V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

wolfi
25. srp 2010

ahoj,

jéé @katuska85 ahoj , koukám, že jsem se neterfila...ale neboj on ven půjde!! 😉 dej pak vědět jak dopadla KO.
já jdu dnes taky..

wolfi
25. srp 2010

jo @kackadu, chtěla jsem Ti pochválit pupíkatý fotky, jsou moc hezký a Tob to vážně sluší!! 🙂
@snehurka11111 my budeme mít bez jednoho měsíce taky tříletý rozdíl a doufám, že to půjde 😀

katuska85
25. srp 2010

Ahojky
Tak se hlísím po poradně.Doktorka byla hrozně překvapená co tamn ještě dělám.Prohlídla mi a řekla že je to na porod-ale to už řiká měsíc takže jsem to docela i čekala.Ale musim říct že je mi od rána tak nějak divně.Nevydržim sedět,mam takový tlaky všelijaký...Už si teroufám říct kdy ser začne něco dít.
@wolfi co ty?Jak jsi dopadla??

paajinka
25. srp 2010

katu - ten konec je náročnej, viď.. Tak snad to stihneš aspoň do konce srpna 😉
já jdu na kontrolu v pondělí a dostanu papíry k mateřský, tak jsem zvědavá 😀

kackadu
25. srp 2010

@wolfi jůůůů wolfi moc děkuju 😵 Chtěli jsme udělat památku, už je to asi fakt naposledy 😅 . Jak jsi dopadla na kontrole?
Já byla na kontrole v pondělí a čípek se tím ležením zavřel takže dobrý a hlavička ani není zapasovaná moc dole, takže já tady ještě nějakej pátek strašit budu. Jsem říkala napřed panika že ve 32 týdnu rodím a ve finále budu ve 40 týdnu lozit po stropě abych nepřenášela 😅 ,

kackadu
25. srp 2010

@katuska85 katuto je hrozný to čekání. MOC na Tebe myslím. Je to ale asi jedinej způsob jak se na ten porod fakt těšit 😅

kackadu
27. srp 2010

holky vy to tady uplně teda flákáte 🙂 Jediná katuska85 má omluvenku a doufám, že už se jejich mimčo rozhodlo vylézt na svět 😵 . Tak přeju hezkej víkend, i když počásko bude asi nic moc. 😒 tady to léto je vůbec vopruz s tím počasím. Ale tak strašně to zase uteklo. Za chvilku už vánoce! 😀

katuska85
29. srp 2010

ahoooooj všem 🙂
Tak už jsem doma čtyří 🙂 Matýsek se narodil se po velice krátkém porodu 26.8 ve 4:35hodin s 50cm a 3450gramy 🙂ú dneska nás postili,až bude čas napíšu jak to probíhalo

maruska39
29. srp 2010

@katuska85 Veliká gratulace!!!!!!!!!!
zrovna jdu nakouknout a tady taková novinka 😵 😵
Jinak my se máme dobře,už máme nějaký ten řád a vládu pevně držím v rukách jen my malá docela dost pláče,trpí na koliku tak šátkuji a jen díky šátku jsem schopná uvařit 😵
Dneska jsme měli vítání občánků a obě děti to krásně zvládli bála jsem se nějakého řevu,ale dobrý Natoušek spinkala a Domi zlatíčko hačal a koukal 😎
Tak kdo je na řadě teď??

andu
29. srp 2010

@katuska85 : Jůůů, Katuš, mooooc gratuluju k Matýskovi! Jsem zvědavá, co napíšeš za porodní zážitky 😉 A co Eliška na brášku? 😉 A jak vám to jde?

maruska39
29. srp 2010

@andu ty brďo tobě ty tt taky naskakují! nějak to letí 😉

mahulena
29. srp 2010

@katuska85 Katus, moc gratuluju a bude se mi to krasne pamatovat, 26.8, (ale 2008) je narozena nase Justynka🙂

andu
29. srp 2010

@maruska39 : Maruško, taky mi to přijde nějaká rychlovka 😅 Po pravdě, už teď se Vánoc děsím. S Ameli po porodu jsem byla takový nespokojený králíček, tak už se vidím, jak mi zas bude všechno vadit 😅 Na štěstí v podstatě nebudu muset nic řešit... Cukroví mi napeče přítelova mamka, večeři dělá můj otec a stromeček prý obstará přítel... Tak snad to nějak zvládnu i bez nějakých depek... Nevíte náhodou o nějakých vhodných homeopaticích??

kackadu
29. srp 2010

@katuska85 Tý jo Katuu tak SUPERRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOC gratuluju! Tak to byla mega rychlovka že už jste i doma. Tak apson nějaké pozitivní a povzbudivé zprávy. Už se MOC těšíme, až nám napíšeš jaký to bylo. Tak si užívejte že jsme komplet rodinka, hlavně ať jste zdraví, pěkně papáte, spinkáte.....moc Vám to přeju. Mějte se krásně, myslíme na Vás 🙂

kackadu
29. srp 2010

@maruska39 tak to jste šikulky, že už máte i režím. Maruško budiž Ti útěchou jedna věc. Můj osobní průzkum říká, že miminka co pláčou první tři měsíce, tak po třech měsících jsou zlatíčka. Náš byl svatej první tři měsíce a pak do roku peklo a řval celý noci. A víš jak ten čas letí.....už jsi zkušená maminka, tak je vidět, že Tě nějaká kolika nemůže rozházet. Kdyby to neustávalo, tak nám hondě na bříško pomohly ty probiotické kapky. Ale ono se to určitě všechno srovná. Já jsem zvědavá na nás jak to budeme zvládat. 😕

kackadu
29. srp 2010

@andu aspoň máš ještě trochu času, my máme ale termín za měsíc a já se na to ještě nějak necítím?! 😕 Hodně doporučují tu Arnicu k porodu a i po porodu, že pomáhá k hojení. Dostala jsem v lékárně takovou brožuru homeo v těhu tak tam mrknu. A na co by jsi ty homeo chtěla? Jako na psychické stavy? A nebo pak po porodu navšítvit nějakou homeopatku, aby Ti dala něco na míru.

andu
29. srp 2010

@kackadu : Jojo, Kači, na psychiku bych ta homeopatika chtěla. Páč těch 14 dní poporodního blues bylo na mě trochu moc. A tak nějak pochybuju, že budu schopna někam jít a ke všemu, bude to před svátky, tak kdo ví, jestli někde někdo bude... O finanční stránce ani nemluvě 😖

wolfi
30. srp 2010

ahoj holky 🙂

@katuska85 moooc gratuluju!!!! 😵 závidím krátký porod a těším se na fotky a info 😉

@maruska39 , ahoj neksutečný, že Natálka má už měsíc pryč... 🙂 a vítání občánků muselo být hezký 🙂 u nás se nic takovýho nedělá.. ☹

ad homea: ve středu se chystám do lékárny pro tu arnicu tak jsem zvědavá 🙂

a jinak hlásím, že mě každý večer berou poslíčci.. a nic příjemnýho teda 😝

maruska39
30. srp 2010

@andu A třeba ti nic vadit nebude a budeš úplně v pohodě,já taky čekala jak budu vyšilovat,ale jakože nic 6-ti nedělí uteklo ani nevím jak a nezaznamenala jsem žádnou depku či něco jiného.

maruska39
30. srp 2010

@kackadu no tak probiotické kapičky užíváme od 2 týdnů a je pravda,že s celodenního pláče zůstalo jen občasné zakřičení a jen tou kolikou řekla bych,kapky jsou super,ale taky nejsou všemohoucí.Už se těším až kolika ustoupí a já budu mít zlaté miminko jak píšeš,no ale Domi byl zlatý jak první 3 měsíce tak až do dvou let,teď máme období vzdoru,vztekáme se a vztekáme a neposloucháme 😝

maruska39
30. srp 2010

@wolfi jj bylo to krásný byli jsme i s Domčou tak jsme věděli co nás čeká,probíhalo to úplně stejně i stejné dárečky dostali oba.

kackadu
30. srp 2010

@wolfi Ty brďo už každej večer jo 😕 to je teda nepříjemný. Snad to k něčemu bude a aspon se Ti samo rozběhne. Co vís si přát....Já už chci pomalu vysadit to magnezko, protoze jak jsem ten týden ležela, tak se všechno zklidnilo a tak si říkám, aby se tomu miminku vůbec chtělo ven. Já nechci přenášet!!!!! 🙄

maruska39
30. srp 2010

HOlky tak já dnes dostala menstruaci,to je humus plně kojím na prsu je pořád a bez tak jsem to dostala to mě se.e!! Už jsem se loučila s vložkou a ejhle dneska nášup jako pra.e,mě trefí šlak mě tak leze na nervy už ta pitomá vložka!!!

U Domínka taky tak přesně po 6.týdnech,ale ho jsem nekojila.

andu
30. srp 2010

@maruska39 : Tak brzooo? 😲 Není to třeba ještě zbytek očistků?? Teda, já na to, že A. nekojila, mMS neměla docela dlouho... Tak doufám, že se to bude opakovat i tentokrát 😉

kackadu
30. srp 2010

@maruska39 Tý brďo tak to je hodně brzo. Já to ale dostala ve 4 měsících Fildy, takže taky docela brzo.

maruska39
31. srp 2010

@andu No očistky to určitě nejsou,mám to docela silné prostě nefalšovaná menstruace,musím být prostě extra no 😅

Co těhulky na rozpadnutí? žádná změna? a jak se cítíte?
Já vám závidím,že ten konec máte super počasí (jakože chladno) já ho trávila v tropických vedrech a to je nic moc,ale konec těhu je sám o sobě nic moc ať vedro nebo zima 😉

paajinka
31. srp 2010

katusko - veliká gratulka k Matýskovi - a super, že to bylo rychlé..
No, tak teď wolfi, kackadu a já 😉 - kackadu - taky nechci přenášet, jednou mi to stačilo - od 37.tt se budu snažit prcka nějak vypudit 😀

katuska85
31. srp 2010

Ahoj holky 🙂 mám chvilku čas tak jdu podat info o porodu¨ jak jsem slíbila.
Celou středu jsem měla divný stavy.Spíš psychický,tělesně mi bylo fajn.Odpoledne jsem ještě byli nakoupit,nic nenasvědčovalo tomu že v noci to vypukne 😀 Kolem 7 jsem uspala Elišku dala si sprchu a svalila se k taťkovi na gauč,kolem 11 jsme si šly lehnout a ještě dali sexík.Kolem druhé mě probudili kontrakce,začla jsem měřit a byli rovnou po 4 minutách.Pořád jsem si říkala ono to možná ještě přejde 😅 Míru zatím budit nebudu,něco málo jsem poklidila,kontra už po 3 tak jsem ho probudila,zavolali jsme babičce-mojí mamce a po 3 hodině ráno jsme se vydali do porodky.
Po příjezdu už jsem byla otevřená na 7 cm tak jsem dostala piďi klistýr praskli mi vodu a šlo se nato.Na druhé zatlačení byl Matýsek na světě přesně ve 4:35hod. Byla jsem dost potrhaná takže šití docela síla ale jinak v pohodě.Jsem šťastná že jsem doma a konečně komplet.Eliška je zatím milionová na brášku nedá dopustit,pomáhá přebalovat koupat,kojit 🙂 🙂
Už jsem přidala i nějaké fotky tak jukněte 🙂
Až zas bude chvilku čas přijdu si vás dočíst.
Zatím pa

andu
31. srp 2010

@maruska39 : Teda, tak to je hnus, takhle brzy 😖
@katuska85 : Jé, tak to byla fakt docela rychlovka 😉 A až teda na to šití ☹ to vypadá, že to ani nebylo tak strašné 😀 Hlavně přeju, ať Elišce to nadšení z brášky vydrží 😉

kackadu
31. srp 2010

@katuska85 Ty brďo Katu tak to je mazec!!! No to je nádhera! To byla mega rychlovka!!!!! Jestli bys tomu věřila! A bolest jak moc snesitelná? Dalo se to? A bylo to podobný jako s prvním porodem?To teda fakt super, šlo to jako po másle.