V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

andu
22. kvě 2010

Ahojte, i já se přídávám s gratulací Nicole k Adámkovi! Jůůů, taky chci takový porod, prosíííím! 😉 😀

krista
22. kvě 2010

Nicole obrovská gratulace, jsem ráda, že porod byl tak pohodový, ať jste zdravý 😵 😵 😵 a to bydleníčko ať vám jde dobře zařizovat 🙂

nicole_1
22. kvě 2010

Děkuji za gratulace....no ten nahoře mi schválně zařídil takový porod abych mohle doma vybalovat a vybalovat 😀 už se těším až ty krabice zmizí

Tedík chce Adámka přád hladit a houpat v kolíbce, zatím na něj reaguje v pohodě..dnešní noc byla přesně taková jak jsem si myslela, na jedné straně Adámek u prsa a na druhé Tedík mi hladí vlasy a takhle spíme

katuska85
22. kvě 2010

Nicole to je krásný že Tedík takhle reaguje na bratříčka.To je super.To stěhování ti tedy nezávidím,to musí být dobře zápřah.Tak přeju hodně síly 😉

ewwusska
22. kvě 2010

Ahojte holky.

Nicole taky jsem na tebe myslela, když si sem nechodila. Moc gratuluju a závidím super porod.

nicole_1
23. kvě 2010

jak se jmenuje ta diskuze kde jsou dvojmaminy a kde je najdu?

jinak mám už vybaleno a ted jen uklízíme a doladujeme věci

včera večer měl Tedík při usínání šilenej hysterák, úplně se zalýkal, nechtěl aby ho muž uspával ale já,jenže já kojila, nakonec mi ho muž donesl do postele, kde jsme s adámkem leželi a on se mě chytl a v klidu usnul....jinak adámek je taky přísavka a kojím min. 30min. a Tedík ho chce pořád hladit, a on pak nemůže usnout...no zítra budeme dopoledne sami doma tak jsem zvědavá jak to zvládneme

mahulena
23. kvě 2010

Nicole, vlez do Soukromych skupin a tam Dvojmaminky najdes. Napis ale nejdriv IP Devile, umozni ti pristup🙂

mahulena
23. kvě 2010

Nicole, kdy budou nejaky fotky?

wolfi
24. kvě 2010

Ahoj holky 🙂

Nicole, mooc gratuluju k Adámkovi 🙂 super porod!!! já první porod taky přežila bez nástřihu a poranění tak doufám, že se to bude opakovat!! 😔 😉

Krtečku, 😕 ten Tvůj porod je teda zážitek!! krásně jste to zvládli a ještě jednou moc gratuluju!!! 😵

mahulena
24. kvě 2010

cau zensky, to cumim, nejak nechapu, jak se da normal porod zvladnout bez nastrihu a hlavne poraneni?!, to je pro me zazrak. Super.
Pokud tu mame nejake Janicky, tak vsechno nej 😵

wolfi
24. kvě 2010

No jo Krtečku, všechno nejlepší k svátku!! 🙂

maruska39
24. kvě 2010

Ahoj holky,jdu jen oznámit,že se tu cca týden neukážu,od zítřka nám budou v bytě měnit okna takže si umíte představit tu spoušť co mě čeká,dneska všed připravujeme pytlujeme,zakrýváme a přemisťujeme vše od oken pryč takže práce nad hlavu až bude zase hotovo tak se ukážu 😉
Janičkám také přeji krásný svátek 😵 😵

nicole_1
24. kvě 2010

ahoj holky...tak už jsem taky dvojmamina a dneska jsem byla poprvé sama doma s dětmi a síla...Adámek odpoledne nemohl vůbec usnout a když usnul tak ho probudil Tedík, ten zase řádil jak černá ruka...fakt děs

Adámek je už skoro na své původní váze ale je pořád trošku žlutounkej, Dr. říka že zatím dobrý, ale když bude víc, tak máme přijít na krev, tak snad to bude dobrý, už si nepamatuji jak Tedík byl dlouho žlutej, než odezněla ta žloutenka

ewwusska
26. kvě 2010

Ahojky,

Nicole Markétka byla ještě přes týden žlutá a pořát je taková tmavší. Všichni jsme jinak bledí i Mireček by,l tak si myslím, že to trvá trošku dýl než se to upraví.

nicole_1
27. kvě 2010

Ahoj holky..tak se s vámi zatím rozloučím nebo spíš s touto diskuzí, protože fakt nemám čas dočítat několik věci a uvidíme se pak v dvojmaminkách a přeji vám takový porod jaký jsem měla já ted 😉

andu
27. kvě 2010

Hihi, Nicole, to naprosto chápu! 😉 Tak ať se vám dobře daří a doufám, že v prosinci se k vám budu moct připojit! 😉

wolfi
28. kvě 2010

Ahoj holky,
jak se všechny máte? 🙂
Nicole, tak zatim ahoj a doufám, že na konci září se zase uvidíme 😉
Já dneska začínám 6.měsíc, neskutečný jak to letí.. 😵

misicka85
28. kvě 2010

Ahoj holky....

Tak se hlásím doma z porodky, včera nás pustili 😀
Petříček se narodil 21.5. v 10:58, 3700g a 53cm...
Dočítat vás nestíhám,jsem doma s dítkama sama,Petr musel do práce, takže mám frkot. 😝

Porod:
Ve čtvrtek večer jsem koukala na Ordinaci, malý furt kopal,úplně šíleně,ale to bylo u něj normální.Pak jsem začla cítit takové slabé bolesti,zase to šlo do kříží, ale nic hrozného.Takže jsem skoukla Ordinačku,pak kousek hokeje, dala si spršku a šla spát kolem půlnoci. Bolesti byly pořád,ale nějak jsem nesledovala jak moc jsou pravidelné. Šlo to pěkně zaspat. No kolem 3h ráno jsem se vzbudila,bolesti byly o něco silnější ale žádná hrůza.Tak jsem jen tak orientačně měřila a byly zhruba co 5-10min. Říkám si, "no asi poslíci", však ráno jdu na 8h na KO tak nebudu plašit. Jenom jsem si teda překontrolovala tašku a dobalila do ní věci s tím,že ji pro jistotu vezmu s sebou, Petr mě na KO vezl, pak jel s Aduš do Kauflandu a zase pro mě měl přijet.
Na KO jsem přijela po půl 8. Tak mě dali na CTG, točili do 8h a že si mám sednout do čekárny a počkat až mě zavolá dr. Za 20min vylezla sestra že se dr. ten záznam nelíbí,že malý spí tak ať se jdu projít po schodech a příjdu a natočí to znova.Tak jo, natočili, znova čekat v čekárně. V 9:30 jsem přišla na řadu. Dr. se mě ptá jestli mám nějaké bolesti, tak jí říkám že trošku,ale nic hrozného.Tak mě vyšetřila, vyvalila oči a volá na sestru že okamžitě na příjem,že jsem na 5cm Tak vypsali papíry a šla jsem se převlíct. V 10:08 jsem volala Petrovi že zůstávám teda v porodce ať mi přiveze tu tašku.Pak jsem jela nahoru na porodní sál, ta vypsali další papíry a v 10:30 mě dali na porodní box. PA mě napojila na CTG že se mrkne na kontrakce a vyšetří mě. Byla jsem na 6cm, vytáhla ze mě prsty a praskla voda, tak mě vyšetřila ještě jenou a že jsem na 9cm Ale malý byl ještě celkem vysoko tak mi píchla oxytocin s tím že jak budu mít kontrakci tak mám už tlačit.Tak jo,na jedno zatlačení se malý posunul níž a už chystali lůžko na porod. Asi na 3 kontrakce byl malý venku, přesně za 28min co jsem přišla na porodní box
Nestihlo se nic, ani klystýr,ani nástřih,ani holení
Akorát jsem u porodu ztratila hodně krve a ještě jsem prý na svoje tělo měla všechno strašně velké - mimčo,placentu i moc plodovky, takže jak jsem pak šla po těch 2h po porodu do sprchy tak jsem se jim tam málem vybulila No zelená jak piková sedma jsem byla ještě 3 dny. Teď už je mi fajn
Jinak porod pohoda! Fakt fofr. Kdybych čekala na rupnutí plodovky doma (protože ty bolesti fakt nebyly velké),tak jako nevím nevím Bych asi rodila fakt doma

wolfi
28. kvě 2010

Misicko,
velká gratulave k Petříkovi 😵 je to kus chlapa 🙂 a porod jsi teda taky měla super, docela fofr, vážně klika, že jsi měla tu KO 😉 takhle bych si to taky představovala 🙂

majatob
28. kvě 2010

misi, gratuluju k Petrickovi 🙂 porod byl teda rychlovka, to je dobre, ze ses netrapila dlouho 🙂

andu
28. kvě 2010

Misi, taky gratuluju k pohodovému porodu! 🙂 A přeju, ať to doma bez chlapa v pohodě zvládáš! Já se teda modlím, aby ten můj byl pak doma, páč pokud by měly nastat depky jako s Amelinkou, bylo by to na mašlu! 😝 😉

mahulena
28. kvě 2010

Misi, gratuluju, teeeda, to byl Petrik kus chlapa!!!, jsem rada, ze uz je to za tebou a ze jsi ve finale v poradku a relativne pozitivne hodnotis porod🙂
Tesime se i na tebe v Dvojmaminkach... (ja uz nestiham ani ty 😝 )

maruska39
28. kvě 2010

Misi gratuluji!!!! Super porod já je vám snad budu i závidět 😎 😉 Všechny tu rodíte div ne doma jaká to je rychlost 😅

ia.
28. kvě 2010

misi gratulaceeeeee 😵
tééééda takový porod, to je sen každé ženské 😀

krista
28. kvě 2010

@misicka85 obrovská gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 porod špičkovej, to je paráda, až na ty komplikace po tom, no hlavně že už je ti fajn! A malý má fakt super míry, se tam dopejkalo pořád až se takhle vykrmil 😀

@maruska39 koukám už 33tt ještě drž holka 😵

krtecek
28. kvě 2010

Misicko, moc moc gratulujeme 😵

Hlasim, ze uz jsem taky registrovana na dvojmaminach, ale jeste jsem nemela cas tam neco napsat 😀

devila
29. kvě 2010

Misicko - mooooc gratuluji, ten porod byl teda úžasný a jak písou holky - sen každé maminky takový porod 😀 Tak hodně štěstí a zdraví vám věem 🙂

maruska39
29. kvě 2010

@krista držím co to jde ještě 2 týdny a jsem víc než s domčou,malého jsem rodila 34+2 😉
a myslím si,že to dám bříško mám menší sice tvrdne,ale po magnesku je to dobrý 😵

garfieldmail1
29. kvě 2010

misicko, gratuluji k super rychlému a opravdu vysněnému porodu a ať jste všichni zdraví!!! 😵 😵 😵
Koukám na věkový rozdíl tvých dětí... to je dobře, že tě porod moc nevyčerpal... 😅 😉

krista
29. kvě 2010

@maruska39 tak to je paráda, každý týden k dobru, opatruj se 😵