V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

krista
9. pro 2009

Nicol my jsme si řekli, že se nenecháme odradit jenom proto jaká je, dítě jsme chtěli ale vesměs to byl volný průběh a taky jsme chtěli co nejmenší věkový rozdíl a doufala jsem, že po roce to s ní bude lepší jak mě všichni chlácholili 😒

Jé Devilo držím ti palečky!!! 🙂 Mě vždycky Dr. říkal, na porod to nevypadá, ale ono to přijde pak naráz a taky že jo! 🙂 jsem ráda, že ti vyhověl 😵

Mě to teda vždycky bolelo jako prase, Hamilton blbej 😅

samsa
9. pro 2009

Devi, tak ať se to rozjede 😉
Mně teda Hamilton taky bolel jako prase, fuj.

nicole_11
9. pro 2009

Devil držím ti pěsti, at se ti to rozjede...švagrové Dr. udělal hamiltona ani jí o tom neřekl, nějak moc jí to nebolelo ale do večera se porod rozjel a docela byla naštvaná, že jí na to aspon mohl upozornit, dozvěděla se to až po porodu...no mě porod vyvolávali o 11 dní dřív, tak ani neznám to pořádný čekání na to kdy to přijde, i když to byl takový divný pocit vědět, že pozítří porodíte...

nicole_11
9. pro 2009

jinak Kristy mně se ted v těhu udělal ekzém na obličeji, vypadá to děsně a Dr. mi na to dala jen zásyp a že bohužel s tim nic nemůže dělat, v podstatě mi řekla, že mám přijít až porodím a dokojím, takže rok a půl budu vypadat jak blbec ani se na sebe radši nedívám do zrcadla ☹ a to když jsem čekala Tedíka, tak jsem naopak měla krásnou plet a všichni mi říkali jak jsem krásná a ted, radši mlčí...no že bych čekala tu holčičku 😉

kacka79
9. pro 2009

Devil tak to je dobrý, že to nebolelo, já právě vim, že holky psaly, že to bylo dost nepříjemný a kamarádka říkala že to bylo hrozný 😝 Tak aspoň že tys to zvládla 😉

Jinak jsem zvědavá, jak to tady bude postupovat, no v lednu se nám tady dveře v porodnicích netrhnou 😀 😀

Nicole - já taky tohle těhu vypadám hrozně, no všichni mě taky tipovali na holku a čekám chlapečka.... no holt každý těhu je fakt jiný 😅

garfieldmail1
9. pro 2009

devilo, věřím, že už to máš za pár!!!!! 😵 Držím palce a závidím, že už za chvilku budeš mít těch 40 týdnů za sebou 😉 A uvidíš mimi 😵 😵 😵

kacka79
10. pro 2009

Dobré ránko,
tak dneska jdu na velký UTZ a ten třetí screening, tak snad bude vše OK.. Fíla jde na 2 h ke tchýni, tak snad nebude žádná katastrofa 😀

Ty nevolnosti mě zase pustily, no bylo mi blbě asi po jídle, vůbec nemůžu sníst normální porci jídla, ale mám pořád hlad, tak jím málo, ale celý den 😀 😀

Na víkend má začít padat sníh, tak jsem zvědavá... no celkem bych to brala, kvůli té atmosféře.... no do vánoc a pak může být zase teplo 😵

krista
10. pro 2009

Ahojky 🙂

Nicole já dostala ten ekzém po prvním porodu a bohužel se toho nezbavím, chodila jsem na záření, mazala kortikoidy (i v kojení 😖) nakonec jsem dostala injekci ale jestli zabrala to nevím, to už jsem byla znova těhotná a v těhu mi vymizel, teď se to jakž takž drží, ale zima je na tohle vždycky horší, pamatuju jak jsem to mívala do krve na rukou a chodidlech, nemohla jsem malou ani přebalit aby mi to někde neprasklo a já neřvala, snad se k tomuhle nevrátím ☹ v pondělí jdu ještě na tu alerglologii tak jsem zvědavá co tam 😕

Kačko třeba bude klučík úplně po tobě tak ti bere krásu 😵
Jé sníh to by bylo krásný, jedeme k babičce tak bychom hned stavěli sněhuláka 😅 ale to chci asi moc 🙂

Devila se neozvala tak že by nám porodila? 😵 😵 😵

kacka79
10. pro 2009

Taky jsem zvědavá, jestli si Devilka jen přispala, nebo rodí 😉

samsa
10. pro 2009

Ahoj holky, taky nakukuju, jestli Devilka rodí, ale snad jo, když tu zatím nebyla. Moc bych jí to přála 🙂 Už chci taky únor, mimís mi tlačí pod žebry a už mě to začíná štvát, fakt ten poslední trimestr už teda nic moc. Kačko a taky je mi furt blbě od žaludku 😝 Dneska jsem udělala konečně nějaká těsta a budeme s malou péct, už se těším.

plechajda
10. pro 2009

Dobre rano 🙂

Devi drzim palce jestli uz je to tu 🙂)))

Ja byla vcera na KO u dr, tak me ubezpecila ze do konce roku to nebude mno uvidime 🙂 zname ty jejich prognozy 🙂)

Kaci ja myslim ze jestli bude nekde padat snih tak praha to nebude 😀 😎

ren82
10. pro 2009

Devil - stále 2v1? 🙂 Nebo, že by ne?!?
Plechajda - těm jejich prognózám bych moc nevěřila. Já byla s Fildou u dr. na kontrole a prý zavřená jak trezor a za 2 dny jsem rodila. A kámošce taky tvrdili, že bude přenášet. Malá vůbec nesestupovala a 3 dny od kontroly porodila holčičku. 🙂

krista
10. pro 2009

Tak myslím, že je to jasný, že Devila porodila 😀 jinak by tu už byla 😅 😀
A jsem zvědavá jaký to bylo 🙂

nicole_11
10. pro 2009

kacko...takže to může být u mě zase kluk, no já si říkala, že když ty holčičky berou krásu, tak snad se nám zadařilo 🙂, no budeme si muset počkat do května...ale jsem fakt zvědavá co se nám tentokrát narodí 😉

že by to u Devil zabralo, to jsem taky celá napnutá 🙂

devila
10. pro 2009

Ahoj holky,
zklamu vás, jsem stále zde a bez příznaků 😀. ráno jsem jela na kontrolu a na ozvy, vše ok a cesty prý ještě připraveny nejsou ☹. Další kontrolu mám v pondělí. Pak jsem jeli ještě nakoupit zbytek dárků a něco do ledničky, protože je opět vyžraná 😀.

takže píšu až teď, jak jsem dala malou spát.

krista
10. pro 2009

Teda Devilo ty jsi potvůrka takhle nás napínat 😀
Už jsem si říkala jak ten Hamilton pěkně zabral, čekala jsem scénaře o porodu a ono prd 😅

Ty jo tak ty dárečky moc neodkádejte, aby si se fakt nedivila 😉 mě poslal Dr. 16.9. do pryč, že mám jít do porodky a připravená jsem nebyla a 18.9. byl Luky tu, tak fakt neztrácej naděje, buď rána že ti nic neni, i tímhle byl pro mě ten druhý porod super! 🙂

plechajda
10. pro 2009

jeee tak ja uz taky cekala na miry a ono nic 🙂

nam jeste darky chybi a kdy se pro ne dostaneme to teda fakt nemam tucha, manza si odjel na 4dny do rakouska lyzovat a ja hniju doma a busem se nikam netahnu teda 😝

samsa
10. pro 2009

No Devi, co nám to děláš 😀 Já už taky myslela, že je Sofinka na světě. Snad to bude brzo 😉
Plechajdo, páni, ty to máš taky za pár a pak Ren....
Dlouho tu nebyla Mariap, jak chuděra asi válčí, snad je vše ok.

plechajda
10. pro 2009

samsa nene ja ne ....u me se to jeste vstreba 😀

ren82
10. pro 2009

Já taky musím ještě něco dokoupit, ale vůbec se mi nechce brouzdat po městě. Dneska jsem přemluvila manžu k návštěvě Tesca. Holt, lednička prázdná a já se odmítám tahat s nákupníma taškama. 🙄

samsa
10. pro 2009

Plechajdo 😀 😀 😀
Holky, já jsem kantáre a dítko nechce spát 😝

krista
10. pro 2009

No holky nám ještě taky dárky chybí, ale já nemám před porodem tak mákněte 😀

Já musím zaklepat, že u nás posl. tři dny je lépe, Kristý se teda pořád tlačí posl. trojka, tak průjmuje, rýmu měla a dneska byla nějaká horká, tak jsem ji měřila teplotu a teploměr skočil hned až na 37 😲 a pak najednou na 34 a začlo to počítat od znova a vylezlo na 36,5 tak jsem ji sáhla na čelo a najednou už horká nebyla, nevím co to mělo být 😕 hlavně že už je OK, ale takovej hroznej průjem má že ji bolí zadeček, je celá opruzená, ona na to trpí pořád 😖

A malýmu dávám teď ty kapky poctivě a prdí jako blázen a dokonce mi spí dýl jak 20min., včera spal snad 2h, dneska pomalu taky, teď jsem ho tam slyšela plakat tak jdu a on jen prděl tak si u toho zařval, ale očička zavřený 🙂

No teď mi to oba dva určitě vrátí jak jsem tu vychválila a malej už do večera spát nebude 😀

Doufám, že Mariap moc neválčí, taky už brzo budou mít po šestinedělí, jestli už nemají, teď sama nevím a to bude určitě lépe!!!

Holky to je paráda jak se vám to všem chýlí ke konci, co myslíte nebude tu pusto až porodíte? 😅 😀

kacka79
10. pro 2009

Ahojky,

no Devil to jsi nás teda napínala 🙂 No ono to pak bude šup šup 😵

Plechajda - my bydlíme kousek za Prahou a občas tu i sníh padne 😀 😀 No aspoň trošku, prosííím 😅 Jo jinak u mě se to taky vstřebá, dneska jsem cestou do nemocnice potkala na schodech rodící paní a vyplašeného tatínka a neměla jsem z toho zrovna dobrý pocit 😅

Jinak dnes UTZ dobrý, váhový odhad 1670g, což je prý v normě.. tak snad mě žádný velký cvalík rodit nečeká... no uvidíme. Jinak kluk je to 100% , pinďa se mu tam houpal 😀

krista
10. pro 2009

Kačko tak to bych taky neměla nelejpší pocit, je to vždycky takový zvláštní když tě to čeká a vidíš někoho jak to zrovna prožívá 😲 😉 říkala mi kámoška kdysi že byla na monitoru v porodce a za dveřma někdo rodil a šíleně řval a ona byla prvorodička a fakt jí z toho nebylo dobře 😅

Jinak gratulace k pindíkovi - Adámkovi a váha vypadá super, malej i Kristý měli zhruba v tvém "tt" 1850g a jaký to byli prcci - 3080g a 3460g a já si myslím že tak rozdílný je to jen díky tomu, že je Kristý o dva týdny dřív než on 😉 Takže tobě se bude rodit jedna radost 😀

kacka79
10. pro 2009

krista díky 😉 No snad to bude napodruhé větší rychlovka 😵

ren82
10. pro 2009

Kristy ono se to řekne mákněte, ale jelikož chodím jak hroch, tak je to trošku těžší ,,máknout" 😀 Ploužím se po obchodech otrávená jak je všude děsné vedro ☹ A stejně nic nepořídím. 😠

kacka79
10. pro 2009

ren 😀 😀

devila
10. pro 2009

Omlouvám se holky, ale chtěla jsem vám to udělat zajímavější a napínavější 😀

Jinak já mám váhový odhad 3600 g. Malá měla 3540 g při narození.

samsa
10. pro 2009

Kačko, tak gratulace k úspěšné kontrole. Holky, tak nevím, ale oproti všem asi zase teda čekám prcka, ale snad by mi mudr. řekla, kdyby byl mimís až moc malej. A gratulace k potvrzenému piňdovi 🙂
Fuj porod, to mě hodili na porodní box na vyvolání a paní vedle tak nelidsky řvala, to jsem v životě neslyšela, byla jsem z toho na mrtvici a asistentce jsem řekla, že se hrozně bojím, že když ta paní tak řve, tak já to nedám, páč jsem posera a na to mi asistentka odvětila, že paní je prý hysterka. No, nevím, vždyť to bolí jako kráva, chuděra paní, pak teda asi po hodině konečně začlo řvát mimčo. Já sice neřvala, ale to jen proto, že mi to bylo blbé, tak jsem se raději zavřela do sprchy a bouchala hlavou o kachle 😀 Ale teda taky se bojím, když vím, do čeho jdu 😝
Dítko mi usnulo, huráááá.

kacka79
10. pro 2009

Devil tak to celkem jde 😉 To půjde dobře 😵