V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

samsa
4. zář 2009

Sněženko, to je moc smutný, chuďátko malé 😔 Člověk by to hned vzal na sebe, jen, aby ten prcek byl v pořádku. A že se malý neozval, to je určitě počasím, neboj se, já tu před týdnem taky plašila, že mimi necítím, trvalo to 2 dny a pak zase začalo kopat. Dnes je taky klidné, jen pár ťukanečků, jindy se tam válí a dnes nic, myslím, že jak prší a je hnusně, že asi spinkají. Taky máš stresy s malou, tak to třeba ani nezpozoruješ, že se Pepíček pohnul. Opravdu se neboj.
Na kontrolu jdu 17.9., to bych měla být 19. tt, třeba se mimi ukáže. Ač mám chutě úplně jiné, tak si stále myslím, že čekáme holčičku, tak jsem zvědavá, zda mě intuice nezklame. Ale hlavně, ať je mimi zdravé a v pořádku a co to bude, to je mi srdečně jedno, budu ráda za jakékoliv pohlaví.
Zdeni, tobě to taky utíká, páni, za chvilku budeš mít doma dalšího chlapáka. 🙂

garfieldmail1
4. zář 2009

snezenka : no teda, bobísek malý. Víš co, namaluj jí na sádru nějaké obrázky nebo jí tam dej nálepky, to se jí bude líbit 😉 Doufám, že aspoň ta angína je po ATB na ústupu a ten týden vám snad rychle uteče. Počasí bohužel teď nic moc, že bys s ní aspoň chodila víc ven 😔 Mysli na to, že to jsou všechno věci, ze kterých se brzy "vylíže" 😉 a bude zase fajn 😵
Co se týká pohybů, jak jsem tu psala, v 18tt jsem o mimi nevěděla dokonce 3 dny po sobě a pak se opět přihlásilo a od té doby i několikrát denně 😉 V tomto týdnu je to normální, že mimi necítíš každý den, určitě je vše v pořádku 😉

zdenka : to je super, že u dr je vše OK a o víkendu to jistě všechno zvládneš, to máš teda supr švagrovou 😵

garfieldmail1
4. zář 2009

samsa : na Tvou intuici jsem zvědavá, poprvé jsi ji měla taky? Já už poprvé chtěla spíš holčičku, ale prostě jsem tušila, že to bude stejně chlapeček a taky že jo. No a teď si myslím, že to bude holka a zatím se k tomu přikláněla i dr a možná mi to už v pondělí potvrdí s jistotou 🙂

devila
4. zář 2009

Ahoj holky,
Chrousti - my budeme mít děti od sebe 17 měsíců. zatím to jde, i když už nemůžu s malou tak blbnout. Za poslední dny je to ale náročné - celé dny brečí a je vzteklá. Zřejmě další zoubky. Vždy jsem ráda, když příjde manžel a přebere "službu" 😀. A jak už jem psala dříve, k tomu jsem se přihlásila na navazující Mgr. studium, takže se asi definitivně zblázním 😀.

Snezenko - snad bude malá brzy zase v pořádku a hlavně, že to nemá zlomené. Taky si vyčítám každé upadnutí malé - a že jich je. Hlavně když se vzteká a tříská hlavou do země. Už nevím, co s ní - každý říká nevčímat si ji, ale mě to nedá, když se tříská hodně a často.

samsa
5. zář 2009

Garfi, s malou jsme měla taky tucha, že to bude holčička, ale nevím, zda to bylo tím, že jsem chtěla tenkrát trochu víc holčičku. Teď je mi to fakt úplně fuk, ale opravdu o tom miminku přemýšlím jako o holčičce, tak doufám, že jsem se nesekla, jinak chudák chlapeček, snad to nezanechá následky. Jo a včera mi říkala máma, že prý potkala bráchovu bývalou sploužačku, kočárek v barvě na holky, tak zeptala, jak se holčička jmenuje. Jednu starší už doma mají, no a spolužačka jí řekla, že prý ji celé těhu tvrdili, že to bude holka, no a na porodním sále vykoukl kluk. Prý šok jako blázen, neměli ani vymyšlené jméno, takže mu dali jméno po jejím manželovi. Tak si říkám, jestli není lepší nevědět, protože tohle je teda slušný šok. Asi se to nestává často, ale já myslela, že ten kluk jde na ultrazvuku vidět docela dobře 😝
Devilo, máte krásná jména na holčičky. Chtěli jste, aby měly holky stejné iniciály nebo se vám prostě jen Sofinka líbila a nepřemýšleli jste nad tím?
Garfi, ty určitě budeš mít holčičku 😉

snezenka123
5. zář 2009

Zdenkaradek,jsem ráda,že jsi ty i miminko v pořádku 😉 a taky ti to už pěkně utíká,co?

Samsa:já jsme tayk vědavá,co ti 17.9 řeknouna utz,no uvidíš,já jsem si myslela,že čekám kluka,tak nějak vnitřně,když jsme čekala malou,mylsela jsem si,že to bude kluk a teď jsem to zase cítila obráceně 😉 ale jak píšeš,na pohlaví nesejde,hlavně aby bylo mimi ok 😉
Já vím,že je ještě brzo na pravidelné pohyby,v tomto týdnu,ale znáte to,když se mii hlásí pravdelně a pak najednou ne...
Věřím,že se ozve,Pepíček náš malinkatý 🙂

Garfield-děkuji za tip,koupíe fixy a namalujeme nějaké zvířátka 🙂

Devilo: já si to taky vyčítala,i když bych tomu stejně nemohla nijak zabránit... ,těm pádům se prostě kolikrát nedá zabránit.
Naše malá se taky vzteká,jakmile třeba chce někam jít a já jí to nedovolím(chodí ještě za ruce)tak si sedne a spustí histerák,začne kopat nohama...je to děs,odnesu ji,položím a nechám brečet,naštěstí teda ještě nezačala třískat hlavou o zem ale kdo ví co bude,že?

jinak noc byla relativně v klidu,občas teda zaknourala ze spaní,jak se otáčela s tou sádrou,ale mohlo by to být horšívstávala už v půl 6 😖 to je ještě tma,ale vydřela to se mnou v posteli až skoro do 8,sice jsme nespali,ale aspon jsme leželi.
Dneska už má lepší náladu,tak snad to nejhorší už máme za sebou. Štve mě to počasí,prší,takže ani ven nemůžeme,včera jsme s manžou večer zatopili,aby bylo teplíčko-ach j,za chvíli nám to zase začně-topná sezona. Jsem panelákové dítě a za měsíc to bude rok,co jsme se přestěhvali do baráčku,je to sice super,ale na zimu bych klído brala zase panelák 😀

krista
5. zář 2009

Samso X-landery docela často potkávám a já myslim, že je to kočárek v pohodě a i ta čtyřkolka má ty přední kolečka tuším nafukovací a i větší oproti ostatním typům, takže tam bych se ani sněhu nebála 😉 ono zase záleží kde člověk bydlí že, my jsme ve městě, tak já teda ten sníh až tak řešit nemusím, ale třeba holky co jsou z vesnice nebo někde z hor, to pak maji těžší a nadávaji 😖 Ten Espiro starší typ má kamarádka a pořád jí tam něco cvaká, je to těžký, horko-těžko projede u nás výtahem, musí dveře skoro vyvrátit, moc kvalitní kočárek mi to nepřijde, ale to je starší verze, takže mohli klidně něco vylepšit... já ti hodila tak nějak co jsem našla a reference kdyžtak dodám 🙂 Dorjana si teď bude kupovat jiná kamarádka, termín má v říjnu, takže ti pak můžu hodit info přímo od ní! 🙂

Smardik vyzkoušet to bude úplně nej 🙂

Snezenko to mě hrozně mrzí, chuděrka maličká, hlavně že to nemá teda zlomené 😔

Zdenkaradek a jak cítíš tu hlavičku můžu se zeptat? Já mám teda taky pěkný tlak na spodek, takový 4 týdny určitě a už jsem se na to ptala Dr., on říkal, že jak je to tam povolený... no já mám pocit že když si sednu na bobek tak ze mě malej vypadne, jako bych dole měla díru jak do tunelu 😀 ale to mě právě Dr. ujišťoval, že jsem zavřená 😅

Já jsem holky intuici měla co se týče pohlaví, i když mě vyklal MM, který tvrdil, že dělá jen holky 😀 a chutě byly stejný a jsou, pořád žeru čokolády 😅 akorát zkraje bylo jasný, že s malou jsem zvracela a teď nic a taky jsem si s malým mohla dovolit jíst víc věcí, u malý jsem třeba nemohla cítit vanilku 😅 a jinak ji miluju! 🙂

Samso tak to je teda šok s tím pohlavím, ale už jsem to bohužel taky slyšela... ono ne že by ten člověk to dítko nechtěl, ale když na to není připravený, tak se s tím celkem blbě smiřuje. No tak snad na porodním sále nevykoukne na nás holka 😀 mě by to teda nevadilo - Karolínka 😵 ale ten pinďa na UTZ se přehlídnout fakt nedal 😅

Snezenko ještě k těm pádům, z toho si nic nedělej, naše malá se vzteká a pak padá pořád a různě, má tu šišku asi gumovou, neni den aby sebou někde neřízla, venku nebo doma, má samý modřiny, vypadá fakt jako bych ji třískala, ale co můžu dělat, vůbec nic, nemůžu u ní pořád stát a hlídat ji, ona běhá jako ďábel. Důležitý je, že tady neni nic vyloženě nebezpečnýho, ale těm pádům opravdu často nezabráníme 😉

chroustinka
5. zář 2009

devila: tak to budete mit fakt veselo 🙂 My zatim mame jenom dvouleteho biglika, ted cekame ze se narodi kamaradce fenecka taky bigl, tak bude mit pejsek segru no a v dubnu mimino, jeste ze u toho nebudu muset studovat, to uz by bylo fakt husty 🙂

zdenkaradek
5. zář 2009

snezenka, no krátí se mi to stejně rychle jako vám všem tady, za chviličku na vás bude koukat 20 tt a pak už to letí jako blázen 😉
krista, no já taky cítím tlak na spodek už nějakou dobu, hlavně když někde dlouho courám nebo se jinak zatěžuji, tak si říkám, že co jiného by to mohlo být. A s tím pocitem, že tam mám tunel, to se připojuji, taky si říkám, aby náhodou mimi nevypadlo 😀. Jak se jinak cítíš?
Zrovna jsem se vrátila z nákupů, teď se ještě chystám trochu zahradničit a vůbec toho mám v plánu strašně moc, to bude asi to hnízdění 😀 . Ještě aby mi to tak měsíc vydrželo a stihnu spoustu věcí, co jsem nestihal za celou dobu s Matýskem. Ne teď přeháním, taky odpočívám, nohy nahoru a tak, prostě, když to nejde, tak to nejde.
Jinak mojí kolegyni z práce celé těhotenství doktoři tvrdili, že čeká chlapečka a nakonec má Viktorku, takže dokud to na nás nevykoukne na porodním sále nebo nejsou výsledky z plodovky, tak nic není jisté.

garfieldmail1
5. zář 2009

No to někdy nechápu, jak nejen na jednom, ale na více utz doktoři tvrdí, že to je kluk nebo holka a nakonec se narodí to druhé pohlaví. U Lukáška to bylo na utz tak jasné a ještě pak i na 3D jsme koukali na pindíka s pytlíkem 😀 , že kdyby se nám narodila nakonec holčička, tak nevím, jak dlouho bychom se z toho vzpamatovávali. I když jsem chtěla původně holčičku, tak od 12tt, kdy mi řekli, že to vypadá na kluka, jsem se prostě těšila na kluka. A jestli to teď bude ukazovat na holčičku a narodí se kluk.... Je to zajímavé, taky znám nejeden takový případ. 😕

krista
5. zář 2009

Zdenkaradek tak doufám, že budeme mít superrychlé porody 😅 a i ostatní tady pochopitelně 😵 Děkuju za optání jinak se cítím fajn, dneska jsme dali pěkně dlouhou procházku, tak jsem servaná jako pes 😅 trošku mě pobolívají záda a hlavně nožky cítím, ale jinak fakt pohoda a počasí přestože dnes je chladno bylo na tu procházku fakt super, konečně jsem se nepotila a vytáhla paty z domu odpoledne 🙂 A co ty? Máš už zabalenou tu tašku do porodky? 😀

Garfield my to máme vlastně u obou dětí taky potvrzené jak z normálního UTZ (několikrát) tak z 3D, ale stane se no 😅

devila
5. zář 2009

Ahoj holky,
Samso - no původně jsme měli úplně jiná jména, ale změnili jsem to. No a když už máme Sabinku, tak jsem si tak myslela, že Sofinka by se k tomu hodila. Moc se mi to jméno líbí a manžel byl pro (vyjímečně). Takže budeme mít Sabi a Sofi 😀 . Teda pokud nás mimi nepřekvapí a nebude to nakonec Alex 😀 . I lékaři se mohou plést 😀

mariap
6. zář 2009

Krásne nedelné ránko,
mňa dnes ráno zhodil z postele malý Miško (nutne potreboval mliečko) a potom velký hlad 😀 . Mimi v brušku je už teda tiež nakŕmené a spokojné, len ja už teraz nezaspím.
Ja by som taaaaaak moc chcela vedieť, či mám na mimi rozprávať a rozmýšlať o ňom ako o dievčatku, alebo o chlapčekovi. Samozrejme je najdoležitejšie, aby sa ten malý človiečik narodil zdravý a všetko prebehlo v poriadku, ale ja som velmi zvedavá. Dr. mi na ultrazvuku povedala, že niekedy je to ťažké, pretože chlapčekovia možu mať pindíka prilepeného ku stehienku, takže všetci očakávajú dievčatko a nakoniec vylezie chlapček. To sú fakt prekvápka na porodných sáloch.
S intuíciou som čo sa týka pohlavia na tom špatne. Povedala by som, že som zmatená jak lesná včela. U malého som si myslela, že čakám dievčatko, ale to som bola silne ovplyvnená tlakom manželovej rodiny 😀 . Nechcela som veriť doktorke, keď mi na sto percent tvrdila, že to bude chlapček. Tento krát to budeme mať naozaj asi ako prekvapenie až na porodnom sále.
Čo sa týka mien, tak som si uvedomila, že sa mi prestali páčiť (alebo zdať vhodné) mená, ktoré som mala vymyslené a okrem toho sa vobec nemožeme zhodnúť s manželom. To ako sa bude drobček jmenovat, rozhodneme snáď až pri tom porode.
Včera bol manžel prvý krát plávať s malým a ja som samozrejme musela fungovať ako support na brehu. Dosť som sa pobavila a myslím, že to bude velmi zaujmavé, keď budem v porodnici a chlapi sami doma (ak nepribehne babička na pomoc). Sám moj chlap povedal, že by to tam sám nezvládol a že nechápe, jak som to robila s malým ja. 😀 😀 😀 Bola to dosť dobrá groteska.

krista
6. zář 2009

Devilo jména máte opravdu krásná, my bychom měli taky stejný iniciály, takže K+K 🙂

Mariap mě se taky přestaly líbit jména co jsme měli vymyšlené u prvního, i manželovi, takže teď jsme vymýšleli znova, ale prakticky po tom co nám řekli pohlaví jsme se nějak pozvolna rozhodli 🙂 Ještě máte čas, určitě vymyslíte něco pěkného 😵

Já jsem si dneska ráno chtěla schrupnout, dokonce mě manžel nechal a s malou odešli do obýváku, ale ona spustila asi po 10timin. ten její superhysterický a superdecibelový řev, takže bylo po spánku 😝

garfieldmail1
6. zář 2009

mariap : ach jo, no já jdu zítra na utz a začínám mít pochybnosti, jestli se mám z případného rozpoznaného pohlaví radovat nebo pro jistotu pochybovat 😅 Já doufám, že doktorka řekne něco ve stylu, že je to tak krásně vidět, že je to ...... Já vím, že se k tomu pak hned upnu a nějaká změna při porodu bude fakt šok 😀

Jen ať si to manžel na těch pár dní zkusí, babičky raději ať pomáhají jen v nutných případech, o to víc pak ocení, že se o "dovolenou" skutečně nejedná 😉
Přítel už si zkusil víkend beze mne a mimo jiné si uvědomil, jaké to je, jak to dítě za váma všude běhá, na záchod nebo prostě kamkoliv, kde se hnete 😠

krista : to je klasika. Luky je hodný, ale třeba když opravdu potřebuju, aby po obědě spal, tak neusne ani za nic a když je mi to jedno, tak spí i dvě a půl hodiny a já honem nevím, jak to využít 😠
No ale dnes ráno byl zlatý. Přítel vstal a Luky běžel za ním a říká : Já jdu s Tebou, necháme maminku vyspinkat, ať si odpočine 😵 Jednou mi snad moje snacha bude vděčná, jakého hodného chlapa jsem jí vychovala 😎 😀

kacka79
6. zář 2009

Ahojky holky!!!! Tak jsem byla 4 dny u mamči a tady to teda jede 🙂 Krista Tebe už jsem tu kočko nečekala 😀

krista
6. zář 2009

Garfield je to je Luky zlatíčko, to víš že ti jednou bude snacha vděčná 😵 já jsem teda tchánovcům taky vděčná za to jakýho mi vychovali chlapa, i když s nima teda moc nevycházíme 😅 tak neni nic co bych jim v tomhle vytkla, výchovu měl MM tvrdou, na můj vkus teda až moc, ale je zlatej 🙂

Jo a zítra na UTZ to bude určitě nádherně vidět, mimi bude mít nožičky úúúúúúplně dokořán a bude vám krásně ukazovat svoje pohlaví 😵 😵 😵 a věřím, že ani minule se Dr. nesekl, takže by to měla být ta holčička 😵

Kačko no jo ještě tady strašim a asi dlouho budu, na mě nic neplatí, chodíme denně takový tůry (jak jsme bez auta) a ono fakt nic, akorát mě teda bolelo břicho a myslela jsem že domů nedolezu jak mi tvrdlo, ale toť vše, brousím si pořád zuby na toho 8. nebo 9.9. 🙂 jenže si myslím, že tady budu fňukat ještě 20.9. 😅
A to jsi měla 4 dny bez malýho nebo s malým? 🙂

kacka79
6. zář 2009

Byla jsem tam i s Fílou - hlídali jsme mamče psa - ona jela na výlet 🙂 No snad už Lukyho brzy vyprdneš, tohle čekání je hrozný 😅

Jinak jak jste tady psaly, já bych to dávala povinně - tatínek alespoň jednou za půl roku 3 dny s dítětem sám, aby si uvědomili, jaká je to "pohodička" - a k tomu ale uvařit a uklidit atd
😀 😀 To by byli servaný 😀

snezenka123
6. zář 2009

garfield,zítra na tebe budu myslet a neboj se,určitě se ukáže 🙂
já jsem taky zvědavá,až půjdeme koncem září na ut ve 20tt zda nám toho kluka potvrdí,doufám,že jo 😉

Kristi,neboj se,do 20 tady určo nebudeš,porodíš třeba dřív,malou jsi taky porodila kolem 38tt,ne? já jsem taky rodila 38+3 a jsem zvědavá,kdy se ten náš kluk rozhodne přijít na svět,abych taky nakonec nepřenášela 😲

něco na mě holky leze,tak snad to rozeženu vitamínama 😒

užijte si zbytek neděle,a slunečný týden 🙂

garfieldmail1
6. zář 2009

krista : já myslím, že Luky je takový hodný právě po tatínkovi 🙂 Ten teda tvrdou výchovu neměl, ale jeho tatínek se vůbec nestaral, pořád v práci, pomalu ani prý nevěděl, do které třídy chodí. Zato dědeček je teď úžasný, z Lukáška je úplně poprděný a Luky je z něj taky nadšený. Jakoby si to teď vynahrazoval za syna. Přítel je někdy až trochu "naštvaný", jak se děda stará a o něj se nestaral vůbec... Ale jinak je samozřejmě rád, že mají tak pěkný vztah 🙂 No jo, někdo se k tomu vztahu k malému dítěti asi dopracuje mnohem později. A protože je přítel jedináček, moc by si jeho rodiče přáli vnučku, mojí mamce je to jedno, ta už má vnučky tři. Tak i kvůli nim bych si přála holčičku, třetí dítě už třeba nebude...

Na utz jdu až odpoledne, takže dám vědět až později. 😉

Snezenka : vitamínkuj, teď bude hezky, ať si to sluníčko užiješ 😉

samsa
6. zář 2009

Garfi, tak to je Luky teda zlatíčko 🙂 My zase nechali dneska vyspat tatínka, pak brblal, že jsme ho nechali dlouho spát. A neboj, určitě to bude holčička a určitě se nikdo nesplete. Ono to zase tak časté není, aby se sekli s pohlavím, já osobně nikoho neznám, jen vím o té holčině, jak ji potkala máma. Ale jinak všem kamarádkám pohlaví řekli a nikdo se nespletl.
Kristo, určo tu nebudeš strašit do 20. , já myslím, že příští týden to už bude a bude to superrychlý porod, za ty minulé útrapy si to teda zaloužíš. Mně máma taky rodila 24 hodin a bráška byl za 3 hodiny od rupnutí vody na světě. 😉
Holky, dobrou.

krista
7. zář 2009

Ahojky 🙂

Dneska jsem teda měla sen 😝 seděla jsem na záchodě a zjistila jsem že mi odchází zátka, i trochu krve a potom začly bolesti, no to by mi ani nevadilo, protože bych asi poznala že budu fakt rodit 🙂 s Kristý mi zátka odešla až těsně před prasknutím vody 🙂

Samso no já jsem malou porodila skoro přesně za 4h po praskutí vody, ale těch 25h před tím (ne)otevírání se, to jsem si myslela že fakt umřu!!! Doufám, že teď to bude rychlejší, ale nesmí to zase být moc, když je teď potřeba zařídit takových věcí, hlavně ať si to nepletu s poslama no 😖

Garfield to já znám, když se tatínek moc nevěnuje, můj táta byl pořád v práci, já ho viděla jenom přicházet, odcházet nebo spát 😅 ale vztah jsme bohužel nejlepší neměli, když jsem byla malá tak ano, ale jako dospělá už ne.

No holky sama jsem zvědavá jestli tady do toho 20. budu nebo nebudu nebo třeba ještě dýl, jako to tělo fakt vůbec nic nedělá!!! 😲

Copak máte holky dneska za plány, kdo teda nemá UTZ 😵

kacka79
7. zář 2009

Ahojky, no garfield to jsem teda zvědavá, co ti dneska řeknou 😉 Já si mám dneska volat na výsledky triplů, tak snad to bude OK - podle toho mě pak objednají na UTZ ve 20tt - pokud by bylo něco "špatně" tak půjdu hned. No jsem už šíííleně zvědavá na to pohlaví - tentokrát mě teda mimi napíná, Fíla se ukázal už ve 12tt a od té doby pořád pinďu vystavoval.

krista
7. zář 2009

No holky já fakt čučím jak vám to kdysi řekli brzo!!! 🙂 Já poctivě čekala do 19tt+3 vždycky! 😀 ale taky to bylo pak pokaždé krásně vidět, u Kristýnky určitě a u malýho jsem se na pohlaví ptala vlastně 2x, ale hlavně na tom 3D bylo vidět, že je to fakt pinďa 🙂 akorát mě mrzí, že to nenahráli na to DVD 🙄 no byla jsem z toho hodně zklamaná teď podruhý.

Kačko a kdy tam budeš volat??! 🙂

krista
7. zář 2009

Tak co holky UTZ a výsledky, nenapínejte!!! 🙂

kacka79
7. zář 2009

Tak na triply si mám zavolat ve čt - ještě nemají výsledky 😒 No tak holt vydržim, no.... už bych to chtěla vědět a být zase o trochu klidnější 😉 a co Garfield???? Pinďa nebo buchtička??????

zdenkaradek
7. zář 2009

Co se týká pohlaví, tak nám řekl dr. ve 13 tt, že to vypadá na kluka, ale že je ještě hodně brzo. V 17 tt nám kluka potvrdil a od té doby jsme na každém UTZ koukali na pindíka 🙂 .
U nás byl tedy víkend trochu hektický, Matýsek byl u švagrové, přijel až včera odpoledne, tak to bylo super. Akorát já jsem tedy měla pocit, že to musím všechno strhnout a asi jsem to přehnala, jak jinak 😒 . V sobotu večer mě začala bolet pravá noha, jakoby kyčel, včera to taky bolelo dost, dneska bych řekla, že už je to lepší. Prostě když jdu, tak najednou ostrá bolest do nohy, skoro mi ta noha vynechává, ale pak se to rozchodí. Jo a aby toho nebylo málo, tak mě začalo pobolívat v krku, prolévám se čaji jako blázen, cucám pastilky a odpočívám, tak snad se mě to brzy pustí. Hlavně aby to ode mě nechytil Matýsek nebo manža, to by bylo na palici. 😒

Krista, taška ještě pořád zabalená není, ale už je tak nějak všechno doma, takže kdyby něco, tak to snad dám dohromady 😉 . Ještě musím zavolat kamarádce, co má od nás půjčené oblečky na mimi, aby mi je vrátila, jenže jak na mě leze ta viroza, tak se mi nechce. Minulý týden jsem s ní mluvila a byla taky nějaká nemocná, tak aby jsme si to navzájem nepředávaly ☹ .

Tak holky nenapínejte s těmi výsledky UTZ.....

Kacka79, do čtvrtka ti to uteče jako voda a všechno určitě dobře dopadne.

garfieldmail1
7. zář 2009

Ahoj holky, tak jsem teď přišla od dr. Mimi je v pořádku 🙂 , váží 313 g a přesně to nyní odpovídá mému termínu porodu 🙂 . Takže tohle je dobrý, ovšem pohlaví vám nenapíšu bo ho sama nevím 😠 Mimi si sedělo pěkně na zkřížených nožkách a neukázalo se, potvůrka 😝 😅 Já to tušila, že teď,jak už by to mohlo jít hezky rozeznat, tak se neukáže...
Minule mi u Lukyho řekli pohlaví už ve 12tt a pak se ukazoval krásně při každém UTZ. Teď mne to bude asi parádně napínat až do konce, to je mi jasné 😠 Ještě jsme proto pořád neřešili jméno a hlavně bych ráda Lukáškovi řekla, co budeme mít. No nic, další kontrola za měsíc... 😝

Kacko, to bude těma dovolenýma, já jsem na výsledky taky čekala dýl než by bylo běžné. Určitě to bude v pořádku 😉

Krista, u Lukáška jsem taky neměla žádné posly, prostě nic. Jen to obrovské břicho mi přinášelo už opravdu hodně nepohodlí, ale jinak nic. Přišlo to naprosto nečekaně o týden dřív. Já taky myslím, že 20. už bude Luky na světě 😵

zdenka, no ty se šetři, co to jde, možná je to i změnou počasí, najednou takové ochlazení 😒 Ale na sluníčku je ještě fajn, tak si můžeš venku ještě dobýt baterky 😉

kacka79
7. zář 2009

Garfield tak to je teda tajnůstkář, to tvoje mimi 😉 No jestli se mi taky neukáže, budu napnutá jako špagát... já se k tomu dost upínám, že mi to řeknou 😀 a na jistotu - v tom 20tt, já jsem straaaašně zvědavá, co že tam teda máme.... no asi jako každý, že joo

Zdenka no už to moc s tim gruntováním nepřeháněj, radši se šetři... no snad ti bude brzy líp... rodit s nějakou virozou - to fakt nic moc

krista
7. zář 2009

Kačko tak na čtvrtek na tebe budu myslet s těma triplama, ale věřím že jsou v pořádku, ono když je něco špatně, tak maji ten výsledek sakra rychle!! 🙂

Zdenkaradek s těma kyčlema tě chápu, já i když to nepřeženu tak mě to občas všude možně střílí, hlavně jakoby kost na zadku 😅 nevím která přesně to je, kyčel to asi neni, ale jistá si teda úplně nejsem a to je pěkně protivný, nemůžu ležet, sedět ani chodit, jediný co mi pomáhá je sedět na gym. míči, ještě že ho mám 🙂 a dneska jsem se vzbudila taky s plným rypákem a chraptila jsem 😖 no snad se před porodem nenastydnu, kdysi jsem v porodce pěkně marodila, to nechci znova 😝 Tak se pěkně kurýruj!!! 🙂
Ty jo, já jsem za tu tašku ráda 😀 nevím jak bych to tady pak dobalovala, malá jak chodím rychleji tak řve, ona řve i když mě něco bolí nebo tak 😅 takže jsem ráda za ten klid co budu mít 🙂

Garfield takže tobě začal porod prostě zčista jasna? 🙂 Jako nic nic nic a najedou přišly bolesti a s těma už jsi šla rodit? 🙂 Já vůbec nevím jaké to je, až mě začnou bolesti tak budu muset opravdu hodně přemýšlet, abych manžela nehnala zbytečně z práce, zbytečně nesháněla hlídání, auto... no nebude to lehká situace 😖
Jo jinak mimi je pěkná mrška 😀 ale to bude určitě ta holka 😀 Luky se ukazoval a ona se skrývá, tak je to jasný 😵 další UTZ máš jinak kdy? 🙂