Dámské outdoorové kalhoty. Doporučíte?

2veverka
10. dub 2021

Holky, zkouším ještě jednou. Ráda bych si poslechla, jaké kalhoty na ven se Vám osvědčily, že vypadají opravdu dobře a slušivě, není tam milion rušivých kapes, neoperou se a vydrží. Moc děkuji.

lvicek2000
10. dub 2021

@2veverka co myslíš outdoorovymi kalhotami? Jako fakt třeba na turistiku a treky? Já mám nejoblíbenější značku warmpeace.

2veverka
autor
10. dub 2021

@lvicek2000 No, já právě nemyslím vysokohorskou turistiku 🙂 Spíše to, že se s dětmi vypravíš na výlet do přírody. Ale spousta oblečení, které vídám, mi přijde překombinovaná...

lvicek2000
10. dub 2021

@2veverka tak na to bych je použila taky, jsou lehoucky a elasticky, takže pohodlný.

2veverka
autor
10. dub 2021

@lvicek2000 Tak bezva. A jsou kvalitní a dělají pěknou postavu? Já si všímám, že dnes se outdoorové kalhoty nosí už i na procházky po městě, což dříve nebývalo...

lvicek2000
10. dub 2021

@2veverka 😄Já ti nevím, já je mám proste do přírody a na hory na túry, do města bych v nich asi nesla, ale kvalitní mi přijdou.

zirafka11
10. dub 2021

Já mám Alpine pro, Hannah, Mammut a všechny záleží na střihu v kombinaci s postavou. Je to jako u všeho - když mas padnoucí, postavu dělají dobrou..

nekiaxy
10. dub 2021

@2veverka ja mam.northfinder, nebarevne, nekapsacove, jednoduche. Kdyz jdu na vylet pres emsto, nemusim se v nich stydet:D a co se tyce postavy, to musi proste sednout😉

martinau5
10. dub 2021

Jestli to je jenom na procházky do přírody. Tak bych volila nějakou levnější značku. Typu Hannah, Alpine Pro, popř. Decathlon. Ve sportisimu mají pěkný výběr, za slušné peníze. A co se tyče střihu. To se těžko odhaduje. Každému sedí něco jiného. 🤷🏻‍♀️

evsi88
10. dub 2021

Taky mám northfinder a spokojenost🙂 vypadaj fakt pekne a žádný kycoviny okolo👌🏻

2veverka
autor
11. dub 2021

Super, holky. Námětů je dost, děkuji všem.