V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

maruska39
12. kvě 2010

Ahojky, jj Kristo držím a hodlám překročit i magickou hranici 34 tt 😉
teda Nicol nestraš,že malou vytlačím někde v autě na cestě do porodky tý jo tak to by byl hukot 😎

krista
12. kvě 2010

Maru tak ještě měsíc a je to 😅 😀

Nicol ti jsi asi další na řadě, tak ti držím moc palečky 😵 U mě teda porody podobné, první nesnesitelných 29h a druhý krásných 13h, přičemž to nebylo hned od začátku otřesný, ale až ke konci, taky jsem se ale bála abych neporodila doma, nebylo hlídání, nebylo auto, strašně jsem se bála jak se to ve mě mísilo ty pocity 😅 takhle je to sranda u někoho to číst, ale když máte pocit, že se to stane vám, je to šílený 😅

maruska39
12. kvě 2010

Kristo já plánuji ještě 2 měsíce,ale k překročení mi právě chybí ten měsíc to dááám 😉
Umím si představit,že člověku jak něco toto hrozí není do zpěvu,však mě by taky nebylo a jak se znám tak já poběžím do porodnice hned jak to začne,budu mít strach abych tam včas dojela,snad se hlídání nebude nikde flákat a dorazí včas 😅

misicka85
12. kvě 2010

Ahoj holky,

tak se hlásím stále 2v1 ☹ už mi z toho začíná slušně hrabat. Včera jsem už byla na kontrole v porodce - CTG ukázkový, čípek zavřený,takže se furt nic nechystá. Aaach jooo!!!!! Takže na další kontrolu v pondělí pokud neporodím. a na porod to teda vůbec nevypadá, žádné poslíčky,nic ☹

Gratuluju Krtečkovi k holčičce a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka!!!!!

ia.
12. kvě 2010

ahoj misi, sleduju tě, jestli už malý vyšel ven a vidím že ne ☹
hele, nikdy neříkej nikdy, do pondělka je daleko, může to být kdykoliv!! pojedeš zase do Vítkovic? a na kontrole v porodce (jestli jsi teda byla ve V. ti dr neudělal Hamiltona? když jsem tam byla poprvé (pátek), tak mi ho udělal a v neděli večer jsem jela.....
držím palce, dlouho už to trvat nebude, drž se!!!! 😵

misicka85
12. kvě 2010

Ia. - jo,chodím zas do Vítkovic. hamiltona zatím nedělali,prý to k porodu zatím nevypadá takže ne. U Aduš mi ho taky uděali až když už byly porodní cesty připravené a na kontrolu jsem přišla otevřená na prst.A zabral taky hned - jeden den Hamilton a druhý den porod. Tak uvidíme v pondělí jestli se to někam pohne a třeba mi ho udělají pak 😉

krista
12. kvě 2010

Maru tak to já zase chtěla vydržet doma co nejdýl s tím že už nehodlám v nemocnici strávit přes 24h jen tím že tam budu ubytovaná a budu si tam hekat celej den a celou noc 😝

Jé Misi promiň tebe jsem vynechala, držím ti palečky aby si porodila sama, já taky myslela že nikdy neporodím a v den termínu se jelo 🙂 ráno mi Dr. taky udělal Hamiltona a za 13h byl malej venku 🙂

Maru jasně čím dýl tím líp, byla by prča kdyby si nakonec ještě přenášela 😀

Holky nemáte někdo číslo na Kačku - Kacka79 ... nebyla tu od února ☹

misicka85
12. kvě 2010

Kristi,jasně v pohodě, nemusíš si pamatovat každého kdo má kdy termín 😀 A děkuju,no ddo neděle vydržím v klidu, pak začnu hysterčit že chci rodit 😀 😀 No fakt by se mi to hodilo, manžel totiž musí 25. do práce,tak to už bych byla ráda doma z porodky... no ale uvidíme jak to nakonec dopadne 😝

krista
12. kvě 2010

Misi jsem na tebe zvědavá a cítíš se dobře? 🙂 já u prvního poslíčkovala jako blázen a u druhýho ani jeden poslík, teda to že mi tvrdlo břicho tak neberu 😉 prvně jsem prodýchávala každou noc a kříž. bolesti do toho, no hrůza, druhý byla pohoda, přeju ti to taky tak! 🙂

misicka85
12. kvě 2010

Jo cítím se úplně super, vůbec mi nepříjde že mám v pátek termín 😀 Ale já jsem ani u Adélky neměla žádné příznaky na porod, vlastně až když mi den po termínu udělali Hamiltona tak tu noc jsem měla nepravidelné bolesti,taky křížové, no a ráno mi praskla plodovka a jelo se.Ale jinak taky celé těhu v pohodě. Mi ani to břicho netvrdne,prostě nic 😝

krista
12. kvě 2010

No vidíš, buď ráda, ono to nestojí za to několik dní/týdnů před porodem noc co noc prodýchávat a nic z toho, já už kdysi brečela jak jsem byla vzteklá, ani vyspat jsem se nemohla, hrozný 😝

maruska39
12. kvě 2010

Misi to jsem taky na tebe zvědavá a fakt ti přeji ať vykoukne maličký přesně na termín a a´t nepřenášíš 😉
Kristo jj lepší doma,ale já budu mít děsný strach tak raději budu riskovat znovu těch xx hodin v porodce,stejnak věřím a doufám,že se mi to zkrátí minimálně o polovinu času!!
a co ty a děti? jak se máte?

krista
12. kvě 2010

Maru to zase jo, já to nemyslela tak že bych rodila doma 😀 ale já jsem se strašně bála že se bude situace opakovat, pro mě byl první porod otřesným zážitkem 😝 hekat před cizíma ženskýma který jsou tam na rizikovým od 8h od rána do 2h do noci než mi prdla voda, no to už jsem fakt zažít nechtěla 😅 😔 ale když se potom člověk bojí že třeba bude mít nějaké komplikace tak je to samozřejmě lepší, na jednu stranu jsem ráda, že jsem tam byla že se dalo všechno ohlídat 😉 a taky jsem ráda, že se Lukýs nenarodil nikde na cestě, protože měl omotanou šňůru, to by taky nebylo ideální 😔
Děti - no furt někdo marodí, nějak si to tady předáváme, ale jinak fajn 😅 a co Domča? 🙂

ewwusska
12. kvě 2010

Ahojte holky.
Moc gratuluju Krtečkovi k holčičce.
Misi vydrž, už to máš za pár a přeju ať je to rychlý a v rámci možností snesitelný 🙂
Maru věřím, že vydržíš dýl než 34. Každý těhu je úplně jiný. Já taky čekala, že budu zase přenášet a jsem strašně ráda za to, že jsem rodila dřív.
Kristo ty porody ti teda nezávidím. ☹ Já rodila Mirečka šest hodin a Markétku sedum a půl (a to největší bolesti byly jsen 2 hodiny po každé).

Já teď bojuju z kojením. Trvalo, než se mi udělalo mlíko a teď malá pije skoro hodinu (pořád u toho usíná a nemůžu ji vzbudit). Ještě k tomu jsem si dneska chtěla volat sanitku, protože jsem dostala hroný křeče do podbřišku. Nakonec to trochu povolilo a zajela jsem si jen na gyndu. Mám rozšířenou dělohu a budu chodit na inijekce oxitocinu. Jestli se to nevyčistí samo tak jedu do porodky na vyčištění. Já taky nic nemůžu mít jednoduchý 😒
Kdyby k tomu teda došlo, tak si zaplatím nadstandart a vezmu si malou s sebou. Přece si neposeru kojení, když jsem o to mlíko tak bojovala (po každým kojení hodinu na odsávačce).
Tak se zase hlásí o jídlo.
Mějte se hezky, snad se sem zase brzo dostanu 😀

krtecek
13. kvě 2010

Ahoj holky 🙂 Tak nas dneska vecer pustili domu. Jen jsem koukla, jestli uz vite, ze je Mia na svete....porod napisu zitra a bude se na co tesit 😵 V nemocnici se na nas chodili divat, jak na atrakci 😵 Dobrou.....

wolfi
14. kvě 2010

Krtečku, vítej zpět!! 😵 ještě jednou gratuluju a těším se na vyprávění!! 🙂

Ewwus, at je líp!! 😉

paajinka
14. kvě 2010

Krtecku, moc gratuluju k Miušce a těším se na popis porodu - ty jo, asi to byla fakt rychlovka 😉

Ewwusko, tak snad se děloha umoudří, abys nemusela do nemocnice 😒 Držím pěsti...

anitta
14. kvě 2010

ahojky holčiny jsem těhu je to nečekané a prv ní těhu bylo díky IVF ted přirozene , jsem z toho paf a chci se zeptat jak zvládáte dětičky s takhle malým věkový rozdílem 😉 díky

majatob
14. kvě 2010

krtecku, taky moc gratuluju 😵 porod doma je muj sen, urcite to byl super zazitek, ikdyz neplanovanej 😵 😵 😵
anitta, gratuluju k tehotenstvi 😵 a neboj, zvladnout se to da, me to ted prijde snad vetsi pohoda nez jen s jednim 🙂

mahulena
14. kvě 2010

Krtecku, vitej doma, gratuluju jeste jednou! Jsem za tebe desne rada, ze to byla takova rychlovka! 😎
Anitto, vitej u nas🙂, gratuluju k ceste za druhym miminkem.
Ja muzu mluvit jen ze zkusenosti malinke, mam doma 3tydenni miminko, ale zatim je to dobry 😵 , noce trochu horsi, ale co 😵
Verim, ze budu mluvit za vsechny, kdyz napisu, ze te tu radi uvidime, protoze po porodu preskakujeme k Dvojmaminam do fora a tady to pak upada, tak at nas pribyva!!! 😉

misicka85
14. kvě 2010

Ahojky. Tak u nás jako furt nic!! Doufám že do té neděle vyleze 😝

KRTECKU - vítej doma!!!! Na popis porodu jsem teda zvědavá!!!!

ANITTA - vítám tě tady!! Já posuzovat zatím nemůžu,sama jsem zvědavá jaké to se 2 dětma bude. Koukám že jsme na tom podobně,my první dítko sice po IVF nemáme,ale snažili jsme se o něj dlouho (2,5roku) a když už nás chtěl gynDr poslat do CARu tak se na poslední chvíli povedlo přirozeně.No a druhé dítko naprosto nečekaně 8m po porodu,i přes kojení a i když jsem neměla ms 😀 😀

mahulena
14. kvě 2010

Misi, ty drzis teda!, budu moc drzet palce. My jedem na vikend pryc, tak doufam, ze se pak doctu o dalsim miminku - Petrickovi!

nicole_1
14. kvě 2010

Ahoj holky, tak ve čtvrtek jsem objednaná na vyvolání a to se máme zrovna stěhovat.....to bude muž lítat mezi porodem a stěhováním asi 😀 Dr. mě trošku proštouchala a třeba se to rozjede samo...no uvidíme, o víkendu budu balit a uklízet byt a zneužívat muže 😀 a snad tomu pomůžeme...

jo a Tedík dneska udělal poprvé bobek do nočníku 🙂

anitta
14. kvě 2010

holčiny díky za uvítání a doufám že mimísek vydrží moc si ho přeju jssem nadšená ale zároven obavy . v neděli mě čeká ultrazvuk a kontrola ale věřím že vše bude v pořádku těším se mooooooooc 🙂

wolfi
15. kvě 2010

Dobré ráno!!
Misi, přeju hladký porod!! 😵 sad už to bude brzy.
Nicole, to máte teda tyhle dny pěkně nabitý.. tak přeju at se stihnete přesunout dřív než mimčo vykoukne!! 🙂
a vítám novu těhulku Anittu a přeju pohodové těhu!!

misicka85
15. kvě 2010

Přeji krásnou sobotu. I když to počasí u nás teda nic moc 😝 Už by to chtělo sluníčko a teplíčko co??? 😀

U mě furt nic....tak jsem dneska aspoň vyměnila ložní prádlo,hned jsem ho vyprala, utřela prach,vysála,vytřela, dovařila polívku a teď už budem s Adélkou jen vegetit 😀 Petr je v práci,přijede kolem 14h.

NIKI - jak to že už ti to budou ve čtvrtek vyvolávat??? Každopádně držím palce ať vyvolávačka rychle zabere a máš mimíska brzy u sebe!!! S tím stěhováním vám to teda "dobře" vyšlo 😝

ANITO - neboj,uvidíš že vše bude ok!!! Zítra budu držet palečky!!!

anitta
15. kvě 2010

misicko tedy to máš každou chviličku vid tak držím moc palce at je to hladký porod 🙂
já jsem uklidila po velké opožděné oslavě narozenin Davídka bylo to super... a ted už mě čeká jen zítřejší kontrola budu se modlit i přes to že nejsem věřící dnes asi budu prosit i Boha 😉 at je to ok... je to pro mě tak důležité moc miminko chci dám vám pak vědět...
jinak stěhování plánujeme taky , máme sice krásný velký byt ale pěkný kousek od Prahy kde žije celá moje rodina a 4 patra bez vytahu což si nedovedu s prckama vůbec představit 😝 už ted je to mazec

nicole_1
15. kvě 2010

Kvůli tlaku mi ho budou opět vyvolávat, ale jsem ráda, že aspon nebudu přenášet a jen se modlím at je to rychlovka...

nicole_1
15. kvě 2010

anita my se stěhujeme do 3.patra bez výtahu, tak jsem zvědavá jak to zvládnu vynosit tam ty děti...na mimčo si pořizuji babyvak a Tedík půjde po svých

maruska39
16. kvě 2010

Krásnou neděli všem 😵
krásnou hodně v uvozovkách páč tam neskutečně leje jako toto je fakt vopruz,nemá cenu se rozčilovat ...
Misicko ty jsi neskutečný držák teda koukám,koukám a ty pořád tady a jsi tak akční,tak jsem zvědavá kdy maličký vykoukne na svět 😵 😵
Nicol tak nakonec ti to vyvolají? s tím stěhovaním ti to holka nezávidím to je taky pěkná komplikace co? ale tak věřím,že to tvůj muž zvládne a pak už přijdeš s mimčem do hotového 😵 😵
Vítám anitu,určitě bude vše v pořádku 😵 😵 a kdy teda miminko čekkáte?
u nás tak,že jsme včera koupili kočárek tak jsem ráda,že už to mám za sebou,oblečky vyprané téměř všechny ještě tam mám asi 2 pračky což už je nic,povlečení pro Natušku ušité tak ještě 2 zavinky,prošívanou deku a něco do kočárku a bude to taky,už mám zásobu i plenek,vlhčených ubrousků,lékarnu hotovou a zbývá něco s drogerie a kosmetiky,hadýrky v růžovém taky nakoupeny,tašku do porodky sbalím v průběhu týdne a budeme čekat na náš zázrak 😵 😵
já vím si řekne,že mám čas,ale víte jak po Domčovi a jeho nedočkavosti chci mít téměř vše připravené do toho 34 a pak budu v klidu 😎
dneska snad dojde ségra a vyfotí mi bříško ona krásně fotí taky má na to foťák,něco hodím na koně,ale většina bude na FB
chlap mi ještě spí tak ho jdu asi probudit,potřebuji do obchodu tak ať je ready,to je stejně nespravedlivé jak si ti chlapi vyspávají,že? a my na nohou od brzkého rána,u nás teda od 5h ráno 😅
tak papa zase přijdu