V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

maruska39
18. led 2010

mahu jj měla jsem ho fakt dole a malý ležel taky napříč tak to asi bylo tím ... no každopádně jsem dříve rodila čím to bylo se stejně nedozvím už 😝
Kristo taky se vás to pěkně dlouho drží to nachlazení to je pořád něco,viď 😒
plechy tak dej pak vědět jak dopadla poradna a jak anežka roste 😉

mahulena
18. led 2010

Plechy, at vam to dobre dopadne, drzim palce a to bolestivy kojeni nezavidim ☹ , ajajaj.
Cetla jsem, ze porod spousti mimino samo, tak nevim, co je na tom pravdy, moc o tom nevim, takze jsi to asi az tak dalece nemohla ovlivnit.
Hezkej den, pa

krista
18. led 2010

Plechajdo a jdeš s oběma dětma? 😅 to je moje noční můra jít s oběma 😅 my jdeme akorát zítra na Hexu a Synflorix, mimochodem kdo máte za sebou Synflorix kam se to dává? 😅 my budeme mít první 😅

Plechajdo páni ta je spavá 😅 v tomhle neporadím, mám opačný problém 😒 tak držím palce na KO 😉

Maru no teď jsem se ještě dozvěděla že to co má Kristý po celým těle bude asi fakt ekzém, jsem z toho hotová, tohle jsem fakt nechtěla, radši alergii na něco než tohle 😔 toho se nezbavíme jen tak.

maruska39
18. led 2010

kristo my máme akorát prevenar a to je do nožičky a tuším,že i synflorix bude do nožičky je to to samé 😉
exém jo? no to je chudínek teda to je mi moc líto ☹

krista
18. led 2010

Maru jj to je to samý jako Prevenar a taky vám to dávali asi dohromady s Hexou viď, to daji do obou nožiček teda? Do každý jedno, chápu to správně? Já jen jak moc budu malýho svlíkat, abych ho podle toho oblíkla víš 🙂

krista
18. led 2010

A ten ekzém, mám pocit, že jsem zůstala na mrtvým bodě, hodně krémů mi doporučují lidé, jenže to chce zkoušet a zkoušet a všechno chce čas, nejde čekat výsledky za chvilku a já toho mám prostě plný zuby.

maruska39
18. led 2010

jj do každé nožky jedna injekce 😉 a dohromady s hexou 🙂
to je mi jasné že teď to chce jen zkoušet co pomůže,je to beznaděj fakt mě to mrzí ☹
vzbudil se Domi musím letět zatím pa

krista
18. led 2010

Maru tak páá 🙂
Mě štve že těch krémů je milion a fakt každýmu zabere něco jinýho, hlavně ten čas strávený tím "testováním", uvidíme jak to bude.

kacici
18. led 2010

Kritso ten ekzem ma Krsitynka horsi ze je doma miminko a taky ze je ted nemocna,neboj fakt se to zlepsi,ta znama rikala,ze s tim hrozne bojovaly,ale ted uz ma mala plet mnohem lepsi 😉 Ona muze Lukaska milovat,ale uvnitr se to v ni muze vsechno mlet,Dr. me rikala,ze tyhle clovicci nedaji nekdy nic najevo,ale pak se to projevi nejakym neduhem - napr. zhorseni ekzemu apod.
Plechajdo - tak bolestive a krvave ragay na prsou z kojeni znam a mela jsme to poakzde,ale jedine co me zabralo bylo mit ty formovace,kde jsou otvory bay ch to mela co nejvic na vzduchu a Purelan od medely,ten me zachranil pokazde,jen je teda drazsi,stoji 200Kc tuba.

kacici
18. led 2010

je omlouvam se za skomoloni jmen 😅
Snezenko drz se,ja mela takovy hnusny posly taky a taky jsem jela jako druhorodicka do porodky zbytecne,no a tam rikali,ze jsou ten jen poslicci,ze musim vedet jaky jsou prave kontrakce 😒 ,takze parada a ja ty mrchy mela pravidelny,takze me to desne matlo 😅 a spanek jsem diky nim nemela uz skoro mesic pred porodem 😠 ,ty jo holky ja jsme uz docela rada,ze mam Naty v postylce a ne v brisku 😀 ,i kdyz se me styska po brisku a pohybech,po tomhle konci urcite ne

plechajda
18. led 2010

kaci no ja se mazu bepanthenem takze ty 200,- jsou jeste dobry....zrovna taky vetram a doufam ze se to spravi teda 😠

krist jj jdu s obema, mala na noramalni kontrolu a Matysek jde na ko potech antibiotikach co mel...taky jsem na to zvedava s obema, ale vzhledem k tomu ze mi mm musi dovezt ty klice od auta jinak nejdem nikam mozna pojedem vsichni 4....jenze ten je taky na ko u svy dr a ceka do 11 na odbery sedimentace...takze to zas bude vsechno tak na kvap mam pocit...

Jo jinak jsem to mozna psala, ale vcera poprve dva uspesny "velky" zasahy do nocniku 🙂) Dneska teda ne, pac jsem zrovna kojila kdyz matysek zabral 🙂 ale zas si dneska donesl nocnik a chtel si na nej sednout...tak uvidime, ze mi se to samo takhle zlomilo se mi nechce ani verit... 🙂

krista
18. led 2010

Kaci snad máš pravdu a bude lépe 🙂

Holky aby toho nebylo málo tak mi psali z alergologie, mám tam jít příští PO, abych přišla hned, že mi musí nasadit ATB, já se pos... už nevím kam to nacpat a hlavně by mě zajímalo na co mi zase přišli 🙄

Plechajdo to je super že se vám to daří vychytat 😵

krista
18. led 2010

Jo a budto se mi Luky přetočil na pupek nebo mi ho tam překoulela Kristý to nevím, jen jsem se otočila a už tam byl, teď ho tady morduje, fakt musí člověk dávat bacha 😲 páá

nicole_11
18. led 2010

tak holky u nás opět katastrofální noc ...já se z těch zubů zblázním, snad brzy vyrostou a bude to v pohodě, dneska jsme ani nešli do cvičení, jsem totálně k.o. a ještě u nás sněží...

jinak kristy si myslím, že vaše problémy s ekzémem souvisí hodně s psychikou, v tvém případě určitě, dokud se to u vás nezlepší, tak se ani toho ekzému nezbavíte, ale jednou děti musí přestat brečet a odejdou i všechny zdravotní problémy...

krista
18. led 2010

Nicole a který vám vlastně rostou? Trojky nebo stoličky?

No kdyby to bylo psychikou tak to bude svým způsobem "dobře" protože tam by mohl pomoct i ten kineziolog, ale nechci si od ničeho moc slibovat 😲

nicole_11
18. led 2010

nám rostou teprve dvojky, máme zatím jen všechny jedničky, no já to svádím na zuby, nevím proč by se jinak tak budil...ale když nám rostly ty 4 zuby najednou, tak to bylo víc v pohodě...no snad to brzy přejde

kristy já myslím že vám ten kineziolog určitě pomůže, pokud je dobrej

plechajda
18. led 2010

tak dr dneska nestihame, pac mm nestiha dojet...super takze zrejme se tam dostaneme az ve stredu, no nic

Sjizdi nam tu snih ze strechy a pokazdy to je jak zemetreseni teda....navic nemusim rikat ze jedna fura sjela primo na odhazenou branku, takze muzu jit odhazovat znova 😠

kacka79
18. led 2010

Ahoj holky 😵

tak hlásím, že Sněženka ještě nepsala, pořád kontroluju telefon, tak uvidíme, jestli se ozve.. pokud napíše, hned to sem fouknu 😉 Moc na ní myslim, vypadá to fakt na porod 😅

Jinak jste teda ráda, že máme zuby za sebou, měli jsme je do 22 měs všechny, od té doby je fakt Fíla o hodně klidnější.. on teda někal extra ty zuby neprožíval, ale taky si poplakal a pořád slintal jako bernardyn...U nás byly nejhorší špičáky a první stoličky 🙄

Plechajda s tim autem, to je dobrý, no chlaPY, NOOO

maruska39
18. led 2010

Holky tak u nás děs ty zubiska,teď opět plakal dlouho než usnul a ještě pofňukával ze spaní,ke všemu má průjem no spíše se teď pokadil jednou na řídko tak snad to bude jen k zubům a nic víc,jsem zvědavá na středeční prevenar to bude reakce se zubami jak fík 😝
no na snezenku jsem moooc zvědavá já teda tipuji že rodí 😕
než jsem dospala příspěvek tak jsem opět byla u malého zase plakal ze spaní,to je síla ale zuby jsou nic oproti Kristýnčinému exzému té je mi moc líto 😔 😢

maruska39
18. led 2010

jo a venku je chumelenice tak to půjdeme do dupky a ne ven,od zítřka má MM 4 denní tak jestli bude takto sněžit tak to se nikam nedostaneme a budeme na sebe s malým už alergičtí 😅 já tak nesnáším zimu 😔

samsa
18. led 2010

Ahoj holky, tak ze by Sněženka rodila? Budu nakukovat. U nás sype jako hrom, to je fakt radost, do porodky 25 km, to se bude opravdu luxusně jezdit na monitory 😝 Doufám, že nebudu přenášet, abych tam nemusela co 2 dny. Kačko, jestli porodí Sněženka, tak pak už jenom Garfi a jsme na řadě my dvě. Už se bojíš? Já už docela jo.

smardik
18. led 2010

samsa ještě jsem na řadě já 🙂 na mě jsi zapomněla, sníh se sype i u nás, porodka stejně daleko ale je mi to jedno protože chodím na monitor ke svému dr. a do porodky mě pošle až 40týden a to doufám že už bude na porod

devila
18. led 2010

Ahoj holky,
nestíhám vás teď dočítat, snad večer to stihnu.
Jen jsem zaregistrovala, že Sněži možná rodí, tak to držím mooooc palečky!!!

Holky, já byla ráno v Ově na té zkoušce a za 2 😀!!!!Tak mám za sebou zase jednu. Ještě mi chybí jedna, ale ta je ústní, tam toho asi moc neopíšu, to budu asi trochu v pr..............
Manžel byl běhěm té zkoušky s malýma v autě (cca 1,5 hodiny). Ale v pohodě. Sofinka chrupkala a Sabinka se koukala na naší svatbu v notebooku (to je totiž u nás těd hlavní program - malá to chce mít pořáde puštěné, že je tam baba, mama, tata,.....a běda jak se to vypne 🙂 ).

Jinak vidím, že téma zuby jsou pořád aktuální - já dnes objevila, že nám roste asi trojka 🙂. Možná i proto je malá teď protivnější - nachlazená a zuby=super kombinace.

A dnešní noc u nás? Tak večer se Sofinkou horor - napapala se v půl osmé, ale pořád nechtěla usnout a poplakávala, Tak jsem ji dala najíst ještě v před desátou, usla kolem půl jedenácté a vstávala teda až ve 4:15 na kojení a pak zase hned usla. 🙂 Takže v noci pak pohoda. Ráno jsem ji ale musela v 7.15 probrat, protože jsme museli jet a já ji musela nakojit aby vydržela a obléct. Ale pak zase chrněla až do 11 co jsme dorazili zase domů.

samsa
18. led 2010

Jé, Smardi, no vidíš, vždyť ty máš termín jen o 2 dny od Garfi. To jsem zvědavá, která z vás dřív porodí. 🙂
Devi, gratuluju ke zkoušce, jsi dobrá. A holky ti spí luxusně, úplně závidím. Jak to děláš. Já budu mít určitě i druhé uřvance a nespavce. malá už přes den nespí vůbec a je to mazec 😝

kacka79
18. led 2010

Samsi už mám pěkně staženej zadek z toho porodu.. no poprvé jsem nevěděla do čeho jdu a že to může až tak moc bolet 😔 No te´d už vim... no teď už nám nezbývá než to přežít 😀

Smardik no ty už to máš teda taky za pár... jak to u Tebe vlastně vypadá, jak se cítíš??

mariap
18. led 2010

Ahoj holky, nakukujem, či sú nové správy o Snežence.

kacka79
18. led 2010

Holky Sneženka zatim nic.. čekám na zprávy, abych Vás mohla informovat.. tak uvidíme, snad se do večera ozve buď mě na tel nebo tady na koňase 😉

maruska39
18. led 2010

Tak pokud se neozve tak je to jasný prostě rodí a nemá myšlenky na koně a ozve se až porodí 😉 ale na zprávy čekám taky jak na smilování 😵

maruska39
18. led 2010

Devil moc gratuluji k úspěšné zkoušce,máš můj obdiv studovat při dětech 😉

nicole_11
18. led 2010

Jee Devi.l gratuluji ke zkoušce, mně čekají ted 3 ústní a vůbec se na to netěším, si říkam jestli to za ty nervy stojí, 2 písemný už mám taky za sebou tak aspon něco...

jinak jsme byli dneska s Tedíkem sánkovat, vůbec ze sáněk nechtěl slízt, se nedivím taky by se mi líbilo, kdyby mě někdo vozil....
no nic holky já se zase pádím učit, je tu tchýně a hlídá malého a příští týden to stěhování, na to se vůbec ale vůbec netěším...a hlavně jsem se ještě nikdy nestěhovala, tak ani nevím co mě čeká, jen ke svému MM, ale to jsem si brala jen oblečení, a ted máme stěhovat nábytek a milion krámů...