V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

samsa
15. únor 2010

Kačko, právě jsem chtěla napsat, že cítím, jak ze mě něco teče, tak jsem šla na záchod a vypadl ze mě snad 5 cm kus něčeho a za tím brutální chlístanec krve, udělalo se mi z toho pěkně zle, tak nevím, jestli nejít k mudr. Menší kusy krve ze mě taky padají, jsou skoro černé, fuj, to jsem u nelinky neměla. Začínám z toho být na nervy, nechci na revizi. Ale když píšeš, že to z tebe jde taky, možná je to normální...

maruska39
15. únor 2010

Ahojky,
no to je vážně škoda,že to tu tak upadá ... ale je tu hodně už dvojmaminek tak není moc času což chápu.
Devil teda tvůj elán při dvou dětech ti jen závidím já se úplně stydím jak to čtu co vše zvládneš že tu mám nepořádek,já si tak připadám pořád uklízím a pořád je co 🤐
Dneska nám přijde návštěva tak budeme mít s Domínkem společnost,poslendí dny jsme pořád sami MM maká a mě to už leze krkem vážně mě ty hormony ničí jsem podrážděná asi jako ty Mahu a lítostivá jsem a vůbec to ta zima prostě to špatně snáším ☹ Taky už mám velké bříško tak začíná překážet,ale je to ještě dobrý bude hůř 😀 a už mi teče mlezivo 😝
hodím vám tu fotku bříška tak zatím páčko

maruska39
15. únor 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

a tady pro srovnání bříško ve stejném tt s Domínkem 😉

misicka85
15. únor 2010

Ahoj holky.

Tak my měli super víkend.
V sobotu jsme šli celá rodina na bowling a obě, mamča,taťka a strejda měli svátek takže taková menší oslava. Bylo super, první jsem hrát nechtěla ale ostatní mě přemluvili a nakonec jsem je všechny porazila,dobře jim tak 😀 Obídek byl výborný,jsme si pošmákli.
No a včera jsem byla s Adélkou zase plavat a bylo parádně,akorát jsem pak odpoledne už totálně k.o., usnula jsem po 19h,jen co jsme uložila Aduš 😝
Dneska jsem uvařila svíčkovou a poklidila, jinak vegetím 🙂

Koukám že jste řešily prdíky, tak s tím já zkušenost nemám,měla jsem sice preventivně koupelné Sab simplex kapky ale ani jsem je neotevřela. Jíst jsem mohla co jsem chtěla a na Adélku to žádný vliv nemělo. Moje první jídlo po příchodu z porodnice byla dušená kapusta 😀 Petr dostal za úkol něco uvařit ať nemusím vařit já no a nenapadlo ho nic lepšího 😀 😀

krtecek
15. únor 2010

Ahoj holky, zdravim po vikendu 🙂

Mufi, tak viewing baracku nakonec nic moc. Pokoje nahore docela dobry, ale dole to stalo za prd. Obyvak a kuchyn zvlast (chtela bych dohromady) a vsechno bylo takovy nejaky mensi nez fotkach.....A taky zahrada byla asi tak tretinova nez nase a jeste tam mel pristup soused pres do sve garaze......no snad do roka najdem neco, co se nam bude libit 🙂 Hlavne teda ty fotky na netu pekne zkreslujou a chce to videt vsechno na zivo.....

MM mel naladu v sobotu makat na zahrade, tak jsme spolu vyhrabali zbytek listi a delali dalsi mensi prace a konecne mam pocit, ze je to vsechno pripravene na jaro. Jen to jaro prijit 🙂

No a v nedeli vzal manza Anu dopoledne ven, abych mela klid dodelat dort a jeste nejaky uklid a pak odpoledne prisla jeho rodina oslavit Anicky 2. narozeniny. Nakonec to dopadlo lip, nez jsem predpokladala. No a vecer jsme si sli dat cela rodinka valentynskou veceri u nas vedle v hospode 🙂

Samso, a nechces si radeji zavolat doktorce a poptat se jen pro jistotu?

Devil, ty jsi fakt sikulka 😉 Ja tu taky furt uklizim a stejne mam pocit, ze to neni videt. Vetsi uklid z gruntu jsem delala jeste pred vanocema, ale rada bych dodelala kuchyn a jeste musim Anicky pokojicek a probrat veci na mimco a vyprat a pripravit do skrini.....jo ty hracky jsem vlastne taky chtela vyprat.....Az se vratime z Cr, tak jde Anicka na dve odpoledne v tydnu do skolky, tak to musim zvladnout v tomto case, protoze jinak teda nezvladam.....

plechajda
15. únor 2010

Ahoj holky 🙂)

nakukuju zas po delsi dobe 🙂

Samso heled ze me tyhle obr hnusny kusy az cerny padaly taky, hlavne teda v porodnici a pak i doma...krvacela jsem prakticky mesic, ted jsem cca tyden konecne bez vlozky....me rikali v porodnici ze ty kusy padat muzou, nemelo by jich byt nejak moc a nesmi te u toho bolet bricho, jinak by to melo byt ok 😉

plechajda
15. únor 2010

jinak u nas nic moc noveho, Matysek je na segru porad hodnej zatim 🙂 az na to kradeni dudliku, ale vcera poprve ji ho chtel nacpat do pusinky tak uz s tim mozna taky prestane 🙂 😀

mahulena
15. únor 2010

ahoj zensky,
Marus, teda to uz je poradnej tehotenskej pupik a prijde mi ted kulatejsi a mozna tedy vetsi nez pri Dominikovi? Kazdopadne stale u me plati tip na kluka🙂, kdy jdes na velky UTZ? a jak dopadly triply, predpokladam, ze vse OK? a jak jde Dominikovi jedno spani?
U nas to stale praktikujem tak 50:50, dokonce mozna casteji 2 spani.
Holky, s tema ocistkama, to zni priserne, az se mi udelalo zle..., ale chapu, ze to tak musite popsat..., to bych se az taky bala, hlavne ty barvy???
Dneska jsem mela dobrej den, tak jsem rada, minulej tejden stal za prd - debilni nalady, podrazdenost, netrpelivost vuci Justynce, ktera je v obdobi vzdoru 😝 🙄 , kurna, jak dlouho to trva??? a hlavne bolava pipina a varixy, ktery mi zacaly i na druhym stehne uz.
Ted to vypada, ze leky zabraly (tuk tuk), jsem rada za kazdy den, tj. neboli to, i kdyz mam mezi nohama stale Himalaje z krecaku 😝 , tak je mi hned lip i psychicky, nejak jsem propadala beznadeji. Snad to vydrzi co nejdyl bez bolesti, jinak se neda ani chodit a zit...

Jdu varit, tak pa

maruska39
15. únor 2010

Mahu jj je větší a tvar je jiný,ale to se může ještě změnit 😉 Tak uvidíme jestli tvůj tip vyjde 🙂 Já mám úplně ten samý tip.
No výsledek z triplů nevím ale asi v pořádku protože kdyby ne tak by volali a nikdo nevolal takže asi dobrý 😉 A jedno spaní tak teď se to pokazilo,Domi má rýmu a jak má rýmu tak nemůže v noci spát a budí se brzo ráno s plným nosem nebo nevím čím se prostě budí,ale je vzhůru před 5h ráno a to je na prd to nevydrží ani náhodou do 10h takže jsem zase přistoupila na dvoje spaní už druhý den to máme tak,že v 7h jde spát do 9h a ve 12h a spí do 14:45,beru to tak že je oslabený nachlazením a potřebuje více spánku zatím to teda nehrotím a počkám jak bude až sleze rýma a bude zase fit 🙂
Mahu ty tvoje varixy pane jo to zní strašně je mi tě fakt líto ☹ a období vzdoru tak u nás vrcholí pokaždé při nějaké bolesti jako jsou právě zuby jinak je zlatý,tak nevím jak dlouho to může trvat?

mufinka1
15. únor 2010

Krti, doslo uz Anicce prani k narozeninam? posilali jsme ho v sobotu rano tak doufam, ze teda nejpozdeji zitra rano prijde. Dej ji za nas zitra velkou narozeninovou pusu, nechce se mi verit, ze uz tem nasim holkam budou dva, pamatujes, kdyz jste tady u nas byli, jake to byly male mimina a ted toddleri :0)

ozvu se vecer na skypu xx

samsa
15. únor 2010

Ahoj holky, jdu se za váma vybrečet. jak jsem psala o těch očistkách, tak odpoledne už to ze mě dost lilo. Kusy sražené krve a lila ze mě krev. Šla jsem na gyndu, dostala jsem injekci na vypuzení z zbytků, co mám v děloze. A mám čekat, jestli se to vyprázdní a přestane krvácet, ale nemám s tím moc počítat, takže mě asi čeká revize dělohy. Jsem z toho na prášky. Krvácím furt, takže to asi nezabralo a do porodky se nemůžu dovolat. Když jsem byla na revizi po potratu, tak jsem musela v nemocnici zůstat přes noc. Jenže když kojím...zkouším odstříkávat, ale prostě mi to nejde, odstříkám 20 ml a konec. Tak vůbec nevím, co bude, zítra asi budu muset jet do porodky, ale co s malou? manža asi bude muset koupit nutrilon nebo uvažuju, že podepíšu reverz a půjdu za 2 hoďky domů. Holky, já se tak bojím, furt tu brečím. Jednak se bojím té revize, taky toho, že malá jak dostane UM, tak už nebude chtít moje, prostě tu jen sedím a bulím. Já vím, že jsou horší věci na světě, než revize dělohy, ale strašně to na mě dolehlo, fakt ty hormony v šestinedělí jsou svině.

pazhitka
15. únor 2010

Samso- to je hruza! budu na tebe moc myslet, sakra, blba deloha! Ja myslim, ze kojeni urcite zachovate, mozna by bylo dobre, kdyby ji to manza nedaval z lahve, ale ze strikacky, aby si neodvykla od prsa? strasne moc drzim palce a at to mate brzy za sebou!

kacka79
16. únor 2010

Samsi, no to bych asi měla jít teda na gyndu taky, i když mě se to poslední 2 dny celkem zlepšilo 😲 No to s tim UM je dost pravděpodobný, taky bych radši dávala odstříkaný, ale když to nejde tak to nejde ☹

Jinak s těma hormonama je to mazec, ze začátku v pohoděě, ale teď jsem taky nějak "rozložená" 😖 chudák manžel, ten celkem dostává 😔 No snad to přejde brzy...

samsa
16. únor 2010

Holky, jste hodné. Přes noc to krvácení celkem ustalo, ale i tak si myslím, že mě ta revize nemine. protože jediné, co ze mě vypadlo byly asi dva 5 cm kusy, ale ty ze mě padají i tak. Je to hnus. Ale už jsem psychicky ok. Hlavně jsem si to domluvila tak, že pokud nebudu lít, tak zítra dojdu na ultrazvuk a pokud to tam bude pořád, tak ve čtvrtek by mi na poliklinice udělali ambulantní revizi, ráno bych tam došla na 7 a v 10 snad budu doma. Takže potřebuju odstříkat 2 dávky, což snad po těch 20 ml dám, potřebuju cca 200 ml. Jednu malá dostane, jak budu tam a druhou až budu doma, protože po té narkóze se musí prsa odstříkat.
Kači, pokud nebudeš nějak hodně krvácet, tak myslím, že je to ok. Ze mě včera ta krev šla proudem. Já měla teda problémy po porodu, nechtěla odejít placenta a tím pádem se mi v děloze nahromadila krev, pak mi ji vymačkávali, ale prostě to tam asi zůstalo. No, co nadělám, revize se bojím, ale jsou horší věci, hlavně, a´t jsou děti zdravé.

kacka79
16. únor 2010

Samsi mě se po prvním porodu neodloučila placenta vůbec, takže mi dělali revizi hned v porodce... no to jsem pak skoro očistky neměla, proto mě to teď asi překvapuje... 😅 co ze mě jde za sra..y

pazhitka
16. únor 2010

Samso, tak to uz zni mnohem lip! jsi statecna holka🙂

jinak hormony se mnou taky mlati o106, je to sila... jsem si myslela, ze to bude ted po druhem porodu lepsi nez po tom prvnim a houby...

Mahu- uff, jesteze se ty varixy zklidnily, to je taky sila!

krtecek
17. únor 2010

Samso, jak ti to nakonec dopadlo?

mirax
17. únor 2010

samso...tak to je teda smůla! no, mně se to moc nezdálo, ty velké černé kusy...
Revize jako ambulantní výkon mi zní taky nejlépe, když už by se to takhle zkomplikovalo 😒

JInak holky, mám velkou radost!
Dávám Bětušce 2 dny probiotické kapky a dnešní noc už byla úplně bez kroucení, pěkně si prděla do zavinovačky 😀 a chrupala od 6 do 7 do rána, ani při kojení se mi nebudila!
Takže bych byla i vyspaná, kdyby Tobík od tří od rána nezvracel ☹ ..má kašela rýmu a ty hleny ho dáví..teď mi chudák malej usnul u pohádky v křesle už v deset dopoledne a spí..Bětuš taky spí...mám chvíli klidu..zaslouženéého 🙂

očistky mi už pomalu končí, myslím, že zy týden už skoro nebudou...je to hnus ale...pravda pravda...

pazhitka
17. únor 2010

ahojky vsem a jen ve zkratce slibovany popis porodu-
takze ve ctvrtek jsem byla v poradne a udajne nic nenasvedcovalo, ze by se mohlo neco dit,jak jsem tu psala. V patek asi v deset vecer jsem si sla normalne lehnout a cist si a v tom jsem uslysela zname lupnuti- jsem si rikala, ze to mi urcite praskla plodovka a jen jsem se pohla, uz to ze me lilo,a to docela fest. Tak jsem stala ve vane, manzel dobaloval tasku a cekali jsme na svagra, ktery mel hlidat Tobika. Neco po dvanacte jsme dorazili do porodnice (k Milosrdnym bratrim), to mi jen velice mirne tvrdlo bricho. Prijem (zase nekonecne papirovani- fakt to nekdo zvlada i mezi kontrakcema?), monitor, vysetreni a dvojite konstatovani od dr. i por. as., ze porod je v nedohlednu, hlavicka nahore. Udajne to vidi na vyvolani, bud v sobotu nebo v nedeli rano, manzela mam poslat domu. Polil me studeny pot, protoze vyvolavany byl muj prvni porod (ktery zacal presne stejne v patek v noci rupnutim plodovky) a uz jsem to nechtela zazit!
Dali me na stejny pokoj jako minule (to jsou ty zivotni nahody) a doporucili, at se vyspim, to byly asi dve rano. To uz se kontrakce zesilovaly, ale zadna krize, lezela jsem pri nich na posteli a prodychavala a dalo se to. Asi od peti do sesti jsem byla napojena na monitoru, ktery teda skoro zadna kontrakce neukazoval (potvora), i kdyz tou dobou zacaly silit. V sest se menily smeny,ta co odchazela, mi opet sladkym hlasem sdelila, ze se nic nepohlo, hlavicka ani nejde nahmatat a porod vubec nezacal, coz me teda absolutne nepotesilo, protoze to zacinalo bolet.
Nastesti v sest prisla porodni asistentka andel, nahnala me do sprchy a to byla asi stezejni cast- asi hodinu a neco jsem si tam hopsala, poustela si horkou vodu na bricho a citila, jak mimco sestupuje- ale voda to nadherne tlumila a nebylo to nic hrozneho! Ta voda mi opravdu strasne moc pomohla, bylo to super! Neco pred pul osmou dorazil manzel a ja sla za sprchy zpet na pokoj, to uz byly kotrakce fest, ale furt se to dalo snest! Vysetril me dr., ktery me povzbudil, ze se to krasne rozebehlo, jsem asi na 4 prsty a bude to rychle. To jsem potrebovala slyset. Asi nejhorsi cast nasledovala, neb me opet dali na monitor a ja jsem si nemohla ulevit zmenou polohy- ale to uz netrvalo tak moc dlouho a zacalo se mi chtit tlacit- klistyr jsme nestihli /bohuzel/ a tlacila jsem asi petkrat, asistentka se me zeptala, jestli chci nastrih, souhlasila jsem, neb mimi bylo velke- a za chvili uz bylo venku. Placenta byla venku hned a nasledovala asi pul hodina siti, au au.
Tak to zas tak strucne nebylo🙂 Opravdu se to dalo, i ty nejhorsi bolesti se daly snest a vlastne trvaly jen asi dve hodky, mozna ani to ne. Navic jsem tak nejak citila (narozdil od minula), ze je to v mych rukou, pekne prodychavala a nepanikarila🙂
Preji vsem, aby vam vase porody vysly dle vasich predstav!

snezenka123
17. únor 2010

Ahojky holky,
samso,to mě moc mrzí,že máš takové komplikace,snad to bude ok a nebudeš muset na tu revizi a i kdyby tak snad ti to udělají mabulatně aby jsi byla brzo doma.

Mirax,nám u malé npomáhalo skoro nic-třešnové pecky,gel pupík na břicho,sab simplex,ani rektární rourka,která byla až jako poslední řešení 😢 trvalo jí to do 4 měsíců-naštěstí brečela jen podvečery a v noci spinkala...
malý zatím prdíkuje(tuk tuk tuk)ale i tak si občas pobrečí,když mu to nejde,snad to nebude horší,kluci prý na to trpívají více.
Taky občas piju feniklový čaj,a jsme rozhodnutá,že kdyby měl malý koliku,tak taky koupím probiotické kapky. zatím dávám sab simplex a musí říct,že po nich prdí krásně,takže pokud mu budou zabírat zůstaneme u nich.

Včera jsme byli u dr. a malý už má 4 kg! Přibral za 14 dní 840g!Takže doktor říkal,že přibral až moc,ale co.Je lepší že prospívá,ne? Než aby strádal...

Mě je taky občas malé líto,když jsem třeba unavená,nebo když malý začne brečet a malé jak ted rostou zuby(jako houby po dešti 😒 )a začne plakat ve stejné chvíli jako malý že se chce pochovat(naštěstí to je málokdy)tak mi je pak taky do breku,že bych se nejraději rozpůlila,ale nejde to...
Jinak žárlení u nás zatím neproběhlo,malá Pepíčka pusinkuje,hladí,houpe ho když je v autosedačce 🙂 a když brečí v postýlce a já třeba hnedka k němu nemůžu tak příjde k němu a něco mu tou svojí hatmatilkou povídá 🙂

mirax
18. únor 2010

snezenka...myslím, že ty probio kapky zabírají 🙂 , noc byla opět lepší, ale Tobík je příšerně nachlazený, teď i já a v noci docela chropětla i Bětule ☹ , pro kojence je ucpaný nos mazec..přes den s emi zdála dobrá,tak snad to bude dnes v noci lepší.

pazhitko...porod podruhé už je fakt něcojiného, člověk ví do čeho jde a taknějak se i orientuje, ve které fázi se nachází,
Ten můj druhý byl neskutečně v pohodě 🙂

Ráno, den před termínem jsem šla do poradny. Dr. mě vyšetřila, řekla, že bez jakýchkoliv bolestí jsem již na 5 cm! 😅 ...provedla mi Hamiltona..v sedm večer začaly kontrakce...ano..příjem jsem zvládla v kontrakcích po třech minutách 😀 ..stále jsem,kroutila se jak had...sestřička jen říkala: "Vás to ale bere..kontrahujete o 106" 😝 Také bez přípravy..v osm na sál, v osm sedet pustili vodu, ve 20 53 se Bětulka narodila, nástřih tentokrát nebyl potřeba (3310g,51cm) 🙂
Po porodu jsem byla fakt fit...hnedle bych šla rovnou domů 🙂

majdula
19. únor 2010

Ahoj holky, jdu k vam pro radu.

Mam presne pulrocniho prcka a radi bysme co nejdriv zkusili druhe miminko, ale... Porad plne kojim, resp. minuly tyden jsme zacali s mrkvi, ale rekla bych, ze mlika paradoxne jeste vic pribylo 🙂 Malej je fakt jen na mlicku + ted ta mrkev, zadne UM, zadna kase, nic... A rada bych ho kojila jeste treba do roku. Jenze nevim, jak s tim jde dohromady to otehotneni 😅 Zas odstavovat ho nechci, kojim moc rada a myslim ze on si taky nestezuje.

Vcera jsem byla u gyndr. a rikal, ze sice vidi nejake malicke folikulky, ale ze to nic neznamena, ze ta pravdepodobnost poceti je pri kojeni dost mala. MS uz mam od 5 mesicu, ted jsem mela po 29 dnech druhou, dokonce bych i rekla, ze ovulace byla taky 🙂

Takze, da se otehotnet i kdyz kojim? Komu z vas se to povedlo? A mohla bych pak kojit aj jako tehotna?

mirax
19. únor 2010

majdulo: pokud máš Ms tak samozřejmě otěhotnět můžeš!
Těhotná jako kojit můžeš, pokud nebudeš mít rizikové těhotenství!

Já kojila podobně jako ty, Ms nepřišla..., ale otěhotněla jsem, když bylo malému 8 měsíců! Takže zřejmě hned z první ovulace ( v té době jsemkojil ajiž málo..asi2x denně). Bohužel toto těhu nedopadlo...

pazhitka
19. únor 2010

majdulo- ja jsem otehotnela, kdyz bylo malemu 11 mesicu a kojila jsem o106, byl to prsni zavislak.MS jsem vubec nemela,takze jsme se strefili hned napoprve🙂 a pak jsem kojila cca do osmeho mesice tehu, kdy jsem prestala... hodne stesti!

mirax
19. únor 2010

pazhitka..teda ty jsi kojila opravdu dlouho!
Já si to teda vůbec neumím představit kojit v těhu..docela to musel být pro tebe záběr 🙂 (tělo vyrábí miminko a ještě částečně živí druhéhopotomka!)..klobouk dolů 🙂

pazhitka
19. únor 2010

Mirax- asi bych kojila Tobika doted, kdyby mi to okoli nerozmluvilo- jakoze pry v poslednim trimestru, kdyz se koji, tak telo produkuje oxytocin, a vyvolava to predcasny porod... tak jsem vymekkla... ale nebylo to tak strasne, proste jsem na to byla zvykla 🙂

nicole_11
19. únor 2010

Ahoj holky, tak se hlásím po menší odmlce, ted jak MM přišel o tu brigádu, tak je s námi více doma, dělá jen 15dní v měsíci, tak si to užíváme a pořád někam chodíme, takže vůbec nemám čas na net, ale v březnu asi zase začne víc chodit do práce....

Jinak já kojila taky v těhu, asi jen 3m, protože mě to pak začlo vadit, měla jsem nějaký citlivý bradavky a bolelo mě to při kojení, ale kojila jsem 15m, tak myslím že je dostatečné...mně můj Dr. říkal, že se kojení nedoporučuje na začátku těhu, že by to mohlo vyvolat potrat, ale znám spoustu holek co kojily až do porodu bezproblému, ale je fakt že znám i ty co potratily, ted jde o to jestli by se to stalo i kdyby nekojily, no všeobecně se říká, že tělo se dává dohromady z těhu a z porodu rok, proto by se ten rok mělo počkat s dalším těhu, u nás to vyšlo skoro na den,ale neplánovaně 🙂

nicole_11
19. únor 2010

holky...mám dotaz, když budu v porodnici, tak má MM nárok na to aby byl doma se starším dítětem aniž by si musel brát dovolenou a je to placený nebo neplacený volno? a taky by si chtěl vzít dovolenou když se vrátím z porodnice, jenomže ji musí nahlásit dopředu, takže nevíme jak to udělat, protože nemůžu vědět, kdy budu přesně rodit, že...Tedík se narodíl o 11dní dříve a jak to uděláte vy nebo jste udělaly?

krtecek
21. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Taky se hlasim po delsi dobe....

My jsme mely docela hekticky ctvrtek a patek. Ve ctvrtek jsem sla na krev (v patek mi pichali AntiD - jsem Rh-) a tak jsem sla i rovnou na kontrolu k midwife. Tady se pak od 28tt meri velikost briska od konce hrudni kosti kosti ke stydke. A byla jsem pod lajnou, takze okamzite objednat na dalsi scan na druhy den, jestli je vsechno v poradku. A v patek jsme sli rano na ten 4D scan a mame potvrzenou druhou HOLCICKU 😀 Ale byla nejak spatne natocena, ani prochazka nepomohla, tak jsme preobjednany na 10.3. Pak jsme rychle jelli zpatky do nemocnice na scan a vsechno je v poradku. Mala odpovida tydnum a ma 1,1kg. Pak jsme jely s Ani na oslavu narozenin a pak jeste k doktorovi, aby m dal potvrzeni, ze jsem schopna letu do Cr. No reknu vam, ze jsem byla uplne vyrizena.....

Na dnesek nam tu zase napadl snih, tak to vypada, ze vytahneme koupene a jeste nepouzite boby a pujdem se nekam projit 🙂

No a zitra odletame na 14dni do Cr. Uz se tesim na neterinku Elisku a na rodice a na kamarady.....

Majdulo, ja jsem taky kojila a do toho jsem otehotnela. Teda MS jsem mela samo taky 🙂 A nakonec jsem kojila az do 20tt tehotenstvi (jen pred spanim).

Nicol, to se na jednu stranu mas, ze mate tatku tak casto doma...taky bych obcas chtela 🙂 Jinak s tvym dotazem ti asi moc nepomuzu.....