Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak vybrat látkovou tašku?

kocka_on_the_road
17. črc 2018

Nevím, jestli tu píšu správně, ale hledám inspiraci, jakou pořídit látkovou tašku. Na nákup, kam kromě rohlíků nacpu i kamínky od dětí nebo nakreslený obrázek. Něco, co se nebudu stydět vytáhnout v obchodě. Co se dá prát, udržovat a nemusím utrácet peníze za igelitky. Nemáte takový tip? Jo a síťovku určitě nechci 😃 😃 😃 Děkuju předem za inspiraci 🙂

hermelinah
17. črc 2018

Kupovala sem loni v ikea, měli takovou fajnou kolekci, ale letos vubec nevím jestli nějaké nabízí

kocka_on_the_road
autor
17. črc 2018

@hermelinah To je dobrý tip, díky!

asojakova
17. črc 2018

@kocka_on_the_road Co takhle si ušít nebo nechat ušít? Já jsem si ušila normálně z plátna, s výztuží (asi ronofix), uvnitř kapsu, zapínání na zip a s velkýma ušima. Na internetu je spousta návodů a není to až tak těžké 🙂

sasui1
17. črc 2018

Ja si ji sice nekoupila ale u nas v MS nakoupily pi.ucitelky (jsem pokladnik tak vim ze kus stal 19,-) obycejne bavlnene platene tasky a kazde dite sve mamince tasku vlastnorucne vyzdobilo fixy na textil ;)

kocka_on_the_road
autor
17. črc 2018

@asojakova mno, já a jehla... jak bych to jen řekla... asi tak, že spolu moc nevycházíme. Zvládnu knoflík, to jo, ale tím to asi končí. Nechat ušít je lepší, díky!

kocka_on_the_road
autor
17. črc 2018

@sasui1 no jo, vlastně, takovou taky ze školky z předloňska máme! Jsem to ale hlava děravá :D

kocka_on_the_road
autor
17. črc 2018

Holky, děkuju vám za rychlé tipy! Ta noční hodina mi asi moc nesvědčí a moje místo už je v posteli :D

betelgeuzz
18. črc 2018

Mám látkovou tašku z DM, je z tenké, ale pevné látky, dá se srulovat do malé ruličky a sepne se. už se bez ní nehnu 🙂

78marcela
18. črc 2018

@kocka_on_the_road mám od nás z patchworkového studia, mohla jsem si vybrat vzor, motiv, látku... Zkus na fler.cz, dělají moc pěkné veci.

martiniquest
18. črc 2018

Ja mam moc rada latkovou tasku z CA, kterou si muzes za 50 kc koupit misto igelitky. Je velmi prostorna, hnedobezova, materila velmi prijemny (ne jako ty klasicke platene tasky).

b91
18. črc 2018

@betelgeuzz také mám. Ideální, že ji dám o do své malé crossbody a tak opravdu nemusím kupovat igelitky či papírové tašky (za 6,-kč 😂😂).
Navíc šetříme životní prostředí 😬. Jsou tam i hezké designy 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli