Celulitida. Pomohlo vám něco?

lpch
21. kvě 2022

Mile damy, je mi aktualne 36 a za posledni rok se mi opravdu hodne zhorsila celulitida. Jsem z toho celkem nestastna a rada bych nasla zpusob, jak to zminrnit. Smiruju se s tim, ze uplne se ji nezbavim, ale byla bych rada, kdybych ji aspon zmirnila. Prosim o tipy co pomohlo (lymfo masaze, procedury apod.), pripadne cim to podporit. Samozrejme budu rada i za informace, ze reseni, ktere jste zvolily, bylo k nicemu, abych vedela cemu se vyhnout.

Jinak jeste upresnim, ze jsem za ten posledni rok pribrala 3 kila, omezila pohyb kvuli nedostatku casu a mam problem s pitnym rezimem.. prostw vse spatne :///

lidija1234
21. kvě 2022

@lpch ahoj, hele vím že se doporučuje kartáč na kartáčování noh že to pomáhá od celulitidy ale sama zkušenost s tím nemám to stejné žehlička od Nuskinu, sledují na insta holku co to hodně propaguje a ukazuje výsledky před a po ale jestli se dá tomu věřit to otázka 🤷mě upřímně nejvíc pomáhalo na celulitidu běhání ale myslím že ten kartáč by mohl fungovat sama si ho chci zeď pořídit na insta to prodává pani mimilove_cz_sk

eloana
21. kvě 2022

Ja si vsimla, ze mi zmizela temer po porodech, neb jsem kojila a pila hodne neperlive vody. Jinak mam doma silikonove banky
Jen jsem lina bankovat

darinka84
21. kvě 2022

@lpch pohyb, hodně pít... A byla pryč.

lpch
autor
21. kvě 2022

@eloana mne se prave zhorsil ten stav pote, co jsem prestala kojit 🙂 do te doby jsem problem s vahou nemela, hodne jsem pila, aby se melo mliko z ceho tvorit, cvicit jsem nepotrebovala. Presne v teto dobe pred rokem jsem prestala a od te doby zhorseni 🙂

2hanah
Autor odpověď smazal
Zobraz
lpch
autor
21. kvě 2022

@lidija1234 zkusim se po tom podivat, moc diky za tip!

lpch
autor
21. kvě 2022

@darinka84 to vypada jako nejlevnejsi cesta 🙂 zkusim na tom zapracovat, diky za zkusenost 🙂

2hanah
21. kvě 2022

Tak já bych měla jeden zaručený recept, který mě zbavil celulitidy úplně, není to úplně zadarmo, ale 10 minut denně si na sebe najít čas není tak hrozné a stojí to kolem tisícovky, takže taky celkem dobrý oproti nákladným procedurám. Koupila jsem si před pár lety super zelený gel v lékárně, který se každý večer při sprchování nalije do masážního kartáče a provedou se s ním pohyby podle návodu, pak se ještě kůže domasíruje po srpše nasucho a je hotovo, za měsíc jsem měla kůži jako miminko. Bomba věc.

tez83
21. kvě 2022

@2hanah fakt to funguje?Já jsem teda trochu skepticka,celulitidu nemám extra hroznou,ale kdybych věděla,že mě ji to zbaví,tak do toho snad jdu!!!
A stačí jedno balení a je pryč?

hasara33
21. kvě 2022

@lpch základ je hodně pít a cvičit silová cvičení na nohy 😉 potom to můžeš podpořit masírováním studenou sprchou každý den plus mazat hydratačními krémy 😉

terkezz
21. kvě 2022

@lpch Hodně pít a hlavně čistou vodu, mám masažní kartáč a baňku (DMko) a každej večer masíruji😀 začla jsem teda i cvičit + spalovač tuků (Gymbeam) a za cca 3týdny vidím zlepšení
Nebo Maderoterapie a Body wraps zábaly ale to už není levná záležitost

2hanah
21. kvě 2022

@tez83 troufnu si říct, že ano, u mě to tak bylo, už za pár dní je kůže hezčí a po tom měsíci jsem byla opravdu jako vyžehlená, na tyhle výrobky jsem taky skeptická, nic nefunguje, toto mě tehdy opravdu účinkem dostalo, všimla si toho tehdy i kamarádka. Ale je pravda, že jsem opravdu poctivě každý večer ten měsíc dodržovala použití a to masírování a výsledek se dostavil.

tez83
22. kvě 2022

@2hanah díky,uložím si tvůj obrázek a mrknu se teda potom výrobku...a jsem zvědavá.😄

camelinka
22. kvě 2022

@lpch Zmizela mi pohybem a cvicenim, hlavne silovym v posilce...

martiniquest
22. kvě 2022

Vyrazne mi pomaha suche kartacovani, ledova sprcha a silovy trenink. Efekt je znatelny tak po 6 tydnech.

martiniquest
22. kvě 2022

Vyse zmineny Elancyl (tenkrat bez kartace) jsem mela a efekt nula. Domnivam se, ze vyrobek je o nicem a efekt zaridi masazni kartac.

krisstina93
22. kvě 2022

Hodně pít, sprchovat nohy studenou vodou, masírovat, koupit silikonovou baňku, to je minimální investice a funguje to, akorát to chce bankovat pravidelně.

2hanah
22. kvě 2022

@martiniquest ano, ten bez kartáče tak účinný není, proto píšu holkám, že to není úplně zadarmo a musí se do toho nějaká energie vložit.

lenka27
23. kvě 2022

@lpch mně neuvěřitelně pomáhá silikonová baňka s olejíčkem a aspoň obden ní masírovat od kolene směrem nahoru, komukoliv jsem poradila tak neřekl, že by mu nepomohla

geonisa
23. kvě 2022

Pohyb a hodně pít .

vendelinka08
23. kvě 2022

@lpch behem covidu jsem přibrala 6 Kg. Celulitida hrůza, i kdyz jsem byla hodně hubená. Hodne se mi to zhoršilo. Koupila jsem si od Tiande gel na dokonalá stehna, jejich masazni rukavici, telovou sůl. Musím říct, že jsem vždy skeptická, ale tady vidím výsledky. Samo, že nejlepší kombinovat s pohybem. Zacala jsem cvičit, ono mě to celkově nakoplo něco pro sebe dělat. Nic není zadarmo a také se nestane zázrak přes noc. Ráda si přečtu i jiná doporučení.