V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

krista
2. led 2010

Ale nééé určitě nééé a zatím je to takový že by se u toho dalo i spát jo?

plechajda
2. led 2010

no tak ted treba uz pres 20min nic...no spat se u toho neda, ale predtim jsem si lehla a prestalo to, tak ted treab taky 🙂

krista
2. led 2010

To je zvláštní, to já moc neznám si lehnout aby to přestalo u porodu ani u poslů tak to ti neporadím, ale 20min. rozdíl to je asi ještě dost od finiše, ovšem nikde není psáno, že to pak nenabere rychlý spád 🙂

plechajda
2. led 2010

vsak jo a proto rikam se nic 🙂) Tentokrat jsem nejak v klidu, s tim druhym uz to clovek tak neresi...aaaauu 😅

mariap
2. led 2010

Pekný večer holky, tak u nás je to zase klasika. Pred hodinou začal šialený hysterický rev, nosenie, húpanie nepomáhalo. Naštartovala som počítač a šumíme 🙂. Pri tom vytuhla. Ja začínam mať pocit, že jej asi strašne ubližujem, to neni možné, aby takto decko revalo pre nič za nič. A to neni plač, to je neznesiteľný jekot. Domov sa vraciame zajtra dopoledne, dúfam, že sa to zlepší. To mám stejnak za to, že som sa tešila až sa narodí. Teraz by som ju občas strčila aspoň na chvílku spať do brucha ☹.
Plechajdo, už si dala tu teplú vaňu? Úplne mám zimomriavky.
Kristy, díky za tip na prášky, asi ich vyskúšam. Zaberalo niečo na Vašu malú, keď mala hysteráky ako miminko?

kacici
2. led 2010

Krista to me mrzi,me to asi nenapadlo,ze jsem to sem nenapsala,nebo napsala,ale ne sem asi jen k nam do diskuze srpnatek 😅 Brala jsem to od 8.mesice,protoze ta flora se miminkum aspon uz osidli jeste v brisku u maminky a pak nejsou az takove potize.teda ja to brala na popud kamosky,ktera mela jinou tehu kamosku co to tak udelala a nemela pak jediny problem. ja vystrasena jak to zase bude s nami,jsme to udelala jako ona. Brala jsem hlavne ty probioticke kapky,espumisan az dyl.
Plechajdo - moc,moc drzime pesticky - tusim ze zitra uz bdues mit Anezku u sebe a 3.1. je taky moc krasne datum 😵
Mariap - to me mrzi,ze jsi tak unavena ☹ .Ja mela zrovna minuly tyden docela depku a to je Naty fakt hodna.
Tedctu knizku Jak mluvit aby nas deti poslouchaly jak naslouchat,aby nam deti duverovaly a docela dobry,snad nam nejake rady vyjdou
Holky spi od 18.30 obe,ale Terezka dnes cely den nespala,tak proto 😀 Ja mam za sebou horkou vanu,na to jsme se tesila celou zimu a teprve dnes jsem si uzila svoji prvni varici vanu 😀Vzdycky jsem se moc tesila a bud jsem byla tehotna pres zimu 😀 a ted zase kojici,ale na noc jsem ji dala obe prsa a i UM a tak ta vana bodla 😵

samsa
2. led 2010

Ahoj holky, teda je to pěkná fuška vás dočíst. A vítám nové těhulky, to je super, jak se to tu rozrůstá.
Koukám, že Plechajda už asi rodí, páááni, to je napínavé. Tak přeju, ať je to rychlé.
Mariap, to je děs, ale takové řevy byly i u nás, takže se mám na co těšit, on to člověk zapomene, že dítě řvalo celý den 😝. Já snad skončím na psychině, jestli se to bude opakovat.
Jdu uspávat, pak ještě juknu.

kacici
2. led 2010

Samso - ja si rikala to same,nastesti je Naty sice piskal,ale vriska takovou radosti,nerve.Terka kdyz mela tyhle hysteraky jako mimo nepomohlo nic,ale fakt nic 😔 Nosili jsme ji,houpali,ale vlastne jo - fen zabral vzdycky 😀

krista
2. led 2010

Mariap na naší malou nezabralo nic, představ si, že teď má taky zrovna parádní hysterák, vzbudila se po hodině spaní a prostě vříská jako magor s prominutím, jinak už to nejde říct 😔 pomáhalo nám když byla malá akorát to fénování, ale bylo to vyčerpávající a hrozně ráda měla v pozdějším věku klokanku, ale záda teda trpěly 😔

Kacici teda to je fakt škoda že jsem to nevěděla, to by bylo to nejmenší co jsem mohla udělat, tak příště 😅 nééé dělám si legraci, příště nebude, ale poradím to kdyžtak někomu dalšímu! 🙂

maruska39
2. led 2010

Kristo tak to jsem neslyšela ještě o těch talbetkách,ale jak popisuješ tu krabici obrovskou a v ní na dně 30 tabletek tak to přesě znám taky,dávám malému laktobacilky to jsou taky probiotika a jsou jak na imunitu tak na střevní mikrofloru prostě celkově na obranyschopnost a aby střeva pracovala jak má no a to je stejná krabice obrovská stojí už nevím kolik asi okolo 150kč a na dně je 30 tobolek 🤐 no tak přesně vím o čem píšeš s tou krabici 😝
a kacici přesně toto co jsi tu napsala jak ses zásobila v těhu probiotiky,aby ses vyhla kolice tak přesně toto udělám 😅 tak v červnu si přijdu pro radu co do sebe všechno cpát 😀
plechajdo teda já to taky vidím na 3.1 třetího je mooooooc krásné datum,já jsem taky třetího 😀
kristo vztah se sestrou starší tak jako nevím jednu dobu jsme se málem vraždili a teď jsme kamarádky bych řekla,ale ve styku moc nejsem,ale jo vztah je dobrý respektujeme se navzájem 😉 my máme ještě jednu sestru a to o 7 let mladší 😅
plechajdo s tím pindíkem jsi mě pobavila,ale já věřím jak ti na UTZ řekli,že holčička že tam prostě je 😉
omlouvám se píšu na přeskáčku protože píšu co mi běží hlavou a na co si zrovna vzpomenu 😀

mahulena
2. led 2010

Plechajdo, prala bych ti moc rychlej porod, ale muj tip je fakt az 4.1., hlavne abys mohla pekne jist (dopol jsi psala, ze je ti po tom blbe) 😀 a moc te to nebolelo a mohlo by to datum vyjit, co?
Plechy, a jaky ti dali procento, ze to bude holcicka? Nam u Justynka 80%, ale pak v Praze prosvitili vnitrni organy a videli jsme pochvu, tak uz nebylo pochyb 😉 , drzim palce na Anezku.

No, letim se natahnout k TV, ta moje natekla pipina totiz nevydrzi ani moc dlouho sedet..., holky, co jste psaly, ze to znate a mate taky, a myslite, ze je fakt normalni, ze mam pravou pulku pipiny 3x vetsi nez levou? A ta zila vypada fakt vrazedne..., nemuze to prasknout? 😲 😖
Ja to prave vubec predtim nezazila, tak jsem se uplne lekla, co to tam dole mam za monstum 😝 😀

Tak dobrou a myslim na Plechajdu i vas ostatni - klidnou noc 😵

krista
2. led 2010

Maru no vidíš to jsou taky Lactobacily, to tam píšou 🙂 😝 neni to ono? 😅
Já to normálně nemůžu nikde na netu najít abych hodila odkaz 😕 třetího je pěkný datum, i když nikdo třetího nejsme, my jsme březňáci, já, Kristý i manžel a tam je taky trojka a 4. jsme se poznali i vzali, takže tam by se mi to taky líbilo 😀

mariap
2. led 2010

Holky, ešte som sa chcela spýtať, Anička má na jazyku biely mliečny povlak a v ňom ale ešte aj miestami do tmavomodra. Neviete, čo to može byť?

krista
2. led 2010

Mariap napadá mě jen moučnivka - soor, co myslíš, neni to ono?

maruska39
2. led 2010

Kristo jj je to ono 😀 šla jsem se na to podívat a je to tam napsané to divné slovo co jsi napsala ty 😀 já to znám jen pod těmi laktobacilky 😎
Manžel je taky březen a to 22,tak doufá že to druhé dítě bude určo 22 jak vychází termín,Domi měl být taky 22,ale srpen tak doufá že to teď vyjde 🙂

plechajda
2. led 2010

holky budte v klidu ja porodim tak leda v cervenci 😉 Jak chodim tak to boli jak prase po 10min a kdyz si sednu tak nic....no ze ja musim mit neco specialniho vzdycky 😠

jinak procenta na pohlavi nam nikdo nedaval...jednou dr rekla "plod zenskeho pohlavi" a bylo vymalovano 🙂

tchyne uz dorazila, stejne mela dorazit zitra tak jsme ji spacifikovali o pul dne driv, takze uz se muze dit cokoliv 😉 vzhledem k dnesnimu budicku po 5 si jdu dat sprsku a jdu si fakt lehnout, bud se to rozjede nebo ne...hazim na to bobek 😎 😉

ren82
2. led 2010

Teda plechajdo, ty náš ale napínáš 🙂 Ať se to rozjede co nejdříve 🙂

krista
2. led 2010

Plechajdo to je fakt zvláštní, já to znám jenom naopak 😅 tak se aspoň vyspíš jestli to přejde a pak se vzbudíš a za hoďku bude "vymalováno" jako Devila 😀 - s nadhledem 😀

Maru no vidíš to 😅 já teda čučela taková pixla, tam by se vešlo těch prášků nejmíň 1000 😝 tak držím palečky ať 22. vyjde, já chtěla druhýho prcka 8. jako je Kristý, no to nevyšlo tak je 18.9. a 18.10. má svátek 😅 šmudlik, takhle po sobě 😅 asi nám fakt nepoděkuje, když to má skoro všechno v jednom 🙂

plechajda
2. led 2010

to je fakt, devil spala jeste na sale 😀

garfieldmail1
2. led 2010

plechajdo, tak to se snad aspoň vyspíš 😉 Hele, mně je jasné o co Anežce jde, nechce narozky blízko Silvestra, švagrová je 31.12. a vždycky se ty její narozeniny tak trošku odbudou, tak Anežka to chce mít pěkně zvlášť 😉 Na váhu mimi jsem teda ale zvědavá 😕

To je fakt zajímavé, co píše kacici o té prevenci už v těhu, asi se na to dr ve středu zeptám, ale u mne už je asi pozdě 😒

holky, to ale musí být fakt někdy zoufalství, když mimi hodinu ne-li dýl řve a nic nepomáhá. Tohle jsme u Lukyho nepoznali, stačilo, když plakal třeba 15 minut vkuse a já už jsem šílela 😒 Ale to bylo možná i tím, že jsem na to u něj nebyla zvyklá....

Jo, kacici, ty děti ti spí teda neuvěřitelně, jen tak dál!!!!! 😵

devila
2. led 2010

Ahoj holky,
tak to jak jste se rozjely je teda super, ale dočítát dnes vážně nestíhám, tak se omlouvám. Jen koukám z posledních příspěvků, že mě drbete 😀 😀 😀. No já myslím, že na to mé spaní na sále po tom oblbováku si budou pamatovat i dr. a PA 😀 Holky, ale to byla fakt paráda, vzbudit se a zjistit, že už jsem hodně otevřená a pak to už šlo šup šup. 😀 😀 😀
Plechaj - nech si dát taky ten oblbovák v kapačce od bolesti a třeba si taky zdřímneš 😀 😀

Máte z toho asi docela srandu co? 😀 To moje rodina i já taky 😀 Komu se poštěstí prospat půl porodu 😀

kacka79
2. led 2010

Ahojky,
no holky vy teda dneska jedete... já tu měla kamaráda, protože mi úplně kolabuje počítač.. no musí ještě vydržet, nový rozhodně teď není v plánu 😝

Plechajda, no podle mě to zítra nebo ještě v noci vypukne 😎

Mahul no s tou pipkou, to mám teda taky, přijde mi, že teď teda míň... no nebo už jsem si na to zvykla 😀 😀 Stydim se i před manžou, vypadá to fakt nevábně 😅 No prý to ale přejde, tak nevim 😖

petrusam
3. led 2010

PLECHAJDA ->TAK HURA, ANEZKA JE VENKU, 50 CM A 3,380 G, DNES V 1:53 HOD. OD PRIJEZDU DO PORODNICE JSME TO SFOUKLI ZA 20 MINUT 😀

maruska39
3. led 2010

jéééééé tak já jdu po ránu pozdravit a tady je miminko,no téééda tak nakonec se opravdu rodilo 😵 😵
GRATULUJI STRAŠNĚ MOC A MOC!!!! Nádherné míry!!! Jste holky šikovné 😵 😵

Jsem po ránu chtěla hlavně přijít s dotazem,ale dneska tu je velká sláva tak jak mi nikdo neodpoví tak to chápu 😵 😵 Se chci zeptat jestli jste měla některá skvrny na obličeji v těhotenství? no já mám červené fleky či skvrny na líčkách a vypadá to nechutně!!! Tak jako jestli to zmizí nebo to budu mít po celé těhu,je to hnusný červený flek,mám ho na obou stranách a je to hnusné 😝 😝

Tak ještě jednou moc gratuluji teda to musel být krásný rychlý porod,můžu jenom závidět se pak optám jak se to dělá rodit tak rychle 😵 😵

maruska39
3. led 2010

a teď jsem si to četla znovu a čtu za 20 minut!!!!!!!!!! no tak to mi nehrozí 😅

ren82
3. led 2010

Dobré ráno 🙂
Plechajdě móóóóc gratulujeme k Anežce 😵 😵 Téééda, 20 minut - závidím, ale v dobrém 😵 Tak a teď jsem přebrala štafetu já, že? Doufám, že mě žádná nepředběhne 😅

Maruško, já žádné fleky neměla, takže neporadím.

krista
3. led 2010

Ahojky,
no tak to je paráda, taky gratulujeme Plechajdě, v 22h píše že jde spát a v 1:53 má Anežku, jak to holky děláte? 😀 😀 😀 super ty jo!!! 😵 😵 😵

misicka85
3. led 2010

Plechajdě obrovskááááá gratulace k Anežce!!! Teeda a 20min,no záávidím!!!! 🙂

devila
3. led 2010

Jůůůůů, Plechaj - gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiii. To je super!!!! Zvládly jste to holky teda rychle 🙂

jita127
3. led 2010

ahojky všem a především obrovská gratulace Plechajdě k Anežce. Teda, čas je přímo rekordní!!! 😀 Však si to za to čekání zasloužila, aby to bylo raz dva 🙂 Tak hlavně hodně zdravíčka a rychle domů.