V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

garfieldmail1
19. srp 2009

Teda Krista, to je mazec. Já bych se taky hrozně bála, jeden nikdy neví, co se může z blbosti vyvinout 😲 Hlavně o to dítě bych měla největší strach, ach jo... ☹ Je to teď blbé s těma věcma, ale hlavně jak jste všichni v pořádku! 😉 To tak nemám ráda, takovéhle události, jak se ve vteřině může všechno změnit 😖

A ještě Tě nervuju tou váhou miminka 😅 No ale jestli si doufám nepřivodíš dřívější porod úklidem po požáru, tak ještě utz bude a zdá se, že se na to nezapomeneš zeptat 😎 🙂

Jééé, jak my bychom potřebovali novou sedačku do obýváku! A chtěli bychom nějakou obrovskou, ale dokud budou děti malé, tak nemá smysl investovat, po Lukym je všechno upatlané a všude drobky.... 😠 Se starou sedačkou mi to nevadí 😎

Samsa : držím opravdu moc palce na zítra!!!!!

Tak dobrou 🙂

samsa
19. srp 2009

Garfi, děkuju 🙂
Zítra dám vědět, ale až večer, k mudr, jdu na 17 hod.

kacka79
20. srp 2009

Samsa moc na Tebe myslíme, drž se!!!!!!!!!!!!!!!!

Krista to je fakt teda síla... no byla bych taky úplně mimo,nikdy mnevíš co se může stát. Je pravda, že pak ten úklid je děsnej ☹

krista
20. srp 2009

Ahojky holky 🙂

Děkujeme za podporu, bylo to opravdu peklo, vybavila jsem si strašně moc filmů, včetně lidí co si zažili 11.9.2001 při těch Dvojčatech když nemohli nikam, jen čekat a nedočkali se 😔

No nic, změním téma 😉

Samso dneska je konečně ten čtvrtek, tak na tebe strašně myslím, věřím, že vše bude OK, zasloužíš si to, tak se těším na pozitivní zprávičky 😵 😵 😵

Včera jsme uklízeli asi do 23h, ještě to tady teda neni dokonalý, ale to už asi nikdy nebude 😅 o víkendu asi malou odvezeme k babičce a pustíme se do toho aby to skoro dokonalý bylo, malá má teď zase trauma z chodby, pořád vyvádí když tam jdu, to nám fakt scházelo 😒

Garfield on mi Dr. dělal ty UTZ na každý návštěvě a teď se na mě asi už vyprdne když mi dělá monitor, no je to škoda, takový hezký údaj to je, vědět zhruba odhad, ale co když má malej 5kg, tak radši ať odhad nevím 😀

krista
20. srp 2009

Jo a včera jsem viděla ve zprávách že mají být dneska 40tky 😲 tak se holky držte a pokud to neni nutný, radši ani ven nechoďte 😅 leda na bazén 😵 😎

kacka79
20. srp 2009

No dneska a zítra ná být fakt vedro... no tak uvidíme 🙂 Ven půjdeme teď a pak nějak k večeru, jinak to ani nejde 😝 Ale lepší než mrazy v zimě 😉 No já už se děsim tý zimy, jestli bude hnusně a dvě děti doma... no to bude blázinec 😀

mirax
20. srp 2009

Ahoj holky,

teda kristo, zážitek spožárem anásledné uklízení ti nezávidím. Já bych byla strachy bez sebe. Ještě, že to dobře dopadlo! A šetři se 😉

samsi, moc n atebe myslím, vše bude v pořádku, neboj a večer nám dej vědět 🙂

Já včera celý den proležela, nemohla jsem ani chodit, celý den jsem nic nejedla, nepila...každý pokus skončil zvracením...k večeru mi bylo už hrozně zle, konečně přišla horečka..a bolest hlavy. Vzala jsem si paralen, v noci pak ještě jeden. Dnes mě bolí celý člověk, pořád ty chřipkovité příznaky, bolí mě žaludek, střeva.., ale už se snažím jíst a jde to..vánočka a brambory k obědu.
Akorát se mi úplně ztratilo břicho!!!!..jsem v 17tt a jsem úplná placka, ale když si lehnu dělohu cítím a taky !!! cítím mimčo!!! už jsem ho asi cítila dřív,ale teď je to jistota...slaboučké kopanečky, jako si pamatuju sTobíkem..tak mám teď novou zábavu, ležím, ruku na břiše a čekám, až o sobě zase dá vědět..dnes už se ozvalo 3x 🙂
Hlavně, ať už je mi líp, tohle není moc k žití, natož ke starání se o dítě 😝

kacka79
20. srp 2009

Mirax už aby to konečně přešlo, vím jak ti je... Já na tyhle blicí virozy celkem trpím a je to hnus 😝 navíc když se máš starat o dítě, je to peklo..

samsa
20. srp 2009

Kristo, to muselo být šílené ☹ , vy bydlíte v paneláku, že? Mně se vždycky vybaví film skleněné peklo. My taky bydleli v paneláku a můžu říct, že jsem se děsila, kdy to tam podpálí nějaký důchodce, bydleli tam skoro samí staří lidé a v tom věku..., kolikrát naše babička nechala třeba hrnec vyvařit, nebo puštěný plyn. Né, že by se to nemohlo stát třeba mně, já jsem teda taky roztržitá. 😝 Tak ať vám jde od ruky uklízení a ať se z toho šoku brzo vzpamatujete.
Mirax, to je dobře, že je ti líp, fuj, taková blicí viróza, tak se opatruj a bříško zase vyleze. A moc gratuluju k pohybů. Já něco cítila asi 3 dny zpátky, ale teď už zase nic, tak se bojím té kontroly, ale utéct před tím stejně nejde. Jo a mám pupek jako s neli v 6. měsíci, ale obávám se, že je to převážně špek 😝
Holky, všem moc děkuju za podporu a určitě věčer napíšu.

mirax
20. srp 2009

Teď jsem ještě chvilku spala a je mi opravdu líp.

Bříško už jsem taky nějaké měla, ale teď se mi vyfoukly 😀 střeva a hnedle nic...někdy zkouším nahmatat dělohu, ale bezpečně ji cítím tak 4cm nad kostí dál ne..ale asi musí být i dál, pač i výš občas cítím kopanečky 😉 ...já jsme taky pěkně praštěná, stím pozorováním, ale potrat prostě zanechává trvalé následky 😒

Tobík krásně chrupe, dnes ven nemůžeme, ale je tam stejně nebezpečně horko, tak to pro jednou musí Tobík přežít doma.

Objednala jsme mu kazety Pošťáka Pata, to on miluje, ale ještě nepřišly...a těším se na ně..budu si dávkovat chvilky klidu 😀

áááá..už se probouzí..tak jdu za ním 🙂

krista
20. srp 2009

Mirax to je hrůza jak ti bylo zle 😲 doufám, že už je lépe!!! A gratuluju ke kopanečkům 😵

Samso tak jak jsi dopadla? Doufám, že dobře a brzo přijdeš poreferovat 😵

Já jsem holky dneska byla s malou ráno venku když projelo kousek od nás strašně moc hasičských aut a jeli přímo k nám zase, bylo mi hrozně zle, utíkala jsem domů a koukala jestli se nám nekouří z oken, naštěstí u nás to nebylo, ale přímo naproti nám - kousíček, kolem byl cítit smrad a viděla jsem, že šli do garáží, já už tady bydlet nechci, to dělá někdo úmyslně ☹ 😢 Samso ano je to právě panelák a poslední patro, možná to bylo v tomhle případě dobře, protože kouř se k nám dostal jako k posledním a to že bychom bydleli někde níž by nám nepomohlo, jak hořelo za výtahem, tak to bylo nemožný pro jiný lidi dostat se ven a prostě museli čekat vevnitř na hasiče, já jsem viděla jak z 5týho patra čouhali něčí černý ruce a za ním dým 😖

Kačko snad bude zima dobrá, jinak mě doma taky z dětí švihne, hlavně bych ráda, aby byly vánoce na sněhu 😵 a ne na blátě 🙄

kacka79
20. srp 2009

Samsa tak coooo??????

mirax
20. srp 2009

taky už nakukuju pro dobré zprávičky od samsi 😉 Asi musí nejdřív obhospodařit rodinku 🙂

jdu zase ležet, pořád to není ono, proti včerejšku ale dost zlepšení, myslím, že zítra už do bude celkem ok.

plechajda
20. srp 2009

Bry vecer,

tak koukam samsa jeste nic nenapsala, ale urcite to bude Ok 🙂

Dite uz spi, ale dneska to byla sila teda a v noci....zacal horeckovat pres 38 a v tehle vedrech fakt paradicka 😠 jestli to bude jeste zitra tak naklusem dr....klasika vzdycky neco pred vikendem....

mirax
20. srp 2009

plechajda: brzo se uzdravte, snad to brzy přejde.

samsa
20. srp 2009

Ahoj holky, jste strašně moc hodné, že na mě tak myslíte 🙂
Mirax tipla dobře, nedařilo se mi uspat malou 😝, ale už spinká.
Zatím vše OK, mimi se hýbalo, ručičkou si zakrývalo obličej, odpovídáme 14+6. Na triply chodit nemám, prý je to zbytečné, když mi ten prvotrimestrální screening dopadl dobře a půjdu tedy až na velký ultrazvuk zase do nemocnice na genetiku, tam mi dělali ten screening. Pohlaví bohužel nevíme a to se dr. fakt snažila, ale potvůrka malá držela kolínka úplně u sebe a nedala je pryč. To bude legrace, pokud se neukáže až do konce. 😀

kacka79
20. srp 2009

Plechajda a nemá to z přehřátí?? Fíla když jsou vedra a on lítá venku, tak taky mívá pak teplotu 😝 Dneska jsme byli venku až večer...

mirax
20. srp 2009

samsíčku, tak parádaaaa 😀
My bychom měly chodit na utz nejméně jednou za 14 dní, co? 😀
Já už s etaky nemůžu dočkat úterka, taky doufám, že bude vše ok...a že ty moje pohyby nejsou jen nějaká zblázněná střeva..., ale já myslím,, že nejsou 😀
Tak gratuluju a můžu jít spát 😉

plechajda
20. srp 2009

samsi tak super 😉

kacko to jsem si taky myslela, ale drzi se ho to uz 24h tak to by z prehrati tak dlouho nebylo ne ?? Ja jen chci vyloucit angynu jesti tu teplotu bude mit i zitra, pac v tehle vedrech bych se teda ani nedivila..

samsa
20. srp 2009

Kristo, úplně mě mrazí, to muselo být šílené, zvlášť, když se nedalo nikam utéct a ještě s malou doma 😔 Snad brzo zapomenete. Já jsem ráda, že bydlíme už v domku, sice hořet může kdekoliv, ale přece jenom člověk má kam utéct.
Miraxíčku, odpočívej, to byla asi nějaká letní viróza, fuj, hrůza, ale hlavně, že už je ti trošku líp. Ještě, že už jsi ve druhém trimestru. Já se přiznám, že jsem ráda, že jsem přestála ten první trimestr bez nemocí, to je vždycky o strach.
Plechajdo, ať vás to brzo přejde, chudák malej, mi měli horečky minulý týden, 2 dny horečka a pak nic, tak nevím, co to bylo. nemá malej třeba úpal, dneska bylo fakt vedro.

plechajda
20. srp 2009

samsi ale my dneska ven radsi ani nesli.....ma to odvcera od noci...ale taky si rikam ze nejaka virozka treba...jen pred tim vikendem chci vyloucit tu angynu at pak nelitame na pohotovosti 😠

samsa
20. srp 2009

Ježkovy, holky, omlouvám se za tu hrubku, mělo být MY, já vypadám negramota 😝
Miraxíčku, já se přiznám, že jsem z netu objednala přístroj na poslouchání srdíčka, stálo to 1500,-, ale za ten klid mi to stojí. Ještě nepřišel. Nejraději bych se napíchla na monitor až do porodu.
Holky, ale dnes nebyl dobrý den, na gyndě byla mladá holčina, určitě byla o dost mladší než já a co jsem zaslechla ( i když mudr. mluvil potichu), tak jde na přerušení pro vývojové vady, byla chuděra úplně zelená a měla už hodně velké bříško, musela být určitě 20 tt. Přiznám se, že jsem to doma obrečela, bylo mi jí strašně moc líto. 😢 proč se tohle musí dít.
Miraxíčku závidím ty pohyby, já teď nic, ale doufám, že tak do 14 dnů cítit snad budu. Neboj, 100% jsou to pohyby.

kacka79
20. srp 2009

Plechajda - no to vy asi neměl takhle dlouho, my to meli třeba 3 hoďky a po 1 dávce sirupu nebo čípku OK a pak už nic... No hlavně aby to nebylo nic vážného, v tomhle vedru a ještě nemocný, to byste si teda užili 😝 Tak držím palečky ať už jste zítra OK, hlavně ať hodně bumbá..

Samsa - bezvaaa... gratulace velikááá. Tak jsi apoň trochu klidnější?? Škoda že neukázalo mimčo svůj poklad, u nás ve 14+0 nebylo vidět taky nic 😅 Nevim proč nás musí ty naši drobečci takhle napínat,co??

Mirax - to je dobře že už se cítíš líp, uvidíš že zítra už to bude zase o kus lepší a o víkendu už budeš v kondici 😵

Krista tak už jste ve finiši s tim úklidem? Dneska mi kamarádka vyprávěla, že její babička vyhořela, tak jsem si na Tebe vzpoměla, že to musela být teda hrůza, vidět na chodbě ten kouř 😒

samsa
20. srp 2009

Kačkoko, usuzuju, že je to holka, když nechce dát nohy od sebe. Holky, ale mudr. se fakt snažila, dokonce mi dělala vaginální ultrazvuk, jestli náhodou, pak ho honila na břiše a pořád kolena těsně u sebe, až jsem se musela smát. Ale je to dojemné vidět toho drobečka, jak se tam hýbe, je mi z toho pokaždé do breku.
Plechajdo, možná to bude spíš viróza, u nás v ulici byla dkonce před 2 měsíci takové epidemie, 2 dny horečky a pak byly dětičky zdravé, prý nějaká letní chřipka. Ach jo, je mi vás líto, ty nemoci jsou hrozné. Tak ať je malej brzo fit.

kacka79
20. srp 2009

Samsa holt máme asi stydlivky, no 😅

samsa
20. srp 2009

Kačko, u vás tipuju holčičku 😵 Kdy jdeš na kontrolu?

garfieldmail1
20. srp 2009

Ahojte! 😵

samsa : tak to jsem tak ráda!!! To se ti muselo ohromně ulevit! 🙂 Škoda, že jsi musela být u rozhovoru té další pacientky, to je strašně smutné, chuděrka, co teď asi prožívá ☹
Hlavně věřím, že ten velký utz bude OK a jsem zvědavá, jestli to přecejen není stydlivý chlapeček...? 😀

Mirax : teda to je fakt asi "radost", jak je ti zle a do toho se prostě musíš věnovat dítěti 😨 My pošťáka Pata máme, hned bych ti to poslala 😀

plechajda : to je jako naschvál, jak dítě onemocní před víkendem, to známe!!! 😖 Zítra odjíždíme na dovču, a já se pořád modlím, aby Lukymu nic nebylo, protože člověk u dítěte skutečně neví dne ani hodiny, kdy se projeví nějaký bacil 😠 Tak ať je malému už zítra dobře!!! 😵

krista : teda to je děsný, co se tam kolem vás děje. Já myslím, že po těchto dvou událostech budou všichni kolem více všímaví a ostražití, jestli tam nějací hajz...i zase něco nechystají. Teď už jim tam jistě nedají šanci 😉

Holky, zítra večer odjíždíme, tak budu zítra balit a tak, tak se sem už asi nedostanu, nejdřív tak za 10 dní. Těším se na samé dobré zprávy od vás 😉 , pohyby miminek a jejich pohlaví mne taky u vás velmi zajímá!!! 😵
Tak se opatrujte ve zdraví, ty Krista budeš po mém návratu doufám ještě 2v1 a pak už můžeš rodit 🙂

kacka79
21. srp 2009

Samsa na UTZ jdu až za měsíc.. v tom 20 tt. To už snad budeme vědět aspoň v náznaku, jsem šííleně zvědavá 😉

garfield tak si to hezky užijte 😎 taky bych jela dovolenkovat 😵

marinka
21. srp 2009

samso, to je paráda, mám z toho radost, že je vše o.k a je bezva, že na ty trippy nejdeš 😉

My jsme byli včera celý den pryč u mojí babičky, Anička si to užila, lítala na zahradě, trhala kytičky,já jsem byla obskakovaná, tak jsem si odpočinula a dovezla jsem si hromadu zeleninky a pytel vlašáků, tak už budu mít na Vánoční cukroví 😀

krista
21. srp 2009

Ahojky holky 🙂

Včera už jsem sem ani nepsala, ale představte si že odpoledne byl další požár zase kousek od nás, to dělá fakt nějakej idiot schválně, doufám, že nás tady nikdo nezabije než mi zkončí MD a pak bereme hypo a stavíme, měla jsem to tady ráda, ale teď se hrozně bojím, kdykoliv slyším houkačky, tak je mi zle a malá má trauma z naší chodby, koupelny... a to nemluvím o těch černých chodbách v baráku 😔

Kačko ta babička to musela mít ještě 100x horší, u nás vlastně ten dým jen přešel a přesto nezůstalo místo čistý, když někdo vyhoří úplně to musí být teprve síla, nevím co bych dělala, teď před porodem ☹ Včera jsme tu jakžtakž dopoklidili, přijela nějaká úklidovka a celej den tu makala, ale zdaleka nemaji hotovo a dokud nebudou hotový všechny chodby tak se k nám bude nosit bordel z venku 😒

Samso paráda že na ty triply nemusíš, odpadnou ti stresíky, prostě věř tomu, že miminko je naprosto v pořádku, ten NT je fakt hoooodně přesný 😵

Jinak mi včera večer příšerně natekly nohy, takový bambule 😖 to samý jsem měla s Kristý ke konci, ve 37tt co si pamatuju, tak jsem čekala do rána že cinknu kdyžtak k Dr., ale vypadá to líp, takže razím ven a zařizovat ještě kopec věcí 😲

Holky já jsem tak zvědavá co čekáte 😵 😵 😵

My zítra (teda podle počasí protože má být hnusně 🙄) odvezeme malou asi k babičce a budeme tu ještě makat, chybí nám nějaký malý nedodělávky v bytě (předěláváme to 2 roky, pořád toho chybělo míň a míň, člověk se těšil a díky tomu požáru jako kdybychom někde začínali znova ☹). Tak nám držte palce ať je pěkně ať můžeme makat, potřebujeme položit dlažbu na lodžii a když bude pršet tak to nepůjde nebo by se nám zničilo 😲

Užijte si všichni víkend, odpočívejte, relaxujte pááá 😵