V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

kacka79
8. led 2010

tak hlásím taky bezva sněhovou nadílku 🙂 Mě ten sníh ani nevadí, venku je to teď bezva, Fíla je nadšenej... jezdíme na saních 😉

Ren úplně mám husí kůži, když vidím ten 40tt 😅

maruska39
8. led 2010

tady je hotové nadělení 😅 a mě to neba,malého to neba a chci jaro 😔

nicole_11
8. led 2010

tak holky u nás taky sněží a sněží...sníh mám ráda, ale kdyby už tak zítra přestalo a vysvítllo slunko a my mohli jít sánkovat, protože když sněží tak se mi ven nechce, dneska jsem musela jet ráno autem na masáž a hrůza, jela jsem max. 40, ale masáž byla super 🙂 a odpoledne jsem šla na gyndu, ale už MHD, autem jsem to neriskla a ještě jsem sebou táhla Tedíka v kočáře a jako tlačit kočár ve sněhu docela hokna 😖

1980mat
8. led 2010

Ahoj Maruško,

zdravím Tě po dlouhé době. Nevím, jestli si mě pamatuješ. Chodily jsme spolu před dvěma lety do diskuze snažilky jaro-léto 2007 a pak se nám narodili chlapečci dva dny od sebe. Tvůj je 12.7.2008 a můj 14.7.2008 a to jsem měla termín porodu dva měsíce před Tebou. Já přenášela, Ty jsi naopak rodila o několik týdnů dřív. Už před pár týdny jsem zjistila, že čekáš druhé, tak jsem Ti chtěla pogratulovat a napsat Ti že jsem se inspirovala a taky jsem do toho šla. Teď taky čekám druhé. Obě děti nám vyšly na první pokus, tak se z toho nějak pořád nemůžu vzpamatovat. Teď mám často nevolnosti. To u prvního těhu jsem byla naprosto v pohodě. A jak prožíváš druhé těhu Ty?

mahulena
8. led 2010

...tak ja teda vase nadseni vuci snehu nesdilim 😝 😔 , s kocarem se to opravdu neda. Ach jo. Jsem urvana jak kun, mela jsem pocit, ze kazdou chvili porodim, jak jsem se napinala. Hruza. Jak ja to nesnasim.
Asi kdyby bylo maly vic a mohla chodit po svych, tak bych to asi brala, ale takhle. ...
A je to teda hruza na silnicich, uplne trnu, jestli manzel dojede...a kdy...
Maru, to ti utece 😉 , byla bys hodne zklamana, kdyby to byl zase klucik? Znam spoustu holek, co bylo zklamanych, naposledy vcera moje sestrenice, definitivne se dozvedeli, ze i druhe mimi bude klucik. Vse meli pro holcicku uz podruhe pripraveno, vc. jmena, ktere maji vybrane pres 3 roky. Ale je mi jasny, ze za tyden budou desne stastni. Ale urcity zklamani to proste asi je.
Bud hodne na netu a ono ti to utece 😉

Reni, tak jsem se chtela podivat na tvuj mini pupik a ty ho nefotis?

nicole_11
8. led 2010

no my bychom taky chtěli holčičku ale budeme rádi i za kluka, hlavně at je to zdravé...včera jsem měla tendenci se zeptat co to bude, ale vydržela jsem, jen vždycky netrpělivě čekám jestli se Dr. náhodou neprokecne a zatím ne...jsem fakt zvědavá co se nám nakonec narodí 🙂

samsa
8. led 2010

Holky, to je sněhůůůůů. To je síla. Rn, pořád na tebe musím myslet, aby ses dostala do porodnice v takové kalamitě. vydrž raději ještě pár dnů 😉 My byly s nelikem sáňkovat a řeknu vám, teď mám pocit, že se rozpadám. Cítím, jak se mi to dole celé rozvolňuje, už se to pomalinku asi chystá na porod.
Vidím, že řešíte pohlaví. Jasně, hlavní je zdraví, ale přeju vám ty vytoužené culíkaté slečny 😉 Já jsem chtěla vždycky aspoň jednu holčičku, tu mám, u druhého nám to bylo úplně jedno.
Mahu, ty ses ptala, co čekáme, nechci si to dávat do pasu, protože jsme to nikde v okolí neřekli, ale napíšu ti to do IP 😉

mahulena
8. led 2010

samso, diky. Ja prave nevedela, jak to mate se zverejnovanim. To jsem zvedava.
Jinak jak pises, ja miluju holcicky, takze jsem vzdycky chtela aspon jednu holcicku, nebo radsi klidne dve. Proste abych holcicku mela. Takze holky, co si holcicku prejou, chapu a taky jim ji moc preju 😉

samsa
8. led 2010

Mahu, už to máš v IP. Jsem hlava děravá, ale vy pohlaví víte a chcete si to nechat pro sebe nebo nevíte?

mahulena
8. led 2010

Samso, diky, uz vyrizeno 😉
Jj, my vime, nerikame, vcetne jmen. Ty jsme mmch vcera rozhodli. Respektive manzel - tohle kolo vybira on 😉

maruska39
8. led 2010

1980mat - Leni jasně že si pamatuji,však nejsem hlava děravá a psali jsme si dlouho,na tvůj porod 2 dny po mě nezapomenu,nikdy bych neřekla,že porodím dříve jak ty. Teď teda určitě porodím dříve než ty jak koukám na tvůj termín a zároveň ti chci moc poblahopřát,že se vám to tak krásně povedlo,i naše druhé miminko je počaté na poprvé 😵 😵 Prostě se povedlo a o to je to větší zázrak 😵 Moje druhé těhu je oproti prvnímu procházka růžovým sadem,naprosto nevím o tom že jsem v tom kromě rostoucího bříška,já to měla naopak u Domínka jsem zvracela jen jsem se podívala na zubní kartáček a během dne kdykoli takže jsem si vybrala a teď užívám drhé těhu 😵 Leni tak moc gratuluji ještě jednou 😵

mahu jj kápla jsi na to ... přiznám se,že ano budu zřejmě zklamaná když to bude druhý klučík,hrozně jsem si přála mít holčičku už když jsem čekala Domínka a MM taky,no a teď máme poslední šanci si sen a přání naplnit,více dětí nebude,ale vím už teď že to zklamání bude jen v ten jediný okamžik kdy to odhalí a potom zavládne těšení se i na druhého klučíka,vím že ho budu milovat tak jak Domínka však je to naprosto kouzelné mít chlapečka,je tak dokonalý jak jen může být 😵 takže ano zklamání proběhne,ale asi jen v tom bodě,že se mi nesplní můj sen mít dceru ono to zase tak nevadí budu mít když tak vnučku no 😉 Kluci jsou fajn a miluji pocit že to je můj malý závisláček 😅 😀 😵

nicole a proč se nezeptala? chcete tajemství? já bych to teda nevydržela 😅 😅

garfieldmail1
8. led 2010

Jo, loni to s Lukym ve sněhu taky nebylo kdo ví co, v kombinéze se těžko pohyboval a navíc v hlubokém sněhu. Leda se chtěl vozit na sáňkách a to jsem se zase bála, aby neprochladl.
Letos už je to super 😵 Akorát mne to ven moc netáhne, mám jen jedny těhu rifle, které se samozřejmě raz dva promočí 😒 Takže obvykle vyprovodím Lukyho s taťkou, ať se tam jdou válet spolu 😅
To by mne zajímalo, jak je na tom Praha 😠 , jestli o sněhu neví jenom ze zpráv 😅 Přítel byl během odpoledne odhazovat sníh už 3x 😅

ren, vydrž tak do úterý, sněžit má prý až do pondělka 😕 V tomhle počasí bych taky nechtěla pospíchat do porodnice 😝 , taky než by se k nám dostala babička na pohlídání Lukáška by bylo na dýl 😨

mahulena
8. led 2010

jj, Maru, rozumim ti. Koukala jsem na fotky, Dominik je ti hodne podobnej. A mela jsi fakt mega brich v tehotenstvi v nim.
Manzel ted dojel z Prahy z prace, snehu je tam dost, ale u nas 50km od Prahy, je ho pry 3x tolik.
Ren, aspon do pondelka, verim, ze az prestane, ze to aspon upravej na trosku sjizdny pomery...

Holky se dvema detma, hlidaly vam za dobu pobytu v porodnici babicky, nebo jak jste to resily? Vim, ze uz se tu nekdo ptal, ale tusim, ze jste nejak neodpovedely...

maruska39
8. led 2010

Mahu jsem ráda,že mě chápeš 😉 no jo břuch jsem měla fakt obrovský a byl od začátku hrozně dole nechápu proč mě to nenapadlo,že to něco znamená .... za Domínka děkuji moc jsem hrdá matka a ještě hrdější,že se v něm vidím 😅 akorát má očička po tatínkovi .. a možná i pindíka 😅 😅 😀

holky já potřebuji taky,aby přestalo sněžit aspoň v úterý už nesmí,jedu do Ostravy na ten NT a my máme letní gumy 😅 😅 sice nové a ještě fakt v pohodě,že to ani moc neklouže,ale víte jak to je 😅 tak musí přestat sněžit a silničáři to dát do rychtiku jinak nevím nevím 🤐

no a u nás to bude tak,že Domi bude s tatínkem ten bude mít na něj paragraf až budu v porodce a v době porodu bude ho hlídat nějaká babička,ale u nás doma neexistuje u ní doma a to protože Domi potřebuje svůj pokoj,svůj klid a své prostředí,už tak hrůza že u něj nebudeme ani jeden z nás natož ho dát ještě mimo domov,takže prostě hlídání i v noci u nás doma 😉

nicole_11
8. led 2010

my to nechceme vědět..u Tedíka jsme to taky vydrželi...líbí se mi jak lidi hádají co to bude

já chtěla vždycky strašně moc kluka a sen se mi splnil, takže i kdyby druhé byl kluk, tak mi to nevadí, ale kvůli muži bych si přála holku, protože on by chtěl mít dceru

maruska39
8. led 2010

aha Nicol,ale já to nevydržím 😅 To budu muset čekat do konce května co budete mít,jo? 😠 tak já hádám tu holčičku,piš si můj tip 😉

my bojujeme se jménem,holka je jasná ale ten kluk to je tááák těžký,kandidáti jsou ale stále je nějaké ale proč ho nedat 😝

mahulena
8. led 2010

Maru, ja mela s Justynkou cely tehotenstvi bricho hodne dole a v mym pripade to nic neznamenalo. Jen to, ze lezi celou dobu napric, pak mi proste sedela na pipine, tak proto to tak vypadalo. Je to proste o poloze ditete. Kazdej den mi hlavny starsi babky rikaly, ze uz musim urcite porodit a ja jsem se ukrutne bavila 😀

Ja prave taky nechci nejak, aby hlidala tchyne-babicka, tak nevim, jak to resit. Ach jo. Paragraf u nas neprojde, kvuli financim.

Nicol, u nas taky lidi hadaji, co to bude, protoze jsme jim to nerekli🙂 Ale ja rozumim i vam, proste chcete to prekvapko, tak ho mate mit🙂, ja bych to neyvdrzela, desne to potrebuju vedet, kvuli nakupum, nejakemu osobnimu poutu uz s brichem - potrebuju, abych vedela, kdo v nem bydli a mohlo pro me byt osobnejsi. Ale kazdej to ma fakt jinak🙂, to je na tom to krasny.

mahulena
8. led 2010

Maru, a az se to dozvite, tak to tajit nebudete?

maruska39
8. led 2010

mahu ty jsi to napsala přesně úplně přesně proč to chci taky vědět co mám v bříšku 😵 😵 krása 😵

no jo vidíš letos už paragraf není placený 100% jako dosud,tak to pořešíme no ... vezme dovču na termín porodu a jak se netrefíme tak stejně paragraf bude muset,kvůli Domínkovi já ho fakt nenechám bez ani jednoho z nás,to nejde jenom porod a pak odpoledne co MM za mnou pojede pokud nepojede s ním 😅

a Domínek byl taky napříč celou dobu,ale mě to teda děloha neudržela,začala kontrahovat a taky možná na moje tělo mega břicho nevím to je už stejně fuk,Domi je zdravý a co je víc 😉

maruska39
8. led 2010

nebudu mahu hned vám to tu půjdu vyslepičit 😉

ren82
8. led 2010

Holky, já se budu snažit vydržet aspoň do začátku příštího týdne, ale co na to malá, to fakt nevím. u nás už naštěstí aspoň sněžit přestalo. Ale je to takový ten hnusný mokrý sníh 😕

mahu, já pupík nefotím. Ale zas tak malý ho teda nemám. 😅 Tak jako v normě a do špičky. Žádné rozvalení do boků jak to bylo s Filípkem. No a břicho mám dole už asi dva měsíce a pořád nerodím. 😅

nicole_11
8. led 2010

možná i proto to nechci vědět, že by to bylo pak víc osobní a už bychom mu říkali jménem a kdyby se náhodou něco stalo, tak by to bylo o to těšší, takže si držím menší odstup....jinak já nic kupovat ted nebudu mám hodně věcí po Tedíkovi, které měl třeba jen párkrát na sobě, takže až se mimčo narodí, tak podle pohlaví něco přikoupíme

ren82
8. led 2010

Pro změnu se u nás rozpršelo 🙄 Bóóže, to je hnus počasí. 😠

Kačko, hrozně těch 40 týdnů uběhlo. Vždyť teprve nedávno jsem se dozvěděla, že jsem těhu. To to letí 😕

maruska39
8. led 2010

ren prší? no co totok je? hrůza fakt! že ti to uteklo věřím,letí to fakt rychle tak držím palečky ať vydržíš 😉

ren82
8. led 2010

Maruško, já teď budu asi chytřejší než všechny rosničky v televizi. 😀 Jj prší, jelikož u nás je poměrně teplo +3 stupně.

maruska39
8. led 2010

jj to asi chytřejší určo budeš 😉 ta zima je stejně průďa 😝 😝
jdu na bednu,MM něco chce,ale to ještě neví že nic nebude 😅 😀 😉
papa zítra

nicole_11
8. led 2010

marusko..tak to já bych zase dneska něco chtěla 😉 ale nevím co na to muž, přijde až kolem 23h

mahulena
8. led 2010

ja kdybych neco v tehotenstvi nekoupila, tak si nepripadam tehotna. Jsem hrozna. A bricho taky neoslovujem jmenem, byt ho mame vybrany, mame prezdivku. Nepripoustim si, ze se neco stane... Ale je to opravdu tak, ze to ma kazdy jinak. Prekvapko mi prijde taky desne fajn. 🙂
Ren, ty jo, vidis, a babky by zas rikali, ze kdyz mas pupika do spicky, ze to bude kluk...a ona to bude Karolinka🙂
Opravdu to desne leti. Je mi to az lito, ze si snad to posledni tehotenstvi ani neuziju.
Maru, tak musis polehavat a setrit se, i ted.
Ja jsem taky prcek, necelejch 1,60m, vazim 50kg ted, musela jsem sekat latinu a cekam, ze na me taky udelaj tytyty. Proste to deloha nebo cipek nebo vsechno asi neudrzi. Ale je to asi individualni.
Ted jsem hodne cvicila, fakt hodne, citim se ve vyborny fyzicky kondici, tak verim, ze se to promitne do tohoto tehotenstvi.
Na zacatku jsem ale byla tyden v nemocnici, jsem krvacela, ale to je zas jina...

No nic, moc toho nenakecejte, Ren, Garfield, Samso, davejte na sebe s pupikama pozor. Hlavne Ren drzim palce, aby Karolinka vykoukla ve spravny cas, az se umoudri pocasi.

Peknej vikend,pa 😉

devila
8. led 2010

1980mat - koukám, že máš dítko narozené přesně ve stejný den a rok jako já :-d

nicole_11
8. led 2010

no já dneska objednala klasický látkové pleny, ty co máme už jsou flekatý od jídla, tak nějaký drobnosti taky přikoupím 😉