Orbitreck.Jaké máte zkušenosti?

loylii
23. srp 2019

Chci si pořídit domu, teď když se ochladí, nechce se mi běhat venku v zimě a po tmě.. nevím ale jaký vybrat😉

dat
24. srp 2019

Jako vesak poslouzil dobre.... 😀

dat
24. srp 2019

Ne tak, nas to doma bavilo chvilku.. Pak nas to nedonutilo. Kupoval se na insportline.cz

loylii
autor
24. srp 2019

@dat 🙂 chápu... já mám ale úplně rosolovite tělo po tehu s dvojcaty a bolest zad, chodím na fyzio. Tam mi tvrdí, ze nikdo ještě nevymyslel nic lepšího než pohyb.. protahovani a predepsane cviky od nich super, ale vydrží tak asi půl dne.. pak mě začnou bolet zada. Běh mi pomáhá, ale musím až uspim deti a teď už začíná byt brzy tma...

misicka1988
24. srp 2019

@loylii Pro mě to byl dobrý pomocník při hubnutí po porodech. K tomu jsem ale také upravila jídelníček, + další cviky a chůze. Pro mě je eliptical ideál, ale je potřeba na něj mít fakt místo ( Hlavně když ho delší dobu nebudeš používat), protoze je to fakt kráva veliká. Že začátku stačí jen 3x 5 minut denně, je to záhul než si zvykneš. Postupne pak přidávat úrovně a minuty, za 14 dní jsem dala v pohodě hoďku v kuse. Mám Olpran.

misicka1988
24. srp 2019

@loylii A záda mám v háji taky (plotýnka), a od fyzio také doporučené pravidelné cvičení..

loylii
autor
24. srp 2019

@misicka1988 super děkuji moc! To presne potrebuju.. zhubla jsem po porodu 27kg, ale tělo jak želatinu.. mám ještě o 4kg min než před tehu. Držela jsem 3 měsíce keto dietu po kojeni, a od te doby jim LC půl roku. Hubnout už není co, ale mám prý tragicky neposilneny stred těla a od toho mě bolí zada, kříž a ty úpony co drží lopatky... i když si stoupnu, stojím na křivo😉

misicka1988
24. srp 2019

@loylii Přesně, mám to samé, potřebuji posílit střed těla. Ráno si kolikrát nemůžu ani obléknout ponožky. Tak držím palce, vím jak je bolest zad omezující.