V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

krista
15. led 2010

Lollaj fakt jo? 😀 s tím jménem jsi mě pobavila a to to bylo tak rychlé nebo manžel někde byl že nestíhal? 😅

Mahu jj to jsme měli, myslela jsem si bůh ví jak to nebude super, ale nešlo to, kočárek se neřídil tak dobře jak jsem si představovala a Kristý chtěla pochopitelně svoje 😖

devila
15. led 2010

Já o tom buggypodu taky nejdříve uvažovala, ale po tom, co Krista psala, že to je na nic,tak jsem od toho raději upustila. A ještě, že tak. V tom sněhu bychom s tím asi moc parády nenadělali 🙂

Holky, já jsem úplně šíleně nachlazená. Taky už kašlu a teče mi z nosu ☹ Volala jsem si k dr. comůžu užívat, když kojím a říkala Stoptusin, ale manža ji neřekl, že to není suchý kašel. Tak mu v lékárně dvě magistry řekly, že můžu klidně užívat ten Stodal, je to přírodní. A na rýmu Pinosol. A k tomu mě už tři dny bolí hlava - super ☹

Manžel je taky na odpis, ale má teď 3 dny volno, takže se o holky postaráme společnými silami 😀

mahulena
15. led 2010

...ty jo, holky, tak ted jsem v koncich. Me ten Buggypod prisel fakt vybornej. ☹

Devilo, to me mrzi:(, ja taky pri kojo brala Stodal, Vincentku a Propolki pastilky na cucani na krk, Vincentku nosni kapky, a muze se Paralen a Ibalgin, to mi pomahalo se vypotit se zavazanym krkem.
Ted jsou snad vsichni nemocni, co tak slysim..., ja jsem na hrane, malinko me boli na plicich a mam malinko rymu, snad se to taky nerozjede.

maruska39
15. led 2010

Jsem tu z nákupu a tak,no fuška co budu vykládat však to znáte 😉 Domi už naštěstí usíná tak můžu odpočívat,ale jsem po dnešním dnu zralá tak akorát na okamžitou koupel a postel 😅
Mahu a neměla by jsi někde odkaz toho buggypod a skejtu? ráda bych mrkla,sama ještě nevím co to je 😅

maruska39
15. led 2010
maruska39
15. led 2010

a teď koukám na ty skejty a to teda vůbec nevím 😅 Bude záležet asi na kočárku a ten ještě ani nemám 😝

nicole_11
15. led 2010

no já taky řeším sourozenecký kočár ale vůbec se mi do něj nechce, uvidím až bude mimi na světě, a taky chci být hodně na chalupě a tam máme velkou zahradu a na výlety budeme jezdit s MM dohromady, tak bychom kdyžtak tlačili klaždej kočárek ale to se asi nestane, protože když jde s námi MM tak Tedík nechce být v kočárku, takže úvahy o kočárku nachám až to bude aktuální 😉

nicole_11
15. led 2010

jinak kristy s tím ekzémem je mi to líto, ale prý je to vždycky důsledek nějakých psychických problémů a na vás to docela sedí, hlavně u tebe...takže třeba až se situace u vás uklidní, tak ekzém zmizí...takže musíte hlavně vyřešit to řvaní, snad vám ten kineziolog pomůže, a pak se i ten ekzém spraví..

jinak co se týká Tedíka, tak on tam pupínky ani moc nemá, má ty nožky spíš jako struhadlo, strašně vysušené, v únoru musím zajít k Dr. nejradši bych šla už ted ale fakt na to není čas, tak to musí 2 týdny vydržet..

mahulena
15. led 2010

Kristo, diky, jak myslis, ze chtela Kristy "svoje", vzdyt mela svoje sedatko, ne? Ja tomu nejak nerozumim..., prijde mi to fajn. Skejt mi prijde jeste na vetsi dite, tak od 2 - 2,5 let vys. Myslim, ze to tak malymu diteti nevysvetlim, aby tam bez fixace stalo.
Nicol, a Tadik ti chodi pekne? Me prijde, ze mala nechce moc chodit, ten snih ted ji jeste vic odrazuje.

garfieldmail1
15. led 2010

kristo, holčička od známé je taky atopik a právě, pokud to jde, tak jezdí k moři, protože tam se jí to během pár dní ztratí jako nic 😉

Tak ten buggypod mne na jaro léto docela nadchl, o tom jsem ani nevěděla. Já jsem právě chtěla skejt pro Lukyho, jenže na náš kočárek to nejde, Luky by se pak neměl kam postavit, mám Cortinu X4, která je jinak v perfektním stavu a byli jsme s ní max spokojení, tak je mi líto kočár prodávat kvůli skejtu a kupovat nový. Ten buggypod ukážu příteli zítra, co on na to. Takhle můžem klidně dát dlouhou procházku s kočárkem 😉 Taťka už to snad nějak uřídí 😉
A hlavně už je na trhu teda ta novější verze pro děti do 20 kg, Luky má už teď 15 kg, a má to i další vylepšení oproti původní verzi.

http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=435412

Jinak já se cítím dobře, dneska i musím, přítele jsem jako každý pátek pustila ještě na pivo ovšem s tím, že příští pátek už nejde, to by mi pak byl prd platný 😠 , kdyby to na mne zrovna přišlo 😅

maruska39
15. led 2010

Nicol u nás to samé,nožky jako struhadlo a jeden větší suchý ohraničený flek 😝
sourozenecký kočár vím,že určitě pořizovat nebudu,bavila jsem se s MM co teda a ten je pro skejt tak asi pořešíme jen skejt ještě nevím sama uvidíme jak bude šikovný na chození zda se budu chtít ještě třeba v tom červnu vozit nebo ujde,každopádně něco chci mít doma 🙂

maruska39
15. led 2010

jj garfi právě na to jsem čučela,že to je do 15kg a to malý má teď 12kg tak mě to i odradilo,ale jak říkáš do 20 kg ........ nevím 😅

nicole_11
15. led 2010

no on chce chodit, ale taky všechno prozkoumává a někdy chce jít jinam než my, ale pokud jde s námi MM, tak ho do kočáru nedostanu, a to už odmala, MM si ho totiž rozmazlil, tak ho musel nosit v náruči a ted jde ted po svých, ale máme na to ještě 4m, tak uvidíme co bude...

marusko a Dr. to viděl tu suchou kůži, dal ti na to něco?

mahulena
15. led 2010

Maru, ty budes mit Domiho zase o kousek starsiho, J nebude mit ani rok a trictvrte, kdyz se mimino narodi. I kdyz to neni asi velkej rozdil, tak to muze byt rozdil. Ja furt nevim. Ja jsem v tuhle chvili nejvic pro buggypod, ale potrebuju zjistit vic referenci.
Ja si davam tak dva, dva a pul mesice na rozreseni.

nicole_11
15. led 2010

Mahu my na tom bude stejně s věk.rozdílem a já počkám až se mimčo narodí, stejně ze začátku tak s malým mimčem nebudu chodit po nákupech,atd...a spíš bude venku na vzduchu a to Tedík bude jezdit na odrážedle a taky budeme na zahradě, anebo se budeme jezdit koupat a to jedině autem

mahulena
15. led 2010

jj, my na tom budem stejne🙂. Kdyz ja jsem zvykla, ze proste po propusteni z porodnice hned jedu na 200%, furt nekde litam, navic se tesim na jarni pocasi. Takze urcite chci mit kocar koupenej. Nebo Buggy nebo nevim co 😔
Justynka jeste nespi, nevim, co se dneska deje a Pavel je v hospode - parada...

ren82
15. led 2010

Garfi, nemáš dneska náhodou narozeniny? Všechno nejlepší.

Manža už do hospody nechodí od Vánoc. Ono jim to neublíží. V té hospodě se bez nich obejdou. 😉

kacici
15. led 2010

ahoj holky,postupne docitam vsechny diskuze,ja fakt nestiham 😒
Ja jsem mela pro Terezku skate a ten jsme pred zimou prodali,protoze jak se slozil sportak a Naty byla vleze,tak na nem nemohla stat. Ted je teda mazec,kdyz je unavena,protoze samozrejme,mimi se veze tak se chce vozit i ona a to chodila pekne ☹ No chodime kratsi vychazky a spinka doma v posteli,ale kdyz nekde jsme,dam Naty do manducy a Terezku do kocarku a ted to chci delat i obracene,Terezka si v manduce taky hovi 😀 a na zimu je to vyresene,mam mam kapsu,takze je muzu nosit i ted.
Kojeni v noci - paradoxne aniz bych vedela o cem pisete tak me na dnesek dosla trpelivost a Naty jsem nakojila jen 1x a to je u nas fakt nadhera - protoze predtim byla u prsu i 5x.No dala jsem ji vzdy dudlicka,pohladila a lehla si.nevim zda zabralo tohle a nebo ryma,kterou chudinka dostala ☹
Terezka je taky nachlazena,ryma a trochu pokaslava,do toho zacala mit dneska prujem,tak jsme byli vsichni doma. manzelovi uz hrabe a jako na ferovku hleda misto uz mimo HK,protoze je to pro nej doma silene 😅 Dneska sjme dost pomahala sousedce hlidat miminko,takze jsme zmizelo na par minut dolu a on byl uplne hotovej a rikal me ze tohle mu uz nemuzu delat,aby byl na ne uplne sam. Pry sam - ja dneska cele dop. zavrena s detma,uvarila obed o dvouch chodech a on prijel k hotovemu. pak deti spaly dve hodinky a jestli hlidal sam dve hodky tak je to moc
ren - drzim pesticky,porodka je nachystana,tak ted jeste aby Karolinka pochopila ze v brisku je sice fajn,ale u maminky v naruci je jeste lepe 😉

kacici
15. led 2010

Garfi - velikanska gratulace k dnesnim narozeninam 😵 😵 😵

krista
15. led 2010

Mahu svoje jsem nemyslela ve směru že by tam neměla svoje místo, ale "svoje" jako že si strašně vymýšlí... ono se to někdy těžko popisuje v tom mluveným smyslu když člověk nemá možnost se vidět, prostě svoje jako že si vymejšlela, že se najednou chtěla vozit/tahat, přičemž tady už chodila, ba přímo běhala - ona byla tahoun, já za ní opravdu lítala s kočárkem, sedala si jen v obchodě a jinak zase domů běžela, procházky byly rychlovky 🙂 no a jak se narodil malý tak si začla vymýšlet - tahat, vozit, sedátko prostě neklaplo, nikomu nerozmlouvám, jak jsem několikrát řekla, je to o dítěti 😉 to samý se skejtem a se sourozeneckým a nejlépe to poznáte po porodu, vážně 😉

Páni Kaci jste dobrý! 😲 😵

Garfi všechno nejlepší, nerodíš nám někde svůj dáreček? 😀

lollaj
15. led 2010

krist- porod jsem měla rychlí,cca 4 a půl hodky od prvních kontrakcí po šití.Manžel měl zrovna školení na druhým konci čech a když mi ráno v nemocnici řekli,že určitě rodit nebudu,tak se vydal busem a ne autem 😀 Vtipny je,že pracoval celý měsíc z domova, aby nezmeškal porod... 😀

lollaj
15. led 2010

A taktéž se přidávám s gratulací-Garfi vše nejlepší!!!

devila
15. led 2010

Garfi - vše nej k narozeninám 🙂

krista
15. led 2010

Lollaj to fakt jo ☹ mě by to teda hrozně mrzelo a byla bych vzteklá, já se znám, ale po takový době už člověk stejně nic nezmůže, stalo se co 😅 a k druhýmu porodu chce? 🙂 ale jinak rychlovka teda, aby si to po druhý neměla už doma 😀

lollaj
15. led 2010

krist,bylo mi to líto,měla jsem dokonce pocit,že zklamal,mrzelo mě to dlouho a při sebemenší hádce jsem mu to vytkla.Ale s odstupem času mi to přijde hrozně vtipný.
Na druhý porod se připravuje,prý bude opět pracovat z domova,aby nezmeškal.Ale jak říkáš,abych neporodila doma.Než odvezeme Elinku k rodičům nebo rodiče k nám,než se vzprdelíme z bytu...

krista
15. led 2010

Lollaj no to chápu, jak říkám cítila bych se stejně, ono je to jednou za život, ale jak říkám co člověk zmůže, stane se no, hlavně že jste všichni v pořádku, vynahradíte si "jinak". Já zase manželovi dodneška neodpustila, že slíbil měsíc před porodem udělat kamarádovi v bytě zděné jádro, nakonec kamarád viděl že by z toho mohlo být víc a chtěl postupně i podlahy po celém bytě a obklady ke kuchyni a malby, štuky... no nebudu to moc vypisovat jinak se zase naštvu, dopadlo to tak že jsem byla s novorozencem doma, malá řvala, já řvala, dovolenou vyplácal... taky jsem mu to stokrát vytkla a vytknu dodneška, vím že ho to mrzí, ale měl kamaráda poslat do hajzlu, když já měla doma stresy, pak jsem mu u druhého řekla, že už pomoct nepotřebuju že jsem ji potřebovala kdysi, teď už se umím o prtě postarat, ale o tom nechtěl ani slyšet tak byl s námi doma ten týden jak mě být i původně 😉

lollaj
15. led 2010

krist,stejně mají chlapy jiné myšlení 🙄 Ten můj si odjel na 3 týdny do USA v šestinedělí.

lollaj
15. led 2010

krist - chyba ne chlapy,ale chlapi

krista
15. led 2010

Lollaj to je taky paráda 😖 já vím, že nebýt tohodle kluka tak on s námi doma je, ale prostě jeho krůta chtěla všechno a chtěli to honem a MM tvrdil že to dělá pro nás aby pak kvůli nám mohl být doma, dostal za to pár peněz a prostě tam sedřel kůži ze sebe že i když pak doma byl, tak nebyl schopnej nic dělat, no nebudu už to fakt rozebírat, já se tak naštvu, dva roky stará záležitost a do mě vjede zlost jen si to představim, je to prkotina, ale pro mě byla tenkrát tak strašně důležitá, ještě když Kristý tak neskutečně řvala a já myslela že je po mě jestli s ní budu ještě pár minut sama 😝 snad ti to tentokrát manžel vynahradí, věřím že ano!!!

Jinak nevím zda jsem to psala, zapomněla jsem zase reagovat na spoustu věcí. Smardi moc držím palečky aby se to mezi vámi ještě urovnalo, je to hodně změn a chlapi to nesou všechno hůř, co ty ženský musí vytrpět no...

garfieldmail1
15. led 2010

holky, díky za gratulaci, uvádíte mne do rozpaků 😅 No já čekám, že třeba dnes porodí ren, to by se mi líbilo 🙂 Ale to už asi nestihne 😅

jo, chlapi jsou chlapi. Ten můj se snaží, ale taky mám kolikrát pocit, že je z jiné planety 😠

lollaj, no to bych měla taky docela obavy, abych příště nerodila doma 😅 Držím palce, aby jste to do porodnice tentokrát stihli oba 😉

kacici, držím palce, ať to je v noci opět lepší!!! 😵