V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

maruska39
30. led 2010

Samso já taky věřím,že až budu mimi doma tak se to obrátí a uvidíš tu sourozeneckou lásku 😵 😵

Mahu ty jsi mě s těmi triplly úplně dostala,hned jsem letěla mrknou do průkazky kdy to tam mám psané a není tam nic 😅 Jenom další kontrola 8.2 a jak jsem zkoumala papíry ze screeningu tak tam je psané že další odběry od 29.1 do 12.2 tak to snad je oki a triplly udělají toho 8-ho 😉 já stejnak na ty triplly moc nevěřím screening mám suprový a to je pro mě důležité 😵 😵

Kristo jj to bude to samé,jenže já to právě dávala jako do koupele olej a namazat jsem nepraktikovala možná to je tak lepší jak to děláš ty takže to zkusím ještě udělat takto,ale musím ji koupit už ji doma nemám.
NO ráno ho mažu krémem Oilam ten je taky na suchou kůži a na exémy a večer excipialem. Někdy mu hlavně nožky vemu přes den modrou indulonou 😅

devila
30. led 2010

Ahoj holky,

Kačko - moooooc gratuluji k Samíkovi. To byla opravdu zase rychlovka. Tak hooodně štěstíčka vám oboum a hlavně zdravíčko.

Kdo nám vlastně už z tohohle tématu porodil? KACICI, ZDENKA, KRISTA, MARIAP, JÁ, PLECHAJDA, REN, SNĚŽI, GARFI, KAČKA. Tyyyyyy jo, to už je miminek a maminek 😀 Zapomněla jsem na někoho???

A ted ještě teda kdo? SMARDI, MARUSKA, SAMSA,......

romcatko
30. led 2010

Moc a mo c gratuluji Kačkce k Samíkovi i rychlému porodu. 🙂 ať se daří i dál.

krista
30. led 2010

Devi doplnila bych že porodit má ještě Pazhitka, už jí svítí 39tt 🙂

Maru máš recht, triply hoď za hlavu když je screening v pořádku 😵 😵 😵
Jinak ta koupel taky neni špatná, ale mě Dr. vysloveně tu koupel zakázala, asi proto jak to měla Kristý v akutní fázi 🙂 takže špatně jsi to rozhodně nedělala 🙂 a kdyžtak bych mazala třeba jen jedním krémem, ona mi řekla abych to nestřídala, takže já vzala jen ty dva jak jsem ti psala, o tom jednom drahém ona ani neví 😔 nevěděla jsem co by na to říkala, ale řeknu ji to tam až tam půjdu 😉

samsa
30. led 2010

Holky, zase mi odešel kus hlenové zátky, fuj a pobolívá mě břicho jako na MS. Tak se to možná malinko hnulo.
No, kdybych tu pár dní nebyla, tak jsem porodila. Nemám to dát jak vědět, nebudu mít připojení na net, ani kontakt na nikoho nemám. Ale beztak z toho nic nebude, jsou to asi jen zase ty hnusné posly.
Kristy, no, docela se bojím, co bude dělat malá, je to pěkná žárlivka. nesmím ani chovat cizí děti 😝

krista
30. led 2010

Jééééééééééééééééé rodímeeeeeeeeeeeee 😅 😅 😅

krista
30. led 2010

Samso já ti můžu písnout telefon do IP, jestli to stihneš tak mi napiš klidně o půlnoci, budu ráda, stejně nespíme 😅

kacici
30. led 2010

Kacko - velikanska gratulace k Samikovi,tesim se na popis porodu,protoze podle toho to byla opet rychlovka,ale co vim tak mela mit Kacka vyvolani 😕
Holky to je sileny jak to leti,ze? 🙂
Samso moc a moc drzim pesticky,vypada to ze budete za chvilku 4 😵 a neboj Nelinka si zvykne,jen to bude chtit trpelivost,do niceho ji nenutit,naopak jakmile pomuze odnest plinku pochvalit,klidne ji nechat mazat zadecek - to Terca miluje doted asistovat u prebalovaku,jen je ted problem,ze se nam na nem Naty pretaci a jednou jsem ji uz jen tak tak chytala 😔 Je desne ziva na to kolik vazi az moc a furt jde na brisko.
Dneska dostala k pul roku ovoce a holky ona zbastila celou malou sklenicku😵,otesanek muj 😀
Ja dnes nejak nestiham,Terezka me asistovala u peceni dortu pro tatku,predtim me pomahala pect strudl a a samozrejme mam skoro vse osizene,uziracka mrnava 😀,chudak deda,zitra bude koukat ze mu chybi jahody,v dortu je v piskotu dira a slehacka nepokryla vsechna mista na dortu 😝 No a o strudlu nemluvim,kdybych tam nebyla tak snad sni i listove testo 😀

samsa
30. led 2010

Kristy, já myslím, že nerodím, páč kus zátky mi odešel už před týdnem a nic z toho nebylo. Břicho mě bolí fakt jen malinko, tak jdu chrnět. Holky, zítra dopoledne tu nebudu, budu u našich a odpoeldne jedeme na monitor do porodky, tak se ukážu až večer.
Dobrou noc 🙂

pazhitka
30. led 2010

ahojky holky, jen vas kratce zdravim,
gratuluju Kacce k rychlemu porodu a tesim se na detaily!
Samso- to jsem zvedava, jestli uz je to tu!! Drzim palce! Bricho me taky docela boli, uff uff

Jdu spat, jsem grogy, dohanim tu po nocich jeden preklad, ktery musim stihnout do porodu a uz nevim,jak si k tomu sednout ☹
Dobrou!

maruska39
31. led 2010

Dobré ranko,
tak jsem zvědavá co samsa já to vidím na porod 😅 Držím palečky a věřím v další rychlovku 😵 😵 NO nakonec tu jako těhule zůstanu já už to vidím 😅

krista
31. led 2010

Ahojky 🙂

Kači prej že nestíháš a stihneš dělat dort a štrůdl 😀 no tak to nevím co teda mám říkat já, já snad nepekla co je malej na světě 😅 možná jednu buchtu? 😅 ke dvěma ročkům upeču Kristý dort a dál teda nevím, protože jak nemůže to mlíko tak mi to přijde nějaký složitější všechno 😲

Samso asi záleží jestli odešla už celá, mě teda nikdy neodcházela po částech, vždycky až pár hodin před porodem, pamatuju si jak jsem ji našla když jsem byla v porodnici s Kristý a tak strašně jsem se radovala, že se bude něco dít!!! 🙂 To bylo těsně před tím než mi prdla voda a pak už jsem se teda radovala strašně moc, protože jsem věděla že už porodit musím a že to jednou skončí 😅 u Lukyho jsem ji našla ještě doma a to mě polil takový studený pot 😅

Jinak info pro ostatní, napsala jsem Samse svůj telefon, tak snad písne až porodí 😵

Maru ještě jsou tu ostatní těhulky, neboj a určitě se ještě někdo přidá 😵

Pazhitko držím taky palce na rychlovku až to přijde!

nicole_11
31. led 2010

Ahoj holky...tak už jsme konečně přestěhovaní a dneska to tady už vypadá i jak u lidí, akorát musíme dodělat kuchyn, nebyla tam skoro žádná linka, takže nemám kam vyskládat věci, MM mi tam sice nějakou skřín dal, ale všechno se tam nevleze, apak musíme ještě zkulturnit koupelnu a bude to vše...ale už se nechci stěhovat, ale bohužel nás to zachvíli čeká znovu....jestli do půl roku nedostaneme městský byt, tak za rok kupujeme vlastní, takže do roka znovu stěhování ☹

naštěstí Tedíkovi se tady spí dobře a v ložnici má udělanej svůj koutek, kde si hraje, takže je spokojený 🙂

jinak co se týká té suché kůže, tak sádlo sice pomáhá, ale když ho nenamažu, tak je jak stará svráscičílá ženská, a už to má i na zádičkách ☹ , no já doufám, že to není ekzém, ale žádný pupínky nemá jen extrémně vysušenou kůži, tak nevím...krista je na to přeborník, myslíš že to může být ekzém, no příští pondělí jdeme na kožní, tak uvidím co mi řekne, a ted jsme mu zaplatili zase plavání, tak snad nám to nezakáže, ale měsíć a půl nechodil plavat a má to horší, takže to asi na to vliv nemá, a doma se koupe tak 2x-3x do týdne víc ne

mahulena
31. led 2010

cau zensky,
Samso, stejne paradne drzis, uz jsi 39tt, to je super, ja rodila v klidu a pohode (a desne jsem chtela, tak jsme tomu pomohli) taky ve 39tt, takze klidne uz!, moc na tebe budu myslet, tesim se na prekvapko i jmeno🙂
Je dobre, ze ma Krista kontakt, aspon nas zvedavost neseze zaziva a budem vse vedet hned. Hlavne ti preju taky totalni rychlovku 😉 , drz se!
Nicol, gratuluju k prestehovani a uhnizdeni se, to jste zvladli rychle (nebo to tak leti?!). Jak se citis? Pujdete na 4D, nebo nekdo dalsi z kvetnovek?
Maru, jj, to ti teda teprv urcite odeberou, jeste je cas. Ja verim jak NT tak triplum. Asi bych presto byla nervozni, kdyby mi treba NT dopadlo OK a triply ne, nebo obracene, proste drzim palce, aby byly i ty triply ok🙂, i kdyz pro tebe treba nejsou dulezity.

My se prave vratili z mesta, byli jsme na obede, mam pocit, ze prasknu 😝 , ty voe, myslim, ze ted mam tak +5kg...

garfieldmail1
31. led 2010

ahojte 🙂

Hlásím se do klubu dvojmaminek - RYCHLOrodiček 😀
Využívám honem chvilku, kdy všichni spí 🙂. Doufám, že si ještě stihnu zpětně najít, jestli nepřibylo u některé z vás další mimi 🙂
Tak v rychlosti můj porod (taky jsem zvědavá, co tu napsal ten náš taťulda 🙂 )
Kontrakce začly ve 2 ráno, zrovna jsem byla u Lukyho, protože se vzbudil a tam jsem si uvědomila první dvě kontrakce, ale ještě jsem si nebyla samozřejmě hned jistá. Pak jsem si šla lehnout k sobě a opakovalo se to, nejdříve cca co 6 minut, ale za půl hodiny už co 3 minuty, u Lukáška to bylo úplně stejné. Tak jsem šla vzbudit přítele, který ale nespal a ze "zkušenosti" prý již věděl, která bije 🙂 Zavolala jsem mamce, že pro ni zajede a když byl pryč, tak jsem ještě zavolala doktorce, se kterou jsem byla domluvená, že bude u porodu. Do porodnice jsme dojeli ve 4 hodiny, cesta nebyla tak hrozná, jak jsem čekala. Prošla jsem příjmem, kontrakce už byly silnější, ale ještě se to dalo. V pět mne zkontrolovala dr a že prý jsem otevřená sotva na jeden prst a že sjede k sobě do ordinace zařídit potřebné věci a v šest je zpátky. Ovšem pak to bylo stále bolestivější, po půl šesté jsem dostala klystýr s tím, že až budu vyprázdněná, mám zavolat PA. Čas letěl a během působení klystýru už to bylo teda drsné, po něm jsem už fakt křečovitě objímala madlo ve sprše a s ohledem k výsledku vyšetření doktorkou jsem šílela z představy, že takhle budu trpět asi ještě dlouho ☹(( Po šesté jsem řekla příteli, ať zavolá PA, než došla, už jsem začla mít tlaky, tak jsem to řekla PA, hned přišla i dr, že se na mne podívá, ani nevím jak jsem dolezla na lůžko, dr na mne mrkla a že prasknem vodu a já na ni, že jestli to půjde, že chci určitě epidurál, protože to už bylo hrozné a ona, že do hodiny porodíme. Jsem si řekla super, ovšem přišla další kontrakce a já začla kňučet, že už to ale nemůže vydržet, že mám potřebu tlačit. Dr praskla vodu a hned volali další zdravotníky a že při další kontrakci mám tlačit. No a Terezka byla na dvě zatlačení venku 🙂 Tentokrát jsem to i více vnímala a přesně si pamatuji, že po prvním zatlačení jsem otevřela oči a sama jsem už viděla hlavičku a po druhém zatlačení jsem ji viděla celou a dávali mi ji na břicho 🙂
Takže když to zpětně hodnotím, tenhle porod byl mnohem bolestivější, ale hrozně rychlý, jen kdyby člověk ještě věděl, že to bude mít tak brzy za sebou, dalo by se to snést mnohem lépe 🙂
Teď jsme druhý den doma, Terezka je docela hodná, akorát si většinou popláče, než se vykadí a často ublinkává, tak ji člověk musí hlídat. První noc doma byla náročná, dopadlo to tak, že jsme spali v ložnici v posteli všichni čtyři 🙂 Uvidíme, jak to bude dál, hlavně aby byli všichni v pohodě ;)
Přes den je to zatím takové rozpačité, člověk neví, jak se věnovat Terezce i Lukáškovi, aby nežárlil a to jsme na to dva. Každopádně Luky je přešťastný, když se může čehokoli, co se týká Terezky účastnit, je zjevné, že nechce být v takové chvíli "stranou".
Jsem zvědavá, jak to bude dál, určitě se zase ozvu, ovšem musím taky pracovat, takže zatím nevím, jak často se sem dostanu, což je mi opravdu líto :( A hlavně už se těším na jaro!!! Komu se narodí mimi na jaře, má opravdu velikou výhodu! ;)
Tak se všechny těhulky opatrujte a jdu rychle mrknout, jestli tu někdo další neporodil 🙂

garfieldmail1
31. led 2010

Jééé, tak Kačka už porodila. To mám radost velikou!!!!!! 😵 😵 😵 Tak hlavně ať jsou oba zdraví a taky jsem moc zvědavá na podrobnosti 😉
No a co smardik a samsa(tady už se něco chystá, zdá se...)? Holky moc držím palce, ať je to rychlé a bez komplikací a máte zdravá miminka!!!!!

Jo a jsem moc ráda, že je krista zase mezi náma 😵

Jinak, první den, kdy se Terezka narodila jsem se do ní hned nezbláznila jako do Lukáška, ale ten další den už se to na mne valilo a teď už jsem z ní úúúúúplně vedle!!!!! Princeznička moje!!!!! 😵 Je taková malinká, oproti Lukymu, který měl 4kila je to pro mne obrovský rozdíl teda! 😅
Snad brzo hodím fotky 🙂

garfieldmail1
31. led 2010

Jo a zavinování dělohy tentokrát fakt hnus 😖 😝 , ale od včerejška už dobré, nejhorší byly první dva dny 😒
A hlavně oceňuju, že tentokrát jsem byla mnohem méně potrhaná, trošku to bolí, když si sedám, ale minule jsem nemohla sedět vůbec skoro dva měsíce, takže teď je to pohoda 🙂
Jo a kojení člověk taky nezapomněl, tentokrát jsme to zvládli rychle a téměř bezbolestně, Terezka už mou pomoc při přisátí ani nepotřebuje, naučila se to vlastně už na sále 🙂 Ale pije mnohem kratší dobu, než Luky, no jsem zvědavá, kolik bude mít, až půjdem ve středu k dr, která je bohužel do úterý mimo, jinak jsme tam šli už zítra.
Jdu si rychle objednat novou kojící podrsenku, ovšem nejdřív se musím přeměřit 😀

garfieldmail1
31. led 2010

Ještě mám snad chvilku, tak vám musím napsat, co se mi včera stalo. Když už všichni usli asi o půlnoci v naší posteli, šla jsem na záchod a jak jsem se vracela, bylo mi nějak zima, vlezla jsem pod peřinu a v tu chvíli na mne přišla taková zimnice, ale šílená, třásla jsem se jak osika, zuby mi jektaly, tak jsem vstala, oblékla si svetr a tepláky a znovu pod peřinu, ale to nestačilo, tak jsem si přinesla ještě jednu peřinu a teprve pod dvěma peřinama a navlečená jsem se přestala po chvíli třást. No měla jsem vážně strach, že dostanu zánět do prsa nebo tak a bude po kojení 😔 Hlavně nechápu, proč k tomu vůbec došlo, i když to bylo náročné, než obě děti usly, ale nebyla jsem ve stresu nebo tak, no nevím... 😒
No nic, už musím fakt končit, jestlipak to po mne vůbec bude někdo číst, takové romány 😀

Jsem tak zvědavá, jestli se stihne narodit ještě nějaké mimi v lednu 🙂

kacici
31. led 2010

Garfi to je po porodu normalni,ja to mela v nemocnici 2x 😉 ,pry na to maminky dost po porodu trpi a staci se vypotit - ja to mela jeste v nemocnci,protoze jsme tam byli s Naty dyl. myslim ze je to reakce tela na velkou zatez coz porod je a taky hormonalni zmeny.ted uz to bude dobre 😉 a tesime se moc na fotecky male Terezky 😵
Porod jsi mela krasny a rychly,prestoze verim ze na konci hodne bolestivy 😅 - me kdyz rekla do hodky je mimco na svete tesila jsem se strasne moc a Naty stejne jeste trvalo dalsi hodku nez vysla ven 🙄

garfieldmail1
31. led 2010

kacici, tak to jsem hned klidnější, že je to normální, dosud mi o tom nikdo neříkal 😒 Hlavně mne to zaskočilo teda...

Terezka spí a spí a kluci odjeli do obchodu... Co bude asi malá dělat v noci... 😅 No aspoň bude vyspaná na koupání, včera jsme to nějak nestihli, tak dnes poprvé 🙂
Taky mají ostatní dvojmamky takový hrdý pocit, že už mají dvě děti? No já jsem na to pyšná hrozně moc 😵 Jsem zvědavá, jaké to bude, co se týká Terezčiného spaní, zatím je v tomhle každý den úúúúplně jiný, takže se necháváme překvapit, co nás všechno čeká 😅

krista
31. led 2010

Nicole určitě nejsem přeborník 😅 těžko říct jak to vypadá, jsou to suché fleky červené, vystupují nad povrch kůže?
Každopádně z kožního budeš chytřejší 😉 přeju vám ať to ekzém není, snad to bude jen tou zimou, kůže hodně trpí a na promazávání je fakt hodně dobrá modrá Indulona nebo Lipobase jak jsme se tady bavili, je to hodně mastný a i to pěkně voní 🙂

Samsa ještě nic nepsala 😅

Garfi super popis, jsem ráda za to jak jsi to měla rychlé, ty bolesti jsi mi opravdu živě připomněla, taky jsem to vnímala jako bolestivější ale rychlejší a ve sprše jsme na tom taky podobně, já tam válela sudy od bolesti 😀 😅
S těma stavama, možná si vzpomeneš na mě, mě se to pořád nějak střídalo, bylo to asi během celýho šestinedělí a říkala jsem si, že už se mnou zákonitě musí něco být, ale teď je to OK, určitě to brzo přejde!!! 😉 Přeju ať se pořád hezky hojíš a ať se pěkně sžíváte a samozřejmě gratulace k Terezce, krásný míry fakt!!! 🙂 😵

krista
31. led 2010

Ty jo, jen jsem to dopsala a čtu zprávu od Samsy 😀 🙂

Ahoj kristo, tak malá je na světě, narodila se ve 14:25, jmenuje se Sabinka, 49cm a 2,80kg, porod vyvolaný, byla to rychlovka, 4hod,ale bolesti 100 krat větší než u Nelči, pozdravuj holky. Samsa!!!

😵 😵 😵 😵 Tak si myslím, že míry parádní, to se muselo rodit jedna báseň 😵 😵 😵 😵 😵 a rychlovka, no co k tomu dodat, gratulujemeeeee 😵

maruska39
31. led 2010

Samso gratuluji!!! Tak on to nakonec byl porod a zase rychlovka až začínám věřít,že i já to zvládnu rychleji jak 36h 😀 😀
Ty míry krásné,to se Sabinka náramně dopekla a určo se to rodilo jedna báseň já rodila něco podobného 😉

Tak se nám krásně uzavřel ten rodící leden,škoda že to i pazhitka nestihla v lednu,ale neva nějaký únoráček musí být 😵

garfi krásný popis porodu jak vy to holky děláte takové rychlovky??

mahulena
31. led 2010

Jezisi, Samso!!!!!!, kriste pane, ty uz taky?!?!"?, takovej fofr 😲 , ja padnu. Moc gratuluju🙂
Tak jste zmenili jmeno, ja cekala Madlenku a ona Sabinka 😵 😵 😵 , krasna droboucka kocicka, nynynynyny 😵

Jinak me "mensi" miry teda jednodussi porod ani za mak neumoznily 😒 , takze ja nesouhlasim...

Garfi, super popis.
Zase tedy rychlovka, ale o to intenzivnejsi 😠 😲

Pazhitka ma jeste chvilku cas, aspon to tady bude prubezne🙂
Nepletu se, ze pak az my, kvetnovky?

krista
31. led 2010

Mahu já to beru podle sebe, pro mě po těch hodinách byla "sranda" ty děti vytlačit, fakt že jo, tak jsem na to byla natěšená, už jsem nemohla, u Kristýnčina porodu jsem byla neskutečně unavená, tam už bych další hodiny/dny nevydržela...

Teď vám koukám do profilu a ty "tt" vám fakt naskákaly to je něco! 🙂

devila
31. led 2010

Samso - gratulujemeeeeeeeeeeeee, tak máš Sabinku 😀? Krásné jméno 😀 😀 😀. Hodně štěstíčka !!!!

snezenka123
31. led 2010

Samso moooc velikánská gartulace!!!!!! přeji hlavně hodně zdraváčka!

Grafi vítej zpátky,koukám,taky rychlovka a taky ti začali kontrakce jako mě ve 2 ráno a myslím,že ještě jedna z nás začala mít bolesti ve 2 hodiny ráno a kolem 6 porodila...ale už si nevzpomenu kdo to byl 😅

Já jsem taky strašně moooc pyšná na to,že jsem maminkou dvou dětí,přesně jak tu myslím psala jednou krista-je to takový zával štěstí a LÁSKY,že se až člověku svírá srdce.... 😵
nepopsatelně nádherné,silné a jedinečné 😵

No u nás se malá rozmarodila,má skoro 39,v noci kňourala,pobrekávala,a dneska chudinka se celý den mazlila,očička zalité slzami,rýma... ☹ dokonce dneska i první žárlivý záchvat,musela jsem přebalit malého a malá se chtěla pochovat a začala tak strašně plakat,že když jsem kojila,musela jsem malou druhou volnou rukou vzít a donést k sobě na gauč,aby se o mě opřela a já ji hladila ve vláskách,na druhé ruce jsem kojila malého 🙂 Dala bych cokoliv za to aby byli dětičky zdravé 😔
Jo a malý má asi moučnivku-bílý povlak na jazýčku,dr.řekl ať koupím genciálku a potřu mu to,tak potírám tou fialovou vodičkou ale nezdá se mi,že by to nějak mizelo 😒
Spaní u nás-zatím je to docela dobré-malý se nakojí a pak usne,ale tím,že má tu rýmu,tak musí odsávat,i během kojení,do toho se mi ke konci kojení pokadí 🙂 takže než malého dám zpátky do postele,uběhne i hodina...ale dá se to,zatí je to ok,asi je to i tou žlouenkou,přes den ho dávám k oknu,ale i tak ráno je celý oranžový ☹

A co holky hormony u vás šestinedělek?
Já bych řekla,že tentkokrát to snáším(zatím-tuk tuk tuk)docela dobře,samostřejmě jsou stavy kdy jsem strašně moc štastná a najednou je mi hrozně smutno,nebo mám pocit,že se mi nic nedaří,že jsem třeba hrozně ráda,že jsem ustála dnešní dopoledne kdy spal mm po noční a malá jak jí nebylo dobře tak dostala třeba záchvat breku když jsem šla jen na záchod,což nedělá...o a on vstal ,dala jsem mu polívku a on měl hnusnou připomínku,že je upatlaný stůl 😠 jindy by to přešel,ale mě se to tak dotklo!ale u Stázinky v šestin.bych asi vybouchla,nebo se pohádala,nebo rozbrečela,ale teď jsem to ustála,sice se ve mě jak říkám střídalo běhěm 5 minut asi 5 různých pocitů.ale ustála jsem to 😀 no hormony,no 😀
Jdu přiložit do krbu at nezmrzneme. Holky krásnou dobrou noc. Snad během zítřka nebo pozítřka konečně vložím fotečku malého,fotky co máme z jednoho fotáku jsou moc veliké a já je neumím zmenšit 😅 a fotky z mého fotáku musím teprve stáhnout.
Tak krásnou dobrou a klidnou noc všem. 🙂

krtecek
31. led 2010

Ahoj holky, tak jen nakukuju a Samsa nam mezitim porodila 😀
Moc moc moc gratulujeme a prejeme hodne stesticka a zdravicka
🙂

kacici
31. led 2010

Samso - vellikanska gratulace k Sabince a ma krasne miry 😵
Holky spi obe,Terka nespala cely - to bude zase noc 😔,tak jdu neco poklidit a stahnou fotky

pazhitka
31. led 2010

Holky, ja vam tak zavidim, ze uz to skoro vsechny mate za sebou a s gracii!

obrovska gratulace samse- skvele zpravy!
kacici- tak at je noc lepsi!
snezenko- at je male lip! musi to byt fakt moc narocne...
mahu- v kvetnu bude taky uroda, ze?
maru - jj, bude to unoracek,dle planu🙂 minule jsem prenasela o 4 dny,tak uvidime ted...
kristo- diky za smsku-mohla bych ti taky do IPny napsat sve cislo, pro vsechny pripady?
garfi- super popis, diky za nej!

to je strasidelne, ze jsem na rade... ale dneska mi bylo podezrele dobre, tak to asi jeste nejakych par dni vydrzim, snad... jeste musim dodelat ten preklad a tak 🙂

dobrou noc vsem!!