V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

samsa
7. zář 2009

Garfiku, tak to bude určitě ta holčička. Holky, to je stejně legrace, nakonec Garfi, já i Kačka dopadneme tak, že nebudeme do konce vědět, co to je 😀 Miminka, co nám to děláte 😀 😀 😀 Ale já si stejně myslím, že čekáme všechny pipky.
Kačko, držím pěsti na čtvrtek, ale myslím si to, co holky, že kdyby bylo něco špatné, už by určitě volali.

caira
7. zář 2009

ahoj vespolek 🙂

kristulko nazdaaarek, koukam, ze uz to mas za par, co?? 🙂

holky chci se zeptat - hlavne tech co maji podobny vekovy rozestup jako my - taky vas treba vic pobolivalo bricho v prvnim trimestru? me prijde, ze jak malou porad jeste docela taham,ze me obcas vic poboliva bricho, jakoby unavou, kdyz si pak sednu a orazim tak se to zlepsi, ale nevim jestli je to normalni....

Na utz jdeme az pristi patek tak jsem porad jak na trni, ze vlastne nevim jak to s nama vypada, proklate anglicke zdravotnictvi, v CR bych urcite uz mela za sebou alespon 2 utz a tady krom odberu krve semnou porad nedelali vubec nic. POrad se strasne desim, ze nam tam treba zjisti, ze mimi se nevyviji, nebo, ze treba nemame srdicko atd atd, snazim se se nestresovat, ale az pujdeme na ten utz tak uz budu 13tt a asi by me klepla pepka kdyby mi rekli, ze je neco spatne ☹

plechajda
7. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Jdu se zas zahlasit .... zijem 😀 Nejak nestiham, uz se castecne stehujeme a zarizujeme a porad jeste stavime takze masakr....ve stredu jdu na utz tak uz vam treba nahlasim pindu nebo kacku 😀 😎 nestiham docitat, jen teda Kriste drzim palce at to jde tentokrat rychlejc 😉

plechajda
7. zář 2009

hele jeste k tomu pohlavi u nas to videt u Matesa nebylo,porad nohy krizem krazem a dela to dodnes, porad ma nohu pres nohu kdyz si hovi 😉 no a ted je topry videt pekne, tak treba ta holka ? 😀

Cairo ja mam tohle druhy tehu tak z 60% jiny nez to prvni, ze zacatku jsem i docela casto krvacela a bricho me bolelo teda fest.....coz jsem u prvniho nemela.....to stresovani je asi normalka u kazdyho tehu, takze te plne chapu, ja mam stresy i ted kdyz porad kope jestli je vsechno jak ma....toho se ani stejne nezbavime 😉 jinak si myslim ze jak mame ty maly prcky co nas nenechaj odpocinout tak se to odrazi dost casto v pichani v podbrisku a navic ta roztahujici se deloha....kazdej vzdycky radi odpocivat, ale s tema prckama to dost dobre nejde, taky se snazim vzdycky ukoristit aspon 5min na gauci nebo zidli....takpevny nervy, verim ze to mas OK 🙂 😉

kacka79
7. zář 2009

Caira ahojky, tak já mám trošku větší věkový rozdíl, ale zase má můj drobeček 15 kg a ať chci nebo nechci, tak ho nosit nebo občas někam vysadit musim, to prostě jinak nejde. Když usne v autě, vynáším ho do druhého patra a v druhé ruce nákup... no holky asi to znáte. musim teda říct, že mě břicho často bolí 😔 ale vždy pomůže si chilku lehnout. No holt nám asi nic jiného nezbývá, nechci pořád Fíkovi říkat, že ho nemůžu kvůli miminku zvedat atd..

kacka79
7. zář 2009

Plechajda, to je fajn, že jsi zase o sobě dala vědět 😉

garfieldmail1
7. zář 2009

krista : no jo, v noci jsem se vzbudila s bolením břicha a valila na záchod, měla jsem průjem a Luky se v břichu neustále převaloval. Když jsem šla na záchod potřetí, tak jsem si uvědomila, že to převalování, ze kterého samozřejmě bolelo břicho, se neustále dokola opakuje. Tak jsem si vzala mobil a víc jak půl hodiny jsem nevěřícně koukala na to, jak se to opakuje přesně co tři minuty. Takže kontrakce. Ale kdyby se to takhle neopakovalo, tak ani nevím, že to kontrakce jsou. No tak jsem volala dr a ona, že mám zajet do porodnice. Ale kdyby mi pak nepíchla hned vodu a později něco na urychlení, tak bych ty kontrakce měla asi dva dny, což by mne asi nenechalo se zrovna vyspat. Jo a jak jsem den předtím byla v poradně na monitoru, tak jak se přišla dr podívat na ten záznám, tak ukázala na nějakou výraznou odchylku a prý : "to ale musel být poslíček" a já na ni koukám, že o ničem teda nevím 😀 Jinak ale k blížícímu se porodu ani podle dr nic neukazovalo. Takže možná máš nějaký tajný posly, jako jsem měla já, a ani o nich nevíš 😅

caira : to chápu ty nervy, tady můžem být fakt rády za naše zdravotnictví. Ale taky jsem zrovna četla, jak v době, kdy nebyly ještě utz, tak srdíčko miminka šlo poslechnout až v 5.měsíci!!! Tenkrát to teprve musely být nerváky, až do porodu člověk netušil, zda je s mimi vše OK. Tak ať Ti to do příštího pátku co nejrychleji uteče 😉 A to bolení břicha je myslím úplně normální, obzvlášť když nosíš malé dítě. 😉 Hlavně když to nejsou nějaké hrozné křeče nebo tak ...

plechajda : a stihnete teda dostavět než se druhé mimi narodí? Ovšem pokud se už stěhujete, tak v té době zabydlení už asi budete, ne? 😉

mariap
8. zář 2009

Dobré ránko holky,

Caira, ja mám menší vekový rozdiel, ale zase mám gigantické dieťa, takže už od začiatku druhého tehu som mala čo nosiť. Brucho ma bolievalo hodne a v podstate až doteraz, keď to preženiem. Doktorka mi povedala, že je to normálne, keďže sa musím starať o druhé malé dieťa.
S pohlavím, vidím, že miminka si dávajú na čas 😀 😀 . Presne ako u nás. tááááááááááááák moc som sa tešila na 20. týždeň, vobec mi ani nenapadlo, že to nebudem vedieť. No a mimi sa úspešne skrýva doteraz. Kolienka zásadne pri sebe a máme smolíka. To sme s manželom koli tomu šli aj na 3D. Pomaly sa zmierujem s tým, že to bude prekvápko.
Krista, ešte si tu s nami? Prajem, aby sa Luky vypýtal na svet rýchlo a bezbolestne. Jak sa cítiš?

plechajda
8. zář 2009

Bre ranko🙂

Garfield uz mame dostaveno, ale jeste se delaji veci venku at se do zimy stihne co nejvic...a prestehovany kvuli bytu musime byt do konce zari jelikoz jsme ho uz prodali 😉 mno takme prcek bude na stopro v novem....a snad se do ty doby nejak zabydlime 😅 😉

kacka79
8. zář 2009

Mariap to mě nestraš že fakt ještě nevíte, co budete mít???? To je fakt masakr, že ani na 3D to nebylo vidět 😖 No to je teda pěkný, no já teda překvapení ráda nemám, ale co by zbývalo než se nechat překvapit, že joo..

krista
8. zář 2009

Ahojky holky 🙂

Stále jsem tady, dneska mi k mému obrovskému překvapení dorazila mateřská 😲 tak jsem vyrazila na nákupy a nakoupila Kristýnce zimní oblečení, protože za posl. týden se dost ochladilo a nevím jak to budu shánět po porodu, tak ať to máme z krku a je to doma 😵

Cairo no já jsem chtěla rodit dneska nebo zítra 😅 ale asi prd jako 😝 Co se týče pobolívání břicha, tak mě nepobolívá, to ale neznamená že pokud tě bolí tak by mělo být něco špatně, pokud to přejde a nejsou k tomu další problémy (špinění, krvácení...) tak si myslím, že je to v pořádku. Já mám právě obě těhu úplně jiná. S Kristýnkou mě bolel podbřišek hooodně a to fakt dost, kolikrát křečovitě, nemohla jsem vstát a rovně jít a to trvalo do cca 20tt. Teď mě bolel pobřišek jen párkrát strašně maloučko, nic proti tomu co s malou a pokud se s ní tahám tak to pocítím obzvlášť na zádech nebo mi pak břicho tvrdne 😉
Na UTZ moc držím palečky, já věřím tomu, že kdyby se miminku něco stalo tak to poznáš, prostě by se to na těle nějak projevilo, takže pokud si jinak bez problémů, tak je miminko zcela v pořádku 😵 bude na vás koukat už velkej človíček na tom UTZ 😵

Plechajdo já jdu ve ST taky k Dr., tak jsem zvědavá co se obě dovzíme 😀 já se dozvím že jsem zavřená jako konzerva, takže asi nic novýho určitě 😀 no na tebe jsem fakt zvědavá, moc držím palečky ať je vše OK a ať máte z pohlaví radost 😵

Garfield ty jo ten tvůj porod zní parádně 😀 podle tohodle popisu by asi chtěla rodit každá holka která třeba neví do čeho jde 😀 Já si pamatuju že ty kontrakce jsem cítila fakt až moc a určitě to bylo hlavně těma křížovýma bolestma, protože já bolesti jako blázen a PA na monitoru skoro nic neviděla nebo mi suše oznámila, že to je slabý, ale jak jsem měla už prdlou vodu, tak už to byly kopce, aspoň že tak 😝 a jak říkáš kdyby ti neprdly tu vodu, že máš ty kontrakce dýl, tak na tom asi taky něco bude, já si pořád myslím, že kdyby mi někdo pomohl s tou vodou tak jsem tam tak dlouho nemohla být!!! Ale je to moje chyba, říkala mi tam jedna maminka ať o to požádám a já ne, protože mi řekli že Kristý odpovídá 36tt, bála jsem se tahat ji na svět, když mi řekli že nerodím no.

Mariap tak jsem sama zvědavá jestli vám to pohlaví ještě řeknou nebo neřeknou, to je hrozný jak je člověk zvědavej 😅 😀

Mě bylo v tomhle druhým případě trošku jedno jestli se mimi ukáže nebo neukáže, my jsme strašně chtěli kdysi tu holčičku, tam bych to asi obrečela kdyby mi řekli, že to nevidí a to až do porodu, říkám vám, že bych se zbláznila 😀 a teď jsem si řekla, že je to fuk, holčička je doma, páreček by byl super když se to málokomu povede 😵 a dvě holčičky by byly taky fajn, naše Kristýnka a Karolínka 😵 takže nějak nebylo co řešit 🙂

krista
8. zář 2009

Jo a všem moc děkuju za palečky!! 🙂

mariap
8. zář 2009

Tak som sa práve vrátila z mesta (jedna cesta asi 2,5 km) a myslela som, že domov snáď prídeme už traja namiesto dvoch 😝 . Normálne sa vždy orosím, keď si predstavím, že sú predo mnou ešte dva mesiace.
Krista, dnes je nádherný deň.....dnes by to šlo, už prehováraš Lukyho?

krista
8. zář 2009

Mariap prdím na něj 😅 lenoch malej, sotva se tam občas překoulí, jemu se u maminky líbí, hlavně aby se mi nevypapal na 4,5kg 😅

Ty jo, ty dáváš takový tůry jo? 🙂 😀 no já občas taky, teď musím jak neni to auto 😅 ale naštěstí ještě zvládám, i když mě pak všechno bolí 😲

Odpoledne musím taky vyrazit ven, přestože jinak nechodíme, ale kupovala jsem malý oteplováky a tak dlouho jsem se tam v tom hrabala a malá řvala, že jsem nakonec vzala blbý číslo, tak honem vyměnit a doufat, že ještě budou, bylo to posl. číslo 😒

mariap
8. zář 2009

Krista, nechodím tam denne, to by ma asi zabilo🙂. Ale potrebovala som ísť doplniť zásoby do DM. Manžel jazdí autom do práce, tak mi zostal len ten pešibus s kočárom. Vonku bolo príjemne chladno, keby ma tak príšerne nebolel podvozok, tak som vonku kludne celý deň.
Tiež potrebujem poriešiť zimné oblečenie pre malého, ale príde mi to ešte skoro, nedokážem odhadnúť jak moc mi ešte porastie....lúpežník malý 🙂 . Ale presne ako píšeš, nechce sa mi to riešiť až po porode, tak sa asi dokopem do nejakého obchodu. Prajem vela šťastia, aby si zohnala správnu velkosť, to u mňa dokonale funguje zákon schválnosti, takže by mi ho určite predali 😎 .
Aký si mala posledný váhový odhad na Lukyho? Ja som rodila Miška štvorkilového, teraz sa úprimne desím, že to bude ešte vačší obrík.

krista
8. zář 2009

Mariap tak to já bych venku umřela kvůli tomu vedru a hlavně světe div se, ani malou to venku dlouho nebaví, o víkendu jsme byli na minigolfu, malá tam pořád pobíhala a dělala co nesměla a já za ní, takže úplně vyřízená jsem z toho byla, zpátky nám nejel autobus, takže jestli jsme ten den nachodily taky nějaký ten kilometr 😝 no ale po asi hodině a půl běhání to malou přestalo bavit začla dělat naschvály, řvát, vztekat se 🙄 tak uvidíme jak přežije dnešní druhou procházku, jí stačí jedna a dost 😝 většinou jsme venku tak dvě hoďky, pak už fakt nechce a je protivka.

Já vzala velkou bundičku, z těch bundiček mi roste dost pomalu naštěstí a oteplováky měli za 89,- tak nekup to i kdyby jí to pak nebylo ne 😅 😀 ale snad jí to bude, jen budu naštvaná jestli teď přijdu a to naše číslo tam nebude 😔

No já u malý byla naposledy ve 32tt a to měla 1850g (stejně jako kdysi Kristý ve 32tt) no jenže ta už byla touhle dobou na světě, dneska má přesně 18měs. 😵 a taky mi říkala jedna maminka že to měla stejně u dětí taky a stejně se jí stihl chlapeček vypapat na nějakých 53cm a taky přes 4kg 😅

No říká se že ty druhý děti bývají větší, tak já jsem taky zvědavá. Třeba ale druhý prcek u tebe tolik nenabere a mile překvapí skoro stejnou váhou!! 🙂 ty máš nějaký váhový odhad prcka? 🙂

mariap
8. zář 2009

Dnes tu práve moc vedro dopoledne nebolo, inak tiež neznášam horko, to som spotená ako prasiatko. Miško je vonku strašne rád, ten by tam vydržal aj celý deň. Ale keď je unavený, tak to tiež stojí za to. Strašne rád ťapká, ale musím mu stále behať za zadkom, lebo zásadne uteká kam nemá....najlepšie na cestu za autami a všetko cpe do pusinky. Najlepšie je, keď musím tlačiť kočár a ešte ho naháňať.
Za oteplováčky je to super cena, to by sa mi tiež moc páčilo 😵 .
Náš váhový odhad bol v 29 + 1 a mimi vážilo 1330 g. Dr. povedala, že to zhruba odpovedá. Miško začal prudko rásť až po 33. týždni, to mi aj brucho strašne popraskalo. Som zvedavá, len sa modlím, aby nemalo 5 kg.

garfieldmail1
8. zář 2009

Ahojte 🙂 No já už ale taky pomalu uvažuju nad věcma pro Lukyho na zimu. Ono se to nezdá, ale už jsem zjistila, že v říjnu už je všechno parádně přebrané. 😠 Já hlavně doufám, že Lukymu už tolik neporoste nožka. Loni měl botky nejdýl na 3 měsíce a už jsem musela kupovat nové a to vždycky beru aspoň o 1cm větší. I mezi vrstevníky má největší nožku. Teď už je to lepší, nějak se to konečně zpomalilo. Ale i tak boty jako jediné nechávám na poslední chvíli, ať mu aspoň tu jednu sezonu vydrží 🙂

mariap : Luky byl taky 4kilový, tak jsem teď taky velmi zvědavá na to druhé 😅 A taky vyrostl snad až během posledních 3 týdnů. Pamatuju si, že někdy v 37tt měl jen něco málo přes 3kg a další kontrolu jsem měla až v 39tt a to měl už 3760, to mi málem vypadly oči z důlků, jak jsem to viděla na utz 😕 A kdybych věděla, že druhý den se narodí a bude mít 4 kila....! To bych asi i spadla z lůžka při prohlídce 😀

kacka79
8. zář 2009

Jéé, holky vy jste teda měly macky!!! To Fíla měl sotva 3 kg 😅 No doufám že druhý taky nebude obřík, už ty tři kilča mi teda daly zabrat 😀

samsa
8. zář 2009

Holky, tak to vás obdivuju, takové mimi bych snad nevytlačila, malá měla 2,80 kg, tak doufám, že druhé mimi bude kolem 3 kg. Musím říct, že ta fáze tlačení byla celkem v pohodě, měla jsem jen 2 stehy, protože měla malinkou kebulku. Bylo to takové pidimimi. My jsme všichni drobní, tak snad nebudu mít 4 kg macka.
Kačko, teda Filípek má 15 kg, to je teda chlap jak hora. Neli má 11 kg 🙂, ale taky ji moc nenosím, přece jen mám strach.

garfieldmail1
8. zář 2009

Nevím, jak mariap, ale porod 4kilového Lukáška nebyl tak hrozný, ani to tlačení. Akorát poslední asi hodina a půl byly už hodně silné kontrakce, ale díky průběžného informování doktorkou, že už brzy budem rodit, se to dalo přežít 🙂 Ovšem bez nástřihu se to neobešlo a celé šestinedělí jsem si pak bezbolestně nesedla 😖 To bych nerada teda zažila znovu ☹

Fíla asi bude pěkný jedlík 😉 Luky teda zbaští hodně, ale přesto dlouho už se drží na 14 kilech, asi proto, že už neroste tak rychle do výšky, teď má 93 cm. Filípek má kolik?

kacka79
8. zář 2009

Tak my 93 cm - jojo, je to jedlík

krista
8. zář 2009

Marip no když jsi u toho praskání břicha, tak si představ že mě popraskalo i ve druhém těhu, asi ve 37tt, říkala jsem si, že už mi nemá kde prdnout, ale kulový, začlo mi to jít úplně nahoru, no hrůza děs... hrozně se stydím když ukazuju břicho na monitoru 😔

Jinak oteplováky se podařilo vyměnit a ještě jsem tam nechala nějaký penízky za jiný věci 😅 zavřít mě, když mě mám prachy a zahodit klíč 😝

Jo jinak dopoledne bývá pohoda, to taky chodíme 😵 ale odpoledne fakt moc ne, jen v akutních případech nebo když je zataženo 😵

Garfield to máš pravdu, oni pomalu v říjnu už totiž prodávaji zase jarní a letní věci! 😠 😝 ale zase na druhou stranu jsem byla loni v Tescu a bohužel jsem ještě nevěděla že budeme mít druhé nebo jakou velikost by Kristý potřebovala na další zimu tam měli super výprodeje za ceny který nemáš ani za použitý věci 🙂

S tím že vám děti vyrostly až za posledních pár týdnů máte určitě pravdu, je daný že to dítě nabírá tuk až ke konci a fakt dost 🙂 já měla asi kliku že se malá narodila tak brzo 😀 a ty Kačko taky 😀

Jinak mě se tlačilo taky parádně, ale podotýkám že malá měla 3080g, to se asi rodí jinak 😀 já tlačila strašně ráda, chtěla jsem jí mít už venku po těch hodinách, aby ty bolesti už byly za mnou 😝 a bez šití bych se taky ráda obešla, ale když bývají ty druhý děti větší, tak se obávám že se neobejdu... já marně doufala, že se obejdu už prvně, když jsem masírovala hráz 🙄

krista
8. zář 2009

Jo a když jste u toho kolik tady kdo váží, tak Kristý měla před měsícem 11,2kg a 80cm. Dneska bych ji vážila znova, ale nemám jak, protože mi madam vybila baterky na váze, já se divila že tak rychle došly a ona na tý váze každej den stojí 😝 modelka jedna 😝

zdenkaradek
8. zář 2009

Ahoj holky,
přišla jsem vás všechny pozdravit. Dneska se tedy zase udělalo krásně. Ještě že máme za domečkem na zahrádce stín, tam je dobře. Maty mi teď spinká, tak půjdu na chvíli žehlit.
Jinak s virozou jsem na tom pořád stejně, ani lepší ani horší 😢 , už aby to bylo pryč. Chtěla jsem jít ke kamarádce, ale takhle nic, můžeme akorát sedět doma nebo jít na procházku.
Když se narodil Matýsek, tak měl 2700g, 49 cm, to se mi tlačilo dobře 😉 , Kolik váží těď, to nevím, má asi tak 10 kg.
Jak je na to prcek to nevím, zapomněla jsem se zeptat dr. v pátek. Tak nějak doufám, že to bude okolo těch 3 kg.
Krista, gratulujeme Kristulce k 18 měsícům, to by byl hezký dáreček miminko 😉 a tobě přeji co nejméně vztekacích scén, třeba už se to v ní zlomí a bude líp 😉 .
Zítra by mi měla dorazit konečně ta vložná taška do kočárku, tak zase mi odpadne jedna starost, nakonec to stihli dodat 😉 . Sláva.
Teď budu čekat, kdy dorazí ta mateřská, ale to asi nebude dřív jak koncem měsíce. Ještě musím dneska dát inzerát na ten byt a v neděli ho jedu přebrat, akorát jsem zjistila, že nemám u sebe žádné fotky, prohledala jsem počítač a nic jsem nenašla a to vím, že tam byly 😒 .

krista
8. zář 2009

Jo Zdenkaradek mě dneska právě ta mateřská přišla, tak jsem koukala jako blázen, asi je to fakt rozdílný podle těch sociálek, ale nechápu ty rozdíly, je to stát jako stát ne 🙄

Děkujeme za gratulaci, dáreček asi nebude, začlo mě bolet břicho, ale bolí málo na porod 😅 a navíc to bude určitě z toho že malá se chce tahat a pak nespolupracuje, že se ti třeba v ruce příčí a tím si dělá tu váhu ještě těžší, to nesnáším!!! 😝

Tu zahrádku za domečkem vám závidím, to bych brala 🙂

Držím moc palečky ať se zbavíš té virozy, zkus kdyžtak lipový čaj, to je snad jediný bylinkový se v těhu na to nachlazení může, já jsem se tím prolívala pořád, ale taky je potřeba pít k tomu ještě něco, protože on dehydruje nebo jak se to říká 😅 prostě aby si neměla málo vody v těle 🙂

S tím bytem taky držím palce ať to máte rychle za sebou 😉

garfieldmail1
8. zář 2009

Holky, s těma striema to je mi vás líto. Minule jsem měla obrovské břicho a klepu, že nepopraskalo, tak doufám, že tentokrát to ta kůže taky vydrží 😅 Vzpomněla jsem si, že jedna kamarádka, které se udělaly strie na prsou už v pubertě, tak jak byla těhotná, měla oprávněné obavy, že je bude mít zase, tak jí někdo poradil, ať se maže vepřovým sádlem. Poctivě se teda každý večer mazala, smrděla 😅 , ale zabralo to 😎 Kdyby náhodou chtěl ještě někdo vyzkoušet nějakou účinnou prevenci 😉 A poměrně levnou.... 😀 😀 😀

No už se těším, až budu kupovat nějaké nové věci na mimi 😵 Už toho nebude zdaleka tolik, takže jen pár "nutností" 😀 a mám čas si vybírat. Akorát doufám, že budu vědět, jestli to bude teda pro holku nebo pro kluka 😠

krista
8. zář 2009

Garfield to sádlo už jsem taky slyšela! 🙂 No já asi budu šetřit na tu plastickou operaci, tím laserem 😝 ale slyšela jsem, že ani to nepomůže a stále častěji slyším, že prevence je fajn, ale někomu je prostě prd platná a je fakt že jsem se tohle těhu mazala minimálně, to minulý jsem se mazala jako ďas, ale když jsem viděla jak jsem dopadla, tak jsem se na to fakt vyprdla, měla jsem za to, že už to vážně nemá kde popraskat, no ale já se vždycky pletu 🙄 😖

Kdy máš vlastně další UTZ, až v tom 32tt nebo dřív? 😲

mariap
8. zář 2009

Dobrý podvečer holky,

tak čo sa týka porodu, tak konec bol pre mňa strašný. Malého som nemohla vytlačiť, lebo mal ešte k svojej velkosti šprajcnutú ručku v lokti, takže keď mu prestávalo biť srdiečko, tak ho musel primár vytiahnuť kliešťami. Preto mám z druhého porodu hrozu, nie koli mne samotnej, ale koli tomu pocitu bezmocnosti, keď som vedela, že musí ísť von a nedokázala som s tým nič urobiť ☹ . To už by som nechcela prežiť nikdy v živote.
Čo sa týka strií, tak tie by som mohla rozdávať. V prvom tehu mi taaaaaaaaaaak strašne popraskalo brucho, že už nikdy neoblečiem dvojdielne plavky (samozrejme som mazala). Teraz to očakávam tiež, holt gény nikto neoblafne, s tým už som sa zmierila.
Ja by som si tiež priala vedieť, či možem nakupovať v ružovom, alebo zase v modrom 😠 .

krista
8. zář 2009

Mariap tak co se týče dvojdílných plavek to jsme na tom stejně, možná někde v zahraničí se nebudu tak stydět, nevím no, ale já třeba nesnesu ani kratší tričko když se mi trošku vyhrne, je mi to opravdu nepříjemné.

Co se týče porodu tak to muselo být opravdu hrozný, to tě chápu ☹ u mě šlo u toho tlačení a vlastně po celý porod všechno hladce, já si na tohle stěžovat nemůžu, mě vadila ta dýlka a křížový bolesti, nic víc 😅

Holky nebojte i po porodu bude hodně možností nakupovat kdyžtak růžové věcičky a je jich hrozně moc, určitě se vyřádíte 😀