V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

devila
13. lis 2009

Holky, ani nemluvete. Té maminky je mi strašně líto a doufám, že se z toho dostane. ☹ Je to hrozné, jak se to šíří. Jenomže člověk by opravdu musel sedět jen domě a to dost dobře nejde. ☹

krista
13. lis 2009

Devilo jj byla jsem ve 36tt zhruba když tady hořelo, zapálil to tady nějakej blbec za výtahovou šachtou, máme štěstí že jsme v 8.patře a i tak jsme měli půl bytu vykouřenýho, byl to dost šok, i malá se z toho dlouho vzpamatovávala, ale už v pohodě, akorát máme krapet černou halu místama 😝

Jo já jsem fotečky tady smázla, jsem reg. na FB jestli tam někdo jste, tam mám všechny fotky 🙂

Samso o té prasečí mi povídej, máme tady kopec případů ve městě ☹

Ty jo holky, začnu mít depku, všichni máte VŠ nebo studujete, já jsem tady prd proti vám 😔

Garfi ať se taky brzo uzdravíte!!! Mě děsí to aby to nechytl třeba malý a Kristýnka jak je nemocná tak vyžaduje opravdu hodně péče, pořád k ní lítat chovat atd., rozhodně ji neodstrkuju, ale když zrovna malej brečí a tlačí tak je těžký to zkloubit.

devila
13. lis 2009

Tamten odkaz asi nejde otevřít, zkusím to znovu :

http://www.nemvitkovice.cz/obsah/galerie/gyneko...

garfieldmail1
13. lis 2009

devila, tak potom, proč ne? 😉
S tou Porubou to záleží asi na tom, jak hodně je zrovna vytížená, nevím. Já doufám, že budu mít u porodu zase svou dr a díky ní mne tam vezmou, pokud ovšem zrovna nebude někde mimo 😒

krista
13. lis 2009

Devilo ta porodka vypadá hezky, já měla tu čest a rodila jsem na žlutém i modrém křesle 😀

nicole_11
13. lis 2009

a odkdy se s dětmi může chodit do té solné jeskyně, Tedík má totiž rýmu už týden a já taky trošku, nikdy jsem v té solné nebyla,tak ani nevím jak to tam chodí

samsa
13. lis 2009

Nicole, to jo, zmedializované je to děsně, já myslím, že pro těhuli nebo malé dítě je stejně hrozná i ta sezónní chřipka. Fakt jak jsem to kdysi měla, tak jsem myslela, že bude po mně. Já někde četla, že prý na tu prasečí umře 13% těhotných, co ji dostanou, což je dost šílené číslo, protože jinak v populaci je to cca 0,4 %. Nevím, jestli je to tak i s tou sezónní. No, ale zase kolik těhulí tím ochořelo, že? A kolik jich mělo ještě přidružené nemoci. Ale i tak teda strach mám. A hlavně o malou a mrně v břichu.
Devi, nestudovala jsem pedagogickou, ale odborný obor na univerzitě a dodělávala jsem si pedagogické vzdělání, ale ráda bych i tu angličtinu. Mám z ní akorát státnici a navíc jsem ji dost zapomněla, což mě štve.
Kristo, neznáš náhodou tento kočárek? Baby max dexter, docela se mi líbí a je za dobrou cenu http://www.tipstore.cz/?Page=30&show_detail=529

krista
13. lis 2009

Nicole do solné odmalička 🙂

garfieldmail1
13. lis 2009

krista, Luky je starší než Tvoje Kristýnka, ale jak je nemocný a má teploty, tak to je taky jako klíště a to je pak i těžké to od něj nechytit. Však už jsem tu kdysi psala, že to je podle mne nejnáročnější, když má člověk více malých dětí a jedno nebo dokonce všechny jsou nemocné. To aby se člověk fakt rozkrájel 😒
To držím palce, aby to malý nechytl, ale jak to zařídit, že....

garfieldmail1
13. lis 2009

nicole, jak píše Krista, tam chodí i maminky s miminkama. U větších dětí je zase super, že tam mají kupu hraček do pískoviště a děti si tam hrají se solí na zemi 🙂 Jo a obvykle jsou pro rodiče s dětmi i zvlášť určené hodiny. Hlavně dávej bacha, aby si malý při hraní neprotřel oči, bude je mít od soli, takže po odchodu z jeskyně ruce hned umýt 😉

nicole_11
13. lis 2009

13% to je dost...ach jo..už aby ta zima byla za námi...u nás v Brně zatím nic není,ale to se může ze dne na den změnit a můj můž dělá v restauraci v nákupním centru a tam chodí stovky lidí, takže klidně dom může něco donést...
no radši jiné téma nebo z toho zase nebudu spát 😒
tak možná tu solnou vyzkoušíme...v Brně je nějaká pro těhulky zdarma ale nevím kde

devila
13. lis 2009

No nic holky, já se s vámi dneska loučím, jdu si lehnout a potrápit ještě své mozkové závity 😀 (dávám tomu cca 5 minut než usnu 😀 )

Takže všem hezkou a klidnou noc 🙂

samsa
13. lis 2009

Devi, ať se daří s učením. Nicole, jo jo, ani se o tom nebudeme bavit, protože my to prostě nechytíme a basta 😉

plechajda
14. lis 2009

Dobre rano 🙂

Teda jak muzete takhle kecat vecer, ja jsem od pul devaty uz mrtva od pasu dolu a od 9 i nahoru 😀 Koukam ze to tu je sama uca 😉

Kristo neboj nic, ja mam taky jen stredni skolu a nic si z toho nedelam....ne ze by mi uceni neslo, ale me to nebavi....taky jsem koketovala s myslenkou si udelat neco pri matersky ale hahahaha takze zustanem u ty maturity 😀

plechajda
14. lis 2009

mam doma asi fakt malyho chlapa, lezi na zemi, pije z lahve jak kdyz ma beera a jeste kouka na autosalon.... 🙂

kacka79
14. lis 2009

Jojo plechajda, na autosalon koukáme taky 🙂 celá rodina 😀 Fíla u toho lohní mlíko, manža komentuje testy a já relaxuju.. U nás jsou auta u obou "pindíků" číslo jedna 😎

devila
14. lis 2009

Ahoj holky,
já právě přišla z města. Kamarádka chtěla za každou cenu Sofince koupit kombinézku, že to bude mít od ní. zakázala mi ji kupovat, tak jsme byly spolu dnes.Mám krásnou chlupatku s ouškama 🙂 Je fakt nádherná, malá v tom bude kouzelná.

Při cestě do města mě napadlo, že bych mohla malou dát mamce a netahat ji po obchodech, takže skončila u babi 🙂

Neuvěříte jakého experta mám doma : Manžel jezdí do práce a z práce vlakem - v osm ráno mi volá, že se probudil ve vlaku pozdě, takže skončil místo v Havířově v Ostravě 😀. Takže dojel na nejbližší vlakové a mohl jet zpět 😀. Přijel o hodinu později než normálně jezdí - expert co? 😀 Noční dělá svoje 😀

Holky, jsou vaše drahé polovičky taky takoví puberťáci? Víte co by chtěl manžel k vánocům? Touží potom už dlouho - autodráhu 😀 ( a můj taťka se k němu přídává - prý by závodili spolu 😀 ). A já si říkala, že budeme mít holčičky,tak nás tohle mine ☹. Manžel a taťka mi na to řekli, že proč by si holky nemohly jezdit s autodráhou, že někde se naučit řídit musí 😀. A víte co je nejhorší? Že vím, že malá by byla do toho fakt úplně zažraná 😀.

plechajda
14. lis 2009

Kaci me to taky nevadilo a rovnou jsem si i vybrala co si poridim 😀 😀 😀

devil ja myslim ze autodraha je jeste v pohode 😉 😎 Manza ma pod posteli u rodicu schovany vlacky co delal jeho tata kdyz byl malej a ceka az mates vyroste 😉

nicole_11
14. lis 2009

no tak my se na autodráhu s mužem velmi třeme...už se nemůžeme dočkat až Tedík bude větší a dostane ji, ale bude chudák protože ho k tomu asi nepustíme 😀
jinak já musím vynachválit svého mužíčka....měla jsem hroznou chut na zmrzlinu, tak mi pro ni v 21h jel do obchodu 🙂 ale ted mě trošku škrabe v krku tak snad to bude v pohodě

plechajda
14. lis 2009

nicol to mas dobry s tou zmrzkou...ja tu zacla vyloupavat orechy na cukrovi....a ted je uspesne uziram, takze muzu zacit znova 😀

smardik
14. lis 2009

ahojky dlouho jsem tu nebyla 🙂 co nového

devil manža dostane autodráhu pod stromeček, už ji mám koupenou a je u rodičů zatím. Strašně ji chtěl ji dostane a ještě chce hru Ubongo tak jí taky dostane 🙂 a taky nevidím důvod proč by holčička nemohla mít autodráhu, klidně bych koupila pokud myslíš že by jí to bavilo

devila
14. lis 2009

No, já ještě uvidím, teď jsou velké výdaje s nákupy pro malou a hlvaně nějaké dárečky pro holky. My jsme se letos dohodli jen na maličkosti (to loni taky a já mu koupila drahé hodinky) 😀. Ale asi mu ji koupím. 🙂 A když ne teď, tak v květnu má manža 30 let, tak to určitě. 😉

Už vidím živě, jak si tady manžel bude dělat pánské jízdy u autodráhy 😀

Je fakt, že mám ale jednu autodráhu vyhlídnutou V Dračikovi - má 8m a je za skvělou cenu, tak se budu snažit ji koupit 😀 ať mají "děti" radost 😀.

nicole_11
14. lis 2009

teda holky mně se dneska nic nechce a venku je docela hezky i svítí slunko, a já bych nejradši byla doma, nohy nahoře a koukala na telku, ale to nehrozí, muž je v práci a syn by zešílel být celej den doma 😒

kacka79
14. lis 2009

Ahojky, holky začínám mít pocit, jako kdybych měla zítra rodit a to mám ještě 3 měs před sebou. Váhově jsem na tom jako když jsem šla s Fílou rodit 😀 Dneska jsem vlezla na váhu a mám 10 kg nahoře.. asi budu zvracet 😝 No nic, jsem jako buldozer.

Jinak co se Vánoc týče, kromě manžela mám už vše pokoupeno, máme letos opravdu jen drobnosti, jediná dražší věc je firsbike pro Fíčka 😉 plánujeme v lednu doplatit hypo tak nemůžeme utrácet 😅 Manžovi asi koupim jen nějaké tričko a parfém... no nebo tak něco..

devila
14. lis 2009

Ahoj holky,
tak jsem uložila to naše malé tornádo a já se natáhla v obýváku na gauč. Náš taťka je opět v práci, tak že si musím vystačit sama 😀.

Jaký jste měly celý den?

garfieldmail1
14. lis 2009

Ahojky 🙂
No my jsme zjistili, že po týdnu doma, kdy jsme nemohli kvůli nemoci ven, malý už ven snad ani nechce, jen by se válel doma u pohádek 😠

A co se týká vánočního dárku, tak my si dávno s přítelem kupujem společný dárek, něco praktického a pak už jen nějaké drobnosti, ať pod tím stromečkem máme taky nějaké překvapení 😵

Jo a loni jsem příteli před vánocema vyčetla, že malému ještě nic nekoupil, všechno jen já. Že jsem si právě myslela, že bude naopak každou chvíli domů tahat nějaké "super" autíčko a tak. Za týden přišel s tím, že už pro něj něco k vánocům má, na štědrý den mne začal "připravovat" na večer, že jako doufá, že za ten dárek nedostane vynadáno. 😕 Pak koukám na tu obrovskou krabici pod stromkem, ve které byl traktor na baterie, vlečku ani nebalil, zůstala ve sklepě a stálo to 7000,-! Od té doby už raději nic neříkám 😠

nicole_11
14. lis 2009

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli dáváte svým dětem rybu a jakou?

No Tedík k vánocům dostane saně, toho houpacího koně, a pak nějaký malý dárky....my s mužem si dáme taky drobnosti a jinak jsme se dohodli, že si budeme dávat nějaký zážitky, k narozkám ode mě dostal víkend v Telči, a ted si dáme víkend na horách 🙂

samsa
14. lis 2009

Ahoj holky,
dneska bylo krásně. Jestli to vydrží, zítra umyju okna. Tak doufám, že nebude pršet.
Řešíte vánoční dárky koukám. Já letos nakupuju přes net. Zrovna teď jsem objednala bráchovi pivní sklenice. Je to prima nemuset se vláčet po obchodech. Pro malou už něco mám, pro manžu taky, pro mamku mám objednáno, ale už je to skoro měsíc a nic, tak nevím, psali, že zboží není skladem a bude to trvat 3 týdny a už je to měsíc 😠
Garfi, to jsi mě teda pobavila s tím traktorem za 7000,-, to bych asi taky nebyla nadšená. A hraje si s ním aspoň malej?
Nicol, malé dávám pangase, jedla i kapra a strašně ráda má pstruha na másle, ten jí jede nejvíc.

devila
14. lis 2009

Ach jo holky,
tak se mi po dlouhé době stalo, že se mi malá vzbudila. V devět začala brečet jak hrom, tak jsem tam šla a pochovala ji a nepomohlo. Odešla jsem a zase řev. Znovu jsem tam šla, tak plakala a prosila, tak jsem si ji vzala a lehly jsme si na postel. Ihned usla, ale jak jsem se pochvíli začala zvedat, byla vzhůru. Po 15 minutách ji říkám, že ji dám do postýlky a ona začala hrozěn plakat a říkat, že ne. Ale dala jsem ji tam, pohladila a šla pryč. Tak ještě chvíli strašně plakala a už je ticho. Tak snad už bude spinkat až do rána. Asi se ji něco zdálo drobečkovi mojemu. ☹

plechajda
14. lis 2009

jezis ja mam jen pro prcka neco a pro ostatni nic a ani nevim co teda 😕 ☹

No zrovna pred chvili jsem si povzdechla, ze nam za chvili tyhle "klidny" vecery skonci....malej spi od 18:30 a pak mam padla.....a do toho vsechno znovu....jejejejejejeje na co jsme se to dali 😕