V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

krista
15. led 2010

Garfi i tak budeš mít Terezku jako takovej dáreček 😵

A co Ren, asi nic že a Sněženka taky nic 😲 ale jsem napjatá, jestli do konce týdne bude nějaké mimi 😵

samsa
15. led 2010

Garfi, taky se připojuju ke gratulacím 🙂
Já tu ještě uklízím před zítřejší návštěvou 😝 Ale stejně se mi nechce spát, tak je to jedno...
Tak přeju všem hezký víkend a Ren, ať se rozjede porod 😉

devila
16. led 2010

Ahoj holky,
tady je dnes nějaký klid 🙂. Mě děti spinkají a já se budu muset alespoň trochu učit ☹ Manžel si dělá ovocný salát, to zase bude špinavého nádobí po něm 😀 Ale zase dopoledne horu nádobí umyl a utřel. Je hodný. Ráno mě něchal ještě spát a vstal k Sabince.

Jinak nám taky nějak bělá pusinka. Nevím teda, jestli to má od mlíčka, nebo tu moučnivku. Má bílý jaýček a trochu flíčky na vnitřku rtíků.

Sabinka je neuvěřitělně protivná. Pořád vříská, brečí, rozčiluje se,.....no ani se i nedivím,potřebovala by i ven, ale měla do včera teplotky a pořád děsně kašle a má rýmu. Je už protivná sama sobě. ☹ Manžel už je z toho na nervy 🙂 A to s ní není pořád každý den jak já.

plechajda
16. led 2010

Ahoj devil 🙂

Zrovna taky nakukuju kdyz je klid, u nas se taky chrupe....teda mladej chrupe a princezna cuci v kolibce 😉 😉 nejak se ji nechce spat ci co...hned bych si to vymenila... 😉

tak dnesni noc jsme si dali poprve sami a musim rict ze dobry 🙂 Matysek sel spat v 19 a kniknul na me az v 6 rano to se uz dlouho nestalo....tak uvidime v pondeli to mame dalsi samotku.

plechajda
16. led 2010

jinak jsem myslela ze dneska dame odpoledne prvni prochazku vsichni, ale prijedou tchanovci tak to nechame asi na zitra...uvidime....stejne jeste musim sportak prehodit na korbu, ani nevim kde po tom stehovani je 😅

mahulena
16. led 2010

ahoj kocky🙂
tak jsem total kaput, pres noc total ryma, nemuzu dychat, necitim jedinou chut, kdyz si dam chleba, nevim, co jim, bolej me dutiny, uzliny. Do prdele, fakt:(, Pavel je tak na pul a cekam, kdy zacne mala. Ach jo, to zas mame tak na dva tydny se z toho vykuryrovat.
Povolili mi v lekarne Pinosol do nosu a nejaky pastilky.
Devil, jak je tobe?
Koukam, ze u Kacici se taky marudkuje.
Me prijde, ze jsou ted vsichni nemocni:(
A co Ren???
Garfield, dodatecne vse nej i ode me🙂 a koukam, ze uz naskocil 39tt, to ja rodila🙂))

Hezkej vikend, pa

snezenka123
16. led 2010

ahojky,hlásím,že jsem ještě v celku 😉

Manžel se mě několikrát denně ptá(i v noci)jestli nerodím,jestli nezačnu rodit,tak sem mu řekla,ať už mi s tím dá pokoj 🙄 že až začnu rodit,dám mu vědět,že já mu vůbec něco říkala o té kartářce 😖 no podle ní do zítra bych měla porodit 😕 tak uvidíme,dnes mi od rána často tvrdne břicho i malý se tam nějak víc mrská,ale nevím no...abych nakonec ještě opravdu nepřenášela 😀 😀 😀

garfi gratuluji k narozeninám 😉

holky máte moc krásné dětičky 😵 😵 😵

všem co jste nemocní přeju brzké uzdravení
😵
Krásný zbytek soboty.

plechajda
16. led 2010

Snezi me teda u druhyho porodu tedka vse zaclo taky dost silnym tvrdnutim bricha a mela jsem pocit, ze mi mala proskoci pupikem ven tak uvidis 🙂 😉

Garfi jeste ja jsem taky nepoprala, takze dodatecne vsechno nej 🙂) 😉

garfieldmail1
16. led 2010

Zdravím při sobotě 🙂 Holky děkuju, já myslela, že dnes už mne do rozpaků uvádět nebudete 😅

Ty nemoci to je otrava, už aby bylo jaro, mohly jsme být s dětma furt venku 😉 Tak se brzy všechny i děti uzdravte 😉 😉 😉

snezenko, manzel je holt starostlivý no 😉 Teda ale je to paráda, že jsi to zvládla tak dlouho, třeba opravdu budeš přenášet 😅

ren, kdepak tě máme? 🙂

ren82
16. led 2010

Tady mě máte 😅 Jj, pořád zde a celá 🙄

Ještě, že mě to v noci nechytlo. Manža jel (respektive chtěl jet) do práce a nemastartoval. Klekla nám baterka. Teď je na nabíječce, tak snad v pohodě.

garfieldmail1
16. led 2010

No to by bylo nepříjemné překvapení 😕 Ještěže jste na to přišli včas 😉
Tak až to nabijete, tak už to nenatahuj, hele.... 😉

ren82
16. led 2010

Garfi, kdyby to nebylo tak jednoduché - nenatahovat to. Manža už se smířil s tím, že to bude slavit až příští týden. Tchýně mi volá každičký den. A už mi to leze na nervy. Dobře ví, že kdyby něco bylo, tak jí dáme vědět. 😨

ren82
16. led 2010

Oprava - kdyby to BYLO tak jednoduché. Bože, ani kloudnou větu už nesložím. 😒

garfieldmail1
16. led 2010

Ale je to zvláštní, čekala bych, že druhé dítě se bude rodit spíše před termínem. 😕 Včera jsem byla se sestřenicí a její dvě kamarádky, co měly tento týden termín a čekají druhé dítě, taky zatím nic... 😨
Mně by zrovna vyhovovalo přenášet 😅 , ale kvůli velkému miminku mne dr nejspíš nenechá, což jsem ale samozřejmě ráda 🙂

kacici
16. led 2010

ahoj holky
ren kamaradka prvorodicka mela rodit 13.1 a my ji mame vezt do nemocnice a stale nepise,nevola,takze taky prenasi.No dnes jde Ales na hokej a bumbat,tak to snad na ni neprijde 😅 Jinak vas holky fakt lituju,ja byla z prenaseni nestastna,ke konci jsem mela fakt uz hrozny pupek a kazdy se furt ptal tak kdy,teda aby to nebylo jako u slona 2 roky 😀 😠 Fakt sranda😝
U nas se v noci kojeni uz nedarilo utnout,kdyz jsem dala dudlika,tak za chvilku chrochtala jak ma rymu,ale jakmile dostala mlicko hned spala,takze jsem kojila zase 3x,ale to je stale jeste docela dobre 🙂
Terka prisla opet 5x 😠 ,uz fakt nevim co se ji v te hlavicce odehrava,asi ji staci malo spanku,protoze ona vypada jak kdyz muze rovnou radit 😅,oci dokoran a to jsme ji poslala do postylky a kdyz jsem za 10 min otevrela oci byla v obyvaku,rozsvitila si a cetla si knizky(ve 3.00 😖) tak Ales zarval 😅 a byl klid spala az do 7.30

ren82
16. led 2010

Musím se přiznat, že jsem ze začátku tvrdila, že mi nebude vadit když budu přenášet, ale TEĎ už mi to fakt vadí. Já doufám, že snad zítra by to mohlo vyjít.

devila
16. led 2010

Ahoj holky,
tak mi pořád stejný, všichni na jedné hromadě - až na malou naštěstí. Pořád kašleme, pořád snoplíme 😀,.....

Ren - ty chceš trhnout rekord mezi námi v nejdelším přenášení co? Zatím vedu myslím já - 5 dní 😀 Tak se opovaž mi toto prvenství sebrat 😀 😀 😀
Tak to bylo štěstí, že t to nechytlo a přišli jste na tu baterku co.

Sněži - to je paráda, že pořád držíš. Teď už to bude v pohodě určitě 🙂 A na manžu se nezlob, má holt o vás strach, to je od něho pekné ne?

maruska39
16. led 2010

Ahoj,
dneska jsem totálně unavená,malý už spinká ale rošťák vstával o půl páté,lezou mu opravdu pětky tak ho to k ránu vzbudí a už neusne,za to za 2 hoďky jde spát znovu lumpík malý! Už ať má všechny zubiska venku!
Tak jak pak se máte těhulky - maminky? KOukám,že se nerodí všechny držíte pěkně pohromadě tak to je fajn jen Ren by už opravdu porodit mohla,těším se na miminko 😵 Tak tfuj tfuj už ať brzy vykoukne 😉
snezenko jsem úplně neskutečně zvědavá zda se kartářce vyplní to co předpověděla,jako ono by se už nic nestalo malého by jsi možná už ani na jipce neměla máš totiž krásný tt a jak bude sám dýchat což si myslím,že bude tak máš vyhráno! Dotáhla a zvládla jsi to báječně,myslím že rodit už klidně můžeš,ale pro jistotu ještě jeden týden by to chtělo 🙂
kaci mě tak krásně pobavilo jak si psala,že Terezka si ve 3h ráno rozsvítila v obýváku a četla si knížku,jako vím že tobě do smíchu nebylo,ale já mám dobrou fantazii a hned jsem si to barvitě představila a je to sranda fakt s těmi našimi dětmi 🙂
NO jinak jsem teď dostala nějaké zakázky na šití asi jsem vám neříkala,ale občas si přivydělám tím,že něco doma pošiju,ale nešiju žádné oblečení to mě nebaví jen dětské doplňky jako povlečení,mantinely,rychlozavinovačky,prostěradla s volánem a tak 😉 Tak jsem tím chtěla říct,že večer budu zase vysedávat teď u stroje 😎

krista
16. led 2010

Ahojky 🙂

Koukám co těhulky na rozpadnutí a vše OK, ty dotěrný telefonáty a SMSky od známých a rodiny musí být šílený 😲 já jsem teda byla překvapená že mi dali druhý těhu pokoj, ale totální 😲 asi jsem je odradila u toho prvního, to jsem měla TP (ten první 18.3.) a od ledna mě uháněli kdy že rodím, naposledy přišla SMSka od švagra, to jsem měla už porodní bolesti (7.3.) a ten mě tak vytočil že jsem mu ani nenapsala ať jde někam 😅

Je to opravdu zvláštní s tím přenášením, podle mě je to naše tělo zvyklé na tolik aktivit, že prostě potom něco na víc (kdy se snažíme toho prcka vypudit) s ním absolutně nehne 😅

Plechajdo koukám že zvládáte levou zadní, paráda 😵

Maru ty jsi šikulka, já bych neušila ani polštářek 😅 jsem ráda, že zašiju Kristýnce sem tam tepláky a MM nějaký triko na doma 😀

Před chvilkou jsem uložila obě dvě děti a ani jedno neřvalo 😕 😅 manžel je na fotbale, tak mám veget, teda doufám 😅 😀

maruska39
16. led 2010

Kris vidíš zasloužíš si odpočinek a děti to ví 😉 NO šít bych měla umět když jsem se tím vyučila 😀
smsky neznám to se mi vyhlo velkým obloukem,spíše jsme všechny šokovali my že rodíme 😅

krista
16. led 2010

Maru to máš vlastně pravdu když u vás to bylo tak brzo 😉 my jsme prvně vůbec nikomu neřekli že rodím, poslali jsme jen SMSky když se malá narodila hned po tom, asi v 6:30 v sobotu ráno 😅 (narodila se v 6:00) a po druhé to věděla jen holka co hlídala a možná její kluk, to nevím (vlastně ten určitě když sem pak za ní přijel 😅) a to jsme posílali SMSky o půlnoci (malý se narodil v 23:17 v pátek) 😀

mariap
16. led 2010

Ahoj holky,
Garfield, všetko najlepšie k narodeninkám 😵 .
U nás už staršie dítko spinká a to malé mám na ruke, tak spokojne odfukuje tiež. Ona totižto neznesie, keď ju drži manžel, to spustí hrozné kriky a vresky.
Devi, dúam, že budete brzo fit. Ja som v strehu a čakám, kedy niečo podobné prepukne u nás. Mňa už pár dní dosť bolí v krku.
Maru, ty si šikulka. Ja by som si strašne želala vedieť šiť, ale s mojou nešikovnosťou a netrpezlivosťou si o tom možem nechať iba snívať ☹ .
Kristy, dúfam, že Ti pohodička dlho vydrží 😉 .
Tak holky tehulky....už som sa tešila na nové mimi a popis porodu. Sneženko som tiež zvedavá, či sa kartárka nepomýlila.

maruska39
16. led 2010

jo a to jsem vám neřekla,že moje mamka jde taky ke kartářce a první otázka bude cože to čekám 😀 tak pak hodím echo 😀
Kristo ono to je asi fajn jak jste to udělali vy,my jsem to řekli jak jsem začala rodit a myslela jsem si že mi to zastaví tak jsme volali že jsem v porodce a že mám kontrakce no ejhle ono s toho byl porod a ještě takový mega dlouhý tak jsme si vlastně těch smsek a telefonů užili v porodce,ale mě to bvlo šumák já na to nereagovala,odepisoval manža 🙂
mariap děkuji no ono to není taková věda jak jsem říkala oblečení nešiju na to nemám nervy a povlečení je jednoduché 3 strany sešít k sobě a na 4 našít suchý zip 😵

plechajda
16. led 2010

krist no levou zadni je silny slovo, ale zatim to jde...horsi casy nastanou az mala bude potrebovat vic pozornosti a ne ze po kazdym kojeni zas vytuhne ze 🙂) 😉

spis mi sejri mm, proste pro neho se nic nezmenilo a vsechno navic delam ja.... 😠 asi budu muset razne zakrocit nebo se to zvrhne 😠

kacici
16. led 2010

maru - jsi fakt sikula,ja jsme na rucni prace pekny nesikovna,takez to radsi prenechavam druhym
Jo a Kristo ani nevis jak ti preju hodne deti - u nas si to dneska obe vychutnaly a vychutnavaji,rev jedna pres druhou uz od 18.00 😔 . Naty jsem musela dvakrat prebalit jak byla pokakana a dokonce i nakojit po UM a Terezka uz asi po 10x hlasi bumbani,je tu sucho,musim pustit zvlhcovac,jak maji obe rymu jsou desne protivne ☹ Uzaby spaly obe natvrdo,nejak nemam silu a potrebuju zehlit.
Plechajdo - ja jsme byla dneska uz zla,manza sice doma pomaha,ale svoje konicky a zajmy si ujit nenecha,vcera fotbalek,pivecko s klukama,dneska hokej a zase hospudka,zitra dop. na bezky a v pondeli zase nejaky sport s kamaradem a to je taky cele dop. tak jsem mu napsala,ze doufam,ze najde praci na druhym konci sveta,ze je to stejne jedno,kdyz je stale pryc a ja na holky vetsinou sama.Proste me dosla trpelivost,dneska hlidal Naty tak ze se s ni koukal na Profiky v TV,nehral si,jen ji mel na kline,protoze to ma Naty ted moc rada,jenze koukala celou dobu na Tv a ted jsme na nej nastvana,protoze treba nemusela usnout i z toho 😠

maruska39
16. led 2010

kaci i tobě děkuji jste zlaté,ale vážně nic to není 😅
hm tak to tě chápu jak tě vytočilo to že koukal s Naty na telku to znám taky řeknu hraj si s ním nebo tak a co dělá MM? on si hraje fotbal či hokej,jako že stříli na bránu a Domi kdesi se mnouv kuchyni kramaří skříňky,takže jsem vlastně zabavila jen MM místo malého 😠 ale tebe chápu fakt já jsem uvedla jen takový příklad,ale taky se to u nás už stalo jak byl menší a říkám hlídej ho jdu dělat to a to a on si s ním lehnul na postel a Domi jak je spavý pořád tak hned usnul a to jsem právě nechtěla,třeba to bylo před večerkou ... no chápu tě a opravdu špatně mohla usínat z obrazu který se ji přemítal v hlavičce 😔

garfieldmail1
16. led 2010

ren, a benzínu máte v autě dost? 😅 No ale aspoň mi to připomnělo, že jsem chtěla nabít baterku ve foťáku, i když s mobilem už se dají taky pořídit slušné snímky 😵

Já zatím na porod opravdu nespěchám, jen mi vadí, že člověk prostě neví, kdy to bude, dneska, zítra, v noci, za 14 dní? 😠 A abych řekla pravdu, tak mne ani teď ani minule nikdo s tím, kdy už budu rodit, moc neprudil 🙂

kacici, kojení 3x za noc to je super 😉 Ještě tak Terezka kdyby líp spala. 😉

kristo, taky doufám, že děti budou v noci hodné, když už ti tak pěkně usnuly 😵

mariap, jak mne pobolívá v krku, často mi rychle zaberou Halls bonbony, třeba s medem a citronem nebo s vit.C. 😉

krista
16. led 2010

Maru já to právě nikomu nechtěla říct z tohodle důvodu, moje máma by tady skákala po bytě jako šílená, chovala by se jako kdyby rodila ona, je mi to naprosto jasný jak by to bylo 😅 proto jsem držela hubu, kdyby byly aspoň rozumný, nakonec jsem byla v porodnici 25h než jsem porodila, takže to by mě z nich švihlo 😲 😝
Ale chápu že vy jste to poznat nemohli, prakticky o nic nejde, jen já jsem taková háklivka 😅 a kdy jde mamka k tý kartářce? 😵

Maria víš jak dlouho pohodička vydržela? 45min., už jsem zase kojila 😒 jak to máš teďka ty, ty noci s malinkou?

Plechajdo ale to je paráda, já mám v tomhle děti opačný, jako malý nespí vůbec a postupem času začínají spávat víc 😉 u nás je to podobný, dneska jsem na hodinu odešla nakoupit, kupovala jsem si nějaký věci na sebe, mimochodem jsem si odnesla i depku, protože jsem si tam musela koupit největší džíny co měli a ještě jsem v nich narvaná, tak jdu do sebe 😒 no a MM pak říkal, že mě obdivuje, že to prostě nejde s nima 😅 hlavně je alergickej teda na Lukyho řev, už to miminko prostě neni "pro něj" Kristý prej okřikne a je klid a já to nesu naopak, vadí mi že Kristý řve už dva roky, přestože už umí i mluvit, ty vzteky zbytečný atd. u Lukyho to beru tak jako že mluvit neumí a opravdu neřve jen tak ze srandy.

Kaci to mě mrzí, tak stůněte? Rýma je na tohle nejhorší, Kristý jak jí má tak celou noc nespí ani v poledne 😖 tak vám držím palce ať je brzo lépe, snad ti holky dají oddech!!! Žehlení kdyžtak odlož, já tu na všechno prdím když to nejde, tak to nejde 😅

Jo tak s koníčkama je to stejný, MM má taky čas na posilovnu a fotbal, dneska vypadl kolem 16h do posilky, od 18:30 fotbálek, za tři neděle (nebo za jak dlouho) má na celý víkend lyže, tak budu na prcky prakticky 14 dní sama, protože když chodí z práce v 18h tak to jako extra výpomoc neberu 😕 😝

garfieldmail1
16. led 2010

kacici, tak to by mne vytočilo teda hodně!!!!!!!!!!!!!! Já bych si to líbit nenechala, ale to přítel dobře ví, takže by něco takového ani nezkusil. Má "dovoleno" 1x týdně hospodu a 2x týdně badmington, po něm hned jde domů, ovšem já taky chodím 2x týdně cvičit a když se domluvím s kamarádkou, tak ještě si někam zajdem pokecat, takže je to u nás myslím spravedlivé. A když je doma, tak se opravdu hodně snaží ve všem pomáhat. Až budou děti dvě, tak jsem mu řekla, že pokud kvůli kojení nebudu moct chodit cvičit, tak na ten badmington může taky zapomenout. Samozřejmě jsem se mu to ale snažila vysvětlit v dobrém, aby pochopil moje důvody 😉

krista
16. led 2010

Garfi to je super, že to přítel pochopil 😵 já jsem teda MM tu posilovnu taky dost "zkrouhla" jinak by tam byl pečenej vařenej a on se teda snaží, ale mrzelo mě, že ho třeba nenapadlo aspoň na měsíc, dva ji vysadit úplně když Luky tak řval jako malej, jak trpěl hodně na prdíky (teď je to lepší, prdí ani sám neví jak ťuk ťuk - ale nesmím opravdu niiiic sníst 😉). On ten čas s děckama utíká tak rychle, že tu chvilku by to vydrželi ne 😠