V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

maruska39
30. kvě 2010

Ahoj holky,
tak se jdu pochlubit snad to nezakřiknu,ale už druhý den jsme bez dudu a je to dobrý,v noci spal krásně jen jenom jednou ho hledal a nechal si vysvětlit,že není a spal dál,teď jak šel spát tak si ani nevzpomněl na něho a to byl fakt závislák,dudal i přes den no a přes den si občas vzpomene na něj a volá dy (dydy) tak mu vždy řeknu,že není a on to prostě chápe jen se na mě podívá zakroutí hlavičou a jde si po svém 😵 😵 Já se toho tak bála a ono to šlo samo prostě 😎

Co vy těhulinky jak se máte?

wolfi
31. kvě 2010

Dobré ráno!!

Marusko, gratuluju k oddudlení!! 🙂
já jdu dneska na 4D a už se nemůžu dočkat... 😵

katuska85
31. kvě 2010

Ahoj holky 🙂 Měli jsme toho ted nějak moc tak jsme nestíhala.
Misi moc gratuluju k Petříčkovi.Porod teda špičkovej vid:To je dobře.At jsme zdraví a spokojený 🙂
Maru to je super že už nedudláte.Domča si na to přišel docela brzy vid?Eliška teda dudlíka nikdy nechtěla ale kámošky dcerka dudlá do dneška a jsou jí skoro 3 roky .
My byly s Elí dnes na kontrole u dětský.Už 3 týdny má takovou tu zadní rýmu,nejde jí smrkat,špatně se jí dýchá,dostaly jsme anibiotický kapky ale vůbec nám nezabraly tak nás dneska poslala na vyšetřená na ORL.Odpol tak budu volat a objednávat nás..Jen doufam že se nepotvrdí moje tušení a nebudou to nosní mandle.Musela by na vyndání a mě by u ní v 7 měsíci těhu těžko nechaly ☹ No,držte nám palce

maruska39
31. kvě 2010

jj holky děkuji moc 😵
katus no přišel spíše on ho rozkousal všechny tři co měl a já už odmítala koupit nový tak jsem čekala až ho rozkouše úplně a pak prostě jsem mu jen řekla,že není že je rozbitý a bylo. Já ho teda chtěla odudlit do narození malé tak jako odplenit a povedlo se mi obojí tak jsem šťastná 😵 Ale už to fakt není miminko to poslední co mě ho připomínalo jako miminko byl dudu a ten už není takže si musím počkat na malou 😉
teda katus to je taky nepřijemné no budu na vás moc myslet a doufat s tebou,že se to nepotrvdí pak nám dej vědět,ju?
wolfi těším se na fotečky 🙂

katuska85
31. kvě 2010

maru aha takhle fikaně jsi to udělala 😎 to chápu že jsi ráda že se vám to povedlo 🙂 a děkuju snad to bude ok
wolfi koukala jsem že už víte pohlaví?podělíš se nebio necháš překvápko 😉

andu
31. kvě 2010

Ahojte, dámy 😉
Teda Maru, to je super fígl s tím dudlem! 😉
Katus, taky držím palec, aby vám ty mandle nepotvrdili!!

krista
31. kvě 2010

@maruska39 to je super s tím dudlem, takový štěstí my mít nebudeme 😀

Kdopak je tu vůbec další na řadě s porodem? 😎 🙂

maruska39
1. čer 2010

Holky děkuji já měla takový strach z toho a dopadlo to dobře,těžko věřit,ale fakt byl závislák on mě chodil budit v noci,že ho nemůže najít musela jsem vstát a jít ho hledat,dudal i venku,doma prostě mazec tak jsem se bála a nakonec to bylo tak jednoduché,ale abych ho teda jen nechválila tak včera asi první krize bez dudu,protože nemohl ani za nic usnout,sice nevolal dydynku,ale svého nynánka takového usínáčka celého ožužlal a všechny jeho konce rval do pusy a usnul teda až kdesi v 9h večer a to chodí spát 18.30!! takže asi první krize jinak v noci zase dobrý.

maruska39
1. čer 2010

@krista no a kdo je na řadě vůbec netuším květňačky odrodili a snad,že by já?? 😕

krista
1. čer 2010

@maruska39 jsem se nasmála jak malej ožužlal usínáčka 😀 ale věřím že taková prča to zase nebyla 😅 tak ať to jde dneska už hladce 😵 páni že už by si byla na řadě? 🙂 to je něco!!! 🙂

maruska39
1. čer 2010

@krista no fakt celého ho oslintal a ožužlal fuj 😅 ale tak byl hodný asi hodinu hajal v posteli ani se nehnul a fakt se snažil usnout pak jsem tam přišla on se na mě smál tak jsem ho vzala do ložnice a pustila jsem mu púa v domnění,že usne a prd pokračoval v žužlání ale celou dobu hajal,dokoukal púa a šel znovu do své postele a pak už usnul takže žádná hrůza jen prostě nespal.
nějak si nevybavuji teď,že by byl někdo ještě přede mnou tak asi jsem fakt na řadě 🤐 ale až v červenci spěchat už nebudu 😉

krista
1. čer 2010

@maruska39 jasně nechvátej, neni kam 😵
To je zlato ten váš Domča, já se bojím že u nás se dudlíka nikdy nezbavíme 😔

maruska39
1. čer 2010

@krista Kristý ještě má dudlíčka? tak pokud ho má jen na noc tak bych ji ho klidně ještě nechala,mě šlo jen o to,že on ho dudlal pořád a to se mi fakt už hodně nelíbilo a styděla jsem se venku,že takový velký kluk a má dudana tak proto jsem ho chtěla odudlit,kdyby ho měl fakt jen na spinkání tak to neřeším 😉

krista
1. čer 2010

@maruska39 venku jsem se taky styděla, to jsem jí ho sebrala tak před rokem, ne-li dýl, to se mi nelíbí když takhle velký děti dudlaji a šlo to v pohodě, já zjistila, že jak ho nevidí tak ho nechce a teď už chápe že jen na spinkání i když někdy otravuje, ale u mě nepochodí 😅 já bych ho ráda odbourala i na to spaní kvůli zubům, ale nevím jak 😅

majatob
1. čer 2010

marusko, gratuluju k oddudlikovani 😵

krista, Tobik taky furt usilovne dudla 😅 Oficialne ho ma teda jen na spani, ale dost casto se stane, ze ho sebere Bibine a pak tu s nim lita 😀 ale ven ho teda neberem, to uz bych se asi stydela taky 😀 no a pokus o oddudlikovani byl u nas neuspesnej, po dvou dnech hysterickyho place jsme mu ho vratili 😅

maruska39
1. čer 2010

@krista no to těžko radit každý dítě je jiné a platí na něj jiný metr tak jen přeji pevné nervy a jednou se snad zadaří a bude i Kristý bez dudu 😉

@majatob prosím tě čtu v pase,že jste i v noci bez plíny jak jsi na to šla? budila si Tobíka ze spaní nebo se sám budil? já netuším jak na malého on mi pije na večeři mlíko a to je jasné,že čůrat bude,,zatím to nehrotím dávám mu čas,ale zbírám informace jak ostatní maminky 😵 a gratuluji,že se vám to povedlo!!!

majatob
1. čer 2010

marusko, on si sam rekl, ze uz plinku nechce 🙂 vcera si trochu ucvrkl, dnes uz to vydrzel celou noc v pohode 😵 ale na vecer uz mu moc piti nedavam 🙂

maruska39
1. čer 2010

jo to je nejlepší jak si dítě řekne samo to je pak super 😵 😵 no my to máme horší s tím mlíčkem on ho miluje a brát mu ho nebudu takže mu dávám ještě čas 😉

majatob
1. čer 2010

taky su moc rada, zatim teda bojujem jen s tim dudlikem, odstavil se sam, odplinkoval se taky sam....jen at to tak jde i nadale 😀
Tobik si dava mlicko rano na snidani a obcas pres den, takze taky snad nema nedostatek, vecer ho nastesti nechtel snad nikdy 🙂

maruska39
1. čer 2010

Tobík je šikulka fakt!!!
NO Domi pije mlíko ráno na snídani pak před dopoledním spaním a ještě večer na večeři on je prostě závislák 😅 Má to rád a to není špatná závislost tak mu to nechám 😎
a jak to jde s dvěmi dětmi? věkový rozdíl máme stejný tak tahám rozumy 😅 žárlil Tobiášek na Beátku?

majatob
1. čer 2010

vsak aj mnohem starsi deti mivaji na noc plinku, na tom neni nic spatnyho a jestli mlicko tak miluje, tak bych to taky neresila 😵
no me to prijde pohoda, ale oba jsou hodne klidni, kdyz se potrebuju venovat Bibi tak si Tobik proste vezme knizku nebo vlacky a jde si hrat sam a kdyz Bibi strcim pod hrazdicku, tak si hrajeme zase spolu nebo Bibi pase a kouka se jak si hrajem s Tudlou 🙂 a ve chvilich kdy Bea spi varime a uklizime 🙂 vubec nemam pocit, ze by mi pribylo nejake prace a ted kdyz je Tobik bez plinek tak uz je to uplna pohodicka 🙂 ze zacatku zarlil a vynucoval si pozornost kdyz jsem krmila a delal mi naschvaly abych ju musela polozit a jit pro neho, ale srovnal se docela rychle 🙂

katuska85
1. čer 2010

Ahojky 🙂 Majatob:To je Tobík vážně šikulka že už je i na noc bez plenek.Eli je zatím na noc má pořád taky si myslím že si na to přijde sama než jí nějak nutit.jsem ráda že jsme to bez nich zvládly přes den 😉 Jinak k tomu mlíčku Elí ho taky má každé ráno a občas i večer po večeři-když dostane chut 😎 Je hezké číst že namáš pocit že by ti s druhým děckem přibyla nějaká práce.Pro mě je to hrozně povzbuzující 😀 v posledních dnech totiž občas propadám panice jato všechno zvládnu a jestli vůbec...Plaší se hormony no 😅

majatob
1. čer 2010

katuska, neboj, jasne, ze zvladnes 🙂 su rada jestli jsem te trochu povzbudila, ja jsem se taky bala nez se mala narodila 🙂

katuska85
1. čer 2010

Maja určitě povzbudila.Jsem celkem klidnej člověk,občas až flegmouš ale někdy to na mne prostě dolehne.Ale ono je to u druhýho těhu asi normální

majatob
1. čer 2010

katus, koukam, ze uz mate kocarek, co jste kupovali zac? 😵

katuska85
1. čer 2010

máme v-cross na Elišku jsem měla klasiku BabyMerc ale chtěla jsem podruhý vyskoušet něco jinýho 🙂 Zatím čeká u prababičky

majatob
1. čer 2010

a Eliska uz ti chodi bez kocarku? nebo budes porizovat nejakej ten stupinek za kocar nebo neco? Tobias se totiz rozchodil poradne az ted, predtim jak videt Bibi v kocare tak chtel taky, tak si moc nedovedu predstavit jak bych to udelala bez sourozenaku 🙂

katuska85
1. čer 2010

Eliška mi od necelých dvoul let začla odmítat sednou si do kačárku takže golfky co jsme měli jsme zaklidili a chodíme bez.Taky si myslim že až uvidí brášku v kočárku bude chtít taky.Mám to pojištěný a to stupátko si kdyžtak půjčím od kámošky 🙂

veruska007
2. čer 2010

Marusko, my jsme uz mesic bez dudliku!!!

Jinak ma maly plinky, nocnik jeste nevzal na milost ani jednou.

S kocarkem uvidime, zatim chodime ven s kocarkem i bez, ale kdyz jdeme bez kocarku, je to mazec, maly mi porad nekam utika a vubec nejde tam, kam chci ja 😠 . Tak to bude sranda za pul roku... kocarek pro sourozence kupovat nechci, maly chodi uz dlouho. Tak se bojim, ze bychom ho moc neuzili. Ted ma 14 mesicu. Premyslela jsem nad skatem, ale kdyz cekame druhy mimco v zime, tak je to blby, skate ve snehu nejezdi. Hm... asi bude miminko v satku a starsi na sankach.

maruska39
2. čer 2010

Ahoj holky,
v poradně vše oki,sice je Natálka menší,ale nedivím se,když maminka je malá a tatínek o pár ceňtáku větší 😅 Už jsem dostala papír na mateřskou a teď nevím co s ním když už nemám zaměstnavatele tudíž žádný nárok na ni tak to mám odevzdat asi na sociálce,že?
Já jsem pořídila malému buggypod,sourozenecký jsem nechtěla a malý se rád ještě vozí,chvilku chodí chvilku sedí tak se mi buggypod jevil jako nejlepší řešení,skejtík je fajn,ale ne pro nás,Domča je sedící dítě 😉
Verus dudlík super,to jste se ho zbavili brzo a pleny tak to ještě máte čas 😉 Mě se Domi odplenil až v 19m.