V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

plechajda
23. led 2010

Ahoj holky,

tak co vim, tak krista nemela albumy skoro nikdy, videla jsem u ni jen kocarek nafocenej...a toho profilu jsem si jeste nevsimla ze to vsechno smazla. Taky nevim co se deje....

devila
23. led 2010

Ahoj plechaj, jak se vede? Jak to zvládáte? Už máte nějaký režim? Jak ti malá spí?

plechajda
23. led 2010

Ahoj 🙂

Jojo rezim mame, Matysek vstane v 6, MM mi ho hodi do pokoje ( kdyz je dobrej tlak, tak je aspon prevlecej a prebalenej, ale taky ne vzdy ) ja bud spim, nebo kojim, takze je Mates tak hodku psycho 😠 Nakojim malou, dam do postylky, jdu prebalit Matyska, nakrmit Matyska, nasnidam sebe a jdu si hrat s Matyskem nebo neco delat a tak porad dokola...mala spi krasne 🙂 na kojo se budi co 3 - 5h takze super, zatim po me nic dalsiho nechce takze to jde....az bude vyzadovat vic pozornosti bude to horsi... 🙂

Ted jak byl mm nemocnej tak jako.....ani nevim co psat, proste mi s nicim nepomohl...je nemocnej a to je jeho hlavni priorita a vic snad psat nebudu 😒 😔

devila
23. led 2010

Takže chlap jako každej jinej co 😀
No mě se teď vzbudila Sabinka a Sofinka spí s manželem v ložnici, tak chvíli pohoda. Chtěla jsem se učit, ale to opět neklapne. 😖

plechajda
23. led 2010

devil ale me tak PIIIIIIIIIIIIIP 😠

plechajda
23. led 2010

holky to s tema albumama a profilama myslite vazne ?? 😕

Ja to mazat nebudu, jsem tu uz prakticky 5 let a nikdy se mi neudalo....zas bych to neprehanela, verim ze clovek co vic angazuje muze nekoho "nastvat" a ten debil pak zacne pouzivat nektery udaje proti nemu, ale zas kdyz je clovek v jednom tematu a komunikuje jen se "znamyma" lidma tak si myslim ze by byla nahoda,aby Vas tu nekdo zacal prudit...ale tot muj nazor 🙂

Ja nic nemazu, navic mi do alb leze komplet cela rodina po CR a timhle jim muzu ukazat deticky a nemusim to cpat do mailu atd 😉

devila
23. led 2010

Plechaj IP !!! 😉

plechajda
23. led 2010

devil 😉

kacka79
23. led 2010

Tak co holky ěláte, takhle o víkendu je tady vždycky mrtvo... No evidentně se zapojují manžílci 😀 😀 Tady je šílená zima, tak jsem kluky aspoň na chvilku vyslala k babičce a lenošim... no ale jdu chvilku uklízet, ať se jenom neflákám

plechajda
23. led 2010

kacko jak u koho...

misicka85
23. led 2010

Ahoj holky, jdu vás zase pozdravit!!

Máme se dobře, mimísek roste, na další kontrolu jdu 5.2. tak se těším. Problémy nemám, vše je ok, cítím se super tak si to užívám.Zatím má nahoře +1,5kg 🙂

Adélka je pěkný lumpík,musím jí mít pořád na očích tak se na net moc nedostanu...ale musela jsem vás aspoň pozdravit a napsat že jsme ok 😉

Všem těhulkám které to už mají za pár,přejeme ať to mají rychle za sebou a krásné mimísky v náručí!!!! 😉

kacka79
23. led 2010

Plechajda, ty jsi můj člověk, tvůj manža je taky pořád někde v luftě, co??? No my jsme dneska vyjímečně asi po měsíci spolu všichni doma 😉

ren82
23. led 2010

Holky, ty dvě děti ale dávají zabrat 😅

Garfi, manža to snášel v pohodě. Přes dědiny si to valil 80km/h 😕 Já se snažila být statečná, takže jsem se kousala do ruky (ještě teď tam mám modřiny) ☹

Karolínka je zatím zlatíčko, ale to byl i Filípek a pak se z něho stal nervák.

Včera tu byla dětská doktorka. Přišla k nám, jelikož venku je fakt mráz až hrůza. S malou se dostaneme ven tak v únoru.

devila
23. led 2010

Garfi, vítej v reálném světě dvojmaminek 😀

ren82
23. led 2010

Vložila jsem fotečky malé. 🙂

maruska39
23. led 2010

Ahoj holky,
dítko spinká,MM se koupe(cvičil tak šel hned do sprchy) tak jsem honem přišla mrknout co u vás nového 😵
Ren v první řadě jsem koukla na fotečku maličké a je roztomilá,líbí se mi její nosánek 😵 😵
NO u nás to je opravdu tak,že máme tatínka po 4 dnech denních doma tak si ho užíváme,taky jsme tu měli moji sestru tak čas na net nebyl 😉
Zítra taky máme tatínka doma a já se nemůžu dočkat až půjdu spát protože vím,že zítra vstane k malému a já se pořádně vyspím tak se tak těším,že bych už nejraději šla spát 😀 Dneska mi ten můj lumpík zase dal,vzbudil se ve 4h a hrozně plakal,zkusila jsem ho dát k sobě do postele,tak 2O minut opravdu ležel a vypadalo to že usne jenže pak se probral MM a promluvil na něj tak malý celý šťastný začal skákat ( on totiž od 6m s námi v posteli nespal, neumí to u nás jen dělá lumpačiny ) a bylo po spánku,to tak jsem ho vzala,MM nechala spát a šla jsem mu udělat mlíko že teda vstáváme co naděláme taky že,dala jsem mu mlíčko vypít do postýlky jak je zvyklý a on mlíko vypil a otočil se na druhý bok a usnul 😅 Pro mě nevídané tak jsem letěla jak splašená do postele hodila jsem tam takovu šipku že se MM lekl a blaženě jsem spala až do 8h kdy malý vstal,tak to neznám to se stalo taky poprvé aby po mlíku ráno hned usnul,on dával tak pauzu 1,5-2h mezi spánkem už jsem to tu psala vstane např. v 6h a v 7.30h už jde spinkat.

Pazhitko jj včera jsem letěla pro ty plenky a nadávala jsem si celou cestu zpět,tam to ještě šlo,ale nazpátek jsem byla fakt na nervy,Domi byl hodný ale ten kočár s ním a tím nákladem neovladatelný,děs běs nemusím popisovat dala jsem si fakt do těla,nejhorší bylo že ty pleny byli v bedně takže jsem musela pořešit jak je dostat pod kočár,bednu jsem rotrhala a ty 3 menší balíky nějak nasoukala do košíku no ale vypadalo to hrozně 😝 Doma jsem byla šťastná že jsem ale pro ně šla protože malému vydržela plenka celou noc a to byl ten účel proč jsem pro ně šla,aby mi prdelka nespala věčně v přečůrané plence,u nás opravdu na noc jedině pampers 😵

a víc nevím co jsem chtěla,dneska jsme trošku fotili bříško a tak až bude čas hodím do albíčka
tak papa

devila
23. led 2010

Ahoj holky,
Ren - malá je krásná, je to malá princezna. Určitě bude pořád hodná 🙂

Marusko - to jsi dobrá s těma plenkama. To sis fakt pořádně mákla, ale hlavně, že jsi to zvládla.

maruska39
23. led 2010

jj devil mákla,ale musela jsem a teď jsem na sebe tááák hrdá 😀

devila
23. led 2010

marusko - však právem jsi hrdá 😀. Ted převezme štafetu manžel, že? tak toho využij a odpočívej 🙂

kacka79
23. led 2010

Maru tak to jsi teda dobrá, že ses nakonec vydala.. v tvém tt jsme byla nejvíc unavená a bylo mi pořád zle, nevim, asi bych to vůbec nezvládla 😅

Ren malá je fakt hezoučká!!!!

garfieldmail1
23. led 2010

ren, přidávám se k ostatním. Karolínka je přesladká 😵
Z těch mrazů jsem fakt nadšená, už vidím, jak v -10 ne-li méně povezu novorozence z porodnice 😖

devilo, plechajdo, máte tak hodná miminka, jak to děláte??? 😅

ren, a proč by to Karolínce nevydrželo? 😉 Držím palce, ať je zlatíčko i nadále 😵

kacko, samso, s tím vysokým tlakem se toho asi moc dělat nedá, co? 😒 Aspoň se šetřit, pokud to při jednom prckovi jde 😅

devila
23. led 2010

Garfi - neboj, taky si dokáže pořvat🙂 Není to zase úplně tiché miminko, ale dnes je zlatá. Dospává ten včerejšek, kdy během dne pořádně nezamhouřila oka. Ted už spí od 17:45 🙂 Vidím to tak do půlnoci.

A co malý? Už to tak něja vnímá, že půjdeš pro mimi a on bude bez tebe s babičkou?

Jak se cítíš Garfi?

garfieldmail1
23. led 2010

devilo, no snažím se Lukymu připomínat, že můžu už kdykoliv do porodnice, že ale nevím, kdy to bude a že přijede babička a pak tatínek a pak za mnou přijdou do porodnice na návštěvu...
Na jedné straně bych nechtěla odjíždět v noci a nerozloučit se s ním, na druhé straně, kdyby ty kontrakce byly od začátku hodně bolestivé, nerada bych, aby u toho byl. Luky je hrozně citlivý a vnímavý, to má po tatínkovi, jako malý byl taky takový.
Jinak vypadá, že se na sestřičku těší, říká, že se o ni bude starat sám a bude ji nosit 😅 I si myslím, že zpočátku to tak bude, že bude nadšený velký bráška, ale časem ho to nejspíš omrzí 😅

Jinak já se cítím dobře (ťuk ťuk), akorát je to samozřejmě nepohodlné s tím pupkem, únavné a tak. Ale co tu psaly nebo píšou holky před porodem, tvrdnutí břicha, posly, otoky atd., to je horší, nemůžu si fakt stěžovat 😅 A navíc Luky je hodný a přítel skoro pořád doma, hlavní pracovní sezona mu začíná na jaře 😵

devila
23. led 2010

garfi, tak to je fajn, že se cítíš relativně dobře.
Uvidíš, že malý to zvládne ukázkově. Já měla taky o malou strach, že tady bude plakat a nic. Bylo ji to jedno a když odcházela z návštěv, tak mi dala pusu, udělala papa a šla 🙂

samsa
23. led 2010

Ahoj holky, vy jste toho nakecaly, nevím, na co reagovat.
Reni, malá je nádherná 😵
Garfi, teda, ty už tam máš 40 tt. Kači, co ty, ještě jsi tak oteklá?
Já už ok, dneska jsem si měřila tlak a dobrý, včera to byl asi nějaký výkyv nebo co. Jinak teda břicho mám úplně dole, ale je mi ok, žádné tvrdnutí ani bolesti. Uvidím, co příští týden v poradně, třeba budu nakonec přenášet.

kacka79
23. led 2010

Garfi, jak ti tam naskočil ten 40tt tak už to teda vypadá zajímavě 😉

garfieldmail1
23. led 2010

devilo, no snad to u nás bude taky takhle v pohodě 😵

samso, to byl určitě nějaký blbý výkyv 😝 😉 Super, že se už dobře cítíš, jen tak dál, ať mimi ještě hodně poroste a přibírá, než vykoukne na svět 😉

garfieldmail1
23. led 2010

kacko, samso, jo 40tt tam je, ale já mám nějak pocit, že se mne to furt jaksi netýká 😅 fakt 😅
Věci už mám sice všechny nachystané, ale pořád si to neumím představit, že můžu kdykoli rodit, jakoby to bylo poprvé 😅 😀

garfieldmail1
23. led 2010

devilo a ostatní, jak jsme tu probíraly ty maminky, jak nám dávají někdy zabrat zlatými "radami" atd... Dnes jsem zrovna četla zajímavý článek právě na tohle téma v lednové Betynce.
Člověk se vlastně ani nemůže těm našim maminkám divit, protože ony to vlastně měly všechno úúúplně jinak. Informace veškeré žádné a když už, tak ve smyslu "potlačte své pudy, když dítě pláče" atd.... Víte, co myslím. Že se opravdu vyloženě spoléhaly na to, co jim poradí lékař, svoje instinkty prostě potlačovaly, protože takhle to po nich chtělo okolí (už v porodnici dítě dostaly jen na kojení, ani je nepřebalovaly, nekoupaly, nic....). Proto asi tak "šílí", když si snažíme poradit samy, protože my těch informací máme hodně, řídíme se vlastním instinktem, jak se nejlépe starat o dítě, místo abychom okamžitě letěly k lékaři 😉
Věřím, že my v tomhle budeme mít k našim dcerám, snachám blíž 😵

kacka79
23. led 2010

garfi 😀

Samsi jojo, pořád jsem taková oteklina, to už asi jiný nebude, snad brzy po porodu splasknu 😖 Poslední 2 dny mě nějak pobolívá hlava.. no asi změna tlaku.. jinak u mě tlak lepší..

Jdu se natáhnout, přeji všem co nejklidnější noc