V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

samsa
4. kvě 2010

Ahoj holky, koukám, že se tu rodí. Tak držím pěsti 😵
Maruško, dávej na sebe pozor a pokud máš nějaké pochyby, uháněj do porodky, určitě to bude dobré, neboj se!
Mahu, ahoj, jak zvládá?. Co břicho, už dobré? Alex je krásný 😵 , koukala jsem na fotky, a super jméno jste vybrali

mahulena
4. kvě 2010

Samso, diky, musim se vic zaangazovat na Dvojmatkach, ale zatim nestiham docist 😠
Moc dekuju jinak.
Se jmenem je to tak pul na pul, nekomu se libi, nekomu ne, ale je mi to jedno 😎

misicka85
4. kvě 2010

EWI - jééé tak další mimís na cestě!!! ať to máš rychle za sebou!!!!!!!

MARUŠ - u mě takhle začal porod s Adélkou - skoro celou noc jsem strávila na wc, asi příprava či co! Aha, ale teď koukám že jsi teprve 29tt 😲 No tak to se opatruj, snad to fakt bude jen nějaká viroza!

wolfi
4. kvě 2010

ahoj holky,

jééé Ewi, myslím na Tebe a přeji at máš miminko brzo u sebe!!! 😵 😵

Maruško, dávej na sebe pozor a jak píšou holky pokud se Ti něco nezdá určitě skoč k doktorovi!! 😉

my máme za sebou dneska velký ultrazvuk, miminko je v pořádku, krásné a zdravé, viděla jsem jak si cucá ruku, no nádhera!! 😵 váží 320g , ale pohlaví nevíme.. 18. jdeme na 4D tak snad tam se to dozvíme.. 🙂

krista
4. kvě 2010

Ahojky,
nakukuju a vidím že se tady rodí, ty jo, držím palce, jako bych to prožívala znova 😅

Maru hodně štěstí ať jsi z toho brzo venku, určitě to bude jen viroza 😔 Drž se!!

wolfi
4. kvě 2010

holky mě tak napadlo, protože budu rodit asi jako poslední, že mi po porodu neuteče na dvojmaminy a já tu budu až do konce září sama.. 😅

krista
4. kvě 2010

Wolfi myslím si, že tohle téma bude pořád frčet, oni se budou přidávat nový těhulky a některý dvojmaminky koukám, že to stejně maji radši tady 🙂 já bych taky chodila, ale už fakt nestíhám, Lukýs mi marodí a Kristý zlobí 😝 🙂

wolfi
4. kvě 2010

Kristo no snad tu nezůstanu sama.. 😀 a přeju at se Lukášek brzo uzdraví a Kristýnka nezlobí!! 😉 jejda jsem fakt zvědavá jaký to bude až budou dvě..

maruska39
4. kvě 2010

Holky jj já to tak měla právě u Domči,nejdříve průjem a pak jsem jela,no jenže teď i zvracím a je mi fakt zle od žaludku,co vypiju to letí ven,na záchodě jsem pořád nemá smysl ani vylézat,už piju smectu ale po lžičkách,uhlí jsem taky vyblila no musí to být jen viroza já bych to psychicky nezvládla zažít to znovu aještě dřív jak předtím,držte mi prosím palce.
Ewuss nakukuji jen kvůli tobě jsem zvědavá na tvůj uzlíček štěstí 😵
Kristo tfuj tfuj ať je Luášek brzo zdraví!

samsa
4. kvě 2010

Maruško, to je určitě střevní viróza, opravdu se neboj, břicho ti netvrdne doufám. Určitě je to hnusná střevní chřipka, ať jsi brzo fit. Budu na tebe myslet.

ewwusska
4. kvě 2010

Tak malá se narodila 4.5.2010 v 7:55, jmenuje se Markétka, 3100g a 50cm 🙂 brzo sem dám nějaký fotečky 🙂

mahulena
4. kvě 2010

Ewwu, mam velkou radost!, moc gratuluju. Jste holky sikovny a statecny, snad to nebylo tak hrozny jako rozebirane porody...

nicole_1
4. kvě 2010

Gratuluji Ewwu k narození holčičky, no nevím jestli zachvíli nebudu na řadě, tlak se nějak nelepší, a ted jsem dokonce naměřila 160/100...uvidím co zítra a jinak bych musela zavolat Dr. a že by se historie zase opakovala a vyvolávali mi ho...

wolfi
5. kvě 2010

Ahoj,
Ewwu, moc gratuluju k Markétce!! 😵 at vám dělá jen samou radost!! a těším se na fotečky.

Nicole, ten Tvůj tlak je vážně šílenej.. 😲 držím pěsti na zítřejší KO.. 😉
Maruško, jak je? už je to lepší?

mahulena
5. kvě 2010

Nicole, to je des bes, zrovna ty, takovej stihlej hubenour a takovej tlak!, mas i otoky?
Na Marketku se moc tesim🙂
Wolfi, gratuluju ke kontrole, nejsi zklamana, ze jeste nevite pohlavi?

maruska39
5. kvě 2010

Ahoj,
moc a moc gratuluji Ewusce k holčičce Markétce 😵 😵 porod vypadá taky rychlovka tak jsem zvědavá na popis a na fotečky 😵 😵
NO já včera vážně střevní viroza,nakonec dorazila i teplota ta se mě ještě celkem drží,ale oproti včerejšku je mi parádně,už nebliju ani nemám průjem a pomalu začínám i jíst,zatím tekuté ale aspoň něco,za včerejšek 1,5kg dole.
Měla jsem,ale fakt strašný strach,že se mi rozjíždí porod jak jsem začala průjmovat,tak to bylo u Domči takže fakt vítr v plachtách,ale naštěstí fakt jen ta viroza,teď se bojím,že to chytne malý asi se tomu nedá vyhnout boužel dneska jsem s ním už sama tak to tu nějak musíme zvládnout 😉

nicole_1
5. kvě 2010

Hlásím, že tlak je opět v normálu, k Dr. jdu až v pátek, otoky nemám a ani nic jiného, stejně jak u Tedíka, všechny výsledky v naprostém pořádku, jen ten tlak zlobí...tak uvidím jak to bude pokračovat nadále

wolfi
5. kvě 2010

Marusko, tak at viróza brzo zmizí!! a hezky vydrž až do termínu!! 🙂
Nicole, paráda, že tlak je ok!! jen tak dál!! 😉
mahu, jo včera jsem odcházela z tý ordinace trochu zklamaná, že to nevim, těšila jsem se.., ale jsem šťastná, že je všechno v pořádku..

krtecek
5. kvě 2010

Tak kde mam zacit.....

Nejdriv samozrejme moc moc moc gratuluji Ewwu k Marketce 😵 Miry nadhera a delka porodu tez. Budu se tesit na zazitky a na fotky 🙂

Wolfi, nic si z toho nedelej, ze jeste nevite, co to je. Jdete na ten 4D Scan a pak jeste urcite budes mit dalsi UTZ u sveho doktora.....asi nam to stejne ale pak nereknes, co 😀

Marusko, super, ze uz je ti lip a byla to jen ta viroza 😵 Prece jen mas pred sebou jeste dost casu.....A Dominik se taky narodil nejak driv, ze jsi mela strach?

Nicol, gratulace ke kontrole. Snad tlak nezacne znovu blbnout a vse bude ok. BTW jak pokracujete s novym bytem? Zvladate?

maruska39
5. kvě 2010

krtecku jj narodil se v 34tt tak ten strach je a bude dokud nebudu za vodou 😉
Nicol jsem zvědavá kdy vykoukne vaše překvápko v bříšku a jsem zvědavá moc a moc co tam schováváte 😵 a je dobře že tlak oki 🙂
wolfi já byla taky ve 20 tt zklamaná,že se malá neukázala naštěstí jsem měla za 2 dny velký UTZ a tam se už ukázala 😵

wolfi
5. kvě 2010

Krtečku, zatim mám v plánu pohlaví tajit, ale mám obavy, že to stejně vykecám až to budu vědět 😀

holky máte FB? jsem si řikala, že bych svatební fotky dala radši tam než sem nebo na Beremese..

mahulena
5. kvě 2010

cau zensky,
Wolfi, jj, na FB jsem, klidne ti pres IP poslu svy plny jmeno, at si me tam muzes najit a pridat.
Nicole, moje segra ma to samy, TP za 14 dni a uz tak 3 mesice bojuje s tlakem, ma ho hodne kolisavej, jednou mela 200/100, pak tak 140/90 v prumeru. Ted se ji pridaly i otoky. Tak drzim palce, at je to u tebe "jen" ten tlak, snad bude vse OK!

maruska39
5. kvě 2010

Wolfi já jsem taky na FB tak pokud chceš můžeš si mě taky přidat,pošlu IP se jménem 😉 a s tím pohlavím no já jsem to už psala,nejdříve ještě než jsem otěhotněla tak jsem říkala,že tentokrát nikomu nepovím co čekám a jak jsem otěhotněla tak jsem hned věděla,že to nevydržím a řeknu to všem 😀
Mahu máš nádhernou fotečku Alexe a Justýnky.jak mu tam malá dává pusinku to je táák krásné fakt se těším až budeme taky 4 😵

mahulena
5. kvě 2010

Marus, diky🙂, Justynka ho pusinkuje porad a je fakt opatrna.
To je opravdu krasna podivana a krasnej pocit jeste vic. Treba dneska jsem po obede ani nespala, jen jsem je pozorovala a rikala jsem si, jak je neskutecny a jedinecny, ze jsem mama a takovejch bajecnejch dvou deti!, uplnej zazrak, ze zrovna ja jsem mama...

maruska39
5. kvě 2010

úplně tě chápu,ty pocity mámy od dvou dětí ještě nemám,ale brzo je zažiju taky a fakt se na to strašně moc těším ono to stojí za to nemůžu se dočkat!!
Mahu jen přidávej takové krásné fotečky já ráda juknu a pokocháme se co mě čeká 😵 😵

mahulena
5. kvě 2010

ja mela takovy pocity i u jednoho ditete, ale u dvou je to o to silnejsi a clovek je i na sebe zase pysnej, ze to zvladnul - ten porod a tak..., vsak to znate. Ale na druhou stranu jsem vyklepana, jak budu zvladat a tak..., navic zacinaji Alexovi prdy, takze zase stara pisnicka...ach jo 😖

maruska39
5. kvě 2010

Mahu jj ty pocity lásky jasně to má každá máma,ale těším se právě na to,že se to zdvojnásobí a pak se budu asi pýchou vznášet fakt jsem nadšená,že budeme 4 a nepřipouštím si žádné trable jako např, prdy 😅
Takže teď začnete mazat bříško,cvičit a kapičky,co? a jak se to zvldánout? povídej zaskočilo vás už něco?

wolfi
6. kvě 2010

ahoj 🙂
Mahu, tak at prdíky zvládnet raz dva 😉

krtecek
6. kvě 2010

Ahoj holky 🙂

Marus, jak ti je? Doufam, ze Natalka si da na cas a vykoukne pekne v terminu....

Wolfi, tak kdyztak nam to muzes napsat do IP, co to je 😵 My to nikde nevykecame 😵 Jinak ja mam taky FB, tak ti poslu jmeno do IP.

Me ted v poslednich dnech strasne pali zaha. Dokonce me to budi i v noci a nepomaha mi ani spat skoro v sede......nemate to taky nekdo? Ja myslela, ze mimco je tak dole, ze uz me to nepostihne....

krtecek
6. kvě 2010

Mahu. Alex je takovej krasnej malinkej prdolka 😵 A posledni fotka i s Justynkou fakt krasna. Uz se tesim, jak takhle budu fotit ty nase ditka 🙂