V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

paajinka
14. zář 2010

@kackadu - já taky nemůžu říct, že se těším na porod 😀 a asi do této fáze nikdy nedojdu.. Ale na mimi se těším, i když zase včera jsem si říkala, že si ještě musím užít toho, že máme jen Adu a relativní klídek 😉 A už vůbec se netěším, že ji min 3 dny skoro neuvidím, nikdy beze mě nebyla dýl než pár hodin, v noci nikdy - takže mě děsí asi tyhle věci víc než ten porod 😔

kackadu
14. zář 2010

@paajinka Aha a malá má kolik? Tohle naštěstí je už u nás zvládlý, zas máš dobrý, že se soustředíš na něco jinýho než na ten porod 😝

paajinka
14. zář 2010

@kackadu - Ada má rok a 7 měsíců - je to ještě moje miminko a závislák na kojení. Netuším, jak ji tu beze mě uspěj, umělý mlíko odmítá. No, budou za mnou 2x denně jezdit, ale i tak... Ale zvládnou to, musej, nic jiného jim jaksi nezbývá.. :/

kackadu
15. zář 2010

@paajinka Aha tak to to máš teda ještě fakt náročný! Ty brdo budeš double kojící matka 🙂 . A nebo tímto způsobem odstavíte...ono to nějak dopadne, zkus se tím netrápit.

paajinka
15. zář 2010

@kackadu - Myslím, že neodstavíme - jsme domluvený, že 2xx denně přijedou na mlíko 😉 A i kdyby - za 3 dny asi na kojo nezapomene.. Ona má alergii na mlíko, a Nutrilon Allergy vypije max. 30ml - nejede jí to 😉 - což mě až tak neva - moje mlíko je značně levnější 😝 😀

kackadu
16. zář 2010

@paajinka stejně jak to ta příroda ale zařídí že můžeš kojit i když jsi těhu, že? to bude mít druhý mimčo výhodu, bude mít okamžitě mlíčko!

wolfi
16. zář 2010

ahoj holky,
tak můj další plán byl porodit včera a zase nic.. začínám mít pocit, že o proti prvnímu těhu budu ještě přenášet..

@paajinka jsem nějak netušila, že se může kojit celý těhotenství, ale když má Adéka ty alergie tak je to dobře!! 🙂
jinak mě taky trochu děsí ten pobyt bez Aduš v porodnici.. myslím, že ona to zvládne, ale horší to bude u mě.. 😅 už vidím jak semno budou mlátit hormony a bude mi se i strašně stýskat...

jo a dala jsem do alba fotky pupenda 🙂

paajinka
16. zář 2010

@wolfi - já bych rodila zítra 😉 , no, asi to neklapne 😝
s tím kojením jsem to taky netušila, ale kromě gynekologů to nikomu nevadí a i u nich jsem si to vždy obhájila.. mimi prospívá, tak co by ne.. S tím stýskáním jsem na tom stejně, i když jestůi to bude jako po 1. porodu, budu ráda, že žiju a nic nemusím, natož pak starat se o prďolku... Ale stýskat se mi určitě bude.
Já mám spíš poslední dobou strach jak to vše zvládnu, někdy mám pocit, že nezvládám ani to jedno dítě, nákupy, úklid 😝

@kackadu - já se jen bojím, abych stresem při porodu o to mlíko nepřišla 🙂 - ale snad ne...

kackadu
18. zář 2010

@paajinka to snad ne, hormony po porodu ten stres přebijou, uvidíš! Když si to tělo uhájilo doteď!

@wolfi taky jsem se celý těhu chystala na to, že to bude jak u prvního mimča a hodně věcí je jinak. Kdybych rodila stejně jak Fildu, tak rodíme dnes, ale to zatím nevypadá.

V pátek jsem byli na kontrole, tak se to tam prý všechno chystá a otevírá, ale na porod to zatím není. A mimi už váží 3200g 😨 takže žádnej drobek! A to mám ještě necelý 3 týdny do termínu.

mahulena
21. zář 2010

ahoj kocky,
vy to uz asi vite, Wolfi je podruhe maminkou!
V noci mi prisla SMS, nekdy po pulnoci: "Ahoooj, tak i ja uz vim jak vypada maminka zvenku: Jmenuju se Jakub, jsem velky 50 cm, vazim 3440g a jsem velky fesak!"
Mam radost, snad to byla rychlovka.
Gratuluju.
😵 😵 😵

paajinka
21. zář 2010

@mahulena - jj, myslím, že to měla docela rychlé 😉
@wolfi - ještě jednou gratuluju ke Kubíčkovi 😉

kackadu a teď my - já bych chtěla už hned..

krista
21. zář 2010

Jééé nový mimi super, taky se připojujeme @wolfi s gratulací, krásné míry, jsem zvědavá na popis porodu 🙂

@paajinka @kackadu držím vám palce, koukám, že už se to nekompromisně blíží 🙂

kackadu
21. zář 2010

@mahulena jéé děkujeme za zprávu!!! Teda ta se má!!!!!!!!
@wolfi MOC Ti gratuluju a tiše závidím že už to máte za sebou a jste v pořádku!!
@paajinka no kéž by. Já jdu v pátek na kontrolu, ale u mě to teda ztím nevypadá. Ani poslíčky už nemívám. Máme 14 dní do termínu. To je hrůza to čekání. Jak se cítíš Ty?!
@krista blíží, ale kdy to bude bych teda moc ráda veděla, každopádně na spadnutí to zatím není 😖

maruska39
21. zář 2010

@wolfi tééda takové zprávy tady,taky moc gratuluji k chlapečkovi krásné míry a taky se těším na popis porodu 😵 😵 😵

andu
21. zář 2010

Taky se připojuju ke gratulacím, @wolfi, a doufám, že porod probíhal pohodově 😉

paajinka
22. zář 2010

@kackadu - u mně to taky nevypadá - dle UTZ mám termín za 11 dní, ale prcek se ani nehne 😉 a to běhám 7 pater pěšky nahoru, dolů - s Adu v náručí, a tak - snažím se ho dostat ven, fakt chci rodit v září, ale když se mu chtít nebude, co nadělám? 😀 poslíčky neznám ani z 1. těhu, nepředpokládám, že by nějaké byly a ani mi to teda nechybí 😝 😀

kackadu
22. zář 2010

@paajinka no tak to seš krutá. Já se pořád víceméně šetřím, to je fakt. Poslíčky mě trápily ale ve 32 týdnu tak, že jsem i týden ležela aby se něco nerozjeo a ted tady myslím budu mydlit okna abych malou vyhnala 😝

paajinka
23. zář 2010

kacko - no, dnes mi MUDr. na kontrole řekl - čípek drží, nic se nechystá - na to, že mám dle UTZ do termínu 10 dní, tak nic moc 😝 😝 😝 - bych asi musela dělat kotrmelce z toho 7. patra, nebo nevím - njn., zas budu asi přenášet - prostě klasika 😀

kackadu
23. zář 2010

@paajinka ale ono se to může ze dne na den změnit, věř tomu! 🙂 Já jdu na kontrolu zítra, tak jsem zvědavá, ale já sama cítím že nic, že prostě pohoda. Nemám ani poslíčky který mě trápily od 32 týdne 😠 Já mám z toho všeho takovej nějakej zmatek v hlavě. Na jedné straně si říkám, buď ráda, že ho máš v bříšku je to bez starostí, na druhou stranu bych chtěla vědět kdy to příjde jaký to bude, jak to zvládnem...a na stranu třetí mi nedochází že budu mít další mimi, neumím si ji představit....no furt nějaký pocity který dělají člověku uplnej zmatek ve všem. A do toho jsem teda opět unavená. 😔

paajinka
23. zář 2010

@kackadu - jj, taky na jednu stranu chci mít už mimi u sebe a na stranu druhou si říkám, že je fajn, že mám zatím jen jedno... Já ani unavená moc nejsem - spíš taková rozporuplná - přesně jak píšeš - do toho doma ještě přestavujeme a je to všechno na budku 😝

kackadu
23. zář 2010

@paajinka já doufám, že už mi z toho nehráblo a že to hormony všechno zařídí a budu zase v klidu. Ted jsem taková lemra lína, do toho nervozni protivná ustrašená a lítostivá. No nevím jaká jiná bych ještě mohla být 😠 😀

paajinka
24. zář 2010

@kackadu - kači, jsme na tom podobně, neboj - držím palce na kontrole a dej vědět, jak to s vámi vypadá 🙂

wolfi
24. zář 2010

ahoj holky 🙂
hlásím se konečně z domova 🙂
děkuju za gratulace!! Porod byl vážně rychlej kolem půl sedmý večer mi prdal voda a ve 23:45 se Kuba narodil, ale kontrakce jsem měla skoro okamžitě.. první hodinu po cca 10minutách a pak to bylo po minutě až do konce.. 😝
až bude víc času tak to nějak sepíšu 😉 ted jdu mazlit Adélku.. strašně se mi po ní stýskalo!!!

paajinka
24. zář 2010

@wolfi - a byla Adu za váma v porodnici nebo ne?

wolfi
24. zář 2010

@paajinka jojo byla tam 2x 🙂 poprvé úplně v pohodě a po druhý když zjistila, že s ní ještě nejdu domů tak byla smutná a nechtěla se ani rozloučit.. ale jinak si myslím, že jsme to obě zvládly!

paajinka
25. zář 2010

@wolfi - jj, toho se taky bojím - takhle přesně reaguje Adel, když má jít spát, odmítá tátovi dát pusu, zamávat - prostě všechno... No, ale tři dny prostě zvládneme - musíme... - super, že vy už to máte za sebou, aspoň o jedno ustýskané dítko a mamku míň 😉

kackadu
25. zář 2010

@wolfi tak to jsteto zvládli super! Jste šikulky. Tak si to moc užívejte, ať vám jde kojení a jste zdravá a štastná rodinka!!!!

kackadu
25. zář 2010

@paajinka - ahojky, tak jen hlasim, že jsem pořád vcelku. Ve čtvrtek večer jsem měla poslíčky, že jsem myslela, že jedeme. Chytlo mě to v pul jedne a drželo mě to do půl páte ráno po 7 a 5 minutách. Ráno jsem měla poradnu v porodnici, na monitoru už stahy nějaké byly, doktorka mě vyšetřila, pochvalovala že se to krásně chystá, že za ten týden od poslední kontroly to udělalo hezký pokrok, že jsem otevřená na 2 prsty, čípek skoro spotřebovaný a ať začnu uklízet a sexovat ať tomu pomůžu. No uklízet začnu, do sexování se teda moc nehrnu. Včera jsem přes den cítíla že se tam pořád něco děje, tak jsme radši malýho odvezli k mamce na hlídání, šli jsme ještě na dvojku červenýho vína, ale ustalo to, spala jsem celou noc a dneska mi nic není. Jen malinkato špiním po te prohídce. Takže zase nic. A dnes v noci porodila další kamarádak, co měla termín 17.9. Takže tak. Jdu se vrhnout na nějaký to uklízení. 😝

paajinka
25. zář 2010

@kackadu - ty jo, já ani poslíčka - nic 😉 Dnes jsme byli koupit novou kuchyň, takže ji zítra dovezou (no, stavět se bude až nevím kdy 😝 ), ale museli jsme rozebrat a vyklidit tu starou, odnosit křesla - prostě masakr - takže jestli neporodím, tak fakt už nevím 😀 - ale myslím, že neee 😉 Musím běžet, manža chce kašičku - si vymýšlej ty chlapi 😉

kackadu
26. zář 2010

@paajinka Ty jo tak to seš krutá. Pro mě je každej předklon šílenej. Ale už jsem začala zase vytírat atd. abych teda uplně nezahálela.