V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

maruska39
6. kvě 2010

Krtecku děkuji za optání je mi skvěle,viroza ustoupila nečekaně rychle tak jak přišla,dneska jsme byli už venku a normálně funguji,super fakt 😵 😵 A Naty se drží a určitě se udrží musím tomu věřit 😉
Jinak souhlasím klidně do IP a bez tak to nemáme kde vykecat 😀 žáha mě teda nepálí,pálela mě asi jen 2x a v rámci normálu nebylo to nijak extra tak nezbývá než popřát brzkej porod ať už máš od těhu trablí klid 🙂

mahulena
7. kvě 2010

ahoj kocky,
tak jak je, stale drzite?, co Ewwu s Marketkou, mozna uz budou treba zitra doma, co? Tesim se na fotky.
Tak Wolfi a Marusku uz mam na FB pridany, jeste nekdo se pridate? Holky, vy jste tak mlady, to me po*ser...
Krtecku, ta zaha je opruz, to ti nezavidim..., nastesti aspon to se mi ted v tehotenstvi vyhlo, ale s Justynkou jsem to mela asi jako ty, ani spat mi neslo, ale je fakt, ze to bylo tak dva mesice pred porodem, posledni mesic uz mi bylo paradne...
Diky za pochvalu fotek🙂, zatim to opravdu vypada, ze ho ma Justynka fakt rada.
Preju peknej vikend, pa

krtecek
8. kvě 2010

Marusko, to je super 🙂 tak drzte, drzte holky 😵

Ja mam wolfi taky pridanou na FB, ale dalsi jmena neznam....se tam jeste k ni juknu, bych vas tam mela najit, ne?

Jinak u nas stale nic. Vcera jsem litala na zachod, ale tezko rict, jestli jsem to nemela jen z jidla. Mala kope jak o zivot, posly mam furt, ale zatim to vypada, ze se nic nedeje......

mahulena
9. kvě 2010

cau zensky, vy snad rodite?!?, ze to tu tak skomira 😝 😀
tak na FB uz mam pridanou Marus, Wolfi a Krtecka. Prida se jeste dalsi?

krtecek
9. kvě 2010

Ahoj Mahu, ja teda jeste rozhodne ne.....holky, kde jste??? nenechavejte me tu jako posledni.....

maruska39
9. kvě 2010

Ahojky,
Mahu já nerodím,ale depkařím doslova a do písmene mě totálně se*e to počasí,nic mě nebaví a nic se mi nechci chci jen sluníčko minimálně na týden a ne jeden den krásně a pak týden chčije,jsem s toho úplně otrávená!!!
Krtecku jsi další horký adept a ještě misicka85 by měla každou chvilku rodit,ne? já ani nevím kolik vás je na ten květen vím jen,že strašně moc 😀 Krtecku chceš-li mě tak ti pisnu IP se jménem ať nemusíš hledat,ju? 😉

mahulena
9. kvě 2010

Maru, voe, a kde bydlis, u nas bylo luxusni dopol, kdybych byla krasna a hubena, tak chodim v triku. Neb jsem tlusta, s previsem, jizvou a hnusna, chodila jsem ve vytahany mikine pod prdel 😝 😔 a byl mi hic. Justynka nemela ani pokryvku hlavy a ani bundicku.
Ted se to mraci, ale stale je dobre a hned bych vyrazila den, ale jde se spat.
Jinak ti rozumim, ja z toho jinak mam taky depky, s J se neda doma vydrzet a do toho druhy dite a sestinedeli.
Takze ti rozumim. Drz se, ani manzel te nerozveseli???, nepomuze???

ewwusska
9. kvě 2010

Ahojte holky. Ani nedočítám, nemám čas. Zrovna jsme přijely z porodnice a uspala jsem děti. Teď musím vybalovat a uklízet.
Tak porod byl docela rychlej. O půl jedné začala odtíkat plodová voda, mírný bolesti. O půl třetí jsme dojely do porodky a už jsem byla otevřená na 5 cm a bolesti skoro nic. Epidurál mi nedali, že ho už nestihnem a klystýr taky ne, že bych porodila do záchodu 😕 Vražednej oxytocin mi píchli před šestou a za dvě hoďky šílených kontrakcí po dvou minutách se malá narodila. Druhá doba porodní trvala asi 10 minut (maliník asi zabral). Na šest zatlačení to bylo za mnou. Hlavička šla pěkně, ale ramínka nedorotovaly a musela ji ještě ve mě asistentka pootočit, takže jsem se vevnitř potrhala a roztrhla až ke konečníku. V tomto je opravdu nástřih lepší. Jinak hned po porodu jsem byla fit, mohla jsem sedět, osprchnout se, celej den jsem nespala a v jedenáct už to nevydržela a šla si pro malou na novorozenecký. Byly jsme tam trochu dýl, protože měla žloutenku.
Rodit už nikdy nebudu!!!

Jinak ještě nikdo další?

ewwusska
9. kvě 2010

Jo fotečky mám na fotoblogu. Brzo přidám další.

pazhitka
9. kvě 2010

Ewussko- moc gratuluju! tak porod pekny, az na ten zaver teda--- no nechapu, proc ten oxytocin, kdyz to slo rychle i tak? to se pak nedivim, ze mala nedorotovala... jdu mrknout na fotecky 🙂

mahu - neblbni, vypadas skvele (i kdyz chapu, ze se subjektivne tak necitis)- na te fotce tyden po porodu naprosta kocena!

drzim palce vsem, co to maji za par!

maruska39
9. kvě 2010

Mahu manžel je dneska v práci takže jsem tu sama na toho mého rošťáka,jinak přestalo chcát ale je zataženo tak aspoň jsme mohli vyrazit na procházku,no i tak to slunko mi chybí a jak čtu,že někde je krásně tak tomu nerozumím fakt,jsem z karviné takže druhá strana republiky než ty 😉
Ewuss ještě jednou gratuluji,celkem rychlý porod a neumím si představit,že tu budu za 2 měsíce psát něco podobného,boha já rodit nechci 😅 😅 😅 a to jak jsi napsala,že rodit už nikdy nebudeš tak na to se těším až to napíšu taky vím určitě,že 2x a dost! 😎
a souhlas s pazhitkou sluší ti to moc a přijdeš mi tam hrozně hubená 😕

ewwusska
9. kvě 2010

Jé hubená? Já mám necelých sto kilo. Ještě jsem po porodu strašně otekla, než se mi udělalo mlíko. Snad to teď půjde rychle dolů s těma mýma dětma 😀 Mireček bude asi trošku žárlivej, ale dá se to pochopit - do teď se všichni soustředili jen na něj a teď tady má takovou sokyni a všechno se točí jen kolem ní. Odpoledne jsem nechala malou babičce a dědovi v postýlce a šla s ním aspoň chvilku na dvůr, aby se necítil odstrčenej.
Jediná útěcha při největších bolestech byla, že za chvilku už budu mít miminko. Je to stejně hrozný jakou bolest musíme vydržet. Měli by jsme rodit s chlapama na střídačku kdyby to šlo 😎

wolfi
10. kvě 2010

Ahoj,
přes víkend jsme byli na moravě 😵
jak se máte, chystá se vykouknout nějaké další miminko... 😉
Ewwusko, až na ten závěr bych řekla, že byl porod celkem dobrej.. ale hlavně, že je Markétka už venku 😵
Mahu, taky by jsem řekla, že na fotkách vypadáš skvěle 😉 takže ve vytahaný mikině chodit určitě nemusíš 😉

sawmy
10. kvě 2010

Ahoj vubec nejses jedina ja to mam taky tak .Ted sem v 5tt a sem hrozne neprijemna vadi my kdyz na me lidi cumej ,vadi my kdyz maji lidi blbe otazky no proste vsecko v prvni tehotenstvi sem to nemela a byl to chlapecek tak to vidim na holku jeste ze mam skveleho manzela ,kterej my vse odkyva a nerozciluje me 😀

nicole_1
10. kvě 2010

ahoj holky...já taky ještě nerodím, akorát ten tlak si se mnou pohrává, přes den je ukázkový a večer stojí za prd, včera večer jsem volala i do porodnice, tak jsem si měla vzít ještě prášek, a pak se to zpravilo, jestli se to bude dneska opakovat, tak se mám přijet ukázat, ale večer se mi nikam nechce ☹

wolfi
11. kvě 2010

ahoj holky 🙂
Nicole, tak co tlak, doufám, že je všechno v pořádku 😉

mahulena
11. kvě 2010

Ewwu, tak sis uzila..., to je moc dobre, ze uz mas Marketku u sebe a porod za sebou, uz to preju vsem, fakt.
Ten konec je tak pitomej a ten porod jeste vic:(, moc na vas myslim.
Nicole, a jaky mas hodnoty tlaku? Zrovna vcera mi psala segra, ma stejnej problem a stejnej TP, vcera ji v klidu namerili 170/100, to mi prijde teda o zivot!, hned jsem ji psala, zda jako nechce do nemocnice nebo co? a ona, ze ji jen zvysili davky leku a ve St jde na premereni a kdyztak do nemocnice. ale to ji slibujou uz dva mesice a nic. Nechapu, proc ji to nevyvolaj, je to trapeni pro ni i mimino. Ja bych si tu nemocnici fakt prala... Chapu, ze treba Nicole ma doma malyho prcka, ze to clovek zvazuje, ale ...
Moc na Vas vsechny myslim, drzte se a tesim se na novy miminka.

Wolfi, kdy mas ten 4D?, jsem zvedava na pohlavi 😉

wolfi
11. kvě 2010

Mahu, příští úterý!! doufám, že se to nezruší, doktorka řikala, že neví 100% neví jestli ten den bude 😒 řikala, že kdyby se to nevšlo tak hned další týden.. 😒 zítra jdu do poradny tak snad mě nepřeobjedná.. taky jsem zvědavá 😀

nicole_1
11. kvě 2010

Mahu já ten tlak mám špatnej jen večer, přes den ukázkový a dneska ráno mě trápil spíš nízký, včera večer byl docela v normálu...v pátek jdu na kontrolu, tak se zeptám co dál a jestli by se tomu porodu nedalo nějak pomoct, na lehnutí do nemocnice se mi vůbec nechce, chci už porodit...

wolfi
11. kvě 2010

Holky jsem právě na FB zjistila, že Krteček už má svojí druhou holčičku na světě 😵 😵 😵 takže moooc moc gratuluju!!!

mahulena
11. kvě 2010

Wolfi, no jo, jestli jsem to dobre chytla, tak Mia uz je venku a jsou v poradku!, to je parada!!!, jezisi, to je tak dojemny... a krasny... 😵 😵 , jsem rada, ze konecne zase nekdo, nebo tu budu jedina dvojmatka 😵

Nicole, aha, jen vecer, to je zvlastni, co? Asi jak uz je telo vypjaty a unaveny... a otoky nic? To by bylo dobry, kdyby aspon otoky nebyly, Segra je ma prave strasny, nohy jak konve rano i vecer, ale podle me nema kvalitniho doktora...

Wolfi, tak v Ut, super, budu moc zvedava!

maruska39
11. kvě 2010

No holky právě jsem to četla na FB a s moji mizernou angličtinou jsem to pochopila taky tak 😵
nezbývá než gratulovat a jsem zvědavá na zprávičky 😵 😵
JInak Nicol ten tlak to je šílený já se divím ,že tě pořád drží těhu co vím tak s vysokým tlakem se brzo vyvolává 😕 No myslím na vás a snad už ti tak zlobit nebude 😉

mahulena
11. kvě 2010

Mia Alice Worley was born at 10:40 on 10/05/2010
Actually technically she was born in the Garden :o

takze je to tady, s dovolenim zkopirovano z FB - Mia se narodila doma, resp. v zahrade, porodila ji samozrejme Jana-Krtecek, ale s pomoci manzela. Obe jely pak do porodnice, ale jen na zakladni a nutna osetreni, jsou v poradku.
To je parada, co??? 😎 😎 😎

maruska39
11. kvě 2010

pane jo na zahradě??? to jsem právě tam četla,ale říkala jsem si to asi nějak blbě překládám to není možné a ono fakt 😀 to se musím pak zeptat zda to bylo tak plánované nebo co,ale asi ne 😅
Jsem s toho normálně úplně dojatá 😅

pazhitka
11. kvě 2010

Velka gratulace krteckovi a zavidim ten prubeh! teda spis misto cinu🙂
a zdravim vas🙂

krista
11. kvě 2010

Ahojky, jen jsem nakoukla když jsem viděla reakce 😅 páni to čumím 😀 gratuluju, doufám, že jsou v pořádku a jsem zvědavá na info 😅 😀

mahulena
11. kvě 2010

ocividne to nebylo planovany, manzel tam na FB psal, ze proste nedosla ani do auta, ocividne, jak to bylo rychly...
to je fakt parada🙂
doufam, ze to fakt bylo zvladnutelny, ptz nekdy prekotnej porod je horsi nez nejakej delsi...na potrhani a rany a tak, ale verim, ze to bylo dobry, manzel tak znel!!! 😎

maruska39
11. kvě 2010

no já právě taky myslím,že to plánovaný takhle nebylo a navíc tuším,že to byla krtecek co psala,že měla první porod šíleně dlouhý jako já a te´d taková rychlovka 😅 tý jo já se tak těším až dojde a vše nám popíše 😵 😵

krista
11. kvě 2010

No ty jo, já jsem z toho úplně vyřízená co nám tady poví, to jsem ještě neslyšela od nikoho takhle "osobně" že by porodil doma a co jejich malinká, ta byla u toho 😅 no asi to bude zajímavý! 😀

Maru koukám že ti už svítí 30tt, jen tak dál 🙂

nicole_1
11. kvě 2010

Teda takhle rychlej porod bych chtěla mít taky...tak gratuluji 😵 No moje tchýně rodila taky doma, mého muže rodila 2 dny a jeho bráchu porodila v obýváku...

jinak já otoky nemám, ani tu preeklempsii, všechny vyšetření jsou o.k., jen ten tlak mě zlobí, ted večer ho mám zase v pohodě, no tak uvidím...příští čtvrtek se budeme stěhovat, tak uvidím jestli vydržím nebo bude mimčo na světě