V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

wolfi
22. dub 2010

ahoj,
Mahu, moc na Tebe myslím a těším se na zprávu!! 😵
jo a bříško máš krásný a malinký!! 😉

majatob
22. dub 2010

Mahu, myslime na tebe 😵

paajinka
22. dub 2010

mahu, ty jo - držím palce a taky se budu těšit na zprávu o mimi 😉
jinak takový těhu bříško bych taky v 9. měsíci chtěla 😉

maruska39
22. dub 2010

MAHU!!!
Moc na tebe moc na tebe myslím,těším se na zprávičku!!!!

samsa
22. dub 2010

Mahu, drž se 😉
A ostatní holky taky 🙂
Páááni, Mahu a jako kde to dítě schováváš? Takové břicho jsem měla v 6. měsíci 😀

maruska39
22. dub 2010

Nakukuji a pořád žádná zprávička,určo už má Mahu svoje miminečko u sebe a teď už jim je oboum dobře 😵 😵
Bříško je (bylo) malinké to jo 😉

majatob
22. dub 2010

marusko, mam pocit, ze mahu psala, ze ma ve ctvrtek nastup a v patek bude mimi 😉

maruska39
22. dub 2010

aha děkuji to mi totálně uniklo,to bych se dneska teda nedočkala ničeho 😉
no budu muset pořádně dočítat 😅

nicole_1
22. dub 2010

Jee tak mahu to bude mít zítra už za sebou, docela ji závidím...i když dneska jsem se dozvěděla, že jsme dostali státní byt a budeme se opět stěhovat, takže mimčo musí ještě vydržet a snad se stihneme přestěhovat než porodím...no bude to mazec, zase všechno balit a pak vybalovat 😅

ewwusska
22. dub 2010

Nicole tak to přeju pevný nervy. Určitě ti mimi ještě nechá trochu času a využiješ naplno hnízdění 😀
Já bydlím u našich v podkroví ještě se dvěma sestrama a dole mají babičku. Hned bych se někam odstěhovala 😒 , ale bohužel... Ještě teď - jsem poslední dobou hrozně podrážděná a nikdo mi nemůže nic říct 😖 , takže je to ještě horší.
Taky myslím na mahu a závidím, i když jsem si dneska říkala u televize, že si musím ještě užít klid dokud ho mám 🙂

wolfi
23. dub 2010

Ahooooj!!
mám to potěšení vám oznámit, že dneska v 9:00 hod s mírami 2,72kg a 47 cm se naší Mahuleně narodil Alex 😵
Moooooc gratulujeme!!!!!

samsa
23. dub 2010

Jééé, obr gratulace, krásné míry a krásné jméno 😵 😵 😵 Tak ať jste zdraví 🙂

ewwusska
23. dub 2010

Taky se přidávám ke gratulantům 😀 Alex se mi taky moc líbí.

pazhitka
23. dub 2010

To je nadhera! Taky moc gratuluju 🙂

maruska39
23. dub 2010

NO sláva tak to má Mahu za sebou,taky gratuluji krásné míry takový bobínek malý,můj tip byl teda holčička 😀
Tak ať se Alexovi na světě líbí a ať je jen zdraví a jsou brzo s maminkou doma všichni spolu jako jedna velká šťastná rodina 😵 😵

mahulena
23. dub 2010
maruska39
23. dub 2010

Krásný chlapeček 😵 😵 😵 škoda,že tam není vyfocená i maminka 😉

krtecek
23. dub 2010

Velke gratulace Mahu k narozeni maleho Alexe. Prejeme hodne zdravicka 😵

wolfi
23. dub 2010

jééé tady už je i fotečka!! 😵 😵

holky zítra na mě prosím myslete, jsem z tý svatby nějaká nervozní.. 😀

krtecek
23. dub 2010

Wolfi, neboj, to bude dobry. zadny stresy a poradne si to uzij!!! Budu se pak tesit na fotky 😉

maruska39
24. dub 2010

Wolfi tak nevím v kolik to máte,ale už dneska se velmi brzo s tebe stane novomanželka,mladá paní 😵 Stejně jako krteček se těším na fotečky,určo budeš krásná těhu nevěsta 😉

ewwusska
24. dub 2010

Ahoj holky. Tak Wolfi už určitě vesele slaví 😀

Já dneska hlásím celodenní tvrdnutí bříška a taky mi natekly kotníky. Než půjdu spát tak si je poměřím a ráno zkusím zase.

Jo zkoušely jste lněný semínka? Včera jsem o nich četla, tak to asi taky zkusím, ale nevím jaký množství a ani kde je koupím.

krista
24. dub 2010

Ahojky holky,

strašně dlouho jsem tu nebyla, už toho moc nestíhám 😅

Koukám, že Mahu má Alexe, tak to obrrrrrrrrrrrrrrrr gratulace a je kouzelnej 😵 😵 😵 a je rozkošně malinkatej! 😵

Wolfi se vdávala? 🙂 tak to taky gratulace, hodně štěstí do manželství, spoustu spokojených let 😵

My máme výročí za měsíc 5 let od svatby a oslava asi nebude, malej v noci furt nespí, tak jindy no 😅

Ewus koukám že jsi se ptala na ty lněný semínka, jedla jsem to před oběma porodama, jednu lžičku denně jsem spařila, aby to pustilo ten sliz a to jsem potom snědla (jako chuťovka to neni, ale co by člověk neudělal pro lepší porod) a to od 34tt 😉 a koupíš to v normálním obchodě, někde mezi "zrním" 😅

A krtecek se taky vdávala? 🙂

Maja proč nezavítáš mezi dvojmamky někdy? 🙂 a ostatní, už se na vás těšíme! 🙂

garfieldmail1
24. dub 2010

mahu, taky se přidávám ke gratulacím!!! Hlavně přeji zdravíčko 😵 A těším se, že se nové dvojmaminky přidají k nám 😉

Holky, máte se na co těšit, já si svoje dvě děti ohromně užívám 😵 A jestli si někdy říkáte, jak ten čas letí a děti rychle rostou, u dvou dětí to letí dvojnásob 😅 😉

Držím palce všem "brzyrodičkám" 😉

misicka85
25. dub 2010

Hlásím se po delší době!!!

Jéééé mahu už má mimíska a takový bobínek!!!!!! Takže oooobrovská gratulace!!!!!!!!!!

Já jsem furt 2v1, a uvidíme jak dlouho ještě vydržím! Docela by se mi hodilo už rodit, vše co jsem si naplánovala udělat mám hotovo a navíc manža má do 7.5. nemocenskou tak by to dobře vyšlo že by byl s malou doma a nemusel si brát pak další volno 😒 No ale plánovat si můžu co chci že?? 😀
Jinak se cítím dobře, problémy žádné,občas mě teda píchá na čípku,asi mě tam malý dloube nebo co, jinak nic,žádné poslíčky,tvrdnutí,nic, pohoda klídek. Váha +9kg, takže dobrý. Akorát to spaní už je na prd, navíc malý je děsně akční, já nevím kdy to dítě spí jako 😝

WOLFI - gratuluju ke svatbě a přeji spooooustu šťastných let v manželství!!!!!!!

majatob
25. dub 2010

Ahoj, uplne jsem zapomnnela napsat, ze Mahulence strasne moc gratuluju k Alexovi, je nadhernej 😵 😵 😵
Wolfi, gratuluju ke svatbe 😵
Misi, ja jsem taky planovala a nic, ale aspon to stihla jeste v unoru a bude bonus v praci 😀 😀 😀

nicole_1
25. dub 2010

Gratuluji Mahu k Alexovi a Wolfi ke svatbě 😵

já byla včera taky na svatbě, moje kamarádka se vdávala a je též těhotná, v 17tt....a dokonce jsem chytila kytici, i když to bylo trošku domluvený 😉 takže příští rok do toho snad taky praštíme, docela mě to chytá to manželství a taky by bylo načase, když budeme mít 2 děti

co se týká mého těhu, tak mě dost často tvrdne břicho, také píchá na čípku, ale poslíčci naštěstí nic

ewwusska
25. dub 2010

Jé holky vy tady píšete o píchání na čípku? Já teda do teď nevěděla co to je, ale už mi to dělá docela dlouho a dost to bolí. U Mirečka jsem to vůbec neměla a říkala jsem si co mi ta malá tam může dělat? 😅 Ale nic to neznamená ne?

Nicole já zatím poslíčky taky neměla, asi se v brzké době nic nechystá ☹

Jinak jsem si znovu počítala datum porodu, ale ode dne početí. Mám totiž delší cyklus, teda i později ovu a spočítala jsem to na 15. - 17. května. Že by dostal Mireček sestřičku k narozeninám? 😀

Misi můj manžel teď taky nemá práci (je živnostník), ale vsadím se, že až přijde můj čas tak se z práce nevyhrabe a budou hlídat babičky - ještěže jich máme tolik a poblíž 🙂

paajinka
26. dub 2010

mahu, moc gratuluji, je krásňoučkej..

krtecek
26. dub 2010

Ahoj vsem 🙂

Misicko, taky uz mam vsechno hotovo a jen cekam 🙂 Ja bych taky rada porodila nekdy na zacatku kvetna, ale jak uz jsi psala, clovek si to muze planovat jak chce, ze......

Jinak ja mam teda poslicky uz nekolik tydnu a tvrdnuti bricha a to kopani do cipku tez. A mala se navic v kopani vubec nezastavi a o spani v noci ani nemluvim 😒 A zatim to teda na porod nevypada.....zitra jdu na kontrolu, tak jsem zvedava, jestli mi midwife povi neco noveho.

Ewwu, bud rada, ze mas babicky pobliz. Ja furt resim, kdo mi Anicku nakonec pohlida. Tchyni neverim, protoze naposledy mi zrusila mesic domluvene hlidani, kdyz jsme meli jit na scan ve 20tt. Prej, ze ma objednaneho kadernika 😠 Mam tu teda domluvene sousedy a nejblizsi kamaradky, ale stejne dopredu nevim, kdo se mi o ni postara 😔

Jo a jeste jsem teda koukala, ze jsem tu jedina, kdo ceka druhe miminko stejneho pohlavi jako prvni 😨 😵