Intimissimi objednávka. Zkušenosti?

b91
8. únor 2021

Zdravím,
je tu někdo, kdo teď nedávno objednával na intimissimi?
Minulý týden mi v jeden den přišly 3 emaily, že mou obj.registrují, pak expedují a nakonec doručili.
Balíček doteď nedorazil. Psala jsem na info linku, ale bez reakce.
Nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo třeba telefonní číslo, kam bych se mohla obrátit? 🙂 Bohužel jsem nic funkčního neobjevila ...
🙏🏼😊

barmil
8. únor 2021

@b91 objednávam pravidelně, vozi UPS, přesně na čas. Nemůžu si stěžovat. Podívej se na tracking, nejspíš Ti objednávku někdo převzal.

b91
autor
8. únor 2021

@barmil právěže tracking ukazuje, že je obj.doručena. Myslíš, že mám volat na UPS, komu to dali? Jsem nonstop doma, takže není možné, že mě nezastihli ...

meronym
8. únor 2021

@b91 Taky mi dorucili uplne nacas, volala bych dopravce (UPS)

carrie_b
8. únor 2021

@b91 A přišel ti email, že objednávka byla doručena? Mně to přijde vždy tak do hodiny po tom, co balíček převezmu. Jinak jsem objednávala min 20x, vždy vše dorazilo načas.

b91
autor
8. únor 2021

@carrie_b přišel :D právě.
@meronym a @barmil - holky moc děkuju. Dovolala jsem se na UPS a je to u nich na depu.
To mě nenapadlo teda fakt, když jsem měla doručení na adresu. Tak moc děkuuu za pomoc 😚🙃

evinahosta
8. únor 2021

@b91 ja teda neobjednavala z intimissimi, ale brala jsem neco v Tezenis, uplne poprve a byla jsem prekvapena, protoze jak rikas, prislo mi, ze objednavka je dorucena a ja nic v rukach nemela. Az kdyz jsem v tom emailu o doruceni objednavky rozklikla sledovani zasilky (tracking), tak tam bylo, ze balicek dali do jednoho obchodu s kolama, kde je ulozne misto a musela jsem si tam pro to jit. Coz me prekvapilo, nikdo tady ani zvonit nezkousel a rovnou to dali tam. Podruhe to udelali stejne. Oboji UPS

b91
autor
8. únor 2021

@evinahosta a nejsi z Olomouce? :D taky to mám v obchodě cyklo 😃

evinahosta
22. únor 2021

@b91 jee, ctu to az ted, ale jo, jsem z Olomouce 😀

evinahosta
22. únor 2021

@b91 ty jo, ted se divam na fotku - ten svet je malej 😀 Cau Baru, tady Evca ze stredni 😀 😀 neumim poslat sz, prd se tady vyznam, tak pisu takhle 😀

b91
autor
22. únor 2021

@evinahosta ja se počůrám 😂😂. Ahoj Evi 🙏🏼😂