohužel, Nelinka měla ve věku Stázinky taky zápal plic bez kašle, jen horečky (ne teda tak vysoké, kolem 38,5) a byla hodně schvácená, jindy lumpačí i při horečkách, ale tentokrát chuděrka pořád vzdychala a polehávala. Tak jsem letěla k mudr., ta ji poslechla a hnala nás na rentgen plic a buch, zápal plic, atb zabrala skoro hned a do dvou dnů byla malá fit, ale ty nervy. |hlavně to, že dítko může mít zápal plic bez příznaků, to jsem dřív taky nevěděla. A v krvi měla taky strašně vysoké crp. Na poslední chvíli jsme se vyhly hospitalizaci, ale musela jsem mudr. volat 3x denně, jak na tom malá je. Od té doby kdykoliv má malá horečku, na nic nečekám a jdu raději hned. Tak držím pěsti, ať Stázinka nic takového nemá a pokud ano, tak ať je brzo fit, takovej malej bobek 😔

kacka79
4. lis 2009

Ahojky, Snezenka, no doufám, že nude Stázince už brzo líp... je to hrozný, když jsou ty naše malý prdelky nemocný 😢 No holky, já myslim že Mariap už asi porodila, on ten hamilton prý fakt zabírá... no uvidíme, budeme čekat na zprávičku 😵

krista
4. lis 2009

Ahojky holky,

teda sněženko to je hrozný se Stázinkou ☹ chudinečka malá, ať je jí brzo lépe! 😔

Mariap nepíše, no já jsem hrozně zvědavá co mají, typuju holčičku!!! 🙂

Nicole s tím spaním bych to řešila jak píše Garfi, pokojíček pro dítě a my bychom byli v obýváku 😉 Buďto bychom si udělali vyvýšené spaní a nebo podle místa. My jsme na výběr neměli, museli jsme malou odstěhovat, 4měs. prořvaných nocí kdy stála v postýlce a koukala na nás, to prostě nešlo, takže i kdybych nechtěla tak jsme museli. Je fajn, že MM k ní teď chodí, naštěstí to není třeba už tolikrát, většinou tam jde 1-2x a když jsem já vzhůru a malej spí tak tam skočím, ale tady je ten problém že jak já vypadnu tak malej spustí většinou 😲

Kacici to hlídání taky závidím, mě se nabídla kamarádka co má chlapečka o 5měs. mlašího, že mi malou občas pohlídá, ale ona je takový číslo no já nevím 😖 možná až budu hodně na prášky tak toho využiju 🙂

krista
4. lis 2009

Teď koukám že to vypadá blbě tak posl. věta - naše malá je číslo, ne ta kamarádka 😀

garfieldmail1
4. lis 2009

Doufám, že to má mariap opravdu šťastně za sebou a oba nebo obě jsou v pořádku a taky tipuju na holčičku 😵

Dneska jsme byli na 4D utz, tak nám dr potvrdil holčičku a budu muset přijít příští týden ještě jednou, protože si malá pořád dávala před obličej ručičky 😅 Tak kdyby náhodou se příště ukázala líp, tak mi ještě dotočí kousek zdarma. Ona nám asi chtěla ukázat své dlouhé prstíky, aspoň dr říkal, že jsou opravdu dlouhé, to má po mne 😵 Aspoň něco, protože jinak mi připomínala Lukáška, takže asi bude jinak zase celý tatínek 😠 😀
Jo a dr odhadoval váhu na 1256 g, jsem zvědavá, kolik naměří příští týden moje dr, zrovna mám poradnu.

To s tím zápalem plic, to je hrozné přijít k dr s tím, že má dítě horečky a ono z toho může být zápal plic vhodný k hospitalizaci ☹ Kolkrát jsem si říkala, že kdyby nedej bože musel malý do nemocnice (doufám, že ne 😔 ), tak i kdybych měla spát na zemi, tak bych se od něho nehla. Kamarádka takhle trávila první noc se synem, když měl laryngitidu a nechápala, kolik malinkých dětí tam bylo bez maminek 😔

krista
4. lis 2009

Garfi to je krásný 😵 😵 😵 no vidíš aspoň ruce bude mít po tobě 😅 u nás je Luky v hodně věcech po mě, oproti Kristý se hodně směje 😵 má moje ruce, rty, uši... ale stejně nevypadá tak jako když jsem já byla mimino tak nevím no 😅 Kristý ta je opravdu celý tatínek - ruce palčáky (jak já říkám 😀) uši plachťáky 😀

krista
4. lis 2009

A gratulace k definitivní holčičce - Terezka teda? 🙂

samsa
4. lis 2009

Garfi, pááni, malá je macík, já myslela, že mimi v 28 tt má maximálně kilo A gratualce k potvrzení holčičky 😵 S tou nemocnicí přesně, já bych se od malé nehla ani za nic. Za nás to nešlo, můj bráška jako ani ne dvouletý ležel se zápalem plic v nemocnici, nepouštěli tam maminky vůbec, aby děti neřvaly, takže ho máma 14 dní neviděla a měl z toho trauma do 4 let a první půlrok se od mámy nehnul, nesměla bez něj ani na záchod, jinak měl hysterický záchvat, klepal se a brečel a doteď si pamatuje, jak na něj byly sestřičky hnusné.
Sněženko, co Stázinka?
Kristo, co malej, je to lepší?

garfieldmail1
4. lis 2009

Jj Terezka 😵 Už jsme si na to zvykli 🙂
No aspoň víš, jak jsi vypadala jako miminko, já mám první fotku až v roce, což je mi dnes hodně líto a nechápu, že si mamka nenechala udělat aspoň jednu moji miminkovskou fotku. Kdybych se dnes mamce tak šíleně nepodobala, tak je podezírám, že mne adoptovali 😠 😀
To naše děti budou mít fotek.... plný počítač!!!!! 😅

Schválně, která z vás fotí digitálem a nechává si z toho dělat normální fotky na papír? Já tak ještě Lukáškovi do jednoho roku, od té doby je všechno jen v PC 😅 Ale zato v tom mám pořádek 😎
Ještěže využívám aspoň vánoční focení u nás v herničce, jinak nemám ani doma co vystavit nebo darovat babičkám 😔

garfieldmail1
4. lis 2009

samsa, no já mám taky pocit, že už teď začíná mimi nějak víc přibírat, bude to macek, já to tušila 😅

Přítel byl zase ve 4 letech na operaci srdce a pak byl 2 měsíce na rehabilitacích. Představte si, že ho tam maminka přivedla, vůbec nic netušil, rozloučila se s ním a dva měsíce rodiče neviděl 😢 Taky si to pamatuje dodnes 😔

nicole_11
4. lis 2009

ahoj holky...tak já dneska byla u obvodáka a ten mi naměřil vyšší tlak ☹ , příští týden jdu na gyndu,tak jsem zvědavá co mi řekne on...docela z toho mám strach, ale doma si naměřím normální,ale je pravda,že když jsem přišla k Dr. tak jsem byla trochu rozčílená, protože 10min. jsem hledala místo na parkování....ale i tak mám tušení, že tohle těhotenství bude docela nářez.... 😒 a v pondělí jdu na ten NTscreening,tak jsem z toho taky nervozní...

jinak s těmi pokoji to máme taky tak v plánu, my budeme spát v obýváku a děti budou mít svůj pokoj...ale tak za 3-4roky chceme stejně koupit 3+1