V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

snezenka123
22. pro 2009

ahjky holky,tak se po odmlce hlásím,malé jsme nakonec ty atb dávat nemuseli,tak jsem ráda,občas si ještě pokašle ale rýmu už má skoro pryč,tak jsem ráda 🙂
Já už dneska dokoupila konečně poslední dárečky,tak jsem v klidu 😉 zabalíme je s mm dneska a už můžou vánoce vypuknout 😀
od včera mě k tvrdnutí,které je teda díky konským dávkám magnesia ne tak časté přibylo nepříjemné a docela bolestivé píchání v podbřišu-ale na levé straně 😒 je to spíš odpo a navečer,ale do rána to naštěstí vždy přejde....
Devilko,snad vás na vánoce pustí 😉 držím palečky
Holky zítra tu už asi nebudu,tak VÁM VŠEM chci popřát nádherné vánoce plné pohody,lásky,klidu a zdravíčka. Užijte si je,a mějte se mooooc a mooooc krásně,opatruje se 😵

plechajda
22. pro 2009

hele proc si vsechny myslite ze budu prenaset ? 😠 😉

zitra mam KO tak doufam ze mi rekne ze se neco aspon pohlo 😠

Jinak i ja preju vsem pohodove vanoce, zitra bude chaos den a pak uz na to asi dlabu 🙂)) Takze pekny vanoce a hodne hodnych darecku 😀

garfieldmail1
22. pro 2009

Holky, co se tu ukážete až po svátcích, taky přeji krásné vánoce, užijte si to ve zdraví a až budou ti prckové u vytržení ze stromečku a dárečků, ne že budete bulet!!! (jako já 😅 ) 😉

snezenko, tak ať je malé dál jen lépe a lépe!!! 😉 A to píchání v podbřišku, to může potkat každou, je to určitě nepříjemné, ale určitě budeš ještě letos 2v1, držím palce 😉 😉 😉

ren, bolení v tříslech, jak se ti to tam dostalo, prosím tě 😅 No už to máš za pár, pak to jistě hned přejde 😉

plechajdo, co se divíš, přenášení je tady takovým "dobrým" zvykem no.... 😅 😉 Ať jsou zítra od dr jen samé dobré zprávy! 😵

garfieldmail1
22. pro 2009

ren, aspoň jsem si teda před chvílí udělala seznam, co je ještě třeba nakoupit, kdyby to přišlo nějak dřív, tak ho teda předám tatínkovi, ať se stará 😀

garfieldmail1
23. pro 2009

Holky, kde jste? 😉 Jj, já vás chápu, jen si tu krásnou vánoční atmosféru užívejte 😵 Doufám, že devila už je pomalu na cestě domů 😉

Nevím, jak u vás, ale tady je po ránu 11 stupňů! 😲 V noci lilo jako z konve a venku ani vločka... 😠

No nic, na zítra se stejně nemůžu dočkat, takže ještě jednou všem přeji kráááásné vánoce a po svátkách se na vás těším!!! 😵 😵 😵

samsa
23. pro 2009

Garfi, ahojky, já jsem tu, ale už valíme za mamkou, jdeme péct Vánočky. U nás taky leje, sakra, to nemohlo počkat aspoň po Štědrém dnu. Ale i tak se strašně moc těším a brečet budu asi taky 😵 😀
Jo a tašku do porodky nemám sbalenou taky, nemám prostě nic, ale snad to stačí až po novém roce....břicho už mi zase netvrdne ani nebolí, no a tady se přenáší, tak snad mimi nevyplknu dřív a všechno stihnu.
Holky, tak si to zítra užijte 😵

misicka85
23. pro 2009

Ahojky!!
Tak já my budem dneska slavit, Adélka má první narozeninky! Tak jsem z toho celá na měkko,jak rychle ten rok utekl ☹ ☹

Všem přeji nádherné prožití Vánoc, spoustu dárečků pod stromečkem a hodně štěstí v tom novém roce 2010 😉

krista
23. pro 2009

Misicko to je krásný, gratulaceeeee!! 🙂

Tak vám všem také přejeme krásné svátky, bohaté vánoce a šťastný Nový rok, hlavně zdravá a spokojená dítka 😵 😵 😵

krista
23. pro 2009

A jinak my jsme dneska byli na kyčlích tak ty máme OK, ještě jsem šla na oční a tam nikdo přestože tam být měli, tak jsme jeli domů a na oční musíme po novým roce, to zase bude - oční - sondáž - oční a furt dokola 😔 😝

garfieldmail1
23. pro 2009

misicko, tak to je hezké, hlavně zdravíčko přeji Tvojí malé princezně 😵

plechajdo, pohlo se něco? 😅

kristo, no ještě abys řešila široké balení 😅 Třeba to s očkama nebude tak zlé, třeba jen jedna sondáž a bude klid 😉

samso, doufám, že to stihnem připravit obě 😅 Ono sice nemusí být všechno připravené hned, ale obávám se, že pak nebude na nic čas, tak raději ať je do porodu všechno v cajku 😎

nicole_11
23. pro 2009

Ahojky holky jsem tu jen na skok....co se týká nachystaných věcí, tak když jsem čekala Tedíka, tak výbavičku jsem začla kupovat až ve 30tt. a kabelu jsem neměla vůbec připravenou, tu jsem si chystala den před porodem, takže kdybych rodila dřív, tak jedu s prázdnou a stejně spoustu věcí mně tam muž pak dovezl a myslím si, že tentokrát tomu nebude jinak...my s mužem děláme všechno na poslední chvíli a to se asi nikdy nezmění 😀

Jinak ještě jednou vám všem přeji krásné a hlavně poklidné svátky!!!!

mahulena
23. pro 2009

ahoj holky,
Misicko, gratuluju Adelce!, dneska se znamym narodila taky holcicka, rano v 9,50, Anicka, 3,60 kg. Vsichni cekali Vojtiska a ona holka. Ja jdu vzdy proti proudu, jedina jsem snad tipla holku, a ono to vyslo 😉
Kristo, super zpravy od vas z kontroly kyclicek!
A co Plechajda, jak dopadla?
Doufam, ze vse OK a muzou Vanoce zacit 😉
A co Devila a Sofi, holky, pustili Vas???

Vsem krasneho Jeziska, rozzarene ocka deticek, neco dobryho do briska miminkum a hodne zdravicka a pohody 😵 😵

plechajda
23. pro 2009

Ahoj 🙂

Tak po 4h v porodnici jak jsem predpokladala mi bylo sdeleno ze prdlacky 😝 nalez odpovida tt takze to vypada na 2010...ale ty hnusny posly se teda paradne stupnujou musim rict...nicmene hlava uz neni volne nad vchodem, ale aspon naleha a otevrena na 2,5 a cipek 2cm nevim co to presne vsechno znamena, ale trosku se to pohlo....trosku cili minimaaalne 😒

navic jsme ted prijeli k nasim a museli se psem na veterinu a vratili se bez nej...takze nam ty svatky zacinaji moooc pekne....ale tady se to uz cekalo, takze zadny velky smutneni se nekona.....akorat casove to vyslo tak blbe no...

Doufam ze devilka je uz doma, nebo aspon zitra dopo budou 🙂 kamaradku loni pousteli taky 24 dopoledne a vsechno nakonec stihli 🙂 😉

Misickovym prejem vse nej k 1 rocku 🙂

A vsem krasny vanoce atd vsak to znate 🙂

jdu veceret, zdobit stromek, nandavat cukrovi a to by v tom byl jezisek abysme neporodili 🙂)))

devila
23. pro 2009

Ahoj holky,
jen v rychlosti. Dneska nás pustili, tak jsem rádi. Ale doma je to docela hektické, kolotoč jak hrom. Sabinka docela v pohodě, dá malé i pusinku, ale začala se trochu předvádět. A taky by se pořád mazlila. Jde vidět, že jsem ji asi chyběla.

Sofinka je docela hodná, jen teď spala přes 4 hodiny a teď se ji nechce. Jdu ji rychle okoupat a nakojit a snad zase usne. Jinak dnes v noci to bylo super. Papala v sedm večer, spala do půl druhé, papala a pak do půl šesté.

Tak letím, fakt nějak nestíhám. papa a pěkné Vánoce 🙂

devila
23. pro 2009

Tak děti spinkají, ale na Sofince trochu pozoruji, že má na ni vliv nové prostředí. trošku se mi zádlo, že papala tak trhaně a trochu poplakávala, ale snad se to upraví. Já jsem už vyprala věci z porodnice a sepsala nákup pro manžu, okoupala Sofinku, nachystala manžovi a sobě večeři, Sabince sunar a teď konečně sedím a mámk klid. Půjdu ale do sprchy a spát. Mám toho plné kecky.

Až budu trochu více při smyslech, tak napíšu více o prvních chvílích doma 🙂.

papa

garfieldmail1
23. pro 2009

plechajdo, tak malé pohnutí směrem k porodu by bylo 😉 Blbé, že máš ty posly, v noci se aspoň vyspíš?

devilo, tak paráda, že jste doma a všechno stiháš, to jsi frajer, to u nás by musel večeři připravit přítel a vůbec všechno, jinak by se beztak nudil 😠
A co Tvoje ruka, zlepšilo se to?

devila
24. pro 2009

Ahoj holky,
přeji všek krásné a poklidné Vánoce🙂.

Chtěla jsem vám jen nepsat, jaká byla naše první noc doma. sabinka spala krásně celou noc jako vždy a Sofinka usnula ve 20:30 a vstávala v 00:30, 3:30 a 6:30. Vždy se napapala, přebalila a hned spala, takže u nás to je vždy otázka tak 30 minut ( ZATÍM 🙂 )

Garfi - tak boest je pryč, jen ta necitlivost přetrvává, ale snad to přejde.

Takže ještě jednou všem krásné a pohodové Vánoce a hoděn dárečků 🙂

ren82
24. pro 2009

Ahojky,
Devilko, je super, že jste na vánoce doma 🙂

Holky, všem přejeme s Filípek pohodové vánoce plné rodinné pohody 🙂 Užijte si nejkrásnější dny v roce 😵

krista
24. pro 2009

Devil jsem ráda, že ruka je lepší a spinkání máte parádní, na to zatím marně čekám, malej se posl. dobou kroutí a já už fakt nevím z čeho, nic jsem nezměnila v jídelníčku, už to jeden čas bylo lepší 😝 no snad bude líp, až mu bude rok tak bude po prdíkách 😅

Hezký vánoce holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

devila
25. pro 2009

Ahoj holky,
jdu vás v rychlosti pozdravit. Obě děti nám spinkají, tak jsem se rychle trochu upravila, zašila si zip na bundě, uvařila a za chvíli se chystáme na první malou procházku. Jen co se holky vzbudí.

Dnešní noc jsme měli opět super. Sabinka celou noc zase krásně spinkala a Sofinka opět usla ve 21:00 a vstávala v 2:00 a v 5:45. Takže je to zatím super, no ještě jak to budu zvládat jak bude manžel spávat po noční. Uvidíme.

Jinak u nás Vánoce nádherné nejen dárkama, ale hlavně tím, že jsme byli všichni 4 pohormadě. 🙂

Užívejte svátky 😀

Papa

devila
25. pro 2009

Kristy - snad už to malého brzy přejde. Držíme pěstičky. Já doufám, že nám se to vyhne ☹

krista
25. pro 2009

Ahojky 🙂

Tak jaké byly vánoce, u nás opravdu štědré, manžel se zbláznil 😔 ani si to nezasloužím, Lukymu to bylo podle očekávání jedno a Kristý to chápala tak nějak v rámci možností 🙂

Devil dneska se mi malej budil každou hodinu, takže to spaní vám opravdu závidím, jestli se to brzo nezlepší tak budeme muset s manželem spát opravdu odděleně a to jsme nikdy neudělali...

kacka79
25. pro 2009

Ahojky holky,
tak už jsme doma 🙂 Moc jste toho nenakecaly, tak jsem Vás i dočetla 😀

Devilka - to je bezva, že jste byli na vánoce všichni doma!!!! No a spinkání - nááádhera, tak hlavně ať to holkám vydržíííí!!!!!

Plechajda - no tady je fakt přenášení skoro tradice, tak třeba budeš výjimka a porodíš na termín 😵

Misicka - gratulujeme k ročíku 😉 To je krásný 😵

Jinak u nás Vánoce bezva - Fíla byl ze všeho úplně paf.. ty Vánoce s dětma jsou fakt krásný 😵 😵

kacka79
25. pro 2009

Holky a buďte v klidu, já taky nemám zbalenou tašku, ani připravený věci... no po svátcích musim ještě koupit komodu a pak to vyperu a vyžehlim, no tašku zabalim tak v 36tt.. kdyby bylo něco nenadálého, musí to zvládnout manžel 😝

plechajda
26. pro 2009

Bry rano🙂

tak mame po vanocich 😉 U nas teda probehly vcelku v klidu.....stromecek drzi, sice obcas silou vule ale drzi 😉
Matysek darky nepochopil tak ze to jsou darky, ale vetsina mela uspech 🙂 Dostal i zahradni domecek od prarodicu jednech takze to ma vsechno naskladany v tom a vypada to tu i uklizene 😀 NIcmene nejvetsi uspech slavi tahaci papousek na tyci a kosticky 😉

Kaci ja taky balila az nekdy v 37 a stejne mam pocit ze mi tam jeste neco chybi i ted....uz bych to asi mela dat vsechno dokupy... 😅

nicole_11
26. pro 2009

ahoj holky...tak my měli štědrý den na 2x...přes den jsme měli Vánoce u nás doma s tchýní, byl i živej kapr a muž ho zabíjel poprvé v životě ale zvládl to, ale hlavně ho štvalo to zpracování, oddělat kosti, kůži, atd...prý kdyby to věděl tak se na to vybodne, jedli jsme už v 14h, protože jsme kolem 16h jeli na chalupu k naší rodině, kde nás čekala další večeře, tak jsme byli docela přejezení...Tedíkovi ryba moc nechutnala ale co mu šmakovalo byly krevety, to si teda dopřával...nj je to gurmán po dědečkovi 🙂 dárky na něho čekaly u nás doma i na chalupě...jinak z chalupy si dovezl monokl pod okem, bouli na čele, odřenej nos...pořád někde padal 😅 a ještě kousanec od psa 😅 ...naštěstí nic hrozného, ségra má malého psa ale on nemá rád děti, snaží se vyhýbat Tedíkovi a ignoruje ho, ale on za nim pořád běhá a chce si s nim hrát...

kacka79
26. pro 2009

plechajda no ty bys už měla mít zbaleno komplet, když Ti svítí 40tt 😀 Já jsem u prvního těhu měla tašku od 32tt a věci snad od 30tt nažehlené a vše připravené... no teď nějak není čas 😅

U nás z Vánočních dárků slaví největší úspěch kolo firstbike - to je to bez šlapek, jako odrážedlo a pak kreslící tabulka a razítka...

krista
26. pro 2009

Ahojky holky,
dneska jsme měli poslední pochůzky po příbuzných, ty vánoce to je něco, přečkalo to moje očekávání kolik hraček děti dostali a hlavně že jsme se všichni v pořádku sešli, krásný 😵 to by měli vidět tchánovci, kteří sotva sesmolili SMSku 😝 😅 ale to je fuk, to sem tahat nebudu, prostě to bylo krásný 😵

Holky a vám už se ty porody fakt blíží 😵 hlavně tobě Plechajdo 😅 😀

Držím všem palečky kdybych nestíhala nějak teď zajít a kdyby někdo rodil ať je to nějaká superrychlovka 😵

kacka79
26. pro 2009

Tak to my ještě dneska a zítra pokračujeme po návštěvách, už mám asi metrák - páč všude nám vyvařujou, jako kdyby jsem měsíc nejedli...

devila
26. pro 2009

Ahoj holky,
tak jak se máte? U nás docela dobrý. Jen už jde dneska manžel do práce, tak nás čeká s holkama první noc o samotě, tak snad se mi holky nepomstí. Jinak Sabinka mi docela pomáhá, dokonce i odnáší plínečky do koše a podává mi věci pro Sofinku.

Holky co máte co nevidět rodit, držíme vám pěstičky!!!!