Aviváž Lenor modrý - zkušenosti

nikolanikol
27. pro 2018

ahoj, jaké máte zkušenosti s avivážem Lenor?? 🙂 slyšela jsem že většina použivá ten modrý, ale jich je více druhu, tak který vám vyhovuje? a používate i ty kuličky do bubnu? děkuji 🙂

makronka222
27. pro 2018

Pouzivala jsem ten prvni modry. Uz dlouho ale je 100x lepsi a intenzivnejsi modry cocolino. Je bozi

popelka1984
27. pro 2018

Také jsem používala ten první modrý než mi tchýně řekla že lepší než Silan a Lenor je Cocolino, ona si prádlo opravu hýčká, tak teď používám nejvíc Cocolino bílý, občas to prohodím Silanem Spring, zkusila jsem i Wansou a ručníky prané na 90 byly krásně měkké.

nikolanikol
autor
27. pro 2018

@makronka222 a to myslíte toto modre cocolino? protože tech modrých je taky více :D

fly80
27. pro 2018

Používám teď ten druhý modrý s minerály a je naprosto luxusní, jak to prádlo voní a hlavně jak dlouho.

gnozka
28. pro 2018

Přestala jsem používat úplně barevné avivaze . Po modrém lenoru jsem měla bílé prádlo s modrým nádechem proti slunci takze už používám jen bílé .

popelka1984
29. pro 2018

@gnozka na bílé prádlo by se neměla aviváž používat vůbec, jenže to je těžké když člověk chce aby mu to vonělo, někdy jí tam dám a nebo použiju "voňavý prášek"

lucie01
29. pro 2018

Používám lenor bílý sensitive, nebo modrý a teď jsem si oblíbila i modré cocolino