V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

plechajda
11. pro 2009

ja dneska psala mm sms do toho rakouska, ze jsem byla u dr, ze papiry mam vsechny a ze teda uz jako muzem rodit...tak mi pak volal a chudak netusil u jakyho dr jsem byla tak byl takovej zmatenej a pak mi rika, tak to o vikendu zmakni at mam v pondeli na co koukat....rikam jooo kamarade to bys musel sednout do auta ted, prijet, hupnout na to a treba by se o vikendu i zadarilo 🙂 😀 😀 no tak se do mu pustil ze najednou najednou.....jojo kdyby vedel ze to jsou jen plany recicky 😀 😀 😀

plechajda
11. pro 2009

devi hlavu vzhuru a proste na toho manzu skoc i kdyz se ti nechce......jo ale on je v praci vlastne....a nema pauzu na veceri ? 🙂 😀

devila
11. pro 2009

plechaj - nomá, ale pracuje přes 20 km daleko 😀

plechajda
11. pro 2009

no tak to si dat rande jedine nekde na pul cesty 😀 😀 😀 nebo rano no 😎

ted mi mama donesla aspon trosku naplne do orechu, tak jsem prece jen neco malo jeste snedla....a rozpoutalo to ve me akorat hlad, takze asi provedu nejakou tajnou akci na lednicku 😎

plechajda
11. pro 2009

no nic, jdu asi pomalu zalehnout ..... tak zas nekdy a devil drrzaim palce na zitra 😉

devila
11. pro 2009

dobrou a hlavně klidnou noc 🙂

devila
11. pro 2009

Tak já už si asi půjdu taky lehnout, tak dobrou. Budu doufat, že u mě nastane v noci překvápko 😀

zdenkaradek
11. pro 2009

Ahoj holky,
dočíst vás nestíhám, jen jsem se přišla podívat, jaké je tady scóre a vidím, že Devila ještě pořád drží. Holka přeji ti, ať se to brzy rozjede a na Vánoce jste doma ve 4 😉 . No a Plechajdě se to teda taky pěkně blíží, super 😉 .

devila
12. pro 2009

Ahoj holky.
tak hlásím,že stav stále nezměněn ☹. Můžu vám říct, že dnešní noc byla hrozná. Už jsem strašně nervozní. Každou půlhodinu jsem byla vzhůru a přemýšlela, kdy to konečně příjde. Vůbec jsem nedokázala spát. Ten strach o miminko je hrozný. I když vím, že je vše v pořádku. Ale teď už budu asi jen nervozní až do porodu. ☹

devila
12. pro 2009

Zdeni - děkuji, já pořád v nic jiného nedoufala, než že budeme všichni na Vánoce už doma. Ale čím více se to protahuje, tím méně v to věřím. Spíše se začínám přiklánět k tomu, že budu na Vánoce s porodnici. ☹

plechajda
12. pro 2009

dobre rano 🙂

Ja vzdycky ctu to osloveni Zdeni a podivim se kde jste zjistili moje jmeno, nacez mi dojde ze to neni na me 🙂) 😀 no nic to byla vsuvka takova....

jinak u nas dneska teda des...od 4 si povidame proc nespime, v 6 milostpan jeste na 45min usnul a tim mame odespano... 😝

devi vyprdni se na to, ja vim ze to jde tezko, ale aspon abys pred tim porodem byla vyspana....vsechno je v pohode a jestli mas byt na vanoce v porodce tak s tim stejne nic neudelas...Sabca si za to muze sama 🙂 😉

devila
12. pro 2009

Plachaj - ani tak Sabča jako Sofča 😀
No já jsem právě po shlédnutí svého účtu zjistila, že mi přišla mateřksá, takže asi ještě s malou vyrazím do města koupit manžovi peněženku k Vánocům. Stavíme se pro mamču, říkala, že půjde ráno taky, tak ji překvapíme a půjdeme s ní. Bude to i lepší, kdyby náhodou něco 🙂.

samsa
12. pro 2009

Devi neboj, na Vánoce jsi na tuty doma. Hezky dneska Sofince domluv, ať už vykoukne. Ale já myslím, že čeká na šťastnou zítřejší 13 😉
My dneska pečeme cukroví, tak nakouknu až večer. Papa

krista
12. pro 2009

Ahojky holky 🙂

Plechajdo nechci strašit, ale to svědění bych úplně nepodceňovala, jedna těhulka z jinýho tématu s tím byla u Dr. a skončila zbytek těhu v nemocnici kvůli špatným jaterním testům, nakonec jí to vyvolávali... radši bych se Dr. zmínila už jen pro jistotu. A co se týče toho kruhu - třeba ho nebudeš potřebovat 🙂

Devilo ty jo, tak jsi pořád tady jo 😅

Samso to špatný dýchání si z druhýho těhu pamatuju taky, ani jsem nebyla tak tlustá jako třeba při prvním, ale prcek tam nějak blbě ležel a já funěla opravdu šíleně 😝 vydrž po těhu bude hned lépe 🙂

devila
12. pro 2009

Kristy - jojo, ještě jsem tady. Právě jsem se vrátila z nákupů s mamčou a malou. Nakoupila jsem ještě dárečky, pozvala jsem mamču na kafčo a pak jela domů.
A ani t procházka nezabrala ☹

krista
12. pro 2009

Devilo mě pomohlo když jsem porodila prvně (teda nevím zda to pomohlo, ale i mi to pár lidí radilo) dobře se najíst, fakt hodně a pak ta dlouhá procházka (ale fáááákt dlouhá) a v noci jsme jeli 🙂 a u druhýho jsem mohla chodit tůry a nic 😅

ren82
12. pro 2009

Ahojky 🙂
Devil 🙂 Tak dneska termínek, co?Ale stále máš skoro 12 hodin! A podle mě budeš 100% na vánoce doma.

Mě se taky špatně dýchá. U Filípka jsem to taky neznala. Tak nějak ztěžka 😒

Kámoška včera porodila holčičku. Odtekla jí plodová voda v 1 hodinu v noci a v jedenáct večer šla na císař, jelikož malá nešla porodit. Rodila o 14 dní dřív a malá měla 3,6kg a 53cm. Rodit skoro 24 hodinu musí být fakt mazec. Kam já se hrabu se 4 hodinama 😅

krista
12. pro 2009

Ren ty jsi rodila 4h? 🙂 Tak to aby si fakt druhý neporodila doma 😀 já se teda nebála, že bych to měla extra rychlý 😀 mě by to asi bylo spíš na škodu když jsme neměli auto a MM byl v práci 😅

devila
12. pro 2009

Tak se tka dívám ven a je tam nějaká tma a sněží trochu. Už nám začalo přituhovat co?
Jak je u vás holky?

misicka85
12. pro 2009

Ahoj holky!!

Devila - koukám že Sofinka bude asi pořádná krasavice když se tak šlechtí že ani ven nechce vylézt 🙂 Už to je na nervy co,to čekání?? Já rodila 40+2, tak snad se ti porod rozjede co nejdřív, držím palce!

Ren82 - tak to jsme na tom s porodem byly skoro stejně, mi v 9h odtekla plodovka, v půl 11 jsme dojeli do porodnice a malá se narodila 13:17 😀 Tak jsem zvědavá na druhý porod, kámoška si dělala srandu že to ani nemám nikam jezdit a porodit to rovnou doma 😝 😀

U nás nového nic,pohlaví se dozvím až toho 28.,se nemůžu dočkat 🙂 16. jdu s malou na roční prohlídku,dostane 4.hexu a jdeme i k zubaři. Já stejně potřebuju razítko do průkazky tak rovnou koukne i na malou 😉

U nás od odpoledne taky sněží a je docela zima....

misicka85
12. pro 2009

Jo Devil, z vlastní zkušenosti ti můžu říct že Vánoce v porodnici fakt nic moc, ale já měla nadstanart takže jsem koukala na pohádky a měla tam každou chvilku návštěvy, měla jsem je od 9-21h takže se to dalo přežít. ale domů mě pustili až 1.1.2009 tak to už jsem byla pěkně na nervy...

krista
12. pro 2009

Devilo u nás dneska překrásně sněžilo 😵 ale nic se nechytlo, je nějaká břečka, takže nic moc 😖 a co ty jak se cítíš? Dneska máš TP, ale to ty víš 😀

Misicko páni a proč tě drželi v porodnici tak dlouho? 😕

devila
12. pro 2009

Ahoj holky,
Misicko - no já si nadstandart platit nebudu, vezmu si sebou alespoň notebook a v něm pár filmů a trochu pohádek, ať nemám depky. Tady je stejně zákaz návštěv, takže bych návštěvy stejně nemohla mít ani na nadstandartu. Budu mít alespoň připojení na net, takže budu alespoň v kontaktu přes net a webku 🙂

Kristy - cítím se pořád stejně, malá kope, mě je dobře, jen mě občas dole trochu malá tlačí.

devila
12. pro 2009

Jo holky,
víte nad čím jsem přemýšlela? Nevím ale, jestli jsem to už nepsala. Bylo by super rodit v pondělí. Byl by to stejný den i datum jak Sabinka. Rodila jsem ji v pondělí 14.7. a teď by to bylo taky pondělí a 14.12. 😀. Dobře by se to pamatovalo.
Ona stejně Plechajda porodí nakonec dříve než já 😖

samsa
12. pro 2009

Devi, tak to je jasné, Sofinka chce být taky 14. jako Sabinka 🙂
Dneska jsme s mamkou upekly asi 6 druhů cukroví a máme stromek, krásnou jedličku, takže Vánoce můžou přijít. Dárky mám taky pokoupené, jsem zvědavá, zda bude Neluška spokojená.

misicka85
12. pro 2009

Kristi - měli nás pustit 26., jenže malé 25. vylezla žloutenka hodně nahoru, tak 2 dny čekali jestli začne klesat, no jenže nazačla,tak jí museli mít 3 dny pod lampou celý den,měla tu žloutenku pořád dost silnou, takže mi malou nosili akorát co 3h na kojení a jinak jsem ji u sebe vůbec neměla.Ale aspoň jsem si odpočinula, hlavně v noci to bylo super,jsem se vyspala 😀 No a pak že nás pustí 30., jenže malá zase zhodila na váze, takže zase nic a musela jsem jí před a po kojení vážit, 31. to samé, no nakonec se primář toho 1. už slitoval a řekl že můžem domů,sestřička napsala do papírů že malá přibrala i když to nebyla pravda, jinak by nás tam drželi další 3 dny, to už bych nedala, už tak jsem byla na nervy,nesnáším nemocnice,i když se tam o mě a malou starali super tak prostě doma je doma 😉

krista
12. pro 2009

Misicko já bych se tam zcvokla 😅 ale je fakt, že je to lepší když dítku něco je, to každopádně 😉

Devilo no to by bylo nádherný, já chtěla Lukyho tak 8. jako je Kristý, no to se nepovedlo 😠 😀 je 18. a 18. má i svátek, ale taky je tam ta osmička, tak se na něj ani nezlobím 😀 a pokud se to povede vám tak vám budu teda závidět 😀

Samso jste šikulky 🙂

devila
12. pro 2009

Samso - super, že jste toho tolik zvládly holky.
Misicko - malá měla taky žloutenku, byli jsme tam celkem 7 dní, dva dny byla pod světlem

Jinak mám holky pocit, že mi hodně spadlo břicho, teda já už si říkám, že si to možná jen vsugerovávám, ale říkala to i mamka a manža. Říká se prý, že jak dáš celou ruku rovně pod prsa a pod ní teprve je bříško, tak už to je brzy na porod.

devila
12. pro 2009

Vy už holky spíte nebo co? 😖

samsa
12. pro 2009

Devi, tak jestli ti spadlo břicho, tak už to musí být, u druhorodiček břicho klesá těsně před porodem, u prvorodiček tuším i měsíc dopředu.
Misicko, tak mě by kleplo tam být tak dlouho, Nelušce strašně vyskočila žloutenka první den doma, nakonec jsem to zvládly samy, ale byla teda jak pomeranč.
Jdu se umýt a spát. Dobrou.