V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

misicka85
27. bře 2010

MAHU - kolik měříš přes bříško??? Já jsem se schválně měřila tak mám 88cm...

nicole_1
28. bře 2010

Jee holky tak to moře vám závidím...já už nebyla u moře 2 sezony a letos zase nic a to jsem byla zvyklá jezdit každý rok ☹ loni v létě jsme měli v plánu jet do Chorvatska ale Tedík těsně před dovolenou dostal angínu a bral ATB, takže jsme nikam nejeli, ale pak jsme na pár dní jeli aspon do Adršpach, kde jsem nikdy nebyla a taky jsme si to užili 🙂 tak doufám že příští rok nám to moře vyjde a taky máme v plánu svatbu....řekla jsem že se nechci vdávat ani jako těhotná ani jako kojící, tak snad příští rok to bude 😉

nicole_1
28. bře 2010

mišičko, tak jsem se taky změřila kolik mám přes břicho a je to 91cm...teeda a 14kg nahoře 😒
už bych fakt chtěla aby tu byl květen, už i ten sex mě přestává bavit a to je co u mě říct ☹ a dneska v noci dítě bylo 2 hod. vzhůru, takže jsem k.o. a nějaká depka mě přepadla 😔

misicka85
28. bře 2010

NICOLE - tak sex to je pro mě naprosto neznámé slovo skoro od začátku těhu.Vůbec mě to nebaví 😖 Snad po poordu se to zlepší 😀

dexonka
28. bře 2010

ahoj holky muzu se k vam pridat?? divam se ze je tady vetsina uz pokrocilych tehulek...

krtecek
28. bře 2010

My letos more taky neplanujeme. Mozna pristi rok. Letos pojedeme jen na 14 do cr a pak asi nekam na par dni tady v Uk.

Tak jsem se byla taky schvalne zmerit a oproti vam jsem teda slon, protoze pres pupik mam 102cm 😀 a 12kg nahore.....

Misicko, se sexem u me napodobne 😀 Jeste, ze mam chapaveho manzu 😀

mahulena
28. bře 2010

ahoj kocky,
Nicole, Misi, my nemame doma metr, takze nemuzu zmerit a v poradne mi pupek nemerej.
Kazdopadne pupik mam jinej, ja nevim, jestli vetsi, ale proste takovej jako dopredu, nejdriv jde bricho, pak ja, takze mi prijde, ze je vizualne vetsi..., nebo nevim, no, zase pristi tyden vyfotim, ale kazdej se docela lekne, jak poposkocilo a ze je fakt veliky..., nejak si me jeste pred mesicem pamatujou, ze tam nebylo nic a najednou.........no comment.
Jinak ja te prave skoro Misi nepoznala, kdyz jsem koukala na fotky s Adus, tak jsi mi prisla takova hubenna a najednou takovy prsiska!🙂, to ti vyrostlo v tehotenstvi?
A mas to super s tim hlidanim, manzela mam v praci, takze by takhle fakt nemohl, nehlede na to, ze takhle pozde vecer uz bych ani Dr nezastihla, poradny ma jen dopol.
Letadla bych se nebala, naopak bych Vam to moc prala!, ja taky nebyla veky.

Vitam Dexonku.

misicka85
28. bře 2010

DEXONKA - taky tě vítám,máš pěkný termín porodu, jestli prcek vyleze o den později tak to bude přesně na moje 25.narozeniny 😉 Takže si necháváte překvapení?Jéé já bych to asi nevydržela, takže to obdivuju..já jsem zas říkala že si to říct nechám ale nikomu to nepovím,no a jenom jsem vylezla z ordinace tak jsem všem rozesílala sms že to bude kluk, no prostě slepičí prdelka no... 😝 😀 😀 😀

MAHU - ty prsa, no před těhu s Aduš 75D,po porodu 75E a teď mám 75F asi 😝 😝 😝 tak to nechci vidět po porodu,to asi půjdu koupit rovnou stany nebo nevím 😝 Takové fajné B,C by mi bohatě stačily 😀 😀

mahulena
28. bře 2010

Misi, ty jo, takovy prsiska, ja padnu, to musi byt namaha to nosit.
Vam vsem merej mmch pupika obvod v poradne?
Jinak tech 88 a 91 cm mi prijde nejak malo?!? 😲

maruska39
28. bře 2010

Ahoj holky,
tak jdu na vás zase kouknout a teda zírám,ale to co máte přes pupík teď v pokročilém těhu mám už dávno za sebou 😅 Mahu schválně kolik máš ty? no já mám ve 24 tt 93 cm a to jako fakt nekecám,však u Domínka jsem došla do 34 tt a rodila jsem se 120cm ... no budu zase jako slonice co už 😉
Fotku jsem dala ve 24 tt do alba.
Mahu koukám,že řešíš císaře jestli celková nebo lokální,tak já se přiznám že bych šla asi do celkové když už císař tak ať o tom nevím to bych se taky bála těch hafo doktorů a tak.
JInak já mám pokaždé když jdu k DR. hlídání a to většinou manžu nebo tchýni,vím totiž měsíc dopředu na které datum mám kontrolu a to si MM vezme na ten den volno,teď mě ale trápí zuby chodím k zubaři do 14 dní a to mám za to,že jsem takový srab a k zubaři fakt jen v krajní nouzi teď si to vyžírám a fakt trpím,no dobře mi tak mám chodit pravidelně.
Taky děti už mají hotový pokojíček,teď je na řadě přesunout Domču do postele z postýlky,ale nějak se mi do toho nechce,on je strašně špatně přizpůsobivý a nerad si zvyká na nové tak se toho bojím,pak bude boj dudel ten se stal jeho nejlepším kámošem takže to mě taky čeká a až bude hodně teplo tak ten květen tak začneme chodit i bez plenky venku a uvidíme,když to doma jde tak přece musí i venku.
a koukám jak vám týdny naskakují a za chvíli se rodí,co? 😉 mějte se pěkně papa

maruska39
28. bře 2010

Mahu tak já koukla na tvoje bříško a mám depky takové pidi bříšenko ty jo to je krása,takové teda fakt nemám a ráda bych teda menší jako ty 😉

mahulena
28. bře 2010

Maru, ty jsi prdla. Je to o tom, ze zrovna bylo mimino nevybouleny. Vsak to vsechny znate, kdyz se hejbou a melou a vyboulej, tak je bricho az do stropu...
Jinak brisko mas moc krasny, kulatoucky a fakt je to teda uz macek 😵
Ja vim taky vzdycky termin poradny i vic klidne nez mesic dopredu, ale manzel si nemuze brat dovcu, vzdyt by mu nic nezbylo...ne?, chce pak byt s nami aspon tyden po porodu doma a aspon tyden v lete a tyden na Vanoce..., 20 dni dovci neni moc...
Do poradny je to ok, na monitory to bude s hlidanim horsi..., to ji nebudu moct brat s sebou, a ty zacnou uz pristi tyden, kurna prace.

Jinak my postel mame uz 2 tydny, ale J v ni nechce spat a tak ani nejak nezkousime.

misicka85
29. bře 2010

Dobré ránko!!!

MAHU - mi pupíka v poradně neměřili nikdy. měřím si ho sama doma 😀 U Adélky už si nepamatuju kolik jsme měla když jsem šla rodit,ale myslím že 94cm nebo tak nějak...

Manža s náma chce být taky ten týden až příjdem z porodky.Tak jsem zvědavá jak to klapne. U Aduš nám to vyšlo tak parádně blbě, měli celozávodní dovolenou 24.12.-1.1. a já rodila 23.12.takže to mě stihl akorát zavézt o porodnice, a domů nás pouštěli až toho 1.1. takže s náma doma nebyl vůbec,jen ten den kdy nás pustili a druhý den už normálně musel do práce 😒 Tak snad to teď výjde líp..Docela bych to ocenila, protože se 2 dětma to bude asi větší záhul než s 1.

MARUŠKO - náhodou máš krásný bříško!!!

nicole_1
29. bře 2010

Tak tu dovolenou taky řešíme, musí ji nahlásit dopředu, ale jak mám vědět kdy budu rodit, tak uvidím jak bude pokračovat moje těhu a můj tlak a čípek, a pak podle toho se zařídíme...moje mamka naštěstí už nechodí do práce, takže by byla s námi a muž by si vzal dovolenou třeba začátkem června...no uvidíme...když se narodil Tedík tak zrovna nastoupil do nové práce, tak si nemohl vzít dovolenou, tak byla u nás tchýně

jinak vaše děti už spávají v normální posteli? a jakou máte klasickou velkou anebo nějakou dětskou postel? já to budu řešit až na vánoce, on stejně hodně cestuje v postýlce, takže by padal na zem...

misicka85
29. bře 2010

Adélka spí zatím ještě v postýlce. Do velké postele ji budem dávat až bude Petíkovi malý košík a budeme ho muset přesunout do postýlky, tak Aduš půjde do postele. Máme klasickou 80x200cm. Akorát pouvažuju že by se dokoupila nějaká zábrana kdyby náhodou třeba spadla. Takže počítám že tak v srpnu-září, no uvidíme....

majatob
29. bře 2010

ahojte 🙂 my jsme Tobiika presouvali do postele v lete a uplne super, sice parkrat sletel (a to tam jsou zabrany), ale ted v ni spinka uplne nadherne, uz si ho nejak nedovedu predstavit v miminkovske postylce 😵 mame tuhle:http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S69847510

mahulena
29. bře 2010

Maji, a jak jste to udelali? Justynka ve velky posteli nechce spat, asi ji prijde moooc velka a je tam jak kapka v mori, takova ztracena, ani tam neni videt🙂, no, musime to trenovat, my to zkusili, nechtela tam spat, tak sla zpatky do postylky a od ty doby nezkousime a rikame, ze tam nechce byt. Takze si za to vlastne muzem sami🙂

Misi, poprosila jsem kamosku, jestli donese metr, nevi, zda ho ma, tak se ze srandy zmerim. Ale urcite mam vic nez 88 nebo 91 cm, to si fakt myslim...
Nebo jste mely vychozi stav 60cm???

Jinak u nas presne, Pavel chce byt doma s nami po porodu, abychom se zabehli jako rodina..., takze ted dovcu nejde plytvat a vyuzivat.

paajinka
29. bře 2010

Ahoj holky, tady se koukám měří ve velkém.. 🙂
já jen vím, že jsem v 1. těhu neměla nad 100, ale kolik to bylo fakt nevím..
mahu a výchozí stav 60cm? - tak to jsem neměla asi ani před 1. těhu... já snad najdu metr a změřím kolik mám těď v 13tt a to vy máte o mnoho týdnů víc 😝

maji, hezká postýlka, docela o ní začínám přemýšlet 🙂

nicole_1
29. bře 2010

maji..taky jsem přemýšlela nad touto postelí ale ve světlém provedení, ale ještě uvidíme jak vyřešíme pokojíček...do vánoc času dost...mimi zatzím bude spávat v kolíbce a Tedík v postýlce

majatob
29. bře 2010

mahu, ja ani nevim, byl ju s nama vybrat, pak ju "pomahal" sestavit, povlict a tak a pak si do ni slavnostne lehl 😀 ale stejne se za chvilku zase nastehoval k nam 😀 no tak jsme to zkouseli, uspavali jsme ho tak, ze jsme v ni s nim lezeli dokud nezabral, kdyz si zvykl, tak jsme sedeli vedle a drzeli se za ruce a tak postupne... 🙂 ale zase my uz jsme v loznici nemeli malou postylku asi pul roku, protoze akorat zavazela 😀

mahulena
29. bře 2010

Maja, asi nemame zatim tu trpelivost, ale az prijde mimino, tak budeme muset, jeste mame par dni cas. Zkusime zase po Velikonocich a uz fakt natvrdo.
Tak metr nemam, takze zmerim prd:(, docela skoda, mohla bejt sranda

paajinka
29. bře 2010

mahu a máš pravítko a provázek? já když nemůžu najít metr, tak vezmu cokoliv měřitelného (ručník, provázek ) a "obtočím" to kolem sebe, pak to naměřím na pravítku... Já ještě nenašla odvahu se změřit, stačí, že mám nahoře 4 kg 😝 😝 😝

majatob
30. bře 2010

dobre ranko 🙂 ja kdyz jsem rodila, tak poprvy jsem mela 106cm a ted 110 😀 😀 😀

maruska39
30. bře 2010

Ahojky,už píšu dneska podruhé,poprvé se mi probudil Domi tak jsem to nedopsala tak snad teď budu mít úspěch.
Ty cm v pase,tak já začínala na asi 65cm při druhém těhu a už teď mám 93 cm,je to fakt tím jak jsem byla štíhlá tak se mi tam mimi nemá kam vlézt tak se prostě celá roztahuji a roste pupek a Natálka tam má pohodlíčko 😉
Dneska jsem měla další návštěvu zubaře,fuj to zase bylo,ale nakonec jsem si vyškemrala injekci,trhala mi nervy a čistila kanálek a to se fakt nedalo,jen začala vrtat a já čůrala bolestí jak píchla tak super mohla dělat co chtěla a nic jsem necítila 😵 Další návštěvu mám i s Domínkem tak to fak netuším jak on otevře pusu,doktorů se bojí.
A co jsem vám chtěla říct,tak dneska jsem to zkusila a dala zábranu na postel že tam malý bude spinkat,no nestačila jsem zírat,dopoledne jsem mu tam předělala vše z postýlky jako mantineli a peřinky a on jak měl jít spinkat dostal mlíčko do ruky a vždy s tím mlíčkem šel k postýlce a já ho zvedla a šel spinkat no a dneska teda šel rovnou k té velké posteli,vypil mlíčko a hajal 2h 20 minut úplně suprově 😵 Mám radost tak přesun nebyl vůbec složitý,večer už automaticky půjde tam a postýlka poputuje do ložnice pro Natálku 😎
Mahu tak to zkuste ono to půjde já se fakt bála,Domi je nepřizpůsobivý a jakákoli změna ho hrozně rozhodí,ale toto vyšlo!
Tak papa těhulky držte se 🙂

nicole_1
30. bře 2010

Tak to je super Maruško....no u Tedíka to s tou postelí bude horší a stejně to nemá cenu řešit, když nevíme jestli se budemne stěhovat nebo ne...a taky Tedík občas v postýlce protestuje než usne, takže by mi z ní zdrhal...

jinak by mě zajímalo jestli vaše děti taky ted víc zlobí, Tedík každého mlátí, hází věcmi, snažíme se mu vysvětlit, že to nemůže dělat, ale zatím marně, občas dostane i přes ruku, ale zkouší to pořád dokola, a někdy je to o nervy, ale člověk nesmí povolit...

majatob
30. bře 2010

marusko, super, ze to slo tak hezky 😵
nicol, Tobik to dela taky a taky na neho nic nezabira...asi se budeme muset obrnit trpelivosti a vydrzet dokud je to neprejde... 😝

paajinka
30. bře 2010

Maru, to je Domča fakt šikulka... Já se taky nejvíc bojím, že Adu bude z té "velké" postele odcházet.. Večer usne v pohodě, spíš v noci když se vzbudí... 😒

mahulena
31. bře 2010

ahoj zensky, tak se hlasim z kontroly, 12.4. jdu na prvni monitor a uz se domluvi konkretni termin cisare.
Maeu, my se nebojime dat J do postele, uz jsme to zkouseli, ale nezareagovala tak jako vas Dominik a my asi nejsme vytrvali a nic nas zatim nepali, takze znova nezkousime, ale budem muset, ale jeste se nam asi nechce...
Bricho musim nejak zmerit..., furt jsem se k tomu nedostala.

krtecek
31. bře 2010

Maru, gratulace k presunu do velke postylky 🙂 Dominik to zvladl opravdu bravurne 🙂 Anicka uz ma velkou postel dlouho, usne tam docela v pohode, nepada, ale problem je, ze se pokazde po pulnoci probudi a uz ji tam proste neuspime, takze pak uz spi s nama. Nemam ted vubec nervy a silu ji tam treba hodinu znovu uspavat......

Nicol, jj i u nas se ted zlobi nejak vic. Anicka brani bud svoje nebo moje veci pred ostatnimi detmi a dokonce je ted zacala i strkat a to tak, ze vetsinou az spadnou na zem (jsou mladsi). Dam pres ruku, musi se omluvit a dat pusu, ale za chvili to udela znovu.....

Jee, tak Mahu uz bude vedet za chvili, kdy bude rodit.......

Ja jsem byla taky vcera na kontrole. Tlak ok, srdicko ok, hlavicka furt dole, mereni pres bricho v norme, jen se ji nezdala moc. Tak jsem musela dat jeste jeden vzorek a poslalo se to na rozbor. No snad zadnou infekci mit nebudu....Dalsi kontrola 13.4.

snezenka123
1. dub 2010

Ahojky holky,
po hooodně dlouhé době se konečně hlásím,nějak nestíhám 😅

A jak se máte,těhulky?

A co dvojmaminky? Kde že je ta diskuze,ráda bych tam zašla?

Kristo,koukám malému už bylo půl roku!Teda to není možný jak to letí!!!! 🙂
Mějte se krásně posílám pohlazení jak dětičkám tak bříškům!