V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

garfieldmail1
16. led 2010

kristo, no u tebe taky zírám, já bych asi byla dost protivná pokaždé, kdyby někam odešel, zvlášť kdybych měla s dětma tolik starostí jako ty 😕
Navíc mám pocit, že čím víc se chlap věnuje dětem, tím snazší to je i pro něj. Takhle snadněji zjistí, co na ně platí atd....
Na můj osobní vkus, jste teda holky hodně tolerantní 😕 Hlavně, aby jste to zvládly, držím palce 😉

ren82
16. led 2010

holky, tak to manža má 1x týdně hokej a o víkendu sem tam s kamarádama ta hospoda. On totiž vstává každý den v noci (1:30) do práce, takže velice žádné aktivity přes týden nezvládá. No ale zase jde brzo spát, takže mi moc večer nepomáhá. ☹

kacici
16. led 2010

Holky ja ho trochu chapu,doma se muzeme vzajemne ted uz sezrat 😅 . je to strasny napor na nervy,navic ma vsechny hodne dobre kamarady bez deti,svobodne,takze si asi dokazete predstavit jejich volny cas - vsem je pres 30let a maji spoustu volneho casu,rano si spi do kolika chteji apod.Jenze ja mu to pripominam,ze je rozdil ,ze on uz ma dve deti a musi to mysleni zkratka zmenit. Stale se snazi delat jak kdyz mame deti vetsi a ne mimca,coz Terka jeste batole je 😅 Dalsi kamaradi co deti maji,tak ty je maji velke pet a vice let,tem se uz taky chodi lip vecer nekam,ale on je jak beran. S tema chodi jen obcas,ale ma jich spoustu a chce si s kazdym nekam zajit,pry potrebuje nutne sportovat,ale me tim fakt nepomuze,kdyz budu muset uspavat dite a za rohem me breci druhe 😔
Uz aby nasel praci nebo fakt nemam daleko k myslenkam na rozvod,hadame se kvuli hloupostem,ale fakt se to stupnuje ted jak je bez prace 🙄 . On ma pitome poznamky,me zase stve ze je doma vetsi bordel,nez kdyz jsme byla s holkama sama,proste jsem si vsechno prizpusobila,ted nam to narusuje jeho pritomnost a i holky bych rekla ze jsou uknouranejsi a obcas protivnejsi

kacici
16. led 2010

A nabidka,ze bych sla do prace ja,ja bych praci mela,tak to ani nahodou,on by se totiz doma zblaznil 😠 a pry bychoms e urcite rozvedli,protoze on by to s detma nedal. no aspon tohle si uvedomil,ze byt cely den s detmije narocne

devila
16. led 2010

holky, tak to můj manža do hospody nechodí vůbec. Když není v práci, tak je pořád s námi doma. Chodíval kdysi občas s klukama na tenis, ale nějak přestali. Pomáhá mi hrozně moc. Nikam ho to netáhne. Jediné co občas má jako zálibu je, že si s klukama zahraje na PC přes net hru. Ale to jen, když je klid a nepotřebuji s něčím pomoct.

Já se přiznám, že já bych asi ani nesnesla, aby mi manžel chodil do hospody. Nějak na to nemám náturu - asi jsem na to zvyklá z domu, taťka taky nikam nechodil. A ještě k tomu já moc neholduju alkoholu a už vůbec né pivu. Prostě mi to příjde naprosto zbytečné. Asi si řeknete, že jsem divná a chudák manža, ale fakt ho to nikam netáhne. Neříkám, že párkrát s klukama na pivo nebyl, ale opravdu jen párkrát za dobu, co jsme spolu.

kacici
16. led 2010

Devil bud rada,Ales si da dve pivka,on moc nevydrzi,ale je rad,ze vypadne ven mezi lidi
Jo a ted se vratil 😕 ,asi mu doslo,ze jsem byla pekne nastvana z SMS,takze byl jen na hokeji,hospodu by nemohl stihnout,ale je ticha domacnost,nejak nemam naladu se o necem bavit,dneska me nastval 🙄
Jdu zehlit,musim a deti samozrejme uz spi,takze jeho pomoc ted nepotrebuju

krista
16. led 2010

Tak já jsem z svý rodiny zvyklá na něco jinýho, můj táta nebyl vůbec doma, hodně pracoval a byl to alkoholik, ale neřekla bych že jsem si vzala stejného muže - jak se říká, to opravdu ne. MM tchán všechno zakazoval, nesměl si hrát ani s klukama pod barákem když už mu bylo nějakých 12 let nebo kolik, prostě na 7h doma a nazdar, měl to doma hodně tvrdý, pak jsme se seznámili a pořád byl taková spíš puťka, to já vždycky říkala ať si vyrazí, že si lidi budou myslet, že ho držím já doma a nikam nepustím 😅 😕 tak si jako zajde, nepřehání to, má tu posilovnu, sem tam nějaká neplánovaná akce třeba někdy večer (přes den mi neuteče) v zimě jeden víkend hor a v létě jeden víkend co jedou na vodu a tím to tak nějak hasne, občas nějaký narozky oslavit atd., ale to bývá jeden večer a sám ví, že čím dýl přijde tím míň se vyspí 😀

krista
16. led 2010

Jo jinak holky, malej se mi od 19h vzbudil už dvakrát, teď jsem ho nechala vyřvat 😔 ale ne doslova, chodila jsem tam, dávala mu dudlík a představte si že křičel jen chvilku 😲 čekala jsem to horší, ale byla jsem tak strašně odhodlaná že prso znova po 45min. nedostane že to asi pochopil 😕 😵

garfieldmail1
16. led 2010

kristo, ono jde taky o to, jestli tobě nevadí, že ty se nikam odreagovat nedostaneš. Mně by to přišlo nespravedlivé 😅
Lukášek to na tebe teda zkouší.... 😠 😅

devilo, no já jsem měla předtím dva vztahy, kdy ti partneři byli jako tvůj manžel a mne tohle zase časem začlo rozčilovat, že si sami někam nezašli a furt doma 😠 Já mám zase ráda občas večer jen pro sebe 😵 Pokud mi ovšem dítě (děti) umožní z toho večera pro sebe něco mít 😅

garfieldmail1
16. led 2010

Holky, já se teď dobře bavím, Luky před spaním rozházel dřevěnou vláčkodráhu, kterou jsme po částech kupovali na 3x, takže k jejímu složení není návod. Přítel už to tady po čtyřech a s vyplazenou špičkou jazyka dává půldruhou hodinu dokupy a zatím to nevypadá, že to do půlnoci zvládne, prý je třeba koupit další koleje, furt mu nějaké chybí.... 😀 😀 😀

nicole_11
16. led 2010

No tak to můj muž by strašně rád zašel na squash nebo do posilky, ale nemá na to čas, dělá 24dní v měsíci a to 14-16h, takže těch zbylích 6-7dní chce strávit s námi, aby si to aspon vynahradil, a taky je unavenej z práce, ale říká, že by potřeboval mít čas i sám na sebe což docela chápu, ale aspon jednou za čas někam večer zajde, ale ted už taky moc ne, protože z toho alkoholu druhý den umírá...jinak když je doma tak mi s malým celý den pomáhá a třeba si ho vezme i odpoledne ven, at si chvilku odpočinu, jenomže odpočinek by tu potřeboval i on nebo mi zachvilku zkolabuje ☹

kacici
17. led 2010

Holky Ren ma Karolinku u sebe 😵,jdu prepsat SMS 😉

kacici
17. led 2010

Tak a je to.Karolinka uz je tu. Kontrakce zacaly ve 2.00. Do porodky jsme dojeli v 6:00 a mala vykukla v 6:49. Ale koncem panevnim. Miry jsou 3,4 a 51cm. 😵 😵 😵

plechajda
17. led 2010

Juuuuuu takze dalsi rychlovka 🙂)No to je parada 😉 Takze vsichni moc gratulujeme k dalsi cacorce s krasnejma mirama 🙂)) super.... 😉

plechajda
17. led 2010

jinak se jeste vyjadrim k tomu vcerejsimu tematu...mam pocit ze je to u nas jak u kacici....mm si taky nenecha sahnout na "konicky" navic od pochazi z Ml.Boleslavi kde i pracuje, takze doprace porad dojizdi, vsechny znami ma tam, takze kdyz je nejaka akce tak domu vecer ani nedojede,protoze kyz pije tak pak samozrejme neridi a navic prijet domu v noci je mi k prdu...do prace vyrazi po 7 a vraci se kolem 18...cili zamava Matyskovi vetsinou nebo kdyz dojede a Mates je podes tak mu ho vrazim at ho jde aspon umejt, to je samozrejme s ksichtama ze ted prijel a hned zas musi neco delat 😠 kazdy pondeli ma svyho konicka a to je zpev, konci v 22 takze kdyz si nereknu tak domu nejede a spi u rodicu...navic se k tomu pridavaji koncerty co maji, zkousky navic atd....

plechajda
17. led 2010

jezis ja uz nic psat nebudu i kdyz jsem chtela, pac se tim akorat rozciluju 😠

plechajda
17. led 2010

jinak pozde ale prece : Mame prvni bobek v nocniku 😀 😎

krista
17. led 2010

Ježiš teď nakukuju a moooooc gratuluju, takže ona rodila koncem pánevním nebo císař? Jsem z toho vyjukaná, to nevěděli že ji maji KP? 😲 ale rychlovka jako blázen 😵

krista
17. led 2010

Garfi teď se nikam nedostanu kvůli Lukymu, navíc MM z našich uřvaných dětí opravdu pění, takže samotného ho s nimi nechávat raději nebudu, hodně nás v tomhle změnila Kristý, řve už tak dlouho (skoro ty dva roky) že to nikdo nesnese ani na pár minut. Až budou pochopitelně děti samostatnější, tak si vyrazim, když jsem Kristý přestala v noci kojit tak jsem taky chodila večer na kafe 🙂

Ty jo Luky je šikulka 😅 😀

Plechajdo to je taky blbé, MM se z těch akcí aspoň vrací domů a jak je doma tak opravdu funguje na 100% ale hodně mi vadí ta práce, že dělá 12tky prakticky celý týden a někdy jde i o víkendu a že by z toho byl pořádný plat za ty hodiny to se taky říct nedá 😅

garfieldmail1
17. led 2010

Ty brďo! Pořád nic a najednou je to tady!!!!! 😵
ren, moc blahopřeji a jsem už fakt zvědavá na podrobnosti!!!!!! Snad si je přečtu ještě před porodem 😅 Teda to jsou ale rychlovky ty druhé porody. Z toho jsem trošku nervózní, aby stihla dojet babička na hlídání a pak jsme to stihli my do porodnice 😅
Hlavně holkám přeju, ať jsou zdravé!!! Nevíme teda, jestli ren rodila přirozeně nebo se zotavuje po císaři.... No jsem moc zvědavá!!! Každopádně to má za sebou 😉

krista
17. led 2010

Garfi do druhého tématu psala Kacici že to zvládla přirozeně! No mazec, já jsem z toho hotová, že se tohle může stát, že se o tom nevědělo 😲 a jsem moc zvědavá jak to zvládla, chuděra! 😉
A co ty jak je?

Sněženka asi nic co, to bude taky rychlovka nějaká 😀

garfieldmail1
17. led 2010

kristo, hlavně aby pak nebyl přítel překvapený, že chceš někam chodit, když jsi na mateřské nemusela... 😅
Jinak věřím, že Kristýnčiny scénky musely vašemu vztahu dát hodně zabrat!!! 😕
Už aby ji to přešlo 😉

plechajdo, aspoň o víkendu máš chlapa doma? Nebo to jsou zase ty koncerty? 😕 Teda,to bych nedala, já bych byla protivnáááá... 😅

garfieldmail1
17. led 2010

kristo, já se cítím v pohodě, až na to nepohodlí a tak...
Co my víme, třeba snezenka rodí, když to ta kartářka předpověděla do konce týdne 😅 To dá myslím vědět kacka, pošle jí sms.

Tak to koukám, že rodila přirozeně, to nám musí vysvětlit 😕

krista
17. led 2010

Garfi to určitě překvapený nebude, já už mu dlouho dopředu hlásím že až dokojím tak budu chodit na diskotéky 😅 a na kafíčka a mimo jiné mi chce sám od sebe zaplatit lázně, ale to už v červnu a to já ještě kojit chci 😅 tak uvidíme jak ono to bude, každopádně mi dává stejnou volnost jako já jemu, možná že on mi dává ještě větší 😀 já vždycky remcám když toho má hodně 😀 ty její stavy jsou šílený, spíš nás to teda ztmelilo, ale já být chlap tak už jsem snad i zbalila a odešla 😅

No jo na sněženku jsem fakt zvědavá jestli se ta její kartářka neplete, úplně jsem jako na trní 😀 😲 ale jsem moc ráda kam až to dotáhla holka jedna 😵

A Garfi ani žádný poslíčky nebo tak nic nemáš? 🙂

snezenka123
17. led 2010

moooc gratuluji ren a přeji hodně zdravíčka oběma,páni to byla rychlovka 😉

já jsem pořád v celku 😀 občas mě pobolívá podbřišek a tvrdne břich,ale myslím,si,že porod z toho nebude.
Já bych stejně radši aby mi asi praskla voda,jako u malé,to pak člověk ví,že už je to tady...ale ne pak počítat po kolika min.má člověk kontra aby už mohl jet a nejel zbytečně(posly)no...uvidíme.Malou jsem dala spát ve 12 a ještě nespí 🙄 to už vypila mlíčko,donesený čaj si rozlila v postýlce,pak se prozměnu vysvlíkla z bodýčka do pasu 😀 snad ještě usne.

jinak jsem byla s malou u zubaře a zuby ok,akorát jsem se ho ptala,zda těch zubů na svůj věk nemá málo(má jich 7 a ted se jí jeden prořezává)tak říkal,že by jich měla mít teda více,ale že do dvou let má čas(aby měla zuby kompletní)

u nás mm chodí na pivko tak asi 1x za 2 měsíce s kamarádem,nebo jde spíš k sousedovi na čaj,bydlí kousek od nás,chápu ho,že musí taky občas vypadnout mezi lidi,i tak si už poslední dobou lezeme na nervy,jak musím být doma zavřená,tak mi to už taky leze na mozek a jsem ráda,když jedeme aspon na nákup. Docela se těším,až budu v porodnici,aspon si od sebe odpočineme 😠

holky krásný zbytek neděle 😵

maruska39
17. led 2010

Ahojky,
kluci šli ven a mě tu nechali ať si udělám práci která tu stojí a tak v rychlosti jen nakukuji a nestačím zírat,téééda Ren ty jsi statečnice rodit KP,strašně moc gratuluji ke Karolínce 😵 😵 Nakonec ten víkend vyšel což je moc dobře,včera se narodila i manželovi sestřenka 😵 😵 Takže ještě jednou moc gratuluji a jsem taky zvědavá na zážitky rodit KP 😉
snezi super že tě tu vidím taky krásně držíš to je nádhera,kartářka se trošku sekla ale nic nevadí však koukej jak rychlé jsou tu ty porody tak třeba ještě dneska pojedeš 😀 ale já ti ještě přeji jeden jediný týden a pak už klidně roď 🙂
no jdu teda si rozdělat šití 😎 pa

krista
17. led 2010

Sněži z toho že máte málo zoubků si nic nedělej, Kristý byla pořád pozadu, první ji vyrostl až v 9,5měs. a už všechny stejně starý holky dohnala, ne-li předehnala, oni pak jdou vždycky 4 naráz a to teda stojí za to 😲 tak já nevím co je lepší aby se ji každý měsíc jeden cmrndal nebo vylezly takhle všechny, je teda fakt že konkrétně trojky jí třeba lezou od konce listopadu a pořád jí bolí 😖 😝
Takže porod zatím nic? No každopádně pořád držím palce a čím dýl tím lépe pro mimi 🙂

Maru tak relaxuj ne že budeš makat 😀

devila
17. led 2010

Ahoj holky, taky jen nakukuju. Zase nestíhám. Vrátila jsem se z Kauflandu z lékárny. Byla jsem zase pro Stodal, preotože nám došel. Tak jsem s e provětrala.

Ren -moooooc gratuluji. Teda to nám opravdu musíš vysvětlit, jak to bylo s tím KP 😀 Držte se holky a užívejte si první společné chvilky🙂

Sněži - takže ty zatím nic? No ještě do konce dne daleko 😀

mahulena
17. led 2010

ahoj kocky,
strasne gratuluju Ren ke Karolince, koukam, dalsi ficak. I kdyz KP. (u nas v BN nechavaji KP rodit do 3,50 kg spontanne). Verim, ze jste to holky dobre zvladly, snad je Ren v poradku.

Je mi blbe jak psovi:(, mam uz i teplotu, to je hnus. V tydnu nam mely zacit 3 kurzy a nepujdeme ocividne nikam, ach jo 🙄

kacka79
17. led 2010

Ahojky, tak jsme se vrátili z hor - držím naštěstí pohromadě 😀 večer Vás dočtu 🙂