V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

krista
11. pro 2009

Jinak mě ho dělali vždycky ve 35tt 😉

devila
11. pro 2009

já se jdu mrknout do průkazky kdy mi ho brali raději. Jinak by to dnes mohlo přijít - manža je v práci 😀. Ale naštěstí už to s tím odchodem v noci vyřešili.

krista
11. pro 2009

To jsem ráda, že už to vyřešili a může teda k porodu nebo tam je ten zákaz?

devila
11. pro 2009

Může k porodu. Takže to snad bude vše ok a stihne to.
Tak jsem koukala na to GBS - brali mi je sřejmě ve 34. tt, protože mi tam výsledek zapsal ve 36.tt. Tak to je dost brzy ne?Mám se na to ptát? Asi raději jo, že?Pro můj klid.

plechajda
11. pro 2009

Tak jsem si precetla zas par porodu na Jake to bylo a mam dost teda 🙂 Nejvic me dostala petrolejka, je to na posledni strance uplne nahore....ja mela prvni porod taky dlouhej a druhej si lehce namlouvam ze bude snazsi no tak me vyvedla z omyu teda zase....ja uz to nectu 😠

devila
11. pro 2009

teď čtu v průkazce, že mám mírný oligohydrom...něco? Nevíte co to je? 😒

krista
11. pro 2009

Devilo tak to je super, tady maji zavřenou porodnici takže tady smůla 😒

Plechajdo Petrolejčin porod jsem sledovala v přímém přenosu a to je teda síla, kdysi jsme se právě bavili o svých porodech že jsou dost podobné, ale na rozdíl ode mně - ona to brala dost dobře - hrdinka 😵 a já jen nadávala a řekla že v životě nebudu hezky vzpomínat 😝 a je to bohužel pravda 😅 taky jsem jí přala druhej porod lepší, ale myslím, že byl dokonce horší... 😖

krista
11. pro 2009

Neni to oligohydramnion?? - Menší množství plodové vody

devila
11. pro 2009

jojo, už jsem to dopátrala na netu? ALe nevím, zda je to nebezpečné.

plechajda
11. pro 2009

devil ja myslim ze takhle ke konci uz se neni cemu divit.....

krista
11. pro 2009

Devilo co tam píšou tak to vypadá, že nebezpečný by to být nemělo, navíc si myslím (opět) že by tě Dr. upozornil kdyby té vody bylo opravdu málo a pokud cítíš normální pohyby, nejsou nijak divný, tak by to mělo být OK 🙂

devila
11. pro 2009

otázka je, co jsou divné pohyby .... 😒 Ale já myslím, že je mimi v pořádku. Vlní se 🙂

Holky, že neuhádnete, co právě dělám 😉 - dostala jsem faaaakt příšernou chuť na cukroví, tak jsem si byla na balkon trochu ukrást 😅 . Jsem děsná co?

plechajda
11. pro 2009

me to dneska taky napadlo, ale kdyz jsem si v hlave srovnala co vsechno jsem sezrala tak jsem od toho planu radsi upustila 😀

krista
11. pro 2009

Devilo kdysi jsem slyšela, že se jedna maminka vydala do porodnice protože se jí prostě nezdály (myslím si, že každá poznáme jaký to dítě je, jestli od začátku kope hodně nebo málo a když to změní) a tam jí řekli že jí uniká plodovka, že mělo to miminko málo. Tím tě nechci strašit, jak říkám, každá určitě pozná když je něco jinak, třeba kope najednou moc nebo o sobě naopak hodně "kopavý" dítě nedává vědět vůbec. Nedělej si starosti jestli se hezky vlní 🙂

Ty jo kdybych měla co krást, tak kradu taky 😀

devila
11. pro 2009

Jo holky, ještě jeden blbej dotaz. Taky z vás "tekly" takové bílé hleny? Já mám pocit, že ze mě furt. Omlouvám se, že to píšu tak blbě, ale zajímalo mě to.

plechajda
11. pro 2009

no ja mam takovy klasicky tehu vytok cely tehu.....bily az lehce zluty....

plechajda
11. pro 2009

dneska me jeste pobavila obvodacka, merila mi tlak a rika, takze za rok si prijdete zase s dalsi prukazkou jo ? Tak v tu chvili me tlak vylitnul takze mi ho merila znovu....jsem ji teda upozornila ze mi to neprislo uz snad ani vtipny 😉 😀

samsa
11. pro 2009

Ahoj holky,
dneska nějak nestíhám, ale aspoň jsem vás dočetla.
Sněži, vydrž ještě chvilku 😉 , aspoň těch 34 tt.
Holky, mně je dneska tak blbě, vůbec nemůžu dýchat, mám pocit, že se udusím. Tak jsem si jako hypochondr změřila aspoň tlak a mám ho nízkej, takže tím to nebude. Asi už mimís tlačí na plíce nebo nevím...
A noha furt bolí, ale chodit můžu, takže to za pár dnů rozchodím.
Tak se omlouvám za stížnosti, jsem fakt dneska na rozsypání 😝
Devi, jestli se malá vlní, tak to bude dobrý, s tou plodovkou veř, že kdyby jí bylo hodně málo, tak by si tě tam nechali, to bude tak na hranici. držím pěsti, ať se to brzo rozjede, no, snad ano, doufám, že tento víkend porodíš.

plechajda
11. pro 2009

devi ja bych ti prala porodit zitra 12.12 je fakt super datum....

nevim proc, ale ted me vlastne napadlo ze nemam zabalenej kruh na sezeni...jenze kde ho mam ? 😕

plechajda
11. pro 2009

samsi jsem v tom s tebou, taky se porad narovnavam abych se poradne nadechla...je to sileny ty posledni dva mesice pred porodem...ale asi neudelame nic no.....

navic me teda desive svedi celej clovek, se po kazdy sprse namazu jeste kremem, abych jako vyloucila suchou kuzi ze by me svedila ale to je hrozny, se porad skrabu

samsa
11. pro 2009

Plechi, tak to svědění musí být taky mazec, brrr, říkala jsi to dr.? Fakt ten třetí trimestr stojí za to, fuj, když si představím ještě 2 měsíce, tak mě jímá hrůza 😝

devila
11. pro 2009

Holky já si tak říkám, že mě už to čeká max. 15 dní 😅 . Nějak se tím uklidňuji, že déle už určitě ne. Akorát mám pořád strach o mimi. Ale to asi každý v termínu.

plechajda
11. pro 2009

nerikala, jezis kdybych ji mela rikat vsechno bych tam byla obden 😉

plechajda
11. pro 2009

devi ja myslim ze strach jsme meli, mame a mit budem s tim uz nic nenadelame 🙂 Ja nadavam kdyz kope moc, pac je mi zas divny ze nekope, no jsem na hlavu....ja si taky rikam ze uz jen 3tydny do porodu, s prenasenim nepocitam 😀

devila
11. pro 2009

Plechaj - je fakt, že kdyby člověk řekl u dr. vše, tak jsme tam denně 😅

samsa
11. pro 2009

Devi, snad to nebude trvat 15 dní, Sabinka byla před termínem nebo jsi přenášela?
Strach o mimi mám taky děsnej, ale zrovna mě tu kope do žeber, tak jsem klidnější 🙂

devila
11. pro 2009

Samso - Sabinka je dva dny před. Ale psala jsem, že už měla zakalenou vodu,teda alespoň mi to říkaly sestry. Proto mám obavy z toho přenášení.

samsa
11. pro 2009

Devi, určitě to bude dobré, ale chápu, že se bojíš. Snad se Sofinka umoudří a vyleze tento víkend.

devila
11. pro 2009

Snad ano 😖