V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

krista
2. led 2010

Marusko a jakou měl váhu a výšku když se narodil, koukám na míry v roce jak máš v pase a ty jsou náhodou krásný, už je to velkej chlap a všechno určitě dohnal i když byl nar. dřív 😵 a jak to tenkrát probíhalo? Začla jsi rodit dřív nebo ti to museli kvůli něčemu vyvolat?

ren82
2. led 2010

Ahojky holky,
dneska máme opět tatínka v práci. 🙄

Musím říct, že Filípek taky dost trpěl bolením bříška. Rovněž jsme užívali Sab a nemůžu si ho vynachválit. Říká se, že kluci jsou na tom hůř co se koliky týče, ale mám kámošku co má holčičku a tak na to teda trpěla šíleně.

Maruško, vítej mezi náma. 🙂

Kristy, ať dnešní den zvládneš. 😉

krista
2. led 2010

Kačko já teď když můžu porovnat a mít třetí mimčo tak chci jedině kluka 🙂 ne že by ta holčička byla tak špatná nebo tak, to vůbec ne, ale Kristý je fakt uvřískaná 😝 a malej je jinej, brečí opravdu jen od příčiny, teď si začal teda dost vymýšlet, chce se hodně tahat a nechce ležet na rovno, protože prd vidí, takže ho pořád musíme otáčet na bříško, pak už se mu nelíbí ani na bříšku, tak zabavovat chrastítkama, chovat, nosit... to jo, ale pořád i když se rozeřve tak je to jiný než to bývalo u Kristý, ona nebyla k utišení, věčně uprskaná řevem 😅

krista
2. led 2010

Ren taky jsem slyšela že kluci na to trpí víc a právě bych neřekla, myslím si, že je to individuální 🙂
Taky máme taťku v práci, kdy vám přijde? A jak se cítíš? 🙂

mariap
2. led 2010

Krista, určite písni, inak asi za chvilu padnem dolu nosom. 😉 Zajtra máme mesačniny, je to neuveritelné, ešte nedávno som sa nemohla poriadne zohnúť a zaviazať si boty 😀 😀 😀 .

ren82
2. led 2010

Já se cítím docela dobře. Dá se říct, že líp než před vánocema. Třísla už tolik nebolí.
Manža dojde na oběd, takže v pohodě. Šel udělat jen inventuru a vypít s šéfem kafčo. 🙂

krista
2. led 2010

Maria 😀 tak já jestli budu pokračovat podobným tempem tak si taky za chvilku ty boty nedopnu - znova! 🙄 Pěkně jsem nabrala přes vánoce a většina mi šla do pupku, tak vypadám znova jako v 5měs. těhu 🙄 jsou to sice jen tak 2-3kg, ale je to vidět a štve mě to 😅 jsem teďka na váze před těhu, ale chtěla jsem víc 😀

krista
2. led 2010

Ren tak to se máte, to je za chvilku, my dneska taťku asi ani neuvidíme nebo jen pár minut 😠 😒

krista
2. led 2010

A jsem ráda, že se cítíš líp, ať si pěkně odpočineš a nabereš síly na porod 🙂

maruska39
2. led 2010

vzbudil se mi Domi vše napíšu později 😉

krista
2. led 2010

Jé on ti ještě spinkal nebo už? 😀

krista
2. led 2010

Mě spí Luky, ale Kristý ho brzo vzbudí, dělá strašnej kravál 😝

ren82
2. led 2010

Kristy, to je blbé. No ale když do práce musí, tak musí 😒
Příští týden toho musím ještě hodně zvládnout. Jsem objednaná k holičce (po porodu asi toho času moc nebude 😅 ), vyřídit různé úřady, pořádně vygruntovat, pak ještě KO na gyndě. No, asi budu na roztrhání. 🙄

krista
2. led 2010

Ren to já taky, v násl. týdnech mě čeká doslova maraton, s malým musím na oční (ale nevím jak se tam dostanu když jsem marod 😖) další týden kontrola obou dětí u dětské MUDr., to bude asi dalších z nejhorších dní mého života 😅 protože jdu s oběma dětma sama, tak budou oba dva řvát v kočárku jak je znám 😖 Kristý dostane další Priorix, takže budou následovat určitě noční řevy a několik dní teplot 😅 malej by měl dostat zase Hexu a Synflorix 😲 pak mám ještě já alergologii, počítám že ještě budeme muset s malým na sondáž těch slz. kanálků, gyndu taky musím zmáknout, pak už bude pomalu únor 😀 a v únoru zase zubař se mnou i s Kristý, endokrinologie 😝 no takhle to chodí když je člověk hypochondr 😅 😝 😝 😝 a to jsem ještě nenapsala že jestli mě ta choroba nepustí tak musím k obv. příští týden blééé 😝 nechce to někdo udělat za mě? Lítat s těma dvěma děckama furt někde, to je fakt za trest, obzvlášť když oba v kočárku řvou 😝

krista
2. led 2010

Tak já se zatím rozloučím, Kristý dělá samý hovadiny když se jí nevěnuju 😖

Tak hezký zbytek dne, ještě bych zašla až půjde ona spát, ale počítám, že to mě bude zaměstnávat prcek a ten to u PC nesnáší 😝 🙂

garfieldmail1
2. led 2010

ahojte 🙂 Marusko vítej! Držím palce, ať vyjde holčička 😵

ren, tak to je super, že se cítíš lépe, už jsi 39tt, jsem zvědavá na tvou kontrolu v úterý 😉
A co plechajda, něco nového? 😉 nebo pořád čeká na ren 😅

Chlapa mám taky v práci, ale i s Lukáškem 😎 , venku hustě sněží, ale spíše takový mokrý sníh, tak někam vyrazit museli 😅 Ale brzy budou zpátky 😠
V pondělí už konečně otevřou zase herničku, tak bude zase s Lukym kam zajít, když je venku furt jen hnusně, pořádný sníh nikde a odpoledne brzy tma 😝

Jo a zítra odpoledne jdeme na dětskou narozeninovou oslavu od dcerky mé sestřenice, bude mít 3 roky a slaví to v McDonald´s, tak jsem na to zvědavá, my tam spíše nechodíme, ale chápu, že dětem se to bude asi líbit 🙂

ren82
2. led 2010

Teda Kristy, já se před tebou můžu jít zahrabat. 🙄 🙄 Máš toho teda požehnaně. Zatím si to s dvěma dětma neumím představit, ale taky to přijde. Po šestinědělí jdu taky na KO na endokrinologii.
A to malá Kristy tak trpí na očkování? My naštěstí nikdy žádné problémy neměli. Malý to zvládá úplně v pohodě.

plechajda
2. led 2010

Dobre rano 🙂

Mariap bezbolestne ?? To je jak ze sci-fi 🙂)) 😀

Tak mozna treba pepina casem vyleze, od rana mam tak trosku kontra 😅 desne nepravidelne a vyfunela jsem asi jen 2....tak se aspon neco zaclo dit i kdyz nic velkyho 😉 Tak jsem se vrhla a dobalila tasku, pripravila autosedacku a veci na odjezd...aaaaau tak tahle teda boli 😝 .... umyla koupelnu at mi tu neshnijou a jeste peru nejaky veci....ale obed teda nevarim, to at se muzicek postara 😉

garfieldmail1
2. led 2010

ren, jo tak příští týden taky valím k holiči, vlastně jsme objednaní všichni tři 😅 Jsem zvědavá, kdy se tam potom dostanu, tak raději nebudem moc experimentovat s barvama, ať nejsou vidět odrosty 😝

kristo, tu návštěvu u dr s oběma dětma ti sotva může někdo závidět 😝 Kéž by tě děti příjemně překvapily a byly v pohodě 😉

garfieldmail1
2. led 2010

plechajdo, člověka úplně mrazí, jak tě čtu, jestli jde o počínající porod.... 😅 Držím palce, ať je to rychlé a obě z toho vyjdete ve zdraví 😉

ren82
2. led 2010

Ahoj garfi,
no nevím, jestli na mě plechajda čeká. 😅

U nás taky sněží, ale ne moc hustě, takže předpokládám, že z toho nic nebude.

My tu McDonalda nemáme, ale děti si to tak určo užijou. Už vidím Fildu, jak řádí v těch kuličkách 🙂

ren82
2. led 2010

Jejda, plecajda - že by už?! Držím palce 😉

garfieldmail1
2. led 2010

O jídlo se v případě odjezdu do porodnice taky nebudu muset starat. Od listopadu jim zamražuju, aby přežili aspoň 5 dni, mají v mrazáku polívky i druhé a určitě ještě budou zváni k babičkám, takže ti moji kluci se, co se týká jídla, budou mít dobře 🙂

krista
2. led 2010

Jééé Plechajdo jsem zvědavá a mooooooooooooc držím palce ať je to rychlovka 😲

Ren Kristý prvně takhle trpěla na ten Priorix, to bylo něco šílenýho jakou měla reakci, takže toho se bojím dost ☹ jinak Hexa bývala v pohodě,to měla jen bouli na noze a Luky ani to ne, tak jsem zvědavá. Ono je hrozný jak jsou ty děcka potom protivný když jim něco je 😅 to člověk má co dělat aby s nima vydržel, ale chápu je 🙂

Jo a holiče si holky užijte, já byla je to tak měsíc zpátky, moc spokojená jsem ale nebyla, takže to nechám dorůst, ježíšek mi donesl super kulmu tak ať si mám s čím hrát 😀

Já se holky už bojím měsíc tý návštěvy u Dr. s oběma děckama 😅 ale fakt, já vím, že Kristý tam bude řvát a lítat a dělat co nemá a až uvidí Dr. tak bude na mě přišpendlená jako klíště a vřískat jako kdyby jí kradli, takže zase neuslyším co mi kdo říká, mězitím malej bude řvát že si ho nikdo nevšímá 😅 já vůbec nevím jak to udělám 😲 jsme obj. na takovou debilní hodinu, původně jsme byli na 14:30 a já chtěla poprosit mámu která ve 14h končí v práci, měla by to sem akorát, jenže pak Dr. řekla ať přijdeme na 14h - zřejmě tam ještě nikdo nebude, že nás rychle vyřídí, tak snad 😲 🙂

Jinak můžu být jen ráda, že malej má špatný "jen" ty očka, protože vím, že jsou maminky co lítaji s dětma po doktorech víc, ale na druhou stranu se utěšuju, že je větší a větší a půjde to líp a líp časem 🙂

krista
2. led 2010

Jo tak to já se na jídlo vyprdla 😅 MM řekl, že se postarají o sebe a taky že jo, pořád byli někam zvaní nebo uvařil MM 🙂 spíš teď bych potřebovala aby mi někdo uvařil a namrazil, pokud jsme sami doma tak mám kolikrát co dělat 😲 🙂

A mekáč zní super, na tom já jsem bývala závislá, ale teď nemůžu no 😠 😀 Kristý ho teda ještě nezkoušela, protože se bojím, že by jí to chutnalo 😀

plechajda
2. led 2010

no tak pocinajici je to spravny slovo asi...... 😉

holky ja mam takovej hlad a jak dam neco do pusy tak se mi zveda kybl 😝 😝

vally.
2. led 2010

Ahoj holka rada bych se taky přidala pokud je tady ještě místo 😅 nevím co bych řekla vše co jsem chtěla mi sebrala z ust maruska🙂 asi jsme to měli skoro stejný : malý se mi narodil v 35 tydnu tak ho převezli na JIP od ostravy také jsem pak mléko neměla ( a to kakání máme taky stejný (jen přes teploměr když byl mimi)) 30 prosince jsem si udělala po asi 3 měsicích snažení testík a // byly tam🙂Tak jsme štastní jako blechy🙂 taky bychom si přáli holčičku ale to už asi neovlivníme tak budem rádi i za chlapečka jen at je to zdravé🙂

garfieldmail1
2. led 2010

jo, kristo, to lítání po doktorech jen s mimčem bylo neskutečný a co teprve, když jsou děti dvě. I když byl Luky v pohodě, tak jsem s ním chodila 3x do měsíce - pediatr, kyčle a pak i kontrola po očkování na paži, měl tam bouličku... Tak ještě aby tak dítě bylo nemocné ☹

Možná pomůže, když tvoje maminka dorazí třeba později, aby jsi se z toho mohla aspoň psychicky dostat 😅 😉

krista
2. led 2010

Plechajdo to je blbý 😅 to já se před porodem asi v 17h pěkně nadlábla 😀 😵 to se o porodu u Kristý říct nedá, tam nebyla chuť 😅 Já ti asi neporadím co dělat, zkus aspoň vypít třeba teplý kakao 😅

Vally. moc ti gratuluju, je to super, že s tahle diskuze rozrůstá 🙂 a držím palečky ať těhu probíhá co nejpohodověji, aby si také nemusela znova prožívat co kdysi 😉

ren82
2. led 2010

vally, ahoj a vítej. Ať je vše v pohodě a vyjde ta holčička 🙂