V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

andu
18. črc 2010

Jééé, Maruš, tak doufám, že z toho vyleze Nelinkaaaa! 😉 😉 A 18.7. je super datum 😉 Mám stejně narozeného kamaráda a je moc hodný 😉

@krista : Vše nej Lukymu k 10měsíčninám 😉

katuska85
18. črc 2010

maru myslim na tebe 😎

niikkyy
18. črc 2010

Ahojky holky,

jen Vám sem jdu říct,že MAruška to má za sebou:

NATÁLKA SZOTKOVÁ SE NARODILA 18.7.2010 V 13,11HOD...45CM 3100g 😉

niikkyy
18. črc 2010

Jůů a zdravím Kristu 🙂

katuska85
18. črc 2010

nikkyy děkujem za info.Celej den průběžně nakukuju,myslela jsem si že už asi 🙂)
Tak Maru moc a moc gratuluju k princezničce Natálce,hlavně zdravíčko vám oboum,ať vás brzy pustí a těšim se na fotky 😉

niikkyy
18. črc 2010

fotky mám,ale na facebooku 🙂 ale zkusím je dát sem 🙂

niikkyy
18. črc 2010
niikkyy
18. črc 2010

já bych vám info dala dřív,ale nevěděla jsem,že chodila sem 🙂 já na koně už nelezu...házela jsem to do července a pak mi psala že i sem 🙂

mahulena
18. črc 2010

juuuu, Marusce moc gratuluju!!!, prijde mi, ze je ji Natalka desne podobna🙂

niikkyy
18. črc 2010

taky v ní chvílema vidím Marušku...ale je ještě oteklá atd.uvidíme až budou fotečky z domova 🙂 Její manža má ještě nějaké mi poslat,tak Vám je sem hodím...
Možná bude mít na jeden den v porodce PC tak se zkusí napojit 🙂

krtecek
18. črc 2010

Ahoj holky, tak po dlouheeeee dobe zase nakukuju a koukam, ze Maruska to uz ma za sebou 🙂 Marusko, moc gratulujeme 🙂 Doufam, ze porod pohodicka a Natalka je nadherna 🙂 Tesime se na zazitky 🙂

niikkyy
18. črc 2010

Porod moc lehkej neměla,nastaly komplikace...Ale naštěstí jsou OK 🙂) díky bohu...
Ale celkem to měla rychlé...oproti Domčovi 🙂 V 7 byli v porodce a v 13,11 byla venku 🙂 Však ona sama povypráví 😉

niikkyy
18. črc 2010

Holky jak jako zvládáte dva prcky tak brzo po sobě??My chcem teda druhý taky a začnem po létě,ale nedovedu si představit,co to pak bude za čoro moro 😀 😀 kort s naším ďáblem doma 😅

niikkyy
18. črc 2010
andu
18. črc 2010

@niikkyy : děkujem moc za zprávy! 🙂
Maruško, gratulujeme mooooc k Natálce! Jaké komplikace?! ☹ No ještě, že jste to s malinkou zvládly a teď už snad bude vše bez problémů! 😉

niikkyy
18. črc 2010

měla hypertenzi dělohy...ale zvládli to..já to měla taky a neni o co stát ☹

mahulena
18. črc 2010

Marus vypada total kaput, chudinka:(, snad uz bude jen a jen lip.
Kdyz vidim manzela, tak myslim, ze je Natalka vic po nem🙂

kackadu
18. črc 2010

Maruško MOC gratulujeme!!!!!!

No jak vidím, tak se všechny chytáme toho prvního porodu. Tak není se čemu divit, člověk aspoň trochu ví do čeho jde....
Kež by to šlo objednat, aby to bylo aspon trochu stejný.
Já měla porod krásnej, Hlavní co se přeju, ať se to rozběhne samo a nikdo mi nic nevyvolává!!!!!!!

kackadu
18. črc 2010

Jo jinak mě se Filda narodiol taky po bouřce 😀

wolfi
19. črc 2010

Ahooooj,
teda člověk tu chviluk neni a tady se rodilo!!! 😵
Marusko, moooooc gratuluju k Natálce!!! 😵

Ktrečku, ahoj, ty bláho Mia už má 2 měsíce.. to je strašný jak to letí!! 🙂

kaaatinka
19. črc 2010

Ahoj holky, jsme nově registrovaní na doporučení kamarádky a čekáme druhý přírůstek po 6 letech...takže vlastně druhého jedináčka dalo by se říct 😉 🙂

niikkyy
19. črc 2010

Ahojky holky...
mám nové fotečky Natálky 🙂 Tak je tady máte 🙂
Malá se prej krásně přisává,mlíčko ale ještě neni.od 5,30 spí a nejde vzbudit na jídlo 🙂 To bude spavec..za to v noci se prej střídala v pláči s miminkem od Marušky spolubydlící,takže Maru spala asi 2 hodiny

krista
19. črc 2010

Jůůůů ono se to povedloooo 😲 😀 😵 gratulace k Natálce!!!!! 😵

Děkujeme za přání 😀

@niikkyy taky zdravím, vídám tě na FB 😀 😉

krista
19. črc 2010

To je bobánek, je úžasná 😵

niikkyy
19. črc 2010

@krista ty jsi taky na FB????já tě nevídám 😅 nebo nevím pod jakým jménem jsi

krista
19. črc 2010

@niikkyy jméno psát nebudu 😅 požádám tě o přátelství 😀 ale podle fotky nepoznáš? 😉 😀 😝

krista
19. črc 2010

Teď koukám že měla jen 45cm, to je slaďoušek prťavej 😅 😀 😵

niikkyy
19. črc 2010

@krista hiih už tě tam mám 😀 jj malinečká

samsa
19. črc 2010

Jé, já tu nebyla 100 let a Maruška už má mimi. Gratulace k Natálce 😵 Je nádherná 😵 😵 😵

paajinka
20. črc 2010

Maruško, také gratulujeme - Natálka je nádherná 😉