V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

caira
23. črc 2009

ahoj kocky, tak jsem na chvili tady nez se dite probudi ( s troskou stesti bude spat az do tri, ale jak ji znam tak muze byt vzhuru klidne uz za deset minut)

jinak asi uz na me jdou tehu priznaky, mam porad desny hlad, fakt me hlady normalne boli bricho a to jsem pred hodinou a pul mela dva platky tmaveho chleba se sunkou a velkou mrkev plus kus syra..no a ted tu do sebe hazim coko susenky protoze mam fakt hlad 😒

nekdo se ptal ohledne toho Phil&teds kociku, tak ja kdybych mela deticky pod dva roky tak ho poridime, ale rikam si, ze Phoebe uz bude pres dva roky tak snad to zvladne na skejtu

holky tak ted jsem dojedla treti susenku a zacina se mi delat blbe 😖

krista
23. črc 2009

Caira že by na tebe šly nevolnosti jo 😅 no to ti nepřeju, jak ti vůbec bylo v těhu s Phoebe??

kacka79
23. črc 2009

Caira, hlavně ať nemáš / jako já/ dva měsíce hlavu v záchodové míse!!!!! 😖 To bych nepřála nikomu..

caira
23. črc 2009

krista/kacka

ja s Phoebe zvracela od 6tt do cca 15teho den a noc, byla jsem na rehydratacnich pytlickach, za prvni trimestr jsem shodila 6 kilo a mela jsem od toho migreny jako prase...takze hadam, ze uz asi nic nemuze byt horsi nez to 🙂))

kristul to nebyla ani tak nevolnost jako predavkovani cukrem, byly to coko susenky s kousky cokolady, ale tak sladke, ze mi to malem vyrvalo plomby v zubech 😀

kacka79
23. črc 2009

Holky dneska jsem dostala od kamarádky tvořítka na domácí zmrzku, tak jsem udělala dřeň z ovoce, který Fíla nejí a světe div se, zdlábnul by i 3 ks!!! Takže neee že mu rybíz nebo broskev nechutná, jen to chce jinou formu 😀

krista
23. črc 2009

Tak mě bylo blbě od 4tt-20tt takže mi věřte že vím jaké to je, kolikrát pro mě bylo horší nadavovat se a jak se žaludek všelijak vlnil a nevyzvracet se, manžel vždycky říkal, tak jdi a poblij se 😅 ale já jsem prostě nechtěla ten hnusnej pocit v krku, pálení žáhy, no blééé 😝 takže jsem to kolikrát v sobě držela, stačilo se nahnout a jelo by to 😅 no samozřejmě když to šlo tak to šlo 😅

Kacko tak to musí být fajn ta zmrzlinka 😵

Já jsem tady malou chválila jak jí to ovoce a dneska mi nesnědla ani půl minimeruňky 😖 o obědu a sváčách nemluvě, mě to její jídlo zabije 😝

Jo Cairo a já shodila teda jen 4kg tím blitím, ale mě to nijak neublížilo, tukových zásob bylo a pořád je dost 😀

garfieldmail1
23. črc 2009

Tak mně bylo blbě teda jen včera, asi to bylo fakt tím vedrem a nízkým tlakem. Moje mamka celé moje těhu s Lukym nechápavě kroutila hlavou, že mi není špatně. Jí bylo zle u všech tří těhu a skoro celou dobu 🙄 Taky nejvíc co přibrala bylo 10 kg. Když čekala bráchu, byla v 8.měsíci, přišla do poradny, sestra vyšla do čekárny a na mamku prý, co ona tam chce, jestlí je prý taky těhotná 😅 Zato o mně si v 5.měsíci mysleli, že už to mám za pár... 😠
To vás všechny fakt lituju, čím si procházíte nebo už jste si prošly. ☹

Švagrová taky má klokanku od Chicca, která je od narození. Její holčička měla něco přes 3 kila, potom pomalu přibírala a tu klokanku mohla použít až někdy ve 4.měsíci. Do té doby to bylo prostě pro to malé mimi dost nepohodlné, popruhy přes obličej a tak... 😒
Asi by to chtělo něco takového koupit, až to bude opravdu aktuální, hned zkusit a když tak raději hned zase vrátit 😕

krista a jak malá snáší kolektiv dětí, myslím někde na hřišti, v MC nebo tak? Tam je to pro tebe asi taky někdy pěkně o nervy, ne?

No přeju ti nějaký zázrak, aby se do porodu aspoň trochu zklidnila 😉 Ale neboj, zvládneš to, nic jiného ti totiž nezbude.... 😅 Jo a s tou sprchou, to je dobré, to by chtělo nosit s sebou rosič na kytky 😀

garfieldmail1
23. črc 2009

Jo a ještě by mne zajímalo, jak to zvládá Tvůj manžel, když má Kristý na starost? Pro něj to musí být taky pěkná zkouška otcovství.....

mariap
24. črc 2009

Prajem krásne ránko 🙂 ,
Krista, ja som strašne zvedava a moooc chcem vedieť, čo sa nám to narodí. Ale najviac nás bombarduje otázkami rodina. Z manželovej strany majú iba vnukov, tak by si moc želali holčičku (ale kluka, by samozrejme brali taky 😉 ).
Koukla som na to prídavné vozítko, čo máte ku kočáru a je perfektné, musím ho ukázať manželovi. Moje dítko zatiaľ ťape okolo nábytku a za ručičky, ale fakt neviem v akej bude kondícii až sa druhé mimi narodí. Takže ak sa z neho nestane do porodu maratónec, tak asi pojdeme do súrodeneckého kočáru. Mne sa tiež straaaaaaaaaaaašne páči Phil and Teds vibe, ale pri jeho cene si musím nechať zájsť chuť. Takže budem usilovne hladať iný kočár, ktorý sa mi vleze do výťahu, pri najhoršom kúpime tú levnejšiu variantu Phil and Teds.
Čo sa týka malej Kristýnky, tak manželov kolega má doma syna, ktorý mával pravidelné záchvaty vzteku a tiež sa im osvedčila sprcha, oni mu teda strčia pod vodu hlavu (teda myslím vlásky, nechcú ho utopiť 😉 ). To je jediné, čo na neho platí. Inak ja mám doma tiež občas vzteklounka, začína sa hoooodne presadzovať a ak bude po mamince, tak sa mám na co tešit. Ja som so sebou švihala o zem a predvádzala divadlo okoloidúcim a vobec som bola peké kvietko. Mama sa mi smeje, že mi to pán Boh všetko vynahradí 😀 😀 a je pravda, že se si užívali vreskov od jeho narodenia, hlavne v noci.

kacici
24. črc 2009

Holky,moc Vam drzim pestciky,aby se Vam splnilo to pohlavi,ktere si prejete 🙂
Ja uz se nemuzu male dockat,ale priznavam zacinam se malicko bat porodu 😅 a to i presto,ze jsem mela svuj prvni porod v pohode.Asi je to tim,ze clovek si ted nejak vzpomina na ty kontrakce tesne pred tlacenim,tlaceni uz byla uleva 😀
Manza ten uz by rodil 😵 - pry jestli jde dneska naposledy do prace,tak ja nevim,ale pak asi budou padat stejne otazky,jen obracene - kdy uz muze jit do prace,Terezka je pekny dablik,po 2 dnech s ni me ji odvede do porodnice a necha me obe holky na bedrech 😀
Krista - moc drzim pesticky,aby se Kristynce ten plac a vztekani zlepsilo,ale u nas se me zda,ze se to nekdy stupnuje 😅 Terka je vztekloun nejvetsi - vsechny deti strci do kapsy 😔

krista
24. črc 2009

Garfield to jsi mi připomněla mojí mámu, to bylo právě pravý opak, jí nebylo se mnou v těhotenství vůbec zle, sežrala na co přišla, dojídala po kolegyních v práci obědy apod. 😀 takže to jsem pořád jen poslouchala: "Ty nejíš a hubneš, z čeho to dítě bude nabírat" 😖 a pořád dokola a já jí prostě nemohla vysvětlit že je mi zle 😝 jak to nezažila tak to absolutně nepochopila 😝

Co se týče kolektivu dětí tak tam jsem kvůli její uřvanosti snad do roka nechodila, ona prostě všude řvala a já to vnímala jen jako ostudu nebo trest pro mě, stačilo že jsem se nervovala s ní doma, ještě někde takhle 😝 ostatní děti i budila v kočárkách na procházkách a podobně.
Po tom roce jak jsem s ní byla v mateřském centru tak byla zlatá, ona děti miluje, všechny by je hladila a pusinkovala, hlavně skákala od jedné hračky k druhé, bylo to fajn... horší to je když dojde na vztek nebo se potkáte s nevychovaným dítětem jehož maminka si přišla číst časáky a o dítko se nestará... takhle jsem nedávno musela opustit jednu hernu, neustále za námi lezla jedna holčička, co si Kristý vzala do ruky to jí brala nebo se jí do toho všelijak zapojovala, musím říct, že z tohodle bych dostala hysterák i já, ale Kristý to vzala dobře. Nakonec jsem holčičce po několika marných pokusech (slušně jí vysvětlit, že teď to má Kristý ať si vezme něco jiného, že jí to za chvilku dáme nebo ať si hraje s tím co už nám vzala) řekla ať si to teda vezme všechno, zbalila jsem se a odešla, byla jsem tak rozčílená, cizí děti jsem tam vychovávat opravdu nepřišla. Kristý taky nesmí brát hračky se kterýma si zrovna hrajou jiný děti nebo se musí dovolit...

No manžel ten je taky na prášky 😀 říká že na MD by ani za nic nešel 😀 a já se mu nedivím, taky si kolikrát řeknu jaký by to bylo ráno se sebrat, relativně v klidu si odpracovat svoje a pak se vrátit domů, ale taky mu tu situaci nezávidím, protože prakticky neodpočívá, přijde domů a tady řve dítě 😅

Mariap no vidíš a mě pořád máma tvrdí jaký jsem byla hodný dítě, tak za co mám tohle 😀 dokonce jsem se ji ptala, jestli mi nekecá, jestli už na to jen nezapomněla ale fakt jsem prý byla hodná, od půl roku spinkala celou noc a úžasný dítě 😀 za to MM byl opravdu ten vztekloun co máme doma 😝 (to jsem nevěděla když jsem si ho brala jo 😀) dozvěděla jsem se to ve chvíli kdy jsme byli na návštěvě u MM babičky a já povídám že malá pořád řve a vzteká se (což bylo vidět, protože zrovna řvala a všichni se ptali proč 😅) a babička jen spráskla rukama, že MM byl úplně stejný 😝
Jestli chodí malý už za ruce, tak já myslím že do porodu se rozběhá, ale uvidíte jak moc, myslím že nějaký to sedátko nebo kočík bude ještě potřeba a bude to fajn 🙂 jsem zvědavá co nakonec vyberete! 🙂

Jé Kacici 40tt 🙂 Tak na dnešek jsi si to naplánovala ne? Tak šup na to a ať máš rychlovku 😵
Jinak já právě slyšela že víc jsou uřvaný ty holky, tak možná něco na tom bude. Neříkám že jiný děti se nevztekaji, je jasný že tím si projde každý dítě, ale některý to prožívá míň a jiný víc. Naštěstí ještě nejsme ve fázi kdy sebou tříská o zem, ale to přijde podle mě 😅

mariap
24. črc 2009

Kristy, teda ty máš fakt zážitky s tvojou malou princeznou, budem držat palce, aby sa to zlepšilo 🙂 . A aby som nezabudla, všetko najlepšie k svátku 😉 . Mne moja mama tvrdí, že druhe deti sú ovela kludnejšie a hodnejšie než prvé, tak som na to fakt zvedavá. Ak to bude holčička, tak by mohla byť hodná po tatínkovi, ktorý bol vraj bezproblémové mimi a dieťa. Prinajhoršom bude vzteklounek po mamince. Ale už teraz v brušku je teda o hodne klidnejší to miminko, než bol jeho bráška. Ten divočil celé dny aj noci 😀 .
Kacici prajem čo najskorší a bezbolestný porod.

krista
24. črc 2009

Mariap ano já to mám s tím bříškem stejně! 🙂 Kristýnka od rána do večera kopala, roztahovala se, prostě už v tom břiše byla šílenej ďábel 😀 a malej ten se jen občas převalí, vyboulí, když kopne tak to už musí být! 🙂 Je to kliďásek, ale zase si říkám když se tady celej den nervuju s Kristý jak to bere on a jakej z toho bude no 😖 Děkujeme za přáníčko k svátku 🙂 Vyřídím! 🙂

A na co se vůbec cítíš? Na holčičku, na chlapečka nebo vůbec netušíš?? 🙂

Zase si říkám, že lepší je mít první dítě takový než to druhý, myslím si že mám dobrou průpravu kdyby to druhý bylo taky uřvaný 😅 tím nechci říct, že kdo má první dítě hodný, tak to druhý zlobivý třeba nezvládne!!! Vůbec ne, jen já jak se znám bych to asi nesla těžko 🙂

mariap
24. črc 2009

Ja ani neviem na čo sa cítim. Ale podla ultrazvuku, kde to bolo sice špatne vidieť a je to skor odhad, by to mohla byť holčička, ale aj dr. povedala, že sa tam može medzi nožkami niečo skrývať 🙂 . Ale na začiatku som bola presvedčená, že to bude zase chlapček. Na druhú stranu, od začiatku som mala problémy a sama mudra odhadovala, že sa mimi neudrží a keďže holky sú životaschopnejšie, tak by som sa ani nedivila.
My si dneska užívame so zubkami a fakt to stojí za to. Už aby ich mal všetky vonku.

poupe
24. črc 2009

ahoj holky,jak to delate,kdyz jdete k doktorovi,chodi s vami deti nebo mate vzdy hlidani?

mariap
24. črc 2009

Ahoj Poupe, zo začiatku som chodila aj s malým, ale teď sa snažím chodiť sama. Ale keď manžel nemože hlídat, tak sa nedá nič robiť.

poupe
24. črc 2009

ja mam malou starsi,tak asi bude choditse mnou,protoze poradna je od 8 a to je pritel v praci,vlastne vsichni 🙂

mariap
24. črc 2009

Moj chlap si to musí naddelat, alebo zobrať volno. Babičky máme jednu 250 Km a druhú skoro 500Km ďaleko a nikoho iného kto by hlídal nemám.

garfieldmail1
24. črc 2009

kacici : co ty tady ještě? Rodíme, ne? 😎 Ananas papáme??? 😀 😀 😀

Mně se přítel snaží malého vždycky pohlídat, když jdu k dr, ale kdyby to nešlo, tak není problém. Malý je hodný, vydrží se mnou čekat v čekárně, samozřejmě mám s sebou hračku, knížku a sestřičky s dr jsou taky super. Takže bych v tom neviděla problém. Ale když jdu sama, tak je to samozřejmě větší pohoda 🙂

Krista : to nesnáším, ty matky, co myslí, že herny slouží k tomu, aby si tam daly oraz a dítě ať si dělá co chce. Přesně jak říkáš, taky se snažím malého vychovávat k tomu, aby druhým hračky nebral nebo aby se nejdřív zeptal, jestli si ji může půjčit, když už umí mluvit atd. A on je takový hodný, sám si nechá vzít všechno 😒 Kolikrát mu to ani nevadí, ale jak přijde dítě, které mu to doslova rve z ruky a ještě přitom nesrozumitelně ječí, tak Luky se rozbrečí, protože nechápe, co komu udělal, že tohle musí snášet. To pak dotyčná maminka zvedne oči od časopisu, řekne nech chlapečkovi tu hračku a čte dál... 😖 Ať se potom jednou nediví. A úplně nejvíc mne vytočí, když slyším od takové matky poznámky typu : nekřič, paní na to není zvyklá, ta má hodné dítě. 🙄 Já vím, že jsou děti jako Kristýnka, ale je rozdíl, když se jejich maminka snaží a nebo když si nevšímá a to dítě řve a dělá bordel opravdu jen proto, aby na sebe upozornilo. Kolikrát za mnou chodí cizí děti a ukazujou mi hračky atd., protože vidí, že mne to u Lukyho zajímá, kdežto jejich maminky ne. To je mi jich někdy fakt líto ☹

Já mám před sebou krááásný víkend - doufám!!! 🙂 Přítel jede zítra ráno se synem na chatu k jeho rodičům a vrátí se v neděli odpoledne. 😵 A už jsem si včera uklidila a dnes navařila, takže nemusím nic dělat. Akorát se budu starat o zahradu, ale na to se moc těším, už to potřebuje jak sůl a já na to budu mít spoustu času, pro mne to bude vyloženě relax. Večer se naložím do vany, dám si nějakou mňamku... Snad mi to nic nenaruší 😠 Ani špatné počasí mi nebude vadit, pokud nebudou vyloženě nějaké průtrže. No bude to poprvé, co budem s Lukym tak dlouho bez sebe. On je v pohodě sám s tatínkem nebo i s babi a dědou. Problém je, když se vzbudí a já nejsem doma, jsem u doktorky třeba. On to i dopředu ví, ale stejně řve jako šílený..... 😒 Ale oni si poradí 😅

kacka79
24. črc 2009

Tak já to mám s tím hlídáním jednodušší, manža podniká a může si upravit prac. dobu nebo i zůstat doma a pracuje z domova, běžně odjíždí z domova tak kolem 10h - tak to stihnu mudr v poho, vždy mě objedná na 8 nebo 8.30. Ale zase večer jezdí až kolem 21h... takže obojí má svoje..

krista
24. črc 2009

Mariap na tom možná něco bude s těma holkama že jsou životaschopnější, taky jsem měla na začátku s Kristý komplikace ... ale zase na druhou stranu co všechno překonal se mnou malej v těhotenství a zatím to vypadá že bez újmy 😵 doufám, že po porodu se to jen potvrdí 😉

Poupe já s malou nechodím, protože ji nemohu nikde nechat samotnou 😅 třeba mi někdo říkal, že tam bral dítě a sestra ochotně pohlídala, já tomu věřím, ona je moc hodná, ale to nemůže být takový dítě jako naše Kristý, byla bych akorát nervní jak by vedle řvala, takže se objednávám taky tak v 7:30-8h abych byla rychle doma, protože babička co hlídá má odpolední a tak musí do práce... jak to budu dělat až budou častější kontroly to nevím, asi budu muset otravovat nějakou kamarádku, manžel dovolenou v práci jen tak nedostane a jít dýl do práce nemůže.

Garfield bohužel 😖 některé maminky si chodí do těch heren vyloženě odpočinout, vypustí tam dítě jako dravou zvěř a víc je nezajímá, já se třeba nemůžu dívat na to když malá rve ostatním dětem hračky z rukou, snažím se jí vysvětlit, že takhle to nejde... ale však ony to ty mámy poznají, později bude těžké napravovat výchovné chyby 😝
Tak ti přeju ať ti ten víkend klapne 😵

Manžel má příští týden dovču, tak doufám, že taky hodim nějakej relax 😅

krista
25. črc 2009

Ahojky,
koukám že tady je mrtvo, co Kacici? Že by jí to vyšlo? 🙂

kacici
25. črc 2009

Ahoj holky,
Krista - bohuzel nevyslo 😒 ,ale dneska kupuju dalsi zasobu ananasu,cerv.vina a jeste jdeme do klasic. zpusobu vypuzovani - uklid,sex,vana,ale od pondeli nasazuju vetsi driaky 😀 😀 😀
Te Natalce se u me teda libi 😅 - ale z meho okoli vsechny maminky co maji takovy rozdil mezi detmi prenasely,takze uz se ani nedivim 😕 - asi jsou nase tela zvykla jet na doraz a pak uz s nimi nic nehne 😀
Noc opet silena 😔 ,uz se nemuzu dockat az nebude prekazet brisko a nebudou me trapit nevolnosti,dneska to byla fakt sila 🙄
Kristynce dodatecne prejeme vsechno nejlepsi k vcerejsimu svatecku 😵 😵 😵

garfieldmail1
25. črc 2009

kacici - to, co teď prožíváš z prvního těhu vůbec neznám, rodila jsem týden před termínem, poslíčci žádní. Jsem zvědavá, jak to bude tentokrát. Určitě ti tu všichni držíme palce, aby už se Natálce na ten svět teda konečně chtělo!!! 😉

kacka : my taky podnikáme, to je opravdu velká výhoda, že se člověk může časově přizpůsobit situaci doma 😉 Vůbec si neumím představit, jak to dělají ti, co jsou zaměstnaní, přijdou prázdniny a třeba ani babi s dědou nepomůžou... A škola si ještě vyhlásí prázdniny třeba o dva dny dřív, to musí mít rodiče fatk radost.... 😨

Tak mně právě začlo absolutní volno 😎 Kluci právě odjeli, škoda, že se neumí ještě sami sbalit, to by bylo úplně nejlepší!!! 🙂 Počasí mají super, lepší než ta vedra. Tak snad se mi ve zdraví vrátí a já doufám nebudu večer bulet do polštáře 😅 Včera večer, když jsem si představila, že se ráno vzbudím a malý nebude vedle mne, tak mi bylo tak trošku naměkko, ale teď už jsem v pohodě. Při odjezdu jsem Lukyho důkladně popusovala, teď jsem konečně posnídala a jdu se vrhnout na zahradu, už se těším! 😵 (a doufám, že mne budou pravidelně informovat, že jsou všichni naživu a v pořádku 😅 )
Přeju všem prima víkend!!! 😉

krista
25. črc 2009

Kacici pořád máš ty posly pitomý? 😖 nechceš zkusit tenhle nápoj??:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Já nevím co poradit, byla jsem ráda že jsem porodila jak jsem porodila (38tt+6) a to jsem měla ty šílený posly jen skoro týden a tebe tuším trápí mnohem déle, to je strašný, moc držím palečky ať to máš rychle za sebou!!!
A děkujeme za přáníčko 🙂

Garfield ty jako by si mi četla myšlenky, jsme s MM asi praštěný ale pořád se o tom bavíme co budeme dělat až budou mít děcka prázdniny, když maji každou chvilku nějaký, to jsou vánoční, po vysvědčení, vělikonoční... a co teprve ty velký... nemám tucha jak to budeme dělat, budeme muset někomu zaplatit aby se nám o děti staral...
Jinak přeju krásný víkend, užij si to a moc to s prací nepřeháněj, my máme celý víkend nějaký návštěvy a i v týdnu 😀

garfieldmail1
25. črc 2009

kacici : co píše krista, to by stálo za zkoušku 😉

Teď venku leje v Ostravě jako z konve, tak lebedím doma 😉 Naštěstí nemá pršet snad celý den a zítra má být krásně 😵 krista, Já se rozhodně nestrhám, to ty návštěvy mi dávají zabrat víc, jak se snažím vše připravit a tak...

Jo, včera brácha slavil narozeniny, tak se tam sešla početná rodinka, hlavně spousta dětí, z toho jedno měsíční miminko - chlapeček. Ta, co rodila, říkala, že první syn byl pohodové mimi a tenhle "čerstvý" kromě prvních 14 dnů obráceného spaní, je zatím taky pohodář. 😉 Což je dobrá zpráva pro mne, po hodném Lukáškovi totiž čekám v případě druhého mimi takové menší tornádo 😅

krista
25. črc 2009

Garfield a my jsme si s manželem říkali, že obrácený spaní je asi tak jediný co naše Kristý neměla, takže to čekám u Lukyho zase já 😅 no vida, tak se mi zase potvrdilo že ty mimča bývají opaky 🙂

U nás už neprší, naopak se vyjasnilo 🙂

caira
25. črc 2009

nazdar damy, jak je pri sobote? my se za chvili vydame ke tchyni na kavicku, tchan je nekde na rybach tak jdeme na navstevu...ja tam docela nereda chodim, kdyz je tchan doma, nejak ho nemusim ( ale pred manzou se o tom radeji nezminuju)

holky uz mi zacina byt docela soufl, jak nemam neco v hube tak mam zaludek jako na vode, takze jsem jak nase dite, snidane, svacinka, obed, svacinka, vecere a "svacinka"...a nejhorsi je, ze i po jidle uz je mi blbe, ted jsem si dala sendvic z tmaveho chleba se sunkou a syrem a je mi zase blbe...ach jo...

Krista koukam, ze resis, ze Kristy je trosku nervacek, jo? nase mala je jakz takz hodna, ale jak neni po jejim tak zapne sirenu a to by jednomu praskly bubinky, ted uz ji kolikrat i musim usmernit a nechat ji jecet protoze nehodlam mit dite co si mysli, ze si vsechno vyjeci.

JInak ja mezi deti taky vubec nemohla protoze mala se zase deti bala, jak strasne dlouho nelezla a nechodila tak jsme do roka fakt mezi deti moc nechodili a ted kdyz bysme i sli tak zase nemame kam, tady nejsou zadne herny a tak jedine co zbyva je jit na hriste, ale vetsina deti se nejak nechce druzit, P je jeste mala aby lezla po prolezackach a klasicke piskoviste nebo tak nemame. Docela se tesim do CR, ze malou zkusim vzit do herny, ona deti fakt miluje a vim, ze ji chybi spolecnost malych lidi, ale je to tezky, ja ani nemam zadny kamaradky s detma, vlastne celkove tu nikoho nemame...ja nevim jak se s nekym seznamit 😅

krista
25. črc 2009

Cairo to je opravdu škoda, že tam neni moc maminek s dětma se kterýma by si se mohla stýkat, my se často stýkáme z holkama z regionů, akorát zase máme ten problém, že děcka furt marodí nebo teď v létě pořád někdo někde poletuje 😀

Malá je nervák šílenej a já snad ještě větší, ale kolikrát je mi ten její řev jedno, prostě už jsem otupělá 😅 a řeším to všelijak podle situace, buďto dostane na zadek (přes plenu - o čemž jsem se přesvědčila že kolikrát ani necítí, takže vyloženě výchovně), nechat ji vyřvat jsem se taky snažila, ale dopadlo to tak, že řvala a řvala, tak jsem ji zkoušela i dávat do jiných místností, no naposledy zabrala ta sprcha, dneska jsem to říkala kamarádce a ta mi povídá, že ji máma musela sprchovat ledovou vodou, že byla prej taky hrozná 😅 na tu ledovou si opravdu netroufám, to mě přijde hrozný, ale překvapilo mě jak se minule strašně rychle zkrotila a možná se i osvěžila v tomhle vedru 😝

Jinak mě mrzí že máš zase nevolnosti 😅 tak že by další holčička co? 😀 kdy jdeš vůbec tady v ČR na ten UTZ? 🙂

krista
25. črc 2009

A jaký máte vůbec vybraný jména holky??? 🙂