V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

samsa
17. lis 2009

Ahoj holky,
Mariap, to je hrozné s těma prdíkama. ať to brzo přestane. Malá teda prdy neměla, ale i tak řvala celé dny a podstatné části nocí. Jestli teda druhé bude prdíkovat, tak se mám na co těšit.
Pobavily jste mě s tou "kačenou", už jsme to tu nedávno řešily, mně teda taky bolí a mám ji nateklou, ale jinak musím zaklepat, že zatím teda jinak vše celkem ujde, hlavně mě nebolí a netvrdne břicho jako s malou. Né, že by vůbec netvrdlo, ale je to fakt minimálně, kéž by to ještě vydrželo aspoň těch 6 týdnů.
garfi, chtěla jsem se ještě zeptat, co přesně máš za ten tlakáč (myslím značku). Holky a používáte pekárnu chleba, chci si ji koupit, hlavně teda kvůli zadělávání těsta, už se mi to nechce dělat ručně, ale nevím jakou a hlavně jaký objem. Tak jestli doma máte a jste spokojené, tak mi poraďte. Děkuju 🙂

devila
17. lis 2009

Ahoj holky,
tak jsme se vrátili od bráchy z Krnova a malá šla hned spinkat po koupání. Blbla celé odpoledne. Já jsem cestu zpět řídila, tak toho mám dneska za celý den plné kecky. Jsem ráda, že už jsem se natáhla. :-/
S těma prdíkama - malou to rrápilo asi týden, každý den od čtyř do šesti strašně plakala a nic nepomáhalo. Ale slyšela jsem, že se má dát dětem trošku najíst (nakojit), aby se nastartovala zase peristaltika střev.

Samso - já pekárnu mám, ale moc ji nepoužívám, jen sem tam na ten chleba, jinak těsta si dělám v rukách. Takže ti moc neporadím.

krista
17. lis 2009

Ahojky holky 🙂

Teda tu čučím že Sneženka byla v nemocnici, pořád mají nějaké trápení ☹ tak přeju hodně štěstíčka ať už je lépe a hlavně ať dojdeš co nejdál s týdny!!! 🙂

Koukám že jste řešily návštěvy v porodnici, u nás kdysi zavřeli porodnici i kvůli obyčejný chřipce, bratrancova žena musela rodit sama 😠

Devilo já bych to očkování neodkládala, jsem ráda, že malá byla naočkovaná před tím než se malý narodil, protože to dítě si ty nemoci trošičku i prodělá a tam hrozí to, že by to to mladší dítě mohlo chytnout... ale zase na druhou stranu ty jsi už v 37tt a taky jsi trochu ohrožená, tak to je docela dilema... my jsme teď odložili to druhý očkování kvůli malýmu 😉

Mariap doufám, že to Aničku nebude trápit tolik, malý jak kdy... zjistila jsem že ho asi nadýmá mlíko, já už holky fakt nic nejim, dneska jsem měla jídlo jen v 11h, kdyby se mě manžel nezeptal co chci k večeři tak ani nevím, že jsem nejedla, fakt se bojím cokoliv sežrat! 😖 dneska se kroutil celej den, ale zase na druhou stranu jsou i dny kdy je lépe, já jsem se tu dneska zase vztekala že s tím kojením říznu, protože je to děsně deprimující, když se pořád kroutí... máme teď Babycalm, zkoušela jsem i probiotický, ale efekt nevidím ani v jednom 😉 kolikrát když mu je nedám tak je na tom snad líp 😉 je teda fakt že mu je nedávám před každým kojením jak se říká, to prostě nestíhám když se milostpán kojí třeba po hodině a půl 😝

Samso kdy že přestala malá pořád ječet? ☹ Kristý poslední dny tak příšerně řve, pořád fňuká a pořvává, je fakt že jí rostou trojky, ale přece nemusí celej den vřískat, i když má v sobě Nurofen a to řve až třeští palice, vidím že se k tomu dává i ta její povaha a jsem z ní teda totálně vyřízená, manžel byl dneska doma a má jí taky plný kecky 😔

smardik
17. lis 2009

koukám že jste řešili prdíky, s Tomem jsem se jich teda užila dost, trpěl na ně hodně a napomáhalo nic ☹ prvním 3měsíci se prořval ☹ a to jsme zkoušeli vše-kromě těch probiotických kapek teda

holky dneska na mě padla nějaká depka ☹ jak to ti moji chlapi zvládnou až budu v porodnici a jak to pak zvládnu já. Malému ted rostou 3zuby- z toho jedna stolička a je šíleně uřvaný, večerní usínání začal být taky problém tak jsem vyřízená a začínám se bát a říkám si co jsem to provedla ☹

samsa
17. lis 2009

Kristo, kolem druhého roku už to bylo celkem v pohodě, pak se to zase zvrtlo na 2 měsíce a teď už je hodná a v pohodě. Ale rozhodně kolem druhého roku už ti neprořve celý den, to se neboj. Já myslím, že už se to brzičko zlepší. Ach jo, lituju tě, je to děs s takovýma vzteklinama, jaké máme.
Smardi, zvládnou to, i ty to zvládneš, nic se neboj 😉

krista
17. lis 2009

Smardik Kristý v den mého porodu dostala teploty a byla hrozně nesnesitelná, než jsem odjela do porodnice tak jsem u ní u postele byla snad 100x, ale naštěstí se pak uklidnila a už celkem spala, ta návštěva co ji hlídala u ní byla jen jednou a MM říkal, že doma byla hodná jak jsem byla v porodnici, nic si z toho nedělej, jde o pár dní, to zvládnou a možná líp než si myslíš 🙂

Samso no tak už se těším, to bude za chvilku 😝 jako ona už jeden čas i byla hodná, ale teď se vrací období kdy nás naprosto terorizuje, neustále chce v TV písničky a i když zrovna nehrajou tak řve a nevysvětlíš jí to, pak chce všechno na hraní... a prostě otřes poslední dobou ☹

smardik
17. lis 2009

kristi jo asi to fakt zvládnou a já zbytečně stresuju ale dneska to na mě nějak padlo, navíc manža je ted furt v práci tak malý si celkem tatínka odvykl, chce být hlavně u mě, ted nechce usínat sám-přes den jo ale večer ne, ted usnul u mě v posteli se mnou a spí tam, ještě jsem ho nepřenesla. a vím že není dobré si ho ted učit na to aby usínal se mnou nebo spal ale on je chudáček tak utahaný že jsem ráda jak usne (spí mi už jen jednou denně, on víc nechce ale jeho tělíčko jo)

krista
17. lis 2009

Smardik opravdu nemá smysl stresovat se něčím dopředu, sama vím jaké to je, já to dělám pořád 😖 ale většinou se to pak vyřeší líp než si vlastně představuju 😉 Já ti asi neporadím skrz to usínání, u nás muselo jít všechno tvrdě, stálo to několik prořvaných nocí, ale povedlo se a teď usíná sama ve své postel, přes den i v noci.

smardik
17. lis 2009

kristi mi právě sám usínal-okoupe se a obleču ho do pyžama, dá si mlíčko a pomazlíme se, dostane od tatínka pusu a jde do postýlky za usínáčkem a do 10minut spí ale ted poslední 3dny hrůza ale jen večer, přes den problém není to usne sotva ho položím

nicole_11
17. lis 2009

no tak Tedík ten neusíná sám doted a občas mě to štve...musím jít si s nim vždycky lehnout a hladím ho a zpívám mu ukolébavku, leží teda v postýlce, a pak usne tak během 10min., jinak by šíleně řval...když byl malej a chodil spát až kolem půlnoci, tak se tchýně rozhodla že ho naučí usínat v 20h., ale on šíleně řval a pak se začal i v noci častěji budit a daleko se to zhoršilo a právě jsem četla, že u některých dětí to učení může mít opačnej vliv a spaní se jim zhorší, takže jsem se rozhodla, že ho nebudu učit usínat bez mé přítomnosti a on se to naučí sám až bude připravenej, tak jak se naučil sám usínat v těch 20h a spoustu jiných věcí, musí na to dozrát...

smardik
17. lis 2009

nicol souhlasím nechci to lámat přes koleno, vím že jak je nespokojen tak se zhorší i usínání noci ale právě mi usínal krásně ale poslední 3dny ne, dneska usnul se mnou a už je v postýlce a předevčírem šel ke mě ve 2 ráno, v postýlce řval jak tur a u mě usnul během chvílky, kouká na mě, usmívá se a usne. No a dneska to bylo dojemné-otočil se na bok a dal si ruce na moje bříško a Honzík ho kopak a tak usnul, s rukama na bříšku a úsměvem

kacka79
17. lis 2009

Holky já souhlasim s tim nelámat to... Fíla teda usíná sám, ale má dny, kdy chce abych tam s ním byla, někdy chce jít odpoledne spát do ložnice, tak když to jde, tak mu vyhovim.. On už je zase schopnej pochopit, kdy to možný je a kdy nee. My máme výhodu, že jak jsme s ním odmala někde pořád jezdili, tak usne kdekoliv, když má k tomu mlíčko a plyšovýho králíka 😉

garfieldmail1
17. lis 2009

Jojo, holky, s dětma je myslím si nejlépe jednat tak, jak to člověk cítí. Rady a zkušenosti druhých jsou fajn, ale člověk se má rozhodnout sám, co mu vyhovuje a jeho dětem, ať to proběhne co nejvíc v pohodě 😉

krista, teda to musí být hrozně náročné. Já mám kolikrát pocit, že už teď někdy nezvládám Lukyho nálady a to je celkově spíše hodný. Tak jsem velmi zvědavá, jak to zvládnu po porodu 😒
Přeju Ti hodně sil!!! 😉

samsa, máme tenhle tlakáč http://www.tefal-clipso.cz/ , nešetřili jsme 😵 Objednala jsem to pak tady http://www.eva.cz/zbozi/DOP06050/tlakove-hrnce-... (akorát to nemá ty sklopné rukojeti, ale my to máme kde uložit) Je to fakt super pomocník, je třeba jen vyzkoušet, mám dojem, že stačí pár jídel, aby člověk pochopil hned, jak se s tím zachází a hlavně se toho nebál 😅
A co se týká té domácí pekárny, tak nad tím taky kolikrát přemýšlím, ale je to další nemalá investice, tady se asi taky nevyplatí šetřit a s uložením domácí pekárny tak, aby byla po ruce, to už bude trošku horší..... 😕

zdenkaradek
17. lis 2009

Ahoj holky,
náš Matýsek se taky naučil usínat sám, sice to bylo, taky s řevem, ale naučil se to. No a poslední týden mi nějak dělá problémy, vždycky jsem zavelela že jdeme dělat hají, on mi dal packu, došli jsme do pokojíčku, on si vlezl do postýlky a ležel. Teď dojdeme nahoru a on začne dělat blbiny, běhat po místnostech a doslova si ze mě dělá srandu a má z toho radost. Tedy jen do té doby, než mi dojde trpělivost a dám ho do postýlky. Tak snad se to zase zlepší. Do toho má od neděle nový pokojíček, dneska jsem mu tam zrovna stěhovala oblečení. Ještě musíme zapracovat na tom šimonově pokojíčku, tam je zatím skladiště, ale příští týden bude hotová ta poslední skříň do šatny, tak to konečně doděláme 😵 .
Samsa, pekárnu chleba máme značku Kenwood a obsah má 1 kg. Chleba v tom moc neděláme, ale na zadělávání těsta je úplně super, jen to tam nasypeš a za hodinu a půl to vyndáš vykynutý, max. ohlídáš jestli je dobrá konzistence. Bydlíme v trojdomku a máme super sousedy a na Vánoce máme takovou tradici, že se scházíme u nás doma a pečeme vánočky, je to kvůli té pekárně, že to zadělá sama, jinak by se s tím holky asi nepatlaly.
Smardik, úplně tě chápu, ale neboj oni to ty tvoji chlapi opravdu zvládnou, nic jiného jim totiž ani nezbyde 😉 . To jak s tebou malý dneska usnul, to je úplně super, až jsem z toho byla dojatá, jak jsem si to představila, je to bobánek. A vůbec nepřemýšlej o tom, že jsi tím, že budete mít děti tak brzo po sobě, udělala něco špatně. Uvidíš, že za nějakou dobu to bude super. Já to vidím u nás doma a to jsou oba ještě malí, záhul to je, to je pravda a ty to budeš mít ještě intenzivnější, ale já si myslím, radši dvě děti rychle za sebou, než pak běhat po doktorech, že to druhé nejde.

devila
18. lis 2009

Ahoj holky,
zase si musím postěžovat, jakou jsem měla noc. Byla strašná. Usla jsem až v jednu hodinu. No a když jsem konečně usla, tak jsem začala co hodinu lítat na záchot. V půl páté se vzbudila malá s hrozným pláčem a už neusla, tak jimanžel přinesl k nám. Zase se nalepila na mě a asi půl hodiny dělala kraviny. Potom konečně usla, ale mě zase pro změnuzačala srašlivě bolet ta ruka. Takovou bolest jsem s tou rukou ještě nezažila. Musela jsem si sednou na postel a mávat s ní dolů. Takže už jsem nespala. Ve třičvtrtě na sedm se malá vzbudila, tak si ji manžel vzal a mě nechali spát, protože ruka už mě nebolela a na mě padla hrozná únava.

Takže dnes jsme si užili :-/

mariap
18. lis 2009

Ahojky,

tak ja sa dnes tiež pridám opeť do klubu nedospaných. Do pol tretej sme spali aspoň trhane a od pol tretej do rána zase prdíky. Krista, som na tom podobne s jedlom ako ty....človek by najradšej nič nežral, len aby to bruško nebolelo. Ale ja tu mám teraz tchýni, ktorá mi pripomína, že kojící matky majú mať pestrú stravu a že to bruško ju určite nebolí koli tomu čo jem: No pripadám si pred ňou jako blbec. Strašne moc chce variť niečo dobrého a ja si neviem vybrať... 😖 , aby z toho malú náhodou nebolelo bruško. Myslím, že skončím za chvílu fakt iba na suchých rohlíkoch, aby som sa aspoň trošku vyspala.
Krista, malý ti brečí v noci alebo cez deň alebo pořád? Malá je cez deň celkom hodná, ale príde večer a ona začne tlačiť, mrnčať, krútiť sa a toto robí celú noc. Keď mám šťastie, tak s prestávkami, že si trochu zdriemnem.

A čo sa týka nášho druhého pokladu, tak je neuveritelné, akého máme vztekloša doma. Hádže sa o zem, o futra....o hocičo...je mu jedno, že si ublíži a vrieska neuveritelným sposobom. Myslím, že na nás niekto pošle sociálku, že ho mlátime, takú má obitú hlavu 🙄 .

samsa
18. lis 2009

Ahoj holky,
Zdeni, Garfi, děkuju moc za rady 🙂
Devi, to je hrůza s tou rukou, snad už brzo porodíš a bude dobře. Mariap, ty prdíky jsou strašné...ale s jídlem to asi opravdu nemá co dělat, mně tvrdila mudr., že se může všecho, co jsem jedla v těhu. malá teda taky nespala a řvala, ale asi to nebyly prdy (nebo já nevím, ona se mrvila pořád), když jsem si dala třeba zelí nebo čočku, tak to na řevy nemělo vliv. Tak se, holky, raději najezte, ať máte aspoň z čeho brát energii. A snad to brzo povolí a dítka budou lepší.

nicole_11
18. lis 2009

A je to lepší když nejíte nebo stejný, protože jestli řve i když si za celý den nic nedáte, tak to bych si pak aspon dopřála to jídlo, když už ne ten spánek...kamarádka to tak měla, měsíc se trápila hlady protože malá ji pořád řvala, a pak začla jíst všechno, protože bylo jedno jestli jí nebo ne, malá stejně řvala..

kacici
18. lis 2009

Ahoj holky,nakukuju po delsi dobe,ale nejak nestiham docitat,jen chci Marince moc poprat ke krasne Leontynce 😵 😵 😵
mMariap drzim pesticky at je brisko brzo o.k.Ja Vas holky lituju,ja jim vsechno,ale davame probiotic. kapky,jinak by to asi bylo taky sileny 😅
Terezka se krasne zklidnuje,uz ji i chvali pani na hlidani 😵 ,no snad to bude na dyl. Jinak skate na kocarek jsme uz prodali,bylo to bezva,jenze Naty diky sve delce musela uz do sportaku a to bohuzel u Jane kocarku moc dobre se skatem dohromady nejde 😖,Terca by se nemela kde drzet a ani stat

devila
18. lis 2009

Ahoj holky,
jaký jste měly dnes den? My nákupní, byli jsem v Ikei pro lampu. Za poslední dobu nám všechno odchází - pračka, lampa,.... ☹. Jak naschvál.
Ale zase jsem se přesvědčila, že už nikam moc nemůžu a už vůbec né chodit delší dobu. Okamžitě mi zvtrdne břicho at chodím jen 20 minut třeba. Je to hrůza, opravdu už počítám dny.
Strašně se na malou těším. 🙂 Dneska jsem neodolala a přesto, že jse říkala, že nic kupovat nebudu, když mám věe po malé, tak jsem dnes koupila bílou soupravičku do porodnice. 🙂 Je nádherná.

A co vy holky, vidím, že pořád řešíte prdíky. No na to se teda moc netěším, umalé to bylo jen chvilinku, tak doufám, že nás to mine i tentokrát.

Zítra jdeme na to očkování, tak doufám, že nebude žádná reakce.

krista
19. lis 2009

Ahojky holky,
nakukuju a vidím že řešíte ty prdíky. No já nevím jak u nás, malej je o moc hodnější než Kristý neřve celý den v kuse, ona opravdu byla schopná řvát hodiny v kuse, ale třeba pořvává co 10 minut a to mě taky rozčiluje 😝 a je to jak kdy, ale většinou když si dám něco nadýmacího (to bylo jen párkrát vyjímečně, že jsem si třeba cucla Coly a vyloženě opravdu jen cucla, protože ji od těhu miluju 😅) tak to bylo víc znát 😖 a má prostě pravidelnou koliku večer jako mívala Kristý, od 16h prostě pořvává a neni k utišení 😖 a kapky dáváme ale jak kdy, já prostě zapomínám 😅

Dneska mi malá vstala v 5:50 s hysteráke 🙄 MM nám ji odnesl do ložnice a první co udělala začla vřískat na celý kolo a probudila malýho, kterej vyjímečně v tuhle hodinu spal a snažil se spát 😒 to je asi nejhorší že ho pořád budí. Včera třeba taky hodně plakal, ale protože nespal od 5h a v 10h jsme měli být u Dr., tak tam už byl otrávenej, ale za to pak spal hodně přes den, ale zase nechtěl jít spát večer 😅 jako neni to ten typ miminka co se budí jen na jídlo 😝 když mi spí přes den, tak to pocítíme v noci nebo večer 😝

Mariap u nás je to s tím brečením a tlačením horší přes den nebo k večeru a pak od 4h od rána, jinak v noci spinká, to zabere po koupání tak na 3-5h (někdy se poštěstí 🙂) pak se nají, dá ještě jednou 3h a pak už moc nespí 😖 takže tak max. 8h a když usne v 18,19h a já jdu spát kolem 22h tak z toho moc nemám 😅
Neboj určitě to u vás bude po šestinedělí lepší, já tu taky psala jak nám v šestinedělí řval v noci, na to jsem nebyla zvyklá a nesla jsem to hodně zle, pak se to otočilo 🙂

Mrzí mě že váš starší dělá problémy, ale já nevím jak poradit, asi jsem špatná matka, protože naše malá bije všechny děti kolem a můžu jí stokrát vysvětlovat že ne, honí je, objímá je drtícím způsobem, prostě děti už řvou když se na ně podívá, nevím co s ní, doufám, že mi malej tohle vynahradí 😔

krista
19. lis 2009

Devil jinak držím samozřejmě palečky na porod, ať je to rychlovka a doufám, že nám dá taky manžel vědět až to bude 😀

Jo a včera jsme byli s malým na kontrole tak mám 5320g a 58cm! 🙂 Kristý měla v jeho věku 5460g a 56cm buřtík 😅

Mariap ještě k té pestré stravě 😝 nevím jak je to myšlený, ani jak to dodržet, spousta ovoce se nemůže kvůli alergii a zelenina nadýmá 😝 Nedávno jsem koukala na nějaký průzkum kde to zjišťovali co nadýmá, tak nejvíc to byla ta zelenina, pak vejce.

Kacici jsem ráda že Terezka se zklidňuje, já už chci aby Kristý byly aspoň tři roky, protože jinak opravdu nevím co s ní a jak to s ní vydržet, fakt ne 😖

Taky jsem vždycky koukala jak holky třeba vzpomínají na to jaký byly jejich děti úžasný miminka a že by to chtěli vrátit zpět, nikdy jsem to nechápala, protože já bych Kristý jako mimino nechtěla už za nic, opravdu pořád vřískala 😔 ale teď to celkem chápu s malým, on je opravdu zlato, brečí jen kvůli těm prdíkům, i když je to někdy dost, tak to prostě chápu 🙂

kacici
19. lis 2009

Krista to me moc mrzi,ze se Kristynka nezklidnuje,ale ono je to u nas taky stale jak na houpacce. Ale nejake zlepseni je v chovani Terezky urcite 😉 ,takze uvidis vse bude fajn 😉
Ja jsem na coca cole zavislak,minimalne 0,5l denne,vim ze jsem hrozna,ale je to jediny co me drzi byt vzhuru,kafe nepiju.Zkousela sjem vydrzet a vydrzim max. 2 dny bez ni,jsme ostuda
Lukasek ma krasne miry,ta nase obryne vyrusta uz ze 74(bodycka),jsem z toho nestastna,protoze tuhle velikost nosila Terezka az na jare a holky jsou presne o dva roky🙄,no jaro jisti urcite 80 😀

devila
19. lis 2009

Dobré ráno holky,
Kristy - Lukášek vám krásně roste, jen tak dál.

Já jsem si právě volala k obvoďačce kvůli té ruce. Zhoršuje se mi to. V noci jsem málem brečela bolestí. Malá se mi nasáčkovala do postele, když ji vzbudil monitor dechu. Asi ho už raději dám do postýlky k Sofince. Sabinka už cestuje a dneska mi v noci řval 3x!!!!
No takže i přesto, že má malá celou volnou manželovu postel, tak se nalepí na mě a v klídečku spí. Jenomže já se nemůžu na těch 10 cm ani pohnout.
Dr. mi říkala, že toje hodně nepříjemné, jestli už kvůli otmu nespím, ale že teď mi s tím nikdo nic neudělá. Mám si to namazat fastum gelem nebo si vzít Panadol. Ahlavně to nahlásit na gyndě, žemá dr. zasáhnout třeba jednorázovou infuzí Mg. Ale to raději říkat nebudu, aby mě nězavřel už teď do nemocnice - to bych zbláznila.

Takže opět dneska "vydařená" noc. ☹

plechajda
19. lis 2009

dobre rano 🙂

Holky jak to delate v aute se dvema prckama ?? Jeden starsi vepredu a malej vzadu nebo jak??? Nejak se mi je nechce vzadu nechavat o samote,kdyz ten starsi nema jeste rozum....bych porad resila akorat jeho prsty v ocich toho druhyho mam pocit....

kacka79
19. lis 2009

Ahojky, dobré ráno... tak se přidávám do klubu nevyspalých 😒 Večer jsem vůbec nemohla usnout, je mi pořád nějak tak divně... no o půlnoci se vrátil manžel ze služebky, tak jsme do jedný kecali a ve čtyři se vzbudil Fíla, že chce čůrat / nevýhoda dětí bez plen 😖 - tak holky s tím odplínkováním tolik nespěchejte 😀 / hned usnul, já do šesti čuměla do zdi a v sedn jsme stávali, takže pecka 😝

S autem - budu vozit asi oba vzadu - když si dám sedačku na každou stranu jednu, tak Fíla na mimčo pořádně nedosáhne.. nebo mimčo ve předu a Fíka vzadu - no ještě uvidíme..pokud vepředu, tak si musim nechat deaktivovat airbagy u spolujezdce..ale zase můžu podávat dudu atd.

krista
19. lis 2009

Devilo tak to je síla s tou rukou, doufám, že ti to po porodu přejde ☹

Plechajdo my to děláme naopak - starší vzadu a mladší vepředu. Obvykle jezdíme všichni, takže MM řidič, vedle na spolujezdci malej ve vajíčku, přesně za ním je Kristý a já sedím za řidičem, když řídím já tak MM sedí za mnou, když bych jela sama, tak to bude stejný, malýho budu mít vždycky vedle sebe, on má ve zvyku v autě pořvávat, takže je potřeba utěšovat, to bych nezvládla, se dozadu natahovat a Kristý ta řve taky, ale ta se utěšit nedá, tak to neřešíme 😝

Kacici teda ta je velikáááá 🙂 my máme ještě sem tam nějakou 56, ale taky už z pár věcí vyrostl 😵

krista
19. lis 2009

Jo a naše Kristý ta má ještě občas nějakou 74 😀 takže to je fakt sranda 😀

devila
19. lis 2009

Ahoj holky,
tak jsem se vrátila s malou z očkování, tak doufám, že to bude dobře snášet. Ani moc neplakala, jen když ji to sestra píchala a pak už ne. Ona je na tyhle věci moc šikovná. Málo kdy pláče a zatím neměla nikdy ani žádnou reakci, tak doufám, že ani tentokrát to nebude jinak.

Co se týče oblečení, jak vidím, že probíráte, tak malá mám většinou 86, ale některé věci i 92. Už zhruba vím, jakou velikost v jakém obchodě kupovat. 🙂

nicole_11
19. lis 2009

Tak to my máme velikost 80, ale už začínáme i s 86 🙂
Jinak jsem se dneska vytočila...před 14dny jsem si objednávala autosedačku MC priori a ted mi řekli, že bude až za 3 týdny a možná déle...takže jsem to zrušila a chtěla ji koupit jinde ale tu barvu do které jsem se zamilovala už nikde nemají a pokud ano, tak by to bylo dražší....takže nakonec budeme mít Romer, a ten nám dovezou už v pondělí...a už se mi taky začíná líbit 😉