V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

plechajda
25. led 2010

smardi tak abys nakonec garfi jeste nepredbehla 😉

garfieldmail1
25. led 2010

smardi, klidně předbíhej, mně to neva 😉 A jak se cítíš ty? Nějaké posly nebo tak? U mne nic, o to větší fičák to bude beztak až to přijde 😕 😅

nicole, to je jak na potvoru, jak se ti to nakupilo do jednoho termínu 😝 Tak držím palce, ať to zvládneš!!! 😉

devila
25. led 2010

ahoj holky,
tak jak trávíte dnešní den? No u nás je -17 - brrrrrrrrrrrrrr. Byla jsem ráno v obchodě a pěkně mě bolela hlava a uši z toho mrazu. Ani s dětma nemůžu jít ven ☹ A to má být tak celý týden. Zítra ale musíme do poradny, ale to pojedeme autem. Jsme zvědavá jak dopadneme.

Nicole - gratulka ke zkouškám, jsi teda dobrá. Vše za 1. Já zatím dělám vše za 2, ale ta nejtěžší ústní mě čeká za týden, ale tu asi nedám. Nemám na to absolutně čas nebo jsem večer unavená a usínám u toho. Takže tu si budu muset asi odložit ☹ Kam se stěhujete? Co že to vlastně studuješ?

smardik
25. led 2010

plechajda já bych se i předběhla ale někomu se nechce

garf ale jo celkem v pohodě až na ty noci a toho že je to už únavné. Posly taky nic ale to jsem neměla ani u Toma, prostě to přišlo a bylo to a ted to asi bude tak, já doufala že porodím dneska, chtěla jsem to kvůli datumu-Tomášek je totiž 25.10 tak by se mi líbilo kdyby byl Honzík 25.1 ale nějak nevěřím tomu že by se to rozjelo

no a před chvíli mi volal manža z práce že má teplotu a že na něj něco leze takže super ☹, vy jste tu psali že před porodem zákonitě onemocní dítě tak u nás to asi bude že onemocní manža ☹ ☹ a já nechci, chci ho u porodu a at se pak stará o Toma, chodí za mnou do porodky a ne at je nemocný

kacka79
25. led 2010

Ahojky,
tak já taky nerodim... no ale od včera mě hrozně bolí břicho - úplně dole - a taky v tříslech, hrozně dlouho mi trvá než se narovnám a blbě se mi chodí... no nic moc teda... Jinak posly už žádný, to mě fakt trápilo jen 2 týdny a teď už zase nic.. no cpu se magnesiem, tak to asi fakt pomáhá 🙂

Smardi a Garfield, jsem teda zvědavá, kdo bude první... no třeba budete rodit v najednou 😀 😀

Nicole- máš teda fakt můj obdiv, já si nedokážu představit ještě se učit,m když se stěhujete... no ještě že mám tu školu za sebou, jsem te´D líná jako veš 😔

Jinak u nás dneska ráno -10°C, no ven jsme teda nešli, půjdeme odpolko, ale jen na chvilku... už nedopnu bundu, tak aby mi neprochladlo pupendo 😉

kacici
25. led 2010

Holky tak moje kamaradka co mela termin 13.1. jeste neporodila a dneska se teprve bude domlouvat s Dr. na vyvolani,chudinka,je mi ji lito,fakt prenasi dlouho 😕

devila
25. led 2010

kacici - to už je fakt dlouho ne? Mě dr říkal, že po 10 ti dnech musí už začít něco dělat a do 14 dnů od termínu musí být mimi na světě. A ona přenáší už 12 dní ne?Tak to už musí do dvou dnů porodit!!!

kacka79
25. led 2010

Kacici no to teda jooo, já myslela, že nechávají max 10 dní ☹

garfieldmail1
25. led 2010

smardi, já u Lukyho taky neměla žádné posly, taky to přišlo z ničeho nic 8 dní před termínem. Cítím se fyzicky celkem obstojně, akorát už s každým sebemenším zabolením břicha člověk hned přemýšlí, jestli už to nezačíná 😅
A do toho začínají volat nebo psát známí, jestli už 😠 No pak na to člověk nemá furt myslet 😅 Přenášet 14 dní to už musí být fakt na bednu 😝

Počasí je fakt na prd, sice tam svítí sluníčko, ale kosa jak z nosa 🙄 Taky s Lukym ven nechodíme a bude fakt "super" převážet novorozence domů v takovém mrazu, kdo ví, jak dlouho takhle ještě bude.... 😕 Asi ještě přibalím nějakou vrstvu oblečení pro mimi navíc 😅

garfieldmail1
25. led 2010

Navíc začínám mít pochybnosti, jestli se to moje mimčo vleze do kombinézy, co mám pro něj připravenou, asi přibalím ještě jednu o číslo větší 😅 To, co měl Luky na sobě při cestě z porodnice, už pak podruhé neměl, přibíral velice rychle a i z porodnice jsme odcházeli s porodní váhou. To, co první dny shodil, stačil ještě do odjezdu domů zase nabrat 😅

debiiii
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smardik
25. led 2010

garf já posly taky nic a Tom se narodil přesněna termín a přesně jak píšeš, s každým zabolením břicha, píchnutím přemýšlím zda už to nezačíná ale začíná zatím houby 😀 😀 😀. co máš připraveno na cestu domů z porodnice? já taky přemýšlím zda nemám ještě něco přibalit když je taková zima, sice půjdem jen z nemocnice k autu a to bude hned před vchodem a pak od auta do bytu ale i tak

kacka79
25. led 2010

Holky já teda doufám, že ještě chvilku vydržim, abysme nemuseli přecházet v těch mrazech... no uvidíme. Já mám pro mimi teplé bodyčko, přes to kalhoty + mikču flísové a pak ještě kombinézku z tlustého flísu.. no a pak ho zabalim do fusáčku a jedeme 😉

plechajda
25. led 2010

my jsme jeli z porodnice jak zacinalo snezit....takze extra veliky mraz nebyl, ale pro novorozence nic moc ...a oblikla jsem ji body s dlouhym rukavem,puncochace, teply dupajdy a kabatek a sup s ni do teply kombinezy a zakryt dekou, pac jsem sice mela jeste sebou tu kombinezu do autosedacky ale do toho vseho se mi uz nevesla 🙂 a tepla byla az az 🙂 jo a samo cepicku ....respektive jednu bavlnenou a pres to takovou teplou...

mahulena
25. led 2010

ahoj zeny🙂
garfi, nadhernej pupicek, jak holky psaly, desne ti to slusi, proste jen pupik, prdelku a nohy mas hubenounky, musi ti to moc sluset!, kolik jsi pribrala?, do 10kg, ne? Vypadas opravdu krasne.
A Maru, pupik uz opravdu vykouknul, teda!
Vitam Krtecka, juuu, dalsi kocka, co ma stejny termin🙂 jako ja, Misicka a Nicol. Tady se ocividne rodi ve vlnach🙂
Garfi, jukla jsem i na dalsi fotky, vyborna je, jak ma malej saticky pro Terezku🙂
A mrazy maji polevit od Ct, stejne kdyztak budete v porodce, tak uz klidne rodte 🙂 😀
Plechy, chodis s malou ven, a Devilko, ty?
A co Snezenka, nevite, uz je doma?
Nicol, drzim palce na zkousky i na stehovacku, at to vsechno zvladnes..., musi to byt narocne, ale jeste nejsme v tehu tak daleko, tak snad to zvladnes..., treba za mesic uz se ani skoro neohnem, co? 😲 😎
Smardi, Garfi, a vyvolavate nejak? - sexem, vanou, svarakem? aj. metodama?
Nam pomohl sex, za 2hod pote jsme jeli 😉

smardik
25. led 2010

mahu sex, vana ani svařák nepomáhá a dál nevím co ještě

ren82
25. led 2010

Ahojda...
Kaci, jo Karolínka je docela podobná na Filípka. Když byl malý taky měl tak černé vlásky - jenže pak mu vypadali a stal se z něho špinavý blonďák a teď má takovou nijakou barvu po mě. 🙄 Doufám, že Karolínce ty vlásky zůstanou.
Dnešní noc hrůza. karolínka jako v pohodě. Ale Filípek - vstal s náma o půl druhé a už nechtěl spát. Pořád si něco vykládal a usnul až kolem půl paté kdy Karolínka vstávala podruhé. To už jsem šla kojit do obýváku a tak dospala rána.
Jak to máte holky vy, které máte obě dětičky v ložnici? Nebudí se vám to starší když krmíte mladší?

Vítám nové maminky 🙂

krtecek
25. led 2010

ach jo, tak se mi to neulozilo 😠

Garfi, fakt brisko teda mega....ale jinak kde nic, tu zadny spek 🙂 Ja mam uz nahore 6kg a to mi jeste zustalo 6kg po Anicce. Takze celkem nic moc 😒

Smardik, Garfi, ja vam holky na jednu stranu tak zavidim, ze uz to mate za par...dneska jsem si snazila ostrihat nehty na nohou a uz mi to pres brisko teda moc nejde 🙂

Jinak s vyvolavanim moc nepomuzu, jelikoz Anicka se narodila na termin. Sice me voda praskla uz ve stredu vecer a mala se narodila az v sobotu rano, ale na termin 🙂

plechajda
25. led 2010

Tak my ted ven nechodime, byla jsem s malou jen jednou ☹ a to jsem tahla kocar a boby s Matyskem 🙄

Jinak kdyz byl mm doma tak jsem vzala ven aspon malyho, ale 3tydenni mimco do tohodle brat nebudu teda...nejdriv porad snezilo a ven se jit nedalo pac jsme byli zapadany, pak mrazy...ted je vsude led a zas jsou mrazy....neda se svitit musi jeste vydrzet, az polevy ty mrazy tak pujdem a navic mm zitra doveze ten dvojkocar takze je nalozim oba a bude klid, takhle sel Mates po svych a to bylo porad sem tam no na bednu ho pronasledovat 😉

pazhitka
25. led 2010

Ahoj holky a vitam nove prichozi /taky jsem tu asi od minuleho tydne a je to tu bezva!/

my jsme tehu taky neplanovali, ale holky maji pravdu, po pocatecnim zaskoceni v tom cl. zacne nachazet vyhody a ted uz jsem rada, ze to tak dopadlo- lepsi tak, nez se pak treba dlouho marne snazit! a ditka drzy po sobe maji urcite vyhody 🙂

Garfi- krasne brusko! vypadas fakt skvele 🙂

Mahu- tak to jo, kdyz uz ma byt od ctvrtka lip, tak to muzem klidne rodit.. akorat se bojim, ze nenastartujem nasi starou feldu, ted v tech mrazech ji to dela problemy, kdyz je mimo garaz, takze se muze jeste odvoz do porodky zdramatizovat... mchodem, kdyz jsem rodila poprve, bylo nechutne vedro, ted je zas sileny mraz, proste rodim jen v extremnich teplotach 🙂

ja posliky taky moc nemam, jen mi docela casto nebolestive tuhne bricho - poslici jsou bolestivi, ze?

pekny vecer vsem!!

plechajda
25. led 2010

pazitko tak na to vedro si taky pamatuju moc dobre a kdyz jsem zacla tlacit na sale pridala se jeste bourka jak prase 🙂))

jinak poslicci co jsem mela ja, byly zas krece a bricho mi netvrdlo vubec, aspon teda dr rikal ze to jsou poslicci...takze viditelne asi muzou bejt ruzny 🙂 si tak myslim 😉

pazhitka
25. led 2010

plechy - jj, uplne si pamatuju, jak jsme meli okna dokoran a nehl si ani listecek, vsichni spoceni, mimina otravena z horka... tak to ted nehrozi!

plechajda
25. led 2010

jo to je presny 😀 glukozu jsme jim davali pomalu po litrech 🙂 😉

no aspon si vyzkousime dva extremy 😀

samsa
25. led 2010

Ahoj holky, jen info od dr., CS 8, v neděli jdu na monitor a budou mi dělat váhový odhad, snad do té doby vydržím.
Jdu koupat, pak snad ještě nakouknu.

plechajda
25. led 2010

CS 8 ????? fiiiiha abys nam holka vydrzela jeste 😀

krtecek
25. led 2010

Holky, ja vam tu zimu a mraz teda vubec nezavidim...My bydlime v UK a tady byl snih asi 2 tydny, desna kalamita (asi jste videly ve zpravach), nikdo tady v tom neumi ridit....takze jsem byla nekolik dni zavrena s Anickou doma, protoze se proste nedalo vyjet z vesnice....ted uz je kolem 7st a obcas i sviti slunicko a vypada to jako na jare 😀 dneska jsem dokonce nasla, ze mi uz rasej krokusy na zahradce 😝

kacka79
25. led 2010

Ahojky holky, tak u nás už zase sněží, se z tý letošní zimy pos... No nedá se nic dělat 🙄 Jojo, já taky rodila první dítko v červnu a bylo 30°C, tak teď budu mít zase trošku zimu... Holky Fíla už je z tý zimy taky unavenej, už ho to venku vůbec nebaví 😝 Pořád říká, že je mu zima na pusinku a že to fičí... No vyloženě milovník zimy. První týden, co napadl ten sníh, tak si to užíval - no to nadšení ho teda přešlo 😀

Krteček tak teda počasí závidím, 7 stupňů je krásné 😵

Samsíku tak to už máš teda za pár s tím CS... no já mám taky teda dneska šílený bolesti v břichu, ale ne jako poslíčky, ale ta bolest je konstantní - prostě to bolí pořád.. nevim co s tim 😖

pazhitka
25. led 2010

samso- to je slusne, ale osobne na CS moc neverim, v minulem tehu jsem mela od 35.tt 7, dr. silela, ze musim lezet, nakonec v 39.tt. to najednou byly 2 a pak jsem prenasela... Dr. Koucky na porodnice.cz pise, ze to je subjektivni udaj, ktery moc neznamena... Ale samo ti preju, aby se to rozjelo a slo to co nejlip!

garfieldmail1
25. led 2010

samso, já vím, že chceš, aby ti mimi ještě co nejvíc dorostlo, tak držím palce, ať jsi zítra tím váhovým odhadem příjemně překvapená 😵 A určitě ještě vydržíš, neboj 😉

holky, úplně se červenám za ty pochvaly mého obr břicha 😅 Je fakt, že tentokrát jsem jinde moc nepřibrala, u toho prcka si člověk moc neposedí a navíc, jak jí on, tak já taky, takže pravidelně a to asi udělalo hodně 😉 Jinak mám už skoro 14 kg nahoře, jsem teď na 71-72 kg, každý den jinak 😅

krtecek, to nemyslíš vážně, že ti ve středu praskla voda a rodila jsi až v sobotu, do té doby jsi neměla velké kontrakce? Vyspala jsi se do toho vlastního porodu?
Jo a taky jsem ráda, že už to mám za pár. To druhé těhu při malém dítěti už si člověk holt tolik neužije 😠

Já se do porodnice zatím neženu, takže pro to nic nedělám, abych to urychlila. Navíc, holky, co tu přenášely, dělaly všechno možné a nic nepomohlo, leda ten hamilton 😅 Tady se prostě přenáší, no 😀

Jinak já mám připravené stejné oblečení pro mimi na cestu domů, jak tu psala kacka, taky jen doběhnout z porodnice do auta a z auta domů. Nepřijemné asi může být pro mimi dýchání v tom mrazu, no za těch pár vteřin to snad s mimi nic neudělá 😉

mahu, ty šatičky chce Luky furt nosit a tancovat v nich 😅 😀 Koupila jsem je v sekáči za 30 kaček, takže kdyby to zničil, než do toho malá doroste, tak to tolik nestálo 😀

pazhitka
25. led 2010

krtecku, a to ti porod nevyvolavali? mne prdla voda v noci na sobotu- asi ve tri a v nedeli rano zacali vyvolavat- pry se to musi do cca 24 hod ci co...