V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

mahulena
3. led 2010

ju, koukam a takova super noviny!, a takovej fofr!!!
Plechajdo, moc gratuluju. To je krasna prace 😵 Jsem moc rada🙂
At se vam moc dari a tesim se na vas

panterka
3. led 2010

omlouvám se za vstup 😉 tady máte taky Anežku 😵 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😵

krista
3. led 2010

Hezoučká, uřvaňoučká 😵 😵 😵 to musí být 😀

kacici
3. led 2010

Plaechajdo - gratulace nejvetsi 😵 😵 😵 😵 😵 ,mala je nadherna a teda takovy drobecek 😀 ,podle odhadu vahy v tom 30.tydnu jsem tipovala vetsiho macika 😉
Jinak ja mela tehu skvrny u Terezky v tehu,zacalo me to nekdy od 16.tydne a zmizelo kdyz bylo Terezce 9.mesicu 😅 ,ted v druhem tehu nic a jsem tomu fakt rada,byla jsem pekny pihoun - nastesti to vypadalo jako pihy,ale nebylo to moc pekne,ja jsem hrozne bleda 😒

mahulena
3. led 2010

...koukala jsem na Anezku, prijde mi podobna na Plechajdu, uvidime, porad se to meni 😉
Je to krasna akoratni slecna. Ty jo, to je az nepredstavitelny..., vcera tu s nami Plechy keca a dneska uz ma po po porodu. Uz jsem asi zapomnela, jaky to je 😉

mahulena
3. led 2010

Marusko, cerveny fleky jsem taky nemela. Myslis, ze jsou to treba popraskany zilky?
Mela jsem jen hodne pih ve vystrihu a na zadech, ale to mam ted taky. Na obliceji nic.
No, ted mam tu pipinu bolavou, nateklou 😝 , ono je asi pokazdy neco. Ja si rikam, hlavne aby mi neporupalo bricho, zbytek tak nejak preziju...

nicole_11
3. led 2010

Ahoj holky...tak se hlásím po menší odmlce, byli jsme na víkend na chalupě a super jsme si to užili a vůbec se mi nechtělo domů a koukám, že už plechajda porodila...TAK VELKÁ GRATULACE 😵 a vy jste se taky pěkně rozepsaly, to nemám šanci dočíst 🙂
Já mám leden pěkně naplněnej, takže sem nebudu stíhat ani pořádně chodit, máme se stěhovat, pak škola, zkoušky, napsat seminárky ☹ už ted v noci kvůli tomu nemůžu spát, protože nevím jak to zvládnu 😒
No nic musím zase valit nebo mi syn zdemoluje byt 😀

samsa
3. led 2010

Ahoj holky,
tak koukám, že Plechajda už má Anežku u sebe. Tak veliká gratulace, krásná holčička a porod teda rychlovka 😵
Jinak skvrny naštěstí nemám, ani břicho zatím nepopraskalo, zato mám taky nateklou tu pipku jako Mahulena a bolí to jako čert.
Holky, dneska mi je pěkně blbě, chce se mi zvracet a mám fakt hnusné tvrdnutí břicha, tak jsem si pro sichr sbalila částečně tašku do porodnice. Doufám teda, že aspoň ty 3 týdny ještě vydržím 😝

devila
3. led 2010

Anežká je nádherná slečna!!!Hodně štěstí!!! 🙂

maruska39
3. led 2010

Ahojky,
holky tak já vůbec nevím co ty skvrny jako jsou,mahu žilky popraskané asi ne,ono to je nejvíc po ránu jak vstanu do té 12h a pak se to dá celkem úspěšně schovat pod make-up,ale při lepším bádání to vidět jde 😝
asi spíše nějaké pigmentové skvrny 😝 No a Kacici jsi mě nepotěšila až do 9m dítěte 😅 fakt jo 😅 si asi zaplatím plastiku 😀
a pipku nateklou asi nemám se na ni nekoukám 😀 néé já myslím,že není nateklá,ale co není může být 😅
samso vydrž 35 tt už je krásné,ale raději doklepat 😉

samsa
3. led 2010

Maruško, ty jsi myslím psala, že jsou ty skvrny červené, že? Hnědé by byly ty pigmentové, to by mělo po porodu zmizet, ale červené bych spíš tipla na nějaký exém nebo alergii. Nesvědí to?

maruska39
3. led 2010

aha no ano jsou červené 😅
nesvědí to,já se každé ráno leknu jak si jdu čistit zuby a tam na mě kouká ta hrůza 😅 Tak si zakryju asi zrcadlo páč to malé musí mít ze mě šoky 😅 zkusím změnit kosmetiku jestli mi třeba nezačala nějaká vadit třeba 🤐

koukala jsem na Anežku je to krásná slečna a teda přijde mi hrozně velká 😉

kacka79
3. led 2010

Ahojky, člověk se sem jeden den nepodívá a toto!!!! Plechajda obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anežka má krásné míry, takové akorát miminko a ten čas je teda super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

snezenka123
3. led 2010

ahojk!
mooooc veliká gratulace plechajdě,Anežka je mooooc krásná 😵 a mla teda super rychlý porod,no uvidíme,jak nám ho popíše 🙂
maruško,chtěla jsem se tě zeptat,jak dlouho jsi byla s malým v nemocnici,kdy tě pustili,když se narodil-mě totiž hrozí od 27tt předčasný porod,tak mám pořád strach 😔 vím,že každé miminko je individuální...
samso,mě to bolestivé tvrdnutí taky nahání strach 😕 v úterý jdu do poradny a na utz tak jsem zvědavá,co mi řeknou,moc bych si přála vydržet ještě aspon ty 3 týdny....
jinak zítra konečně začneme dávat spinkat malou do pokojíčku,no mám z toho docela strach ☹ jak si tam zvykne,máme tam i postel,takže tam s ní přinejhorším bude někdo spát...

samsa
3. led 2010

Sněženko, neboj, to dáme 😉 , my nakonec ještě budeme přenášet, uvidíš....Mně už je líp, ale teda dneska to stálo za to. Já jdu do poradny ve čtvrtek. Nejhorší je, že ležet nemůžu, nemá mi kdo pomoct, manža odjíždí na služebku do zahraničí ve středu. A Neli mi dává slušný záhul. Ale jsem celkem klidná a věřím, že ty 3-4 týdny ještě v celku vydržím. Snad je mimi chytré a ví, kdy se má vykulit 🙂

mobina
3. led 2010

Plechajdě moc moc gratuluju k Anežce a k mega rychlýmu porodu 😵 Tiše závidím 😅 😀

garfieldmail1
3. led 2010

Plechajdo, no teda 20 minut!!! To bych asi rodila v autě 😅
Moc gratuluji a přeji zdravíčko oběma a ať je Anežka hodňoučká!!! 😉 Předpověď holčičky se přecejen vyplnila 😵
Je to super, člověk je z toho tak dojatý 🙂

Snezenko, samso, žádné předbíhání, pěkně do fronty!!! 😀 😉 Teď je na řadě ren 😉

Příští týden je plný kontrol, tak doufám, že to všem dopadne OK!!! 🙂

kacka79
3. led 2010

Jasně, jak píše garfield, pěkně po po řadě... a nepředbíhat!!!!! Snezenka a samsa - to platí i pro Vás 😀 😀 No já klidně někoho ještě pustím před sebe... začínám se bát porodu..auauau

zdenkaradek
3. led 2010

Plechajda, moc a moc gratululuji k Anežce 😅 😅 😅 . Ať vám dělá jen samou radost a Matýsek taky. Hlavně vám všem přeji hodně moc zdraví a tobě rychlou rekonvalescenci po porodu.

To nám ten leden hezky začal, teď se tady bude rodit o stošest 😉 , to je paráda 😅 . Těhulky mějte se a užívejte si ještě bříška (i když už vás značně omezují), než se nadáte tak budete mít uzlíčky u sebe.

samsa
3. led 2010

Holky a to já se taky ještě rodit nechystám. I když ty posly mě docela štvou 😠 Teď je na řadě Ren, pak Garfi a pak já, Sněženka a Kačka. Snad jsem na nikoho nezapomněla. Kačko, já se taky bojíííím 😝 😀

garfieldmail1
3. led 2010

jj, zdenko, uteče to, proto je z toho člověk takový nervózní (když má teda čas nad tím přemýšlet 😠 ) 😅
A co tvoje děti, Matyáškovi už je dobře a jak se daří Šimonkovi?

garfieldmail1
3. led 2010

Holky, nebojte se 😉 Hlavně, ať z toho my i miminka vyjdem zdraví!!!!!!!!!

Hlavně bych pak uvítala to nové téma, kde už budou dvojnásobné maminky. Ty totiž nemají tolik času, člověk to tady fakt někdy skoro nestíhá dočítat 😀 a času bude ještě míň..... 😅

devila
4. led 2010

Dobré ráno holky,
Garfi máš pravdu - někdy se to tady tak rozjede, že když tady člověk nekoukně x-krát za den, tak nestíhá 😀. Jakou jste měly holky noc? U nás docela dobrý opět. Dokonce Sofinka usnula už v půl deváté. Koupili jsme ten Sab Simplex a řekla bych, že to docela pomáhá. Teda občas siještě chvíli popláče, ale už je to lepší.

maruska39
4. led 2010

Ahojky holky,
sneženko,nic se neboj ty Josífka donosíš 😉 Už jsi 35 tt což máš týden kdy já jsem rodila (34+2) takže neboj každý den dopředu ti přinejhorším jak opravdu porodíš dříve zkrátí pobyt v nemocnici. My jsme tam byli 16 dní (nic moc v půlce července 😖 ) 7 dní byl malý na JIpce to byl beze mě a já bez něj,nejhorší týden mého života bylo to fakt strašný,ležela jsem na šestinedělí a koukala se na prázdnou postýlku,byla jsem tam s ostatními maminky,které měli děti u sebe,kojili je,přebalovali a já se na ně koukala,nejhorší období mého života a těžko bude někdy ještě horší ... no a potom malého pustili z JIpky a šel na intermediální kde jsem už ležela a s ním a tam jsme byli 8 dní je to místo šestinedělí kde se ta maminka má naučit starat o miminko,kojit atd. tak samo jako klasické šestinedělí. Bvli bychom tam možná i kratší dobu,ale malý měl silnou žloutenku tak jsme pořád svítili a vystavovali sluníčku atd. než mu ten bilirubin klesl 😉 Jak říkám ty to dotáhneš do konce je fajn,že ti to řekli,že je možnost že porodíš dřív tím pádem jsi hlídaná,mě to nikdo neřekl a proto jsem porodila,vsadím se že tu pěkně zůstaneš až do termínu tak jako ostatní holky 😉

ren82
4. led 2010

Ahojky holky,
tuto noc jsem se moc nevyspala ☹ Včera odpo jsem si dala kafčo a do půlnoci hleděla do stropu 🙄
Odpoledne jsu kooonečně k holičce. už jsem fakt jak Mařena 😕
zatím se cítím pořád dobře. Zítra mě čeká další KO, tak snad bude v pohodě. Včera mi psala manželka od bratránka, která dělá v porodnici, že mi zas zajistí spešl místečko v porodnici. Ona pracovala na šestinedělí jak se narodil Filípek a hodně mi pomohla. Teď je sice na novorozenecké JIPce, ale slíbila, že když budu rodit a ona bude v práci tak za mnou přijde. Tak to je super. 🙂

devila
4. led 2010

Ahojky holky,
tak unás jsme po obědě, holky spinkají a my s manžou relaxujeme 🙂 Dneska mám ještě lítání, tak se za chvíli musím jít zkrášlit. Musím do práce s rodným listem malé a pro potvrzení o dani pro manžela a pak máme kyčle. Doufám, že dr. řekne, že nemusíme dělat široké balení a já si ušetřím praní a žehlení plenek. U Sabinky jsem to dělala raději dva měsíce, i když nebylo podle dr. třeba, ale teď bych to neděla, kdyby to nebylo nutné. Už přece jenom není tolik času jak při jednom.

Holky, to je dneska ale kosa co? u nás bylo ráno -17. Teď je -5.

Garfi - už jsem se asi ptala, ale zapomněla jsem. Kde budeš v Ově rodit?

krista
4. led 2010

Ahojky holky,
koukám, že tu jedete, ráda bych vás dočetla, ale nějak neni čas 😔 doufám, že se máte všechny fajn, já jsem dneska volala na tu kineziologii, už to prostě dál nejde, ráno vstala, byla hodná, tak jsem si říkala, že včera byla extrémní jen kvůli té rýmě, ale po chvilce začlo zase její vztekání a všechno dělala naschvál jen proto abych se já zlobila a pak už jen řvala až doteď kdy se uřvala v posteli, chtěla jsem tam pro ni jít, ale najednou je ticho. Tak jsem právě zasedla a všechno obvolávala, volala jsem ke třema, vypadá to že pojedeme spíš mimo město, první co mi to vzala byla tak strašně příjemná, že jsem úplně ztratila chuť volat dál, hrozná protiva, to by mě zajímalo jak ta "vyřeší" moje problémy 🙄 a teď váhám mezi ženskou u nás ve městě za 600,- a mezi chlapem kousek od města (autem za pár minut) za 400,-. Vidím to ale na toho chlapa, protože říkal že to dělá o víkendech a to mi moc vyhovuje hlavně kvůli manželovi, nebudou žádný hoňky a vyplácaná dovolená.

Jen jsem se musela vypovídat, tak se nezlobte, já tu naší Kristý prostě nezvládám, bohužel ☹

Mějte se hezky zatím, pááá

devila
4. led 2010

kristy - držím pěsti, aby vám to pomohlo. Snad se pak malá uklidní. Opravdu tě moc obdivuju, jak to zvládáš s nervama. Já ž bych byla úplně s nervama v koncích.Jsi dobrá.

kacici
4. led 2010

Krista - ani nevis jak te chapu 😔 ,ja se nekdy nemuzu dokcat te psychologicke poradny,fakt jsem zvedava co nam Dr. rekne. Moc drzim pesticky,asi bych sla do toho chlapa,je to i o vikendech,muzes tam v klidu s manzelem.Ja vim,ze poprve byla kamoska sama a pak s holcickou,ze na poprve chtela videt pani jen ji a i pres ni dokazala holkam docela pomoct,rekla bych ze je ted Ani uplne jina,fakt hodna a spinka lip.Zkusim z kamaradky dostat vic informaci,ted jsme je dlouho nevidela,nejdriv jsme byly nemocne my,ted zase ony.
Jo a dneska na zpivankach byla tak hodna,jenze ja celou dobu stazena,kdy prijde scena 😅 😒 ,nejaky vztek a nebo hysterie. Asi jsme uz podezirava,ale my se vazne bojime ted kamkoliv jit,protoze netusime co nam tam Terezka predvede.Ted je hodna,vcera byla desne ziva,ale nastesti ne nejaka uvztekana,kez by ji to vydrzelo,to je snad moje nejvetsi prani pro tenhle rok - manza praci,Terezka zlepseni v chovani a hl. to zdravi,to je nejdulezitejsi 🙂

kacka79
4. led 2010

Krista - ty máš asi fakt svatozář... no musí to být hrozně na budku ☹ Ale snad to nebude takhle donekonečna... to přece musí jednou skončit

No i když u nás dneska taky veselo...ráno jsme byli na hudebce a pak v dětském koutku, no Fíla tam strkal do dětí a házel hračkama - to normálně vůbec nedělá, to ruply mi nervy, dostal na zadek a šli jsme domů 😖 No maminky na mě koukaly jako na magora... no neudělám nic 😅 prostě jsem nějak nezvládla situaci