Holky, nosíte místo plavek klasik podprsenku?

11. kvě 2022

Ahoj holky, mám problém s prsy po kojení.. jedno velké druhé malé a žádné mi nesedí, ale mám takový top podobný typ.. myslíte ze to bude blbe? Děkuji🙂

nijij
11. kvě 2022

Mě třeba osobně přijde strašně trapné když vidím ženskou na bazéně a na buď klasickou podordu nebo kalhotky, být se to snaží sladit do jedné barvy.... Takže za mě ne ..

pipi_puncocha
11. kvě 2022

Leda třeba na zahradu na opalování, ale na veřejnost ne. Půjde to poznat a to nemluvím o tom, co by to udělalo po namočení...

bara88
11. kvě 2022

A víš co to udělá po namočení?fuj,určitě ne

betelgeuzz
11. kvě 2022

Je to poznat, plavky se šijí z jiného materiálu, než spodní prádlo. Ale v tomto střihu se dělají i plavky
https://www.bonprix.cz/produkt/bandaove-bikiny-...
https://www.decathlon.cz/p/horni-dil-damskych-p...

lv
11. kvě 2022

Koukni se na neonky.cz, maji takove plavky, tohle vážně vypada blbe. Nebo hledej pod bandeau bikini.

jjasmina
11. kvě 2022

Nene, ale po kojení vsazim na sportovní plavky. Po kojení je u mne zemská pritazlivost a vyklouzavaji ze všech, nedá se nic dělat, koupila jsem v Decathlonu za pár kaček

veronicka89
11. kvě 2022

Nejak nechapu o co ti jde ?🙂 porid si to co ti bude sedet prece ..i tohle sezenez z plavkoveho materialu

autor
11. kvě 2022

@veronicka89 No plavat jdeme zítra to je to nejhorší 😂

j.a.n.i
11. kvě 2022

Tak si proste vem plavky, co mas doma, myslis, ze v bazenu nekdo resi, jestli plavky stopro sedi?

autor
11. kvě 2022

@j.a.n.i no ale mě jedna strana padá😂😂😂

bara88
11. kvě 2022

Zajdi do sportisima nebo do nějakého jiného sportu a kup nějaké plavky se sportovní podprdou ale toto fakt ne

veronicka89
11. kvě 2022

Tak si ji vycpi 🙂 nebo si vem pod to podprdu bez raminek treba 🙂

autor
11. kvě 2022

@veronicka89 Zkusím 🤩

koordinatorka_odboje
12. kvě 2022

Nee! víš co to udělá po namočení? To běž rovnou nahatá 😂

ele_nka
13. kvě 2022

Hlavně s tímhle, pokud jdete do veřejného bazénu tě ani nemusí pustit. Hygienické předpisy určují z jakého materiálu má být koupací úbor.

autor
13. kvě 2022

@ele_nka už jsem tam byla, tak diky za upozornění. Ráno jsem vbehla pro vršek plavek😉